Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.06.05. 21:31


En tokeletesen elegedett vagyok a mostani helyzettel. Alanyi jogon kijutottunk az eb-re, nem a felvizezettseg miatt. Nalam ez szamit. A barimeccses sorozatok annyira erdekelnek, mint szoboszlai mekimenuje. Semennyire. Se.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10475
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.06.05. 18:16


de jól mondja F.Totti, a szerbek viszont erősebbek keretileg mint Skócia és Svájd. Őket pedig oda-vissza, mint tudjuk. Szóval miért ne?
3 éve a halálcsoportnál hogy vacogtunk előre, aztán mi lett....
én nem várok csodát, és nem zavar majd, ha nem úgy jön össze, ahogy sokan szeretnén.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8219
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.06.05. 16:53


Még a végén kiderül, hogy nálunk azért mindkét csapat kerete jobb. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.06.05. 15:44


(F.Totti, ott van még a bolognai középpálya két motorja, Freuler és Aebischer is. Nem sztárok, de azért na.) :)

Ó bakker, tényleg. NA mindegy, biztos a skótok közül is felejtettem ki embereket :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.06.05. 15:17


Trigo válaszol majd, de valasmi olyasmi lehet benne, mint ami bennem is.
Magyarán nem esnénk hanyatt egy 5-6 pontos bravúrkörtől, de egy 1 pontos csoportkörön sem lepődnénk meg.
Benne van mindkettő, és ha az első meccs nem sikerül, utána kínlódhatunk.
Ez a tavasz nem alakult jól a keret fontos tagjainak sajna.
És ekkor jön a Mister...
(F.Totti, ott van még a bolognai középpálya két motorja, Freuler és Aebischer is. Nem sztárok, de azért na.) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.06.05. 14:12


Trigo, ez valami túlzott aggodalom, félelem, vagy tényleg jobbnak érzed a másik két csapatot? Vagy azt érzed, hogy mi gyengültünk?

kell majd egy EB-topic :wink:
bizony-bizony!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.06.05. 14:09


ejj de fogadnék az 1 pontra a négyed ellenében F.Totti
de nem akarok most semmilyen fogadást a saját csapatra

bármi lehet tényleg

kell majd egy EB-topic :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28307
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.06.05. 14:03


De miért nem jobb a skót keret?
Svejc: Akanji, Embolo, Zakaria, Schar, a vén Shaquiri és Xhaka, a Milanban tarcsi Okafor és kb ennyi. Ndoye két értelmes meccset játszott a szezonban, pechünkre mindkettőt ellenünk, de ettől ő még középszer. Én mást nem ismerek. Na jó, ez kicsit több lett, mint vártam :D De közülük Embolo és Zakaria sérült. A skótok pedig tele PL játékossal: Robertson, McGinn, McTomminay, Thierney, Gilmour, Adams... a f@szom, ez meg kicsit kevesebb :) Ha Xhaka jó is lesz (már ellenünk is szar volt, utána pedig még szarabb), ketten Akanjival nem visznek elég minőséget sok átlagos játékos közé. A skótok legalább arra célfocira jók, amit Steve Clarke játszat velük. Én tőlük jobban tartok, de majd kiderül. Így végiggondolva tényleg kb ugyanolyan erős a két keret. De egyiket sem érzem jobbnak nálunk. Mármint kereterősségre jobbak, de ilyen szintű csapatokat bőven megvertünk már (a törökök és a szerbek is vannak ilyenek, sőt), mert a játékunk messze a keretminőségünk felett van. És mivel ezt nem csak egy-egy meccsen hozzuk, így elkönyveltem állandósult állapotnak.
Kicsit sem fog meglepni, ha játékban dominálunk vagy minimum feléjük növünk. Ettől persze még kikaphatunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2024.06.05. 14:09-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.06.05. 10:57


A skót keret jobb lenne a svájcinál? Hát...Nem hiszem. :)
Amúgy nyilván van Európában most 20-25 csapat, aki a kiegyenlítődés miatt körbeverheti egymást. Jó érzés, hogy ebben már mi is benne vagyunk egy ideje. De hogy kiemelkednénk, az nem igaz. Ebben abszolút egyetértek, F.Totti. Mármint a túlzott szurkolói elvárások miatti "ideggel".
Mostanában olyan semmilyen focink van, formahanyatlások is vannak sajna, szerintem is kemény menet lesz az Eb.
De le a kalappal valóban Rossi előtt, ha labdabirtoklásra is fogunk játszani. Ha azzal szereznénk 3-4 pontot, az tényleg előrelépés lenne.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.06.05. 10:40


Tényleg nagyon különbözők vagyunk, de engem inkább idegesített ez a sorozat. Semmi értelme nem volt, mégis mindenki erről beszélt.
Sorozatot szinte bármikor csinálhatsz, ha megfelelőem megválasztod az ellenfeleidet. Összehasonlíthatatlanok ezek. Most kik ellen értük el? A szerbek mondjuk nem rosszak, meg a törökök, de ez utóbbi barátságos meccs volt. A többit inkább hagyjuk. Az, hogy oda-vissza vertük az angolokat sokkal több presztízst adott a focinknak, mint ez a sorozat. Az ellenfelek is inkább ezt nézik, nem a Koszovó vagy Bulgária elleni sorozatocskákat. Az ilyen meccsek csak arra jók, hogy anyámmal, apósommal kitárgyaljuk, hogy "hűdefasza ez a magyar csapat, mindenkit megverünk, ugye megnyerjük az EB-t?...". Rettentően idegesítenek az ilyen beszélgetések, mert hogy mondd el bántás nélkül, hogy ez azért más szint. :D

Az Eb elég trükkös lesz, de én a svájciaktól nem félek. Ott nem jobb a keret minősége, a kapitányuk viszont szar. A németek keresik a csapatukat. Nagelsmann állat jó, de csak az EBig marad. Ami gáz, hogy egyedül ellenük nem lesz Szoboszlai a legjobb játékos a pályán. Wirtz, Kimmich és Musiala (Havertz, Sané?) kb ugyanaz a szint, mint Szobo. Az skót keret erősebb és a kapitányuk is nagyon jó (de nem jobb Rossinál). Ha Svájc ellen nyerünk az első meccsen, akkor két szűk zakóval is továbbmehetünk a csoportból, azaz nyomás nélkül játszhatunk két olyan meccsen, ahol partiban leszünk. Majdnem biztos vagyok a minimum 4 pontban (a 3 meccsen összesen). Az EB igazából ott kezdődik majd nekünk. Szar ügy, hogy csoportelsőként sem kaphatunk csoportharmadikat. De In Rossi we trust!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.06.05. 10:15


a magyar ember nagyon régóta vágyja, hogy a focink visszakerüljön arra a polcra, ahol Puskásék idejében volt
A miérteket hagyjuk, az pszichológiai elemzés tárgyát képezné. Én pl borzasztóan vágyom rá, hogy felsőpolcos legyen a focink.
Ehhez az ilyen sorozatok is kellenek nimbusznövelőnek.
És amikor ez megszakad - legyen bár nulla következménye a csapatra és tétmeccses szereplésére -nagyot csattan a lelkem a padlón.
Na jó, kicsit csattan. Nagyot majd az EB-n fog attól félek.

ja és nem beszélve arról, hogy Szoboszlai csk-ideje alatt ez volt az első vereség
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2024.06.05. 14:02-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28307
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.06.05. 07:15


1: ha emiatt csokken a komcentracio ellenuk, az nekunk csak jo
2: ha valakinek emiatt csokken a koncentracioja ellenunk, az a lelatora vagy a fotelbe valo, semmikepp nem a palyara, foleg nem egy eb-n

En egy senki vagyok, igy nem tartozom bele a barki kategoriaba, szoval igazam van.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10475
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.06.05. 00:03


hát én nem szarok a sorozat megszakadására
eddig az ellenfelek minden meccs előtt tudták, hogy van egy sorozatunk
ez bárki bármit mond tiszteletet parancsol, odafigyelnek rá
na ennek vége

amúgy magának a meccsnek nem sok értelme volt
senki se akar megsérülni, utolsó 20 percre dömpingcsere - semmi értelme
na mindegy

de meglátjuk
EB-n sima három zakó is lehet, meg csoda is.
én kb 1 pontot érzek valósnak, de meglátjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28307
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.06.04. 22:09


Szarok a veretlenségi sorozatra, ha most sikerült megtanulni, hogy Kleinheislernek nincs helye a pályán. Arrogáns, lassú és buta. Nem épp nyerő kombináció.

Amúgy a játék rendben volt. Csináltuk amit mindig. Olyan Real Madridos stílus ez, persze más szinten. De tökre tetszik, sőt így hogy fullba nyomtuk a labdafókuszt még jobban bírtam. Folytassa Rossi, a vereség ellenére nem visszavenni!

Nyilván rohadt nagy a felelősség és a teher ezzel a stílussal Szoboszlain, de ha a tisztes helytállásnál többre vágyunk, akkor ő és ez a játék az egyetlen esélyünk. Ha neki közepes napja van (ma még az sem volt), akkor földbe állunk. De ebben a rendszerben akár az EB csapatba is bekerülhet (nem a szurkolóiba), mert rohadt látványos és eredményes lehet. 19re lapot húzunk, de ezt kell. Egész jó és közepes EBnk már volt. Akarjunk többet! Imádni fogom Rossit, ha megpróbáljuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.05.31. 04:42


Ahogy mondod a szulo. De azt rosszul mondod, hogy ezek utan. Nem ezek utan, hanem mar kozben. Amikor a mehanyadik percben mar sok-sok gollal vezet az ellen, hogy letezik, hogy van olyan szulo, aki meccs kozben nem setal be szep komotosan a palyara, fogja meg a gyereke kezet es viszi el fagyizni?! A masik oldalrol meg, itt mar nem gyozelemrol beszelunk, hanem kisgyerekek durva megalazasarol...
De, ha (viccen kivul) az egyiknek lehet 14 ev alatt 1000 milliardja, akkor a masiknak miert is ne lehetne 80 perc alatt 43 golja?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10475
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.30. 22:35


https://www.google.com/amp/s/rangado.24 ... -mlsz/amp/

Bmeg, u14 megyében bunda. Ki az az állat, aki megkéri a csapatát, hogy "fiúk, légyszi kapjunk már ki 42vel". Milyen edző ez? És milyen szülő, aki ezek után még rá bízza a gyerekét? És milyen a másik oldal, akinek u14-ben se számít semmi, csak a győzelem? Ha ehhez csalni kell, csal. U14 és megye!!! Kibaszottul eltiltanám az edzőket, de még az elnököket is örökre. Hol élünk bmeg???!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.20. 10:08


Hogy mennyire utáltam, egy nulla edző, nulla személyiség, nulla ember. Hála ég, hogy elhúzott a p*csába.
Gondolom a folyamatos BL-részvétel vonzotta... :mrgreen: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8219
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.19. 22:51


számomra teljesen érthetetlen miért odament
felfoghatatlan
de le is szarom:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28307
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.19. 22:36


Ez a Sztankovics meg mekkora egy kamu volt. Fél év múlva úgy kibas.zák a Szpartaktól, mint a huzat.
És mindig az egységről, a klubról papolt...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.15. 21:10


Mekkora trollok a pólóval:
PAKS, a magyar csapat! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.15. 21:09


Kell még a Fradiba néhány fekete bőrű.
Vagy bármilyen légiós.
Bravo, Paks!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.15. 21:08


a hosszabbítást néztem
szép volt Paks!!!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28307
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.15. 19:53

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28307
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.28. 15:04


Tomm, küldtem egy privit.
Ha lesz egy kis időd, ránéznél légyszi.
Köszi! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.28. 06:34


:D
Biztos van benne arcfehérítő program. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11843
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég