ASR - Tattoo

ide jöhet minden

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2017.07.16. 12:34


Par dolog;
Nyaron nem csinaltatunk tetovalast, mert nem jo neki az eros napsugarzas
Kesobb is min 50es napvedovel kell vedeni, mert fakul
Csak oda es azt, ami "nem divat", mert utana ciki vagy ego lesz, es jon a lezer

Ha van otleted, keress fel egy neves!!!! tetovalot
Megrajzolja, elmondja, mit tud, mit lehet, mit ajanl
Menj el hozza, mutasson kepeket a sajat munkairol, nezz ra a fb/ insta/ twitter oldalara, es iteld meg
tetszik-e, ahogy dolgozik
Ha igen, ne sajnald a penzt ra! Draga lesz, de olyan, amilyent akarsz
Sok a kokler, bena, aki nem tud egyenes vonalat se huzni...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2017.06.30. 21:42


Lézeres kezeléssel leszedik neked, bármikor! ;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.01. 17:58


melyik tetkója gázos DDR-nek Japcsiba?


az első tetkó a vízválasztó, ami után sokszor jön a 2. majd a 3. majd.... hiába mondja az illető az első előtt, hogy csak ezt

amúgy a Balcsin felszolgálóként dolgozó haverom épp most csináltatott alkarjára, de főnöke megkérte , hogy várja meg a szezon végét ha lehet. Hát nem várta. Ha valahol, akkor abban a szakmában azért nem szerencsés a látható nagy tetkó.

Én amúgy csak azért nem csináltatok, mert tartóstejet már nem nagyon veszek :D . 20 évesen akarnék. Illetve most is akarnék, de csak olyat ami 5 év múlva leszedhető lenne. :D De ezt már bezséltük itt szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.06.01. 11:23


Köszi a válaszokat.
Jelenleg úgy néz ki, hogy felvesznek jogra, a majdani munkavégzés hosszú ujjú ingeket predesztinál, de ettől függetlenül még lehetek bolti eladó vagy akármi. :)
Az agyontetoválás meg ki van zárva, az nekem sem tetszik.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.01. 09:02


nem akarok trollkodni, de csak óvatosan. Tuti, h. aki ma agyon tetkózza magát és az IQ-ja > 80 (régen sazt hittem, ez oximoron, de ma már tolerásabb vagyok :lol: ), és még vesz tartósatejet is :D , az előbb-utóbb úgyis megbánja, hogy azt ott úgy pont oda, stb, stb....
(á propos, DDR mondta épp a minapi interjújában, h. nagyon menne a nyáron japánba turistáskodni, de kicsit bizonytalan, hogy ott hogy fogadnák a tetkóit..... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.01. 08:42


Bence, bizonyos munkakörökben nem nézik szívesen. Persze ha az első kb. fél évedet kibíros hosszúujjú ingekben, akkor utána már nem a tetkó alapján fognak megítélni. Interjúra viszont semmiképp ne menj látható tetkóval. Ez igaz itthon és kölföldön (osztrák, német vonalon tuti) is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.06.01. 07:38


Szerintem egyre kevesbe erdekli a munkaltatokat a tetko. Mar penztarban is lattam agyontetovalt csavot, pedig nemreg ez teljesen elkepzelhetetlen lett volna.
Egyebkent majd olyan helyen akarsz dolgozni, ahol jo penzt fizetnek :wink:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.05.31. 22:33


Köszi Levy, hogy eszembe juttattad ezzel a bejegyzéssel, hogy létezik ez a topic, ugyanis régóta agyalok egy tetkón, megosztom veletek a gondolataimat.
Az alapötletet a szintén Levy által gondolatébresztőnek linkelt oldal adta, amin egy gladiátor látható egy Roma címeres pajzzsal. Én erről a gladiátort lehagynám, a pajzs maradna és megspékelném két karddal keresztben a pajzson, a szüleim születési dátumával. Első kérdésem az lenne, hogy melyik címert javasolnátok? Én a hagyományos felé hajlok, de valami egyedi is jó lenne, az újat semmiképp sem szeretnem.
Én csak és kizárólag alkarra szeretnék tetoválást, azon az elven, hogy mi értelme van, ha nem látja senki. A lábtetkó amúgy sem tetszik, hátra nem szeretnék, a bicepsz meg olyan börtön feelinges. Ezúton is elnézést ha az általam szapult területeken van valakinek tetkója. :D
A család viszont nem nagyon támogatja az alkaros verziót, ami annyira nem is nagyon érdekel, de azért mégis kicsit. Mondják, hogy munkahelyen hátrány stb., én azzal érvelek, hogy nem akarok olyan munkahelyen dolgozni ahol ez alapján alkotnak véleményt. Nyilván az élet nem ilyen egyszerű, de mégis.
Végül kérdésemben félelmemet szeretném megosztani, azt les*arom, hogy fáj, viszont pocsék munkát nem szeretnék magamon látni, és mivel ez elég speciális tetkó lenne, sok előkészítést igényelne. Tudtok olyan tetoválómestert aki képes órákat szenvedni azzal, hogy tökéletes legyen a forma, vagy azt magamnak kell megtervezni, vagy mi a bevett szokás? Előre is köszönöm a válaszokat és észrevételeket, és bocsánatot kérek a regényért. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2017.05.31. 19:29


Talán elkészült már az a tetoválás... :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.10.03. 16:08


tomm írta:foleg, hogy uzleti erdeked is fuzodik a dologhoz, en ezt a kepet csak mint a folyamat egy allomasat mutatnam szigoruan a vegeremennyel egyutt.


A hivatalos oldalunkon nincsen kint...:D Ezt csak ti láthattátok. Kezd szépen legyógyulni. Már most sokkal jobban néz ki. De még legalább 1 hét, amire újra lehet rajta dolgozni. Majd ismét kettő hét mire elérünk a végeredményhez, ami a portrét illeti. Ám az egész még akkor sem lesz készen, mert már hozzáálmodtam valamit...:D

Ha a portré legyógyult, akkor azért azt megosztom majd veletek.

Vilinek, olyan értelmes a nézése.... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.03. 14:54


:D :D :D
és tényleg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.10.03. 14:22


sebastian írta:40. Szülinapjára, feltoltunk egy portrét..:) Sajnos, befejezni nem sikerült, mert 3 és fél óránál beadtam a kulcsot...:(

Sebők Vili 40?
http://kerthelyseg.hu/wp-content/uploads/2011/08/sebok-vili.jpg
(bocs, ezt nem hagyhattam ki)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.10.01. 09:35


foleg, hogy uzleti erdeked is fuzodik a dologhoz, en ezt a kepet csak mint a folyamat egy allomasat mutatnam szigoruan a vegeremennyel egyutt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.09.29. 17:46


lássuk majd azt a végeredményt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.09.29. 10:16


jahh, este meg akartam kérdezni, hogy ez ki a képen, bár tudom, de rohadtul nem hasonlít hozzá még :D de aztán inkább hagytam és lefeküdtem aludni.

azért kíváncsi leszek a végeredményre még úgy is, hogy rühellem a tetkókat :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.09.29. 08:07


A vádlim. Kurvára nincsen készen. Még kb 2 órányi munka van rajta.....

A fehér festék nincsen betöltve, és az árnyalatokat is ki kell dolgozni. Majd ha elkészül, akkor sokkal jobban kivehető lesz az arc karakterere. Arról nem is beszélek, h tegnap mivel egész nap mentem, és még fóliázva volt, be is volt vörösödve az egész tetkó, mert nyüstöltem egész nap......:D Nem is teszem fel a nyilvános FB oldalunkra addig, ameddig készen nincsen.....:D Ha elkészül, majd feldobom megint, teljesen más lesz...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.09.28. 23:42


ez a lábszárad?
amúgy lehet utálni fogsz, de én ha nem tudnám kiről lenne szó, fel nem ismerném ezen a képen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.09.28. 20:58


40. Szülinapjára, feltoltunk egy portrét..:) Sajnos, befejezni nem sikerült, mert 3 és fél óránál beadtam a kulcsot...:(
Csatolmányok
image.jpeg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.13. 23:55


Töröl - töröl :-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.09.13. 18:43


Inkább, elküldöm üzenetben....:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2016.09.14. 08:04-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2016.09.10. 16:20


S kik tetovalnak nálad?
Van portfoliojuk? Mióta tetoválnak, hol dolgoztak eddig?
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.09.03. 10:42


Örülnék neki, ha minél több Róma logót varrhatnánk fel. Az én következő tetkóm meg is van. Sebastian a rákocska lesz Róma mezben, és az ollójan egy 10-es szám lesz. Hamarosan toljuk fel..:)))) Már nagyon várom..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.23. 18:16


seb privi ment
de nem tetkó miatt :wink: :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.08.23. 09:30


divatnacizmus
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: ASR - Tattoo

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.08.22. 23:31


Az elegancia világában nem létezik rövid ujjú ing! Jelenleg is van tetkóm, és azt sem látja senki sem. Van benne bordó és sárga is, de ettől még nem lesz Rómás. Io non perdo mai! O vinco, o imparo!

De mondok nektek valamit a nagy hallgatás után. Szeptember 15.-én megnyitom a tetováló stúdiómat a XI. kerületben... Lesz baj, meg tetkó gazdagon... 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Aki szeretne jönni, az hamar jelezze, mert fogynak az időpontjaink...;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Következő

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron