Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.10. 08:33


lehet, hogy tudnak focizni...ennyire egyszerű...meg az ellenfeleik most gyengébbek.

Ja, és én pl nem is néztem a meccset, már ennyire nem tud érdekelni és ezt sajnálom azért valahol...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.10. 08:16


Ja. Nyilván akik korábban izgalmi állapotban voltak az irreális várakozások miatt , azok is így érzik, ezért ez a angy csönd itt a meccs után.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.10. 06:20


tényleg nem akarok károgni, és nem is emiatt írom, de van aki még mindig hisz valamiben is?
Két legutóbbi HAZAI meccsünkön összeszedtünk kemény nulla pontot. Ez a realitás, nem szabadott volna ettől többet várni. Ha lenne bármi alapja is annak, hogy érdemes többet várni, akkor lehetne hinni, bizakodni. Én azon is nagyon meglepődtem, hogy Albánia és Málta pl nem vert minket oda-vissza...(na jó, vissza azért nem...)
Ez a csoport nagyon szorosnak tűnik, egy-egy gól dönt a meccseken, lehetett volna ez az eredmény szorosabb is ránk nézve, de ez a játékos állomány ennyire képes. Arra nem, hogy megverjünk egy Portugáliát, egy Dániát vagy egy Svédországot.
És ez így lesz még sok-sok, hosszú éveken keresztül...vagy megint még rosszabb...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2009.09.09. 20:16


tudtok valami linket a magyar-portugál meccsre mert nekem nincs rtl-em sajnos, nem otthon vagyok...
kössz előre is
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.09. 07:49


én azokra vagyok mérges, akik elhitetik folyton a néppel, hogy van remény, van esély stb, kevésbé azokra, akik reménykednek és hisznek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.09. 00:42


ForzaRoma24 írta:A válogatott sem érdekelt mostanában annyira, de mégis hitet kezdtek táplálni belém, és ki tudja....

Ezek szerint még mindig reménykedsz? :)

A remény hal meg utoljára, de nem reménykedek inkább nem mondok le a kb 5 % esélyről :wink: holnap estig
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.09.08. 18:49


A válogatott sem érdekelt mostanában annyira, de mégis hitet kezdtek táplálni belém, és ki tudja....

Ezek szerint még mindig reménykedsz? :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.07. 18:52


F_Totti írta:És a Fradiba honnan került? Na honnan? :wink: :)

Megnéztem a wikipedián, 1 évet tényleg játszott a Haladásban, mondjuk én csak az MTK-s múltjára emlékszem, nem kölcsönben volt a Halinál?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.07. 16:53


kiskapusi írta:Mészáros Norbi hiba nélkül lehozott 6 bl selejtező meccset....Ő lehet értelmesebb megoldás lenne!

Asszem ő utólag be is lett hívva, csak nem őt cserélte be a kapitány...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.07. 16:15


suti0828 írta:
bigg írta:Máté Pétert kellene behívni

Tudtommal sérült és még a bl-re sem nevezték be emiatt!

Hát ja, mondtam is, hogy sajna Aquilani szindrómában szenved, de ettől még jó védő!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.09.07. 14:55


Nem bántott meg senki... :wink: Nyugika...szó sincs ilyenről...!
Teljes mértékben magyarnak érzem magam,a magyar válogatott a no.1!Ez egyértelmű...egyidőbe volt a két meccs...meg se fordult a fejembe h melyik meccset nézzem,holott a szlovák-cseh sokkal pörgősebb meccs volt...élvezhetőbb!
De ettől függetlenül én szurkolok nekik...ennnyi,ugy ahogy az olaszoknak is,ugy a szlovák csapatnak is!
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.07. 14:03


F_Totti írta:Azért írtam, hogy önmagához képest tegnap elment a Gyepes. Még öngólt se fejelt. Amúgy tartom, hogy szégyen, hogy nincs helyette jobb.
A Vanczák mondjuk tényleg még rosszabb. Uhh, meg a Vaskó...

Máté Pétert kellene behívni, csak az a gáz hogy eszméletlen sérülékeny, nagyon jó belső védő, ha épp bevethető amikor válogatott meccs van ki kéne próbálni...
Egyébként Varga Józsi miért nem válogatott?, lenne olyan mint Dárdai meg Halmosi...
Most ez tök véletlen hogy csak Debreceni, játékosokat említek, de Leandro is elférne ott a bal hátsó részen... megjegyzem ő Fradista volt a csapat száműzetése előtt, szal... :P (az igazsághoz hozzátartozik, hogy Gyepes és Tímár is... :oops: )
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.09.07. 11:49


Ott van az avatarjánál... :!: :idea:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.07. 11:29


suti nem tudott szerintem róla hogy Fanatic ott él. Ennyi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.09.07. 10:01


Szíved joga annak szurkolni akinek akarsz,lelked rajta :) !De nekem nem kell és én remélem nem jutnak ki :wink:



Pontosan!
De nekem se kell...csak hát mivel itt élek,és több olyan focista is játszik(játszott) a csapatba akik innen a felvidékről származnak,szoritok nekik!
Ennnyi az egész!
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.09.07. 09:31


suti0828 írta:Remélem csak vicceltél




Miért vicceltem volna?!
Nem vagyok szlovák ne hogy azt hidd...csak annnyi közöm van hozzájuk h itt élek!ennnek ellenére miért ne szurkolhatnák nekik...A szlovák-magyar viszony miatt???az csak a politikában van...és ez sport...ha jól tudom!!!
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.09.07. 06:39


suti0828 írta:Szerintem aki reálisa nézi a dolgokat az tisztába volt vele,hogy nem sok esélyünk van kijutni hiába szajkozzák!Ha a tótok kijutnak hülyét kapok!




Hát pedig testvérem....eszméletlen közel vannak hozzá!!! :wink:
És én szurkolok nekik!
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.07. 00:48


f.r.:
a várakozások túlnőttek a realitásokon.
és pontosan ezt hívják álomnak :wink:
sn:
De hogy volt merszünk elkezdeni álmodozni?!?!?! Nem is értem. Aki hitt bármiben is, az hol volt az elmúlt 20 évben?
Pont ott ahol te. :wink: Merszünk meg onnan volt, ahogy ez a csoport kinézett a forduló előtt, hogy az utóbbi évek legerősebb válogatottja van nálunk, hogy a srácok tele voltak önbizalommal a szerencsés meccssorrend tökéletes lejátszása után.
Természetesen a realitás még 20 évig temet minket. Természetesen én sem fogadnék a kijutásunkra, és a tegnapi meccs előtt se tettem volna. Terémészetesen a csoport 4. helye a realitás és kb az is jut nekünk. De ínséges időkben az álom az egy fránya dolog... :wink:
Idéne kb először telibetojtam a BL indulásunkat, nem érdekelt nagyon be jut e magyar csapat vagy sem, erre összejött a Lokinak. A válogatott sem érdekelt mostanában annyira, de mégis hitet kezdtek táplálni belém, és ki tudja....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.09.06. 21:22


F_Totti írta:Amíg tudunk ilyen blfsz gólokat kapni, addig ne álmodozzunk!
Egy válogatott védő hogyan helyezkedhet így?
Gera, Huszti, Halmosi semmit nem érnek.
Babos jó volt, Gyepes gagyi (de önmagához képest tegnap elment), Dzsudzsák egyedül kevés.



Gyepes gagyi???
Azért Vanczák Vilitől csak jobb egy paraszthajszállal. Egy rossz momentuma volt az egész meccsen, a többit megoldotta, Vanczáktól akkor rosszul vagyok ha a pálya szélén melegitőben meglátom....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.09.06. 21:18


snatch írta:FR tökéletesen megfogalmazta amit gondolok. Belőlem a válogatott sajnos hosszú évekkel ezelőtt kiölte a lelkesedést, én már réges-régen a földön élek, továbbá a mesékben sem hiszek. Csak abban, hogy egy jó csapat akkor és úgy nyer, amikor és ahogy kell.
Én már azt becsültem, hogy a papíron gyengébbeket meg is tudtuk verni. De hogy volt merszünk elkezdeni álmodozni?!?!?! Nem is értem. Aki hitt bármiben is, az hol volt az elmúlt 20 évben? Törődjünk bele, hogy mi még legalább 20 évig nem jutunk ki világversenyre, max ha mi rendezzük, de erre is kevés az esély.
Lehet amit leírtam most ezért sokan utálnak majd, de komolyan, én már nagyon régóta nem tudok hinni és bízni ebben a válogatottban. Ettől még persze magyar vagyok és a magyaroknak szurkolok tiszta szívemből.



Nincs mit hozzátenni! Abszolut a gondolataimat fogalmaztad meg!
Ja és sztem nem mondok merészet azzal se ha most kijelentem, h a maradék 3 meccsen is vereség vár ránk. Ez az atom gyenge svéd válogatott is csúnyán lejátszott minket a pályáról, amúgy meg gratulálok Koeman-nak is, h felküldi a magyar válogatottat úgy, h egy csatár van a 18 fős keretben. Bocs Koeman, de bekaphatod.... :( :( a vereség 75 százalékban az övé, 25 százalékban meg Tímáré...
Majd a portugálok szerdán megmutatják nekünk h kell ezt a játékot játszani. Már a dánoknak is megmutatták, csak ott még kihagyták a ziccereket. Hosszú évek realitása, h ezeket nekünk majd berugdossák.
Ettől függetlenül hajrá magyarok, és leülök és végigizgulom a meccset, de az elmúlt évek kudarcai miatt hinni már nem tudok.... :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.09.06. 18:51


csak realista vagy.. sajnos ez a valóság, ez ellen nagyon nincs mit tenni..
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.06. 18:13


FR tökéletesen megfogalmazta amit gondolok. Belőlem a válogatott sajnos hosszú évekkel ezelőtt kiölte a lelkesedést, én már réges-régen a földön élek, továbbá a mesékben sem hiszek. Csak abban, hogy egy jó csapat akkor és úgy nyer, amikor és ahogy kell.
Én már azt becsültem, hogy a papíron gyengébbeket meg is tudtuk verni. De hogy volt merszünk elkezdeni álmodozni?!?!?! Nem is értem. Aki hitt bármiben is, az hol volt az elmúlt 20 évben? Törődjünk bele, hogy mi még legalább 20 évig nem jutunk ki világversenyre, max ha mi rendezzük, de erre is kevés az esély.
Lehet amit leírtam most ezért sokan utálnak majd, de komolyan, én már nagyon régóta nem tudok hinni és bízni ebben a válogatottban. Ettől még persze magyar vagyok és a magyaroknak szurkolok tiszta szívemből.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.09.06. 15:04


ahogy mondod f.r.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.06. 14:58


Trigoria írta:. Szerdán véget ér egy újabb álom... :(

SZvsz most sem volt sok okunk álmodni. Csak a marketing- és médiakörítés miatt a várakozások túlnőttek a realitásokon.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.06. 12:29


Nekem személy szerint herótom van azoktól a véleményektől ilyenkor, hogy nem érdemeltünk x-et, ezért nem kell annyira idegesnek lenni, hogy mikor és hogyan kaptuk a gólt. Valóban, nem érdemeltünk x-et. De könyörgöm, verte volna be 84. percben, vagy bármikor, de ne az utolsó labdaérintéssel! Értitek ti nyugtatók?! Nem az a baj hogy kikaptunk, hanem az, hogy az UTOLSÓ labdaérintéssel!!! Rohadjak meg ha emiatt nem borulhat el az agyam! :twisted:

Amúgy nem értek egyet azokkal az okosságokkal NSO-nt meg akárhol, hogy győzelmere kellett a végén játszani. A másik meccs döntételner állt a végén, nálunk is tökéletesen elég lett volna az x, mert ekkor mintha semmi nem történt volna a csoportban, ami nagyon is jó lett volna. Gerának el kellett volna lőnie izomból, hogy vagy gól vagy szálljon ki a stadionból, vagy kipattanóra lehet robbani! Tímár meg....bahhh :twisted:

Szétrobbanok még mindig! A kinti svéd meccsen ők nem érdemeltek győzelmet, mégis nyertek, a dánok itthon döntetlent nem érdemeltek, mégis x lett. És ez a tegnapi a harmadik olyan meccs ahol pontot/pontokat szórtunk el. Szerdán ha nyerünk sem tudok majd maradéktalanul boldog lenni. De nem fogunk nyerni... Szerdán véget ér egy újabb álom... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég