Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.09. 16:37


Ha szerepeltetné a kapitány, akkor kussban maradna és nem találna ki ilyen nevetséges összeesküvés elméleteket.
Szerintem balszélsőből csak egy kell a pályára és ezen a poszton Dzsudzsák jobb, ennyi, ha ezt nem tudja elfogadni, menjen is. Koemant is azért dicsőíti, mert ő játszatta.

Itt van a válasz: http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/egervari-ertetlenul-allok-huszti-lepese-elott-2044299/
Csöppet kulturáltabb felelet a kapitánytól.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.09.09. 16:17


Pedig egy kalap sz*rt nem ér Szabika, nem értem miért van fölháborodva, hogy nem tart igényt rá Egervári...Miért fáj az valakinek, ha kevés egy válogatottsághoz? Nekem speciel nem fáj, hogy kevés vagyok.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.09.09. 14:56

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.08. 23:00


blint63 írta:
bigg írta: Talán Németh az Olimpiacosnál szóhoz jut.

Hát, sztem még ez se biztos, de még ha helyet is kap elég nehéz lesz visszajutnia egy erősebb bajnokságba.

Némethnek tökéletes a Görög bajnokság, főleg egy Olimpiacos, akikkel még a BL indulás is látótávolságon belül van, egyébként lehet több az esélyük mint a Liverpoolnak mostanság. Szóval örüljön, hogy ilyen csapatban játszhat.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.09.08. 20:12


nem...kölcsönadták a Triestinának, akik elvileg kiestek, de valakit kizártak így maradtak a B-be....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.09.08. 19:33


wikipedia szerint a Milanban tolja
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.09.08. 19:02


altaky írta:Filkor?

Tényleg! Mi van most vele?

Talán Németh az Olimpiacosnál szóhoz jut.

Hát, sztem még ez se biztos, de még ha helyet is kap elég nehéz lesz visszajutnia egy erősebb bajnokságba.

Amúgy a válogatott meccs szvsz nem volt olyan rossz, a második félidő magunkhoz képest kimondottan jó volt, néha élvezetes játékkal. Az ifi kiesés már inkább fájó.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.08. 17:16


Talán Németh az Olimpiacosnál szóhoz jut.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.09.08. 16:56


Filkor?
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.09.08. 16:45


Ki is volt az a magyar srác aki az interben volt egy ideig? Jól felkapták de aztán ő is eltűnt, ahogy Németh is elfog, Koman viszont ebből a szempontból szerencsés, még ha nem is játszik olyan sokat.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.08. 12:17


Uh, elmegy a kedvem mindentől ha ide benézek. :shock: Azért ahogy látom van még rajtam kívül néhány pozitív figura, remélem a számunk nőni fog az idő előrehaladtával.

Egyébként az U21-es meccsen a Bosnyákoknál tolta a Fradi csatára Emil Miljkovic. A Győr ellen a meccs végén becserélte Prukner, ezen kívül még nem sokat játszott, de hát csak most jött.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.09.08. 09:50


Nem a jobbik válogatott nyert? Élőben nézve szerintem sokkal jobbnak tűntünk.
A szervezés viszont borzalmas volt... Meccs kezdete előtt jóval ott voltunk a helyszínen, de amekkora tömegnyomor ott volt még nem nagyon tapasztaltam. Egy fél kapu volt nyitva, hátulról nyomtak az emberek stb... A 20. percre foglalhattuk el a helyünket, és több100 ember még kint várt. :S
Nem tűnt nekem rossznak a sokat kritizált Laczkó, Gera keményen hajtott minden labdáért, Koman-t sajnos elég sokszor elnyomták k is termete miatt. A vizes fű is inkább minket hátráltatott.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.09.08. 08:42


ForzaRoma24 írta:Szánalmas, én nagyon megfontolom h a következő válogatott meccset megnézem-e.

én már ezt sem néztem. Régóta nem nézek válogatott meccseket. És megmondom őszintén, nem is tudtam, hogy van...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.07. 22:40


Itt a megváltás gyerekek, kőkemény meccsen a bivalyerős Moldáviát hazai pályán atomdefenzív játékkal simán 2-1re megvertük!
Egervári: elmész te a bús p*csába!!!! Csatár helyett védőt???? Ember te normális vagy???
Tegyük össze a két kezünket és mondjunk egy hálaimát a Jóistennek, mert ezen a meccsen bizony nem a jobbik válogatott nyert! :(
Szánalmas, én nagyon megfontolom h a következő válogatott meccset megnézem-e.

Nagyszerű aranygenerációnkról (U-s válogatott) meg inkább már nem is szólok...

Persze most nem akarok azzal jönni h én megmondtam, de hát én megmondtam h ez lesz. 4 pont meg hat pont két meccsen, persze... Örüljünk a 3nak mer még ezt se érdemeltük meg! :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.04. 19:08


Vesélyes? Mellkasra eléggé az volt :D

pént-kedd azért van tudtommal hogy több idő legyen a kettő között mint a szerda-szombat között (ne kérdezd meg hogy miért nem lett volna jó ha megfordítják és szombat-szerda lett volna, mer passz :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.09.04. 18:16


Nekem azt mondjátok meg léci, hogy miért péntek-kedd az EB selejtezők menetrendje?

Az meg, hogy itt álmodozunk arról, hogy elérhetünk jó eredményt a svédek ellen...na ne már. Ez a svéd válogatott az elittől jócskán lemaradva is simán jobb a magyar csapatnál. Ezek ellen a csapatok ellen játszik úgy a magyar csapat, hogy esélyünk nincs a gólszerzésre. Még egy szabadrúgást sem tudunk veszélyesen elvégezni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.04. 18:05


pár rövid gondolat takarítás közben :wink:
Egervárit kedvelem, örüéltem hogy ő lett a szk.
De...
...ezt a Duzsudzsák cserét ember nincs aki lenyeleti velem! A mai legjobb magyar labdarúgó helyét találja meg már úgy a pályán hogy ne kelljen védekeznie, ha ezzel gondja van! (NST is szépn magyarázza ezt.)
Gera szinte soha nem jó a válogatottban. Vajon ez az ő hibája, vagy a csapaté amiben játszik? Kezdem azt hinni hogy az utóbbi...mert ilyen már a rémmesékben sincs...
Király a 2. gólban nyakig benne volt, de ettől függetlenül nem a kapusposut a hiányposztunk.

Első félidő jó volt. Dzsudzsi levitelekor mondtam hogy itt végünk is. Így is lett. Nélküle nulla az egész. És hiába viszünk be a végén két csatárt ha el se jutunk oda, hpogy megjátsszuk őket.

De vereségre számítottam még ettől az amúgy kutyaütő, de hírükből és Ibrából élő svédektől is.
A keddi lesz az erőfelmérő igazából.
(Amúgy meg a franciák és portugálok muhahahaha :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.04. 17:46


A mérkőzéseket az a baj h nem szájjal játsszák, mer abban verhetetlenek lennénk pedig...
Értsétewk már meg végre h nincs olyan h magyar labdarúgás, ez egy nem létező fogalom. Tegyük szívünkre a kezünket és mondjuk ki, ha Ibra nem nagyképűsködik már az első félidőben 2-0 oda, sajnos ő egymagában jobb futtballista, mint az egész magyar válogatott.... :( Az más tészta h ki kellett volna állítani, de hát a mozdulatain látszott h bekerült a nagycsoportos a kiscsoportosok közé....
Majd nehogy kedden megégjünk a Moldávok ellen...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.03. 22:56


Királyon nem látszott semmi motiválatlanság, nem hinném, hogy vele volt a gond. Inkább Gerával, egyszerűen nem értem mi van ilyenkor vele, észre sem vettem, hogy ott van a pályán.
A szélső hátvédek jobbak voltak mint elődjeik. Egervári első cseréjét meg nem tudom hova tenni, azzal hogy lehozta Dzsudzsákot a szünetben, inkább a támadást tette tönkre, mintsem a bal oldalunk védelmét erősítette Huszti beállításával, utóbbi volt a célja, de az előbbi sikerült. Ezzel a cserével lett elszúrva a meccs, a 2. félidőben már nem is volt támadásunk, szerintem Dzsudzsák hiánya miatt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.03. 18:33


Hát ja, de csak az Angol meccs volt ez előtt, sokat nem próbálgathatott.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.03. 16:38


És pont most kell elkezdeni variálni a szélső hátvédekkel?
Hmm ez nem teccik, ráadásul ezt a Lázárt azt se tudjuk h eszik vagy isszák.
Őszintén megmondom, h nem feltétlenül jó ötlet a roppant fontos első meccsen két nullszaldóst bedobni a védelembe. Mindazonáltal utálom Szélesit és Vanczákot, tehát másrészről örülök h alternatívátz keres a kapitány, ezek szerint ő is látja h hol vagyunk roppant gyengék.
Úgyh legyen igaza Egervárinak, de gyakorlatilag 3 újonc védővel nekimenni Ibráéknak, háááát.... Na jó nem károgok.... ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.03. 12:08


Benne van, hogy kikapunk, de a mostani kezdő szimpatikus, lehet csak azért mondom, mert Szélesi és Vanczák végre eltűnt a védelem széleiről, keresünk végre valami más megoldást oda.:

Király Gábor – Lázár Pál, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Vadócz Krisztián, Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely

A cserék: Szélesi Zoltánt, Vanczák Vilmost, Vermes Krisztiánt, Priskin Tamást, Fülöp Mártont, Hajnal Tamást és Huszti

A Lázár Pált nem ismerem, de ha Szélesi helyett van ott, már is szimpatikus.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.09.03. 09:06


Egervári Sándor: Nincs félnivalónk!


Tényleg? Mert szvsz kinéz nekünk egy hatalmas verés a bizonyítani akaró svédektől.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.09.02. 16:14


Néha már nagyon tetszett amit a Fradi játszott. Andrezinho csele pl kapásból Ronaldinhot juttatta eszembe, utána mondta is Petur.
Andrezinho, Junior, Heinz, Schembri, Ranilovic olyan minőséget képviselnek, ami miatt van értelme külföldit igazolni.
Tetszett a csapat, egyedül tán Józsi lógott ki. Maróti kábé 18 km-t futott, Tóth Bence olyan cseleket engedett meg magának, h szinte őrjöngtem! :D
Ez a Fradi így még akár bajnokesélyes is lehet ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.02. 09:21


Alakul a fradi, végre nézhető meccseket játszanak, idén mind az öt meccsüket láttam, rég volt már ilyen... tavaly pölö egész idény alatt ha hármat. Jó lesz ez, úgy látszik ingyen igazolásokból is lehet csapatot csinálni, persze ehhez edző is kell, ami most úgy néz ki van!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 6 vendég