Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.04.15. 13:32


Vasárnap volt a dunatv-n egy riportműsor vele (asszem 2008-as), ott elmondta, hogy nem akar dolgozni a magyar futballban, mivel az ilyen mentalitású embereknek itt nincs helyük.

Talán már elmeséltem, de most akkor röviden újra. Anno, 1996-ban azért hagytam abba a Fradi meccsre járást, mert őt kivágták a Fradiból. Nagyon mérges voltam és akkor megfogadtam, hogy addig nem megyek meccsre, amíg Zoli nem ül le újra a kispadra. Végül ezt később "megszegtem", de csak azért, mert apósom kicsalt az emlékezetes idényzáró Fradi-Tatabánya 1:3-ra :D. De mondhatom, hogy majd 10 év eltelt, hogy nem mentem meccsre.

Apám révén lettem Fradi drukker és ő nagyon sokat mesélt nekem Varga Zoliról. Érdekes, mert fiatal koromban megvettem minden könyvet a Fradiról, mindent olvashattam is Albert Flóriról, az egyetlen magyar Aranylabdásról, de Varga Zoli csak keveset volt említve, eltekintve a hivatalos dolgoktól. Apám viszont sokat mesélt és nekem ő volt a "példakép", nekem Albert nem jelentette a felét sem, mint amit jelentett Varga.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen korán távozott, Isten nyugosztalja!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2010.04.15. 12:38


én is nagyon meglepődtem, hisz pár nappal korábban láttam egy riportot vele, még örültem is, hogy láthattam a számomra nagyon szimpatikus embert, aztán legközelebb már a halálhírét olvastam az újságban, nagyon sajnálom...:( ( és azt is, hogy nincs több ilyen mentalitású ember a magyar fociban...)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.04.10. 01:41


Ha ezt tudom, nem szidom úgy szerdán.... :(
szegény ember
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.04.09. 21:36


Varga Zoli.
Döbbenet.
Ég vele.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.04.03. 09:57

Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.03.02. 18:11


sajnos "nekünk".. a korosztályomnak már csak ez jutott...azt nem mondom hogy szeretni kell :D ..de van bennem vmi perverzió iránta... az őszi szezonunk szánalmas volt, de kimentünk...most is ez lesz, akárhogy játszik a csapat, mert ez a "mi" csapatunk....az a bosszantó hogy ez az első hazai meccs a tavaszi szezonban...a felújított naposoldal is most debütál a nézők előtt, most veszik használatba a szúrkolók...most sokan ott akarnak lenne több okból is ...aki szabaddá tette magát péntekre és szombatra már nem..azzal ez...nos kitolás....egyszerűen piszkálja az embert...az az érzésem --hogy ugyan állandóan szajkóznak a nézőszámokról...Miskolcon még vannak több ezren akik kijárnak--... mégis az ilyen döntések nem segítik elő azt hogy újra emelkedjen a színvonal...akár a lelátón akár a pályán....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.02. 09:30


Látom, nagyon hiányzik Neked ez a "magyar foci"...
Feleslegesen idegesíted magad, amíg a fejétől bűzlik ez a halacska :cry:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.03.02. 08:19


„Az edző számára lassan tarthatatlan helyzet alakul ki a magyar futballban a bajnokságot és az egyéb mérkőzéseket illetően. Sajnálattal tapasztalom, hogy a harc, amely az MLSZ jövőbeli pozícióiért folyik az érdekeltek között, minden energiájukat leköti, miközben nemsokára odáig jutunk, hogy egyetlen napra sem lehet előre tervezni a honi labdarúgásban" – véli Mezey György.
„A programok állandóan változnak, egy hét alatt a harmadik tervet halljuk. Senki sem tudja megmondani, hogy a már amúgy is egy héttel eltolt bajnoki rajt menetrendje miért változott meg ismét.Az is sajnálattal tölt el, hogy egyetlen tiltakozó hangot sem hallottam eddig.



"Elképzelhető, hogy mégsem pénteken rendezik a DVTK - Videoton bajnoki labdarúgó mérkőzést, ugyanis a Videoton kérvényezte, hogy szombatra halasszák a találkozót.

Az MLSZ-be elküldött indoklásukban az szerepel, hogy az U21-es válogatottal három játékosuk is Olaszországba utazik, ahonnan csütörtökön érkeznek haza."



a két idézet ellentmondásos ? ..ha igen akkor hogy is van ez ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.02.28. 12:34


Elvileg kimentünk volna haverokkal erre a meccsre, ez lett volna életem első Fradi-meccse.. :D Ezek hallatán nem távoztam volna szép emlékekkel :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.02.28. 10:03


Nem is tudom hova helyezni a fradi- haladás meccset. Suttyó koromban lent a téren a srácokkal különbet produkáltunk. Egyszerűen nem tértem magamhoz. A szar jelzővel ennél sokkal jobb meccset illet az ember. Miért nem szól rájuk valaki, hogy hagyjátok már rá, ez nem megy. Ne égessétek magatokat. Ha csak ilyen teljesítményre képes valaki, az miért lép pályára? Van az a bizonyos béka segge alatti hely, ami alá elvileg nem lehet süllyedni. De lehet.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.02.27. 18:40


Így van, most nem akarok nagyképűnek tűnni de mi itt a megye kettőben sokkal élvezhetőbb meccseket játszunk, ugyanilyen vagy még szarabb talajon!
Ez katasztrófa, akkor sirtam fel a nevetéstől amikor egymás után hatszor értek úgy bele h eladt a fradi a haladásnak utána a haladás vissza a fradinak stb.... te jó isten... tragédia...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.27. 18:33


ja, és azért az a haladás helyzet sem volt gyenge, amit a nagy gábor vagy ki hagyott ki....anyám. üres kapura mellé belsőzte...szégyen volt na. ez kb megye 2-ben is cink
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.02.27. 18:30


feree80 írta:bigg, kafa ez az avator. :wink:

Kösz!, az egyik barátnőm nevében is.
fradista romanista írta:Mér', jáccott a fradi?

Ja, bár inkább "csak" nyert.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.02.27. 17:51


Mér', jáccott a fradi?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.02.27. 17:47


snatch írta: de a 11-esnél én szégyeltem magam.

faterom is detto ezt mondta, mondjuk én jó szokásomhoz híven aludtam. :)

bigg, kafa ez az avator. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.27. 17:40


sose szurkoltam másnak, csak a fradinak (igaz a lelkesedésem már nem a régi...), de a 11-esnél én szégyeltem magam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.02.27. 16:56


Nekem és a Fradistáknak már jól sikerült kezdés!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.02.25. 18:21


tudom hogy én vagyok a nem normális, de már alig várom a péntek este hetet...ez az egy hét bajnoki rajt elcsúszás komoly fizikai törést jelentett számomra...asszem "magyarfocib*zilettem".... ide nekem a kényszerzubbonyt :D
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.02.08. 16:27


..nem lenne ócska a keret ha nem csak a "nagy" idegenlégiósok játszanának akik úgy tologatták a labdát mint egy jóllakott óvodás...most komolyan Halmosi vagy Hajnal olyan maradandót alkotott hogy erőltetni kellett őket...vagy a 0 csatáros játékot...a Tímárt aki csak padozik és egyáltalán nem válogatottba való...és ne jöjjön senki azzal hogy csak ők vannak nincs más...mert van olyan Nb1-es csapatban játszó játékos aki jobban odatette volna magát...sajnos lassan ott tartunk hogy ha külföldön játszik valaki az már meghívót jelent...no persze ha olyan kapitányunk van aki nem hajlandó Nb1-es meccset megnézni akkor ne is csodálkozzunk...és ne jöjjön senki a sz*r színvonallal neki az a dolga hogy megnézzen minden lehetőséget nem az hogy eljátssza a bábot aki azt csinál amit mondanak neki...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.02.08. 15:32


azért talán valamivel jobbak vagyunk mint marino.
és miért? marino, moldova verhető, finnország is, és.. némi szerencsével a svédek is. nem olyan ócska a keret, hogy semmi, de semmi esélyünk ne legyen.
ennek ellenére én sem hiszek a kijutásban, de a legfőbb magyar sportújság csak nem írhatja hogy tuti bukó.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.08. 15:21


tomm! szerinted San Marino is így áll hozzá? Hogy tuti meglesz a második, selejtezőt érő hely? Mert ha nem, akkor minek indulnak?
Nem, szerintem nem kell ilyet írni. Ami elvárható a csapattól, hogy San Marinot és Moldovát biztosan megelőzze, Finnország meg opció. De ennél többet? :roll: Nem is értem, hogy miért vár el bárki is többet...
Lehet célul kitűzni a tisztes helytállást is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.02.08. 15:12


de egyébként mit írjon?
szarok vagyunk, totál semmi esélyünk a kijutásra, nem is nézzük a meccseket, majd utólag az eredmenyek.com-on megnézzük az összefoglalót. ??
lehet, hogy tényleg nincs esélyünk, de ha így állunk hozzá, akkor mi a fenének indulunk egyátalán?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.02.08. 12:40


pár fordulóval a vége előtt harcban leszünk a finnekkel a 3. helyért, végül, 4.-ek leszüónk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.08. 10:50


apa kezdődik...
index főcím a vb sorsolást követően:

"Svédországgal lehetünk harcban a pótselejtezőért"

ez vicc banyek! ezeknek reális a második hely? jesszusom...Finnország is megelőz majd minket, Moldávia pedig esélyes... szánalmas hangulatkeltők...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.02.07. 19:29


Aszondja Várhidi: szerintem Moldovát és San Marinot oda-vissza megverjük, ez egyértelmű, és a finneket is meg fogjuk tudni verni oda-vissza!! Nagyon ügyes Petike, ezt jól kiszámoltad! Még mindig reménykednek, bizakodnak, pedig mi fociban csak akkor leszünk világeseményen, ha rendezők leszünk.... sajnos...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 56 vendég