Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.10.10. 15:10


Persze, örülök, az már nagy szó ha annyit rúgunk egy kis csapatnak mint a nagyok.
Fura ez a nagy optimizmus ForzaRoma24, már te hívod fel a figyelmünket erre, mi történt? :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.10. 11:55


szép volt tőlük
de a retro meccs után bezséljünk
Litmanen... annyira vicces, ezen röhögök egy hete - eskü Illés Bélát reaktiválni kéne erre a meccsre :D

amúgy egy biztos, nem Szalain és Dzsudzsákon fog múlni a keddi meccs
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.10.10. 09:12


Elmegyünk mellette, mint a szél. Mindenki tudja mennyit ér az a 8 gól. Egy 10 éves gyerekkel szemben qrva bátor lennék én is, de ha Semmy Shilt állna velem szemben remegne minden porcikám, még a látványtól is.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.10. 09:06


Komolyan elmegyünk szó nélkül a 8-0 mellett? Senkinek semmi véleménye?
Persze, várjuk meg a finn meccset, de a 8 az akkor is 8 ha San Marino kapja. Játszottunk mi már 0-0-t Lichtenstein ellen is, szóval értékes a győzelmünk, főleg ilyen arányban!
Grat a válogatottnak, tovább a lendülettel, ugyanez a taktika kell Finnországban is!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.03. 17:18


demokrácia ... liberalizmus...EU
nesze nekünk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.10.03. 10:16


A "hüle" magyar szabályok, csak a magyarul kiejtett név, ami anyakönyvezhető; lsd. Zsüsztin, Dzsenifer...
Én anno gondolkodtam a Chanel-ben, de így, mint SANEL... :arrow: :]: :hule
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.10.03. 01:08


Dragoner fia, Dragoner Filip :shock: ősmagyar név, ha az nem is (végül is az enyém sem az), de legalább normális név lenne. Van egyátalán névnapja? Még külföldön sem ezt használják, az Philip. :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.26. 15:30


Ebben nyilván igazad van, én se a Mainzot tartom a Bundesliga favoritjának! :D

Csak Szalai miatt írtam erről, mert ha én lennék Egervári, mint ahogy nem vagyok, akkor átállnék a válogatottal a következő két meccsen egy olyan 4-4-2es hadrendre, ahol Szalai és Priskin a két ék, Rudolf és Dzsudzsák pedig a két szélén játszik, Gera, Vadócz középen.
San Marino ellen mindenképpen, de mivel nyerni kéne Finnországban is, én bevállalnám h támadunk és kikapunk. Inkább mint h bekkelünk és mégis kikapunk... :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.25. 19:23


ez valami álom lehet nekik, és ezáltal viszi is őket a lendület és a lelkesedés
de a végén 6-8.-ak lesznek kb, bár az is nagyon szép tőlük

Szalai amúgy nagyon ügyes gyerek, nem csak jófelépítésű. Ránkférne már egy jó csatár a válogatottban.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.25. 18:24


Szép gólt is lőtt!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.25. 16:33


Bayern München-Mainz 1-2
A győztes gólt Szalai Ádám szerezte a mérkőzés 78ik percében!
A Mainz 6ból 6 győzelem, Szalai két győztes gólt jegyez!

Bravó, csak így tovább!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.09.12. 13:42


És már a legelején azt a Böőrt v. kit meg ki kellett volna állítani 2 durva szabálytalanságért
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.09.12. 10:24


megnéztem az újpest-fradi összefoglalóját.

Na srácok, a bírónak sikerült az NB1 szintjére leereszkedni. A rövid összefoglalóból csak két igazán szembetűnő eset volt.
1. a kiállítás: ez röhej, ez szánalmas, nem is találok rá szavakat na.
2. a 6. gólt kézzel vitte be az a nyomoronc.

Mindegy is, biztosan jól járt anyagilag valaki, valakik, a 6 gól tuti jól fizetett megfelelő odds-szal...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.11. 22:12


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... etrol.html
Király sosem volt egy okos ember, de hogy a szíve a helyén van az fix! Ugye ugye, aki nem csalódott az máris máshogy beszél....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.09.11. 20:13


Egyáltalán nem vagyok fradista, de nagyon szimpatikus volt, hogy nem álltak be 2-0-nál, hanem mentek tovább, így lett jó a meccs. A sötét zöld ökrök persze nem tudták ezt értékelni és már a 60. perc környékén hallani lehetett (ha jól értettem) a "Prukner takarodj"-ot majd a hagyományok szerint folytatták...
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.11. 19:42


A csapattól már csak a bíró volt gyengébb a mai délutánon, ez a kettő így együtt bőven elég volt h az Újpest kedvére gálázhasson gusztustalan szurkolótáborának....
Bár a Fradi szurkolótáborát tudnám minősíteni de rájuk meg már jelzőt se találok...

Hajrá Fradi csakazértis!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.09.11. 19:42


A fradi valaha volt legnagyobb gólkülönbségű zakója az újpest-től :( Ezt tudja okozni egy *** bíró....(no meg a rutintalanság).
pedig végre kezd alakuilni a csapat. Hú, de dühös vagyok.!!!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.09.11. 18:51


kikaptunk a Bőcstöl....nulla játékkal...meg egyébként is Nb2...azt mondom hogy ez ciki.....hazaérek...Ute-Ftc : 6-0 (persze érdekes bírói döntések !?)..plusz állítólag megkéseltek egy utést....asszem átértékelem a dolgot....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.09.11. 14:14


vicc az egész. nem ez a mostani történés, hanem úgy ánblokk az egész. erőlködnek, mintha számítana bármi is bármit. egy trágyadomb a hazai foci ától cettig.
egy nagy vállveregetés magamnak amiért végre-valahára nem nézem az ócska válogatott még ócskább meccseit, pedig sokszor megfogadtam már, de eleddig csak leültem nézni a falábúakat.
köszönöm magamnak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10401
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.11. 13:38


és milyen érdekes, hogy most meg Hajnal áll kicsit Huszti mellé... egy újabb csalódott ember...de fura ez :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.11. 00:48


Husztinak savanyú a szőlő, hogy Gerát hordszéken hozzák vissza, míg ő fél évig jegelve volt (a saját hülyesége miatt - teszem hozzá). Mindig voltak egyenlőbek az egyenlők között. Szabikának kuss van és focizzon. Nincs vesztenivalója, így pofázhatott. Eddig se játszott a válogatottban nagyon, ezután se fog.
Juhász meg azért pofázhat könnyen, mert tudja hogy pótolhatatlan. Amúgy neki is savanyú a szőlő, mert elvették tőle a karszalagot.

A többi mind maszlag. Egyéni bajaik vannak, és szeretnék hogy melléjük álljanak. Csakhogy nem fognak.
Még ha bármi igazság is van abban amit amúgy mond Szabi (mert van az tuti), akkor sem szabad ezt így. Innentől egy életre elvágta magát a válogatottnál. Én a közelébe nem engedném soha többet.

FR24: nagyon nagyon tolod itt nekünk a sok negatív hullámot :D Egy két aktuális dologból én nem vonnék le 20 évre szóló következtetést. Ez kérem már rég el lett cseszve. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.11. 00:13


Huszti egy pöcs, jól mondta Király: "- meg tudja érteni Huszti elkeseredettségét, hiszen a klubcsapata után a válogatottban is megkérdőjeleződött a pozíciója, ezt pedig nem könnyű feldolgozni". Erről szól az egész, az már sajnos a közvéleményre nézve szomorú, hogy ebből az ügyből egyátalán ügy lett.
Egyébként Király és Juhász is csak véleményt mondott Husztiról, ők nem borogattak semmilyen bilit.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.09.10. 19:40


Én személy szerint Tornyi Barnát és Glázer Robit, vagy Gellei Imit látnám szívesen a kispadon :)

Nem kisteleki óta sz*r a magyar foci, már előtte is az volt. És hiába jön ide akármilyen neves külföldi edző, megbukik, mert a "krém", az "elit" kicsinálja. A magyar foci velejéig romlott, itt nem lehet kibontakozni. Mindenki sütögeti a maga kis pecsenyéjét.

És lehet, hogy megint elmegy egyeseknek a kedve sokmindentől emiatt a hozzászólás miatt, de azoknak üzenem, hogy nekem meg a magyar focitól ment el a kedvem egy életre 20 évvel ezelőtt. A véleményem azóta pedig csak romlik, nem javul...Ez pedig szerintem nem az én hibám.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.10. 17:56


Ami most történik urak és hölgyek, az meglátásom szerint ujabb 20 évre nyomorba dönti a magyar focit. Ha már a játékosok is nyíltan vállalják h mekkora sza*ok is vagyunk, az már mindennek a legalja.
Huszti után Juhász, majd Király is, hűha uraim, borul a bili...
Köszönjük Kisteleki, ez az egész tőled indult, most csúcsosodik.

Ide márpedig külföldi edző kell - persze nem Koeman és nem Matthaus - hanem vérbeli profi edző, aki van elég öngyilkos, ahhoz h ezt a f*st ami itt van elvállalja, és akkor, talán, újra elindulhatunk felfelé.
Egervári egy hónap alatt több taktikai bakit csinált, mint elődjei 3 év alatt.
Leszerepelt, dicstelen magyar edzők: sz*rt se értek!!!!
És igenis: igaza van Husztiéknak!!!

Jövőre remélem még Róth Antit is kinevezik kapitánnyá, akkor válik biztossá hogy az én életemben már nem lesz világeseményen magyar válogatott, pedig még csak 28 éves vagyok...
Szánalom... :( :( :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.09. 20:36


Két dolog:
1. Dzsudzsák jobb szélen játszva veszélyesebb lehetne, mert befelé cselezve ballal tudna tüzelgetni, nem kéne mereven bal szélsőt játszatni vele. Szerintem meg a Szabika van olyan kaliber mint a Koman Vladimir, és ebbe a válogatottba simán beférne...
2. „Én mindig híve voltam a pozitív hozzáállásnak, éveken át hangoztattam, az eredményhez szüksége van a válogatottnak a szurkolók és a média felől érkező támogatásnak, de ami most zajlik, annak köze sincs a realitáshoz. Az hülyítés. Az nevetséges. Simán kikaptunk Svédországban, de dicsérjük az első félidőt, miközben momentumunk sincs – a házigazdáknak pedig ziccerei egymás után. A meccset közvetítő riporter dicshimnuszokat zeng a produkcióról, egekbe emel játékosokat, a stúdióban ülő szakkommentátorok pedig fényezik az edzőt, és fejlődésről beszélnek. Szerencsével, kínkeservesen megverjük Moldovát, és elégedetten értékelünk." Erről van szó kérem és nem többről, akinek még mindig fent van a szemellenző az vegye le és olvassa el újra és újra ezt a részt, mert itt az egésznek az alfája és omegája. Hát nehogy már hanyattessek attól h vért izzadva hazai pályán atomdefenzív taktikával 2-1re kínkeservvel legyűrtök Moldovát....
Lehet h egyesek ettől hanyattestek, én meg nem fogok, Huszti meg nem óhajt asszisztálni a népbutításhoz! Ennyi amiről szó van és nem több.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron