Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.20. 11:00

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.03. 16:41


jól beszélsz F.Totti :wink:


https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... ic-2852989
az Isten

és ilyen se sűrűn van:
Ilyen formán elmondható, hogy a Rennes tulajdonképpen egy játékpercen belül lőtte a két gólját. Ennél is érdekesebb azonban, hogy a hazaiak két találata között a PSG játékosai nem értek hozzá a labdához! Ez úgy történhetett meg, hogy az első félidőt rögtön Laborde gólja után lefújta a játékvezető, a másodikat pedig a Rennes kezdte.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.10.03. 06:55


Tucatnyi ilyen interjú jön még valószínű. Külföldön is trend. A 80-as, 90-es évek edzési módszereit 30 évvel később látványosan el lehet ítélni. Oké, hogy brutális (minimum mentálisan brutális) edzők dolgoztak a legnagyobb tehetségekkel, de ezt mindenki tudta. A szülők is. Mégis odaadták a gyereket nekik, mert a hírnév az kellett. Én inkább őket kérdezném az okokról.
Komolyan érdekelne.

De ez is csak egy a szokásos mai normákon keresztül megítélt múlt téma. Felkészül a tömeggyilkos, zsarnok Szent István.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.02. 10:31


https://www.nemzetisport.hu/uszas/harag ... al-2852755
fura ez nekem
Most azért született ez az interjú Cseh Lacival, hogy még egy úszó rúgjon még egyet egy edzőbe? MI ennek így a célja? Nagy közös megtisztulás az úszósportban?

– Muszáj feltennem a kérdést: haragszik Turi Györgyre?
– Nagyon.

dehogy muszáj feltenned, dehogy muszáj...

amúgy jó interjú lehetett volna, csak a jelenlegi helyzetben erős
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.30. 17:53


https://www.youtube.com/watch?v=wF_KCd9rdgg
:D :D :D :D :D végignéztem, ez k.rva jó, pedig nem fifázom:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.27. 20:35


Sabatini a szezon végén távozik a Bolognától és valószínűleg egészségügyi okok miatt visszavonul. Nekem már 5 éve nagyon hiányzik és mindig is fog. Szerintem ő most is jobb, mint Pinto. Az öreg bagós...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.22. 17:56


tomm igazából te most mire, kire, mi ellen, ki ellen érvelsz? Vagy csak a vitáért vitázol? Nem látom az álláspontodat, csak annyit, hogy igazából pont leszarod az egész kérdést. Akkor minek?

Én az edzővel vagyok inkább. Régebben is mondtam, hogy nem annyira szimpatikus nekem Milák emberileg. És nekem mindig az emberi kapcsolatok a legfontosabbak (nem is vagyok profi sportoló:)). Ha az edző ezt így FINOMAN tálalta, akkor a háttérben el se akarom képzelni mi lehetett.
De igazából mindkettő megéri a pénzét. Ahogy beszéltük, mindkettő akarta az aranyat (ki ki a maga okán), ezért mindkettő tűrt, és nem szállt ki.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.22. 16:01


És még edződ sem volt, akivel ge.iskedtél. :D :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.22. 14:47


Dehogy megyek! Sose szerettem 50meternel tobbet uszni. Pillangozni nem is tudok. De ha valaki szereti, az csinalja, hajra!
Mondjuk egyszer lenyomtam az obolatuszast ugy, hogy elotte soha nem usztam 200meternel tobbet (azota sem). Ja, elozo nap egy 15 km-es terepfutason voltam. Volt, hogy az egyik labam begorcsolt, ugyhogy csak a masikat tudtam hasznalni. Mire kiertem, azt se tudtam melyik bolygon vagyok. Allitom nagyobbat kuzdottem mint milak az olimpian!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.22. 11:00


tomm, menj, és lubickolj egy kicsit az uszodában. kezdésnek tolj 10 hosszt pillangóban. na jó, legyen gyors, és 25-ös medencében. :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.22. 10:00


Hat a olyan embertelen es szenvedos, akkor nem kell uszodaba jarni. Ha megsicsak lejar, az az o dolga.
Nehany masodperc kulonbseg van koztuk. Mit szamit az?
Ha az utolso buszt kesi le az ember nehany masodperccel, akkor az nagyon is sokat szamit. De uszodaban lubickolasnal semmit.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.22. 09:10


Tény, hogy az uszoda (is) egy embertelenül kemény világ. Ahol a huszadik ugyanannyit szenved húsz éven keresztül, mint az első.
Milák egy állat. Egy zseni.
De most már Virth Balázsnak kell majd elviselnie, ha mondjuk 10 percet késik az edzésről, vagy 10 perccel korábban fejezi be. Neki kell majd szemet hunynia afölött, hogy a csinálj még 10 hosszra az lesz a válasz, hogy most nem. Satöbbi.
Szóval egyértelműen Milák mellett állást foglalni merész dolog, de elfogadom.
Nem tudom, hogy a Selmeci emberileg hogy bánt vele, de ha Milák alázgatta a tüskéivel, akkor az védhetetlen.
Bármilyen sportban bárkitől.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.22. 08:52


én az első és 20. között hatalmas különbséget látok, és én is Milák mellett vagyok, mert amúgy is földim :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.22. 08:38


En nem varom el. Tokmindegy, hogy elso lesz vagy huszadik. Az egvilagon semmi kulonbseget nem latok.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.22. 08:23


Alázat? Egy toptoptoptoptop sportolóból? Még jó hogy hiányzik. Arrogancia, kérlelhetetlenség, keménység, embertelen sok meló. A csávó kb 5 éves kora óta így éli az életét. Ezt várkják el tőle a szülei, edzői és most már gyakorlatilag az egész ország. Igen, mert elvárjuk, hogy dobogón legyen a következő 10 év minden világversenyén. Az pedig egyet jelent a fentiekkel. Mi a f@szért lenne ő alázatos bárkivel szemben? Ha otthonról nem hozod az alázatot és a mások iránti tiszteletet, az uszodában biztos nem tanulod meg. Ott a szart is kihajtják belőled gyerekkorod óta. Nem nevelnek, hanem edzenek, mint egy gépet. Nehogy már egy ilyen uszodai ember kérjen számon ilyesmit rajta. Vicc.

Oké, értem, azt nem írhatták, hogy egy elviselhetetlen önfejű és alig irányítató pöcskarika. De találjanak már rá jobb kifejezést, mint az alázat hiányát. Én egyértelműen Milák mellett vagyok. Ne is legyen alázatos.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.22. 07:48


nem tudom mennyire tesz jót vagy rosszat ez az egész Kristófnak, de az hótziher, hogy nem erről kellene most hangosnak lennie a sajtónak, médiának. Sokan lettek úgy olimpiai bajnokok, hogy utána nem róluk szólt minden és nem jó értelemben. Szomorú ez. Én állást nem tudok foglalni egyik oldalon sem, mert igazából csak Selmeczi álláspontját halljuk/olvassuk, Kristófot max ezekből ismerhetjük meg. Persze sejthető, hogy az öreg nem kamuzik, és ezekből a rövid szösszenetekből azért kirajzolódik egy speciális kép Kristófról, ami valószínűleg nem áll messze az igazságtól. Szóval jó lenne, ha ennek már vége lenne azzal, hogy mostantól más edzővel készül, pont. Tolja a felkészülést ezerrel, hiszen már nincs 3 év sem Párizsig, ahol már nem csak 1 arany lesz az elvárás... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.21. 22:53


https://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas ... la-2850995
https://24.hu/sport/2021/09/21/selmeci- ... 0-interju/
ez viszont kevésbé elegáns már utólag, de nyilván a sajtó húzza húzza belőle, hogy legyen sztori. Okádék szenzációhajhász kérdések, szegény öreget meg behúzták vele a csőbe.
(ráadásul most látom hogy Kálnoki Kis Attila írta a cikket. Mint exsportolótól azért nem ezt várnám.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.16. 17:20


https://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas ... zs-2850121
korrekt és szép nyilatkozat Selmecitől. Így kell búcsúzni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.16. 14:44


Reméljük a kokszot nem az edzőjén keresztül szerezte be, mert akkor visszaeshet a teljesítménye amíg megszokja az új cuccot ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.16. 14:11


https://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas ... je-2850105
végül csak váltott, ahogyan számítottunk rá
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.07. 20:28


https://www.nemzetisport.hu/foci-vb-202 ... en-2848555
ez a halálom b.zdmeg
miért nem lehet a beszaladásokat irgalmatlanul megbüntetni???
ha börtön járna érte, nem szaladna be senki

meg mindig jönnek a videók, amikor biztonságiakon átrohanva bárhol páyán, repülőtéren gyerekek rohannak messiékhez, azok meg milyen jó fejek és ha már....összeállnak velük egy fotóra
lóf.szt b.zdmeg, pont ezzel támogtaják ezt a sok szaladgálást :evil: :evil:

és a huhogás a legnagyobb gondjuk....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.09.06. 13:10


Ja, értem, tehát lehetett volna időben, ésszel cselekedni, de nem csináltak semmit, mert hát ők a Barca, aztán amikor kiderült, hogy a szabályok rájuk is vonatkoznak, akkor meg ment a felelősséghárítás.
A szurkolókat azért sajnálom, de a klubot annyira nem.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.06. 10:02


A klub tolta mindenkire a felelőséget, többek között a játékosokra is, hogy nem tudnak megállapodni se eligazolásról, se fizucsökkentésről, ezért nem tudták megtartani Messit.
Illetve volt egy újságírói vonal, hogy max 49%-kal lehet csökkenteni az előző éves fizukat egy spanyolt rötvény szerint. Ez utóbbiról kiderült, hogy teljes kamu (bár ez inkább a Messi PRnak ásott gödröt), a játékosokkal pedig gyakorlatilag nem is beszéltek a Törpe eladása előtt a fizucsökkentésről. Pique és Busquets, sőt azt hiszem ALaba is elfogadta azóta már a fizucsökkentést és Griezmann sem hiszem, hogy nem bólintott volna már korábban erre az igazolásra.

Így utólag valószínűbbnek tűnik, hogy Laporta időzavarban került és/vagy nem hitte el hogy a liga komolyan betartatja velük a szabályokat. Az új iagzolásokat már az ő menedzsmentje tárgyalta és az ingyen érkezők (Agüero, Depay és Eric Garcia) igen magas fizukat kaptak. Szóval nyár elején még nem hitték, hogy ekkora a szar. Ezt elég nehéz Bartomeura fogni. Mint ahogy Moriba elengedését is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.09.06. 09:45


Messi susmusnál mi látszik kamunak?
Nem volt pénz a fizujára, ez tuti igaz, Griezmann deal-ből is látszik, hogy csökkenteni kell a fizetési keretet.
Vannak más dolgok, amikoről lemaradtam? Olyan mélyen azért nem ástam bele magamat, szóval ez eleképzelhető.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.04. 10:03


Amúgy a Griezmann csere a legnagyobb amit az Atleti csinalt.
Elcserélte Griezmannt 80 millióra, Suarezre, a bajnoki címre és magára Griezmannra. :D
és tényleg :D :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég