Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.11.04. 15:00


két meccs közt EPO :D
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.11.04. 14:32


kemény csapat :)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.04. 14:02


ahh, most nézem, hogy ma két fradi meccs is lesz a tv-ben, ráadásul mindkettő élőben és 15 perc lesz köztük a különbség.Ez komoly :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.11.02. 18:12


kiskapusi írta:Azért egy DVTK-t és egy Fradit nem igazán kellene egy lapon említeni...

ja el is felejtettük hogy a Fradi a "nemzet" csapata......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.11.02. 16:06


"karcsú" ez a szöveg hogy azé' van balhé mert sz*r a vezetőség...most sorolhatnám itt milyen vezetőségek voltak...és még olyanabb volt mint a mostani fradi vezetés....csak a legutolsót elég elővenni hol van most a szeviép, mit csinált itt ami pozitív volt...és hova vitt el jó játékosokat innen ?...és én nem emlékszem hogy az utóbbi pár évben ezek miatt idesz*rtunk volna a saját fészkünkbe, hogy a rossz anyagi helyzetben lévő csapatunkat még jobban lehúzzák, de javítson ki vki ha tévedek....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.02. 13:47


Aldair írta:Igen ne haragudj (talán kicsit erős volt a jelző!!) de ez a véleményem azok után amit Dragóner csinált

szerintem nem helyes, ha egy játékos cselekedete alapján ítélsz meg egy egész csapatot, ráadásul olyat, amelyik több, mint száz éves múlttal rendelkezik.
Félreértés ne essék, Dragóner cselekedete nekem sem tetszett, mélyen elítélem én is, de nem azonosítom a fradival. Ahogy Keler karatemozdulatát sem, és ahogy a Nagy Sándorét sem, ha már Diósgyőrnél is tartunk :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.02. 10:27


Aldair írta:A fradi messzemenőleg egy gusztustalan csapat

miért is?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.02. 08:22


visszatérve a Fradi dologra, lassan kezdem úgy érezni, hogy megértettem mit akarnak a szurkolók.
Ezek a sz*ros angolok azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, ígérgetnek, miközben semmit nem tesznek. Nem fogják fel, hogy nem egy egyszerű, macedon nb2-es csapatot vásároltak meg, hanem egy nem csak magyar viszonylatban eredményes klubot, amelyik igen komoly hagyományokkal rendelkezik, és ha a jelen nem is olyan fényes, de illik tisztelni a címert, a klubot.
Aztán hozzák a kutyaütőbbnél kutyaütőbb játékosokat, lezüllesztik a csapatot. Persze, hogy elege lesz embereknek és valsz túl vannak már azon, hogy szépen kérjenek, nincs más út, csak az ilyen "tiltakozás". Erősnek tűnik, lehet szidni őket, lehet anyázni, de nem tudom mi kellene ahhoz, hogy változzon az angolok hozzáállása. Lehet ez is kevés lesz, de lehet ez felnyitja a szemüket.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.11.01. 20:44


Mondjuk ez is egy álláspont, és van is benne igazság, sőt még talán igazad is lehet.
De a két meccs ezért kevés..
Arról nem beszélve hogy a pirotechnikai cuccokat se volt kötelező bevinnie a stadionba...
Én aláírom h érdekli őt a klub sorsa, csak az a baj h ő is olyan mint azok a szurkolók akikről a korábbiakban irtam: ezzel nagyon nem segiti a szeretett klubját. :( És ha tudja h ennyire hajlamos h eldurranjon az agya akkor szedjen sanaxot vagy bármit, de ne úgy vezesse le, hogy agyonüti azt aki nem tehet arról egyáltalán h most a fradi itt tart...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.11.01. 19:59


fradista romanista írta:Gyönyörű a csaopat és a szurkolótábor egymásra találása. Olyan az egyik, amilyet a másik megérdemel, és viszont.
Tragédia.


Ott a pont! Maximálisan igazad van. Én nagyjából ugyanezt fogalmaztam meg az előbb, de neked jóval tömörebben sikerült!!! :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.11.01. 19:55


kiskapusi írta:Dragónert legalább még érdekli a dolog!
Bár minden Fradi játékos ilyen féreg lenne...


Nyilván akkor is ez lenne a véleményed a dologról, ha te kapod azt a könyököst igaz??? Amit irtál remélem h nem gondolod komolyan. Dragóner egy gusztustalan féreg, aki lejáratta a klubot és saját magát, ezzel a korábbi cécójával, amit művelt, és ahelyett h visszafogná magát, még ilyenekre vetemedik. Aki elmebajos annak a zárt osztályon a helye nem a foci pályán...

Több mint 20 éve fradi drukker vagyok, örökre az is maradok, de itt megtisztulás kell.
Egyrészt az angol barátaink takarodjanak vissza Sheffield-be köszönjük a részvételüket nagyon sokat segítettek a csapatnak... Rövidebben írva: bekaphatják...
Kettő: az angol 12ik ligából idecsődített rém tehetségtelen magát játékosnak nevező szörnyszülötteket ugyanarra a repülőre raknám fel, amire a vezetőket. Próbáljanak máshol szerencsét. Annyira nem gyenge a magyar nb1 h ezek itt sztárok legyenek. Javasolnám nekik a máltai másodosztályt, a képességeikkel ott talán sikereket érhetnének el.
Három: a fradi B-közép azon tagjainak akiknek valóban fontos a Ferencváros mint csapat, össze kellene fogniuk és kizárni maguk közül ezeket a magukat fradistának nevező maximum 18 éves suhancokat, akik folyamatosan a balhét keresik, semmi más miatt nem járnak fradi meccsre, mint botrányt botrányra halmozni, és a klubot még nagyobb szarba rántani. És engem nem érdekel h milyen ok-okozati összefüggések vannak a háttérben, az egyetlen ok-okozati összefüggést én ott látom, h csináltak ezek a tróger állatok több milliós büntetést a klubnak, meg majd még ki tudja h mit döntenek az ügyben... Gondolom zárt kapus meccsek, újabb néhány milliós kiesés a klub kasszájából.... Bravó!! És ezek magukat fradistának merik nevezni. Minden mozdulatukkal a klubnak ártanak.
Emberek: nem csak akkor kell szurkolni és nagy fradistának lenni amikor megy a szekér, hanem akkor is amikor a szar ellep. És ha ellep a szar, nincs rá szükség h még meg is kavarják....
Erről ez a véleményem, gondolom most majd kapok hideget meleget mindenkitől....
HAJRÁ FRADI!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.01. 15:57


kettősek az érzéseim, mert valahol megértem a szurkolói elégedetlenséget, de mélyen elítélem az ilyen viselkedést. Akármekkora is a gond, nem így kell megoldani. Ha gondjuk van az edzővel, játékossal stb, akkor menjen le edzésre, és ott mondja el a véleményét, ott adjon pofont a játékosnak :).
De banyek, ezeknek annyi agyuk sincs, hogy felfogják, ezzel csak még nagyobb kárt okoznak a klubnak, mert a kleinteleki csak erre vár, és már intézkedik is. Aztán a b*zi angolok is majd foghatják szinte jogosan a szurkolókra a most már pályán elért kiesést az év végén...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.11.01. 13:50


ogé írta:Hallod már nem azért de mit kell okoskodni?Tudod mi zajlik a háttérben?Tudod az ok okozati viszonyokat?Nem akkor meg minek okoskodsz?Nem a diósgyőriek ellen irányult a móka hanem a vezetők és a Ferencváros játékosai ellen!Hova szurkoljunk mikor utolsó a csapatunk és minden átigazolási időszakba hazudnak nekünk....persze tudom ezért is a szurkolók a hibásak,mert utolsó a csapat :lol:
igen angliába minden jó :lol: :lol: :lol: west ham-millwall kb 1000 verekedtek össze és egy egész éjszakáig tartott míg helyre állították a rendet


Tök mindegy, mi van a háttérben. illetve persze nem tök mindegy, de a tegnap türtáénetek szempontjából másodlagos. Biz."szurkolók" tegnapi viselkedésére nem lehet magyarázat, akármi is van a háttérben. Akik így viselkednek, azok nem szurkolók, hanem aljanép, csőcselék, akiknek szegény fradi csak ürügy, hogy állatias ösztöneiket kiélhessélk valahiogy. és abszolút nem érdekli őket, hogy erre azrán végképp rámegy állítlag szeretett klubjuk, aminek amúgyis megvan a maga baja.
Nem tudom, van-e még egy klub a világon, amelynek az ún "ultrái" ennyi kárt tudnak okozni a saját klubjuknak, mint amivel mi vagyunk megátkozva.
Mért nem mennek azak a barmok mondjuk a Dózsának "szurkolni" De szép is lenne....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.31. 23:05


amit Dragóner művelt, az elítélendő, nem sportemberhez méltó. Lehet harciasan, küzdve, nagyon odatéve magad játszani, de ez sunyi, alattomos cselekedet volt. Ezért nagyon komoly eltiltást és büntetést érdemelne! Én szégyellem magam a helyében.
A Diósgyőr előtt meg le a kalappal, gratulálok nekik, megérdemlik majd a 3 pontot.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.31. 21:20


Én pedig remélem, hogy örökre eltiltják - mondom ezt úgy, hogy 6 éves korom óta a Fradinak drukkolok. A balhézó "szurkolók" pedig nem véletlenül teszik, amit tesznek.

Nem csípázom az angolokat, meg azt, ahogy kezelik a Fradit, de tartok attól, hogy egy idő után betelik a pohár náluk is, aztán szépen lelépnek, onnatól pedig irány a BLASZ 4
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.10.31. 20:13


így nem tudok (még) örülni a győzelemnek....mert a felutazott társaktól és a csapattól és elvettek vmit a győzelemből, "szent" meggyőződésem hogy ha végig megy akkor is nyertünk volna, de így más a dolog, másak voltak a körülmények, más a "fíling"...Dragóner meg egy féreg...én legalább 6 meccs eltiltást adnék neki..... :evil:
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.31. 19:16


Gyönyörű a csaopat és a szurkolótábor egymásra találása. Olyan az egyik, amilyet a másik megérdemel, és viszont.
Tragédia.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.31. 19:01


kiesőhelyen :evil:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.31. 18:50


mert sok mazohista ember van :D
ráadásul szépen alakul az eredmény, ez az igazi kínzás :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.31. 18:26


Mér' ad a TV állandóan fradi-meccset??? Mér' kínoznak?????
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.10.30. 19:48


kristopharos írta:Erősítések: Szabics, Gyepes, Tímár? :ROTFL:

Itt a magyar élvonalról van szó, szerintem nagyon is erősítések lennének (főleg a mostani fradinak)... Gyepes és Tímár mindenképpen, Szabicsot már nagyon régen láttam.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 15:57


ahh, már az erősítés, hogy elküldték a hülyeangol-angolhülyét :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.10.27. 10:36


hüüülyeeeangoloook, angol hülyéééék :D
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.27. 10:35


szerintem, és ez tényleg csak a saját véleményem, Lipcsei a maga 37 évével k*rván nem lóg ki a csapatból. Szégyen! Ez a sok kutyaütő sokadikligás angol semmire nem használható.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.10.26. 15:58


Curva Sud72 írta:Diósgyőr sanszos

én már hetek óta gyakorlom hogy -NB2 Keleti csoport-...szezon végén profin fog menni az uccsó meccseken.....a vicc mégis csak az az egészben, hogy rajtunk kívül van kb 3-4 olyan csapat akik egy szinten vannak velünk....és ha ez a kutyaütő banda összeszedné magát, lazán bemasírozhatnánk az első tízbe... de amit mostanság leművelnek...a Paks ellen már röhögtem kínomban.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég