Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.09.27. 22:25


Sz..punk mint a torkos borz. :wink: meg is érdemeljük, aszondja a kommentátor nem erre volt felkészülve a csapat(akkor mire? tán h a hondurasziak nem tudnak egy egyeneset rúgni a labdába? :evil: ), meg a negyed és nyolcaddöntőről ábrándozik a csapat, a sok felesleges sárgával meg csak magunk alatt vágtuk a fát...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.27. 11:04


Curva Sud72 írta:
Na de komolyan, azt akkor is tartom, hogy nem lesz ezután ilyen jó a fiatal MTK, szal ha nem akarnak majd kiesni, egyre több játékost kell kölcsön vegyenek, vagy vegyenek.

Én ezzel vitatkoznék,mert ott az akadémia bizonyitott.A szülőknek az a lényeg h jó helyen legyen a gyerek , és hogy ha tehetséges jó helyre menjen .És ebben ők bizony profik .. :wink:Én pl ma is láttam hogy no name focisták milyen jók..

Lehet igazad van, de majd az idő dönti el, hogy melyikünknek lesz igaza!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.26. 21:45


Inkább Várszegit illeti a dícséret, de mindegy is, azt osztom hogy jó munkát végeznek (egyébként simán megeshet, hogy a szakembereiket elcsábítják a frissen alakult akadémiák, kivéve ha zsidók), de én hallottam olyasmit, hogy a leendő Fradi akadémia a Romával fog ilyen szerződést kötni! :asr4: Na de komolyan, azt akkor is tartom, hogy nem lesz ezután ilyen jó a fiatal MTK, szal ha nem akarnak majd kiesni, egyre több játékost kell kölcsön vegyenek, vagy vegyenek. :bla2:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.09.26. 21:14


suti0828 írta:amit az akadémián csinálnak meg Garami bácsi munkáját teljes mértékbe elismerem!

Valaki itt mondta, talán Imperatore, hogy nem túl etikusan elhalásszák a fiatalokat csapatoktól, viszont most már van alternatíva legalább, a Puskás akadémia, na meg lesz a Fradinak is, talán... így a jövő elég gyászosan fest az MTK akadémia számára, mert így ki megy majd oda?, amilyen népszerű az MTK...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.17. 10:54


suti0828 írta:ezt a fél percet már kihúzhatták volna! de legalább az egész anfield road a lokistáktól zeng

Bár a válogatott játszott volna úgy, mint a DVSC.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.09.17. 10:48


suti!
A 10 nevető szmájli nem hsz! Légyszi olvasd el a forumozási etikett részt, köszi!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.09.15. 16:23


...a múltkor Várhidi mester azt mondta azé' jár ki kevés Vidi drukker a meccsekre...mert nehéz becsalni az ottani szurkolókat, ahhoz előbb jó foci kell....nevettem rajta...nagyon...hogy miért ?

az nem szurkoló aki azért nem megy ki meccsre mert nem megy a csapatnak, és mert alacsony a színvonal....mindenhol az...itt Misolcon is....és hányan vagyunk kint.....és teszem hozzá nem ez a leggazdagabb város ami a fizetéseket és az életszínvonalat illeti mégis kifizetjük azt az 1000 ft-ot....nevetséges az hogy egy bajnokcsapat meccseire 500-an voltak kíváncsiak....de tény ami tény....nem nézőszám alapján esnek ki, vagy jutnak fel a csapatok....az viszont vicc hogy én kimegyek, kifizetem, végignézem....és ha nem tetszik kimondom a véleményemet...majd utána én vagyok a paraszt ( tróger ) amiért ilyet mondok, mert a szurkoló nem teheti meg, ő csak fizessen és halgasson....és amúgy is az aki NB1-ben játszik hozzám képest letett vmit az asztalra...ez egyébként Csank mester hozzáállása.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.15. 11:50


Én nem azért nem akarok sok pestit látni az nb1-ben, mert soknak vélem a pesti csapatokat, hanem mert rühellem őket :D. Ez azt hiszem elég indok a véleményemre ;).

Persze tudom, hogy ez az óhajom már vagy 20 éve nem teljesül, szóval mit is várok...:)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.15. 11:03


ja, engem az összes pesti csapat irritál, persze egyet kivéve ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.15. 10:44


Ez szubjektív, de engem a Vasas meg az MTK annyira nem zavar, ellenben a Honvéd és a Dózsa (na jó, Újpest) léte kifejezetten irritál. Tényleg túl sok a "pesti" csapat.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.15. 10:35


hát, azért az MTK-nak talán nagyobb a múltja, mint a Vasasnak és Honvédnak...ettől még nem szeretem. :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.15. 07:24


ja, a honvédról és vasasról bármikor minden gond nélkül lemondok én is ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.13. 22:33


Kösz. És játékban legalább volt valami javulás?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.13. 19:33


Nem láttam a fradi -mtk-t, milyen volt?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.12. 23:11


Bosszantó, de hát sajnos ebben nincs semmi meglepő
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.11. 10:37


nem, ennek a válogatottnak sincs jövője, ahogy az utánpótlás csapatainknak sem. Most már több évtizedes a lemaradásunk minden szinten és nem csak az elithez képest.
egy Németh K féle generációban ha lesz/lenne 3-4 jó focista, akik egész életüket kb külföldön töltik, akkor magának a válogatottnak lehet szép jövője. De mivel ezek nem itthon játszanak majd, a magyar labdarúgás nem változik. Így értettem az egészet.

Nem csak a bajnokság színvonala határozza meg szerintem egy válogatott jó vagy rossz szereplését. Sőt, legkevésbé az. Szerintem...
Szerintem pont ezt írtam én is! :wink:
Én azt nem értem,hogy azok a játékosok akik jónevű nyugati klubbokba játszanak ráadásul többnyire nem is rosszul a válogatottba mért nem hozzák azt a formát?ahogy hazajönnek elfelejtenek focizzni?
Mert enynit tudnak - ahogy F_Totti is írta. Minidg azt kell nézni hogy ok, ők külföldön jó csapatokban játszank ha játszanak, de az ellenfél játékosai minidg jobb csapatokban tolják és sokszor alapemberek. Soha nem szabadna továbbjutást várni ott ahol a világ egyik legjobb csatára ellen, egy német másodosztály cseréjét vonultatjuk fel. Van néhány olyna játékosunk most, akik nagyon jó focisták, de ennyi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.11. 07:43


nem, ennek a válogatottnak sincs jövője, ahogy az utánpótlás csapatainknak sem. Most már több évtizedes a lemaradásunk minden szinten és nem csak az elithez képest.
Nem csak a bajnokság színvonala határozza meg szerintem egy válogatott jó vagy rossz szereplését. Sőt, legkevésbé az. Szerintem...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.10. 23:04


suti0828 írta:volt itt már egy ilyen generáció amely kijutott az olimpiára lisztes stb. rájuk is ezt mondták... van pár akadémiánk?nagy ügy külföldön több száz van!kiskapusi azért remélem neked lesz igazad!bár ugy lenne

Így van. Úgy értettem hogy igen külföldre kimennek a srácaink , lesz egy elfogadható válogatott, amely egyszer csak kijut egy vb-re, de ettől még a hazai színvonal a béka segge alatt marad. A tótok meg a bonyákok bajnoksága is a béka segge alatt van. Tehát a válogatottunknak lehet jövője, a magyar labdarúságnak nincsen - jelenleg.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.09.10. 16:02


snatch írta:....
És mindezt úgy mondom, hogy anno azért határoztam a Fradi meccsek látogatása mellett, mert őt kib*szták a Fradiból. Ott fejeztem be a meccsre járást, amit elég jól meg is tartottam.

Még el se kezdted, és már be is fejezted???
vagy mit akartál írni :D ?

Egyébként nem tudom, mire fel ez a nagy felbozdulás, hogy a második hely meglehet, ami kijutás...
Nem selejtezőt érő hely a 2. ?
És ha igen, akkor mi a garancia, hogy azt megnyerjük...?
Nem értem :(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.09.10. 15:43


ForzaRoma24 írta: két amugy fogható meccsből sikerült kihoznod 0 pontot.

mi volt itt fogható? Ez a csapat max fingfogásban jeleskedhet... :)
ForzaRoma24 írta: És azért már egy kicsit nagyobb edzői multja van mint Koeman-nak.

Imádom nagyon Varga Zolit, de ezzel nem értek egyet. Varga Zolinak kb épp olyan szakmai, edzői múltja van, mint Koemannak. Semmilyen... Annyi, hogy játékosként Varga Zoli nagyobb tehetség volt, igaz semmi komolyra nem vitte szegény.
És mindezt úgy mondom, hogy anno azért határoztam a Fradi meccsek látogatása mellett, mert őt kib*szták a Fradiból. Ott fejeztem be a meccsre járást, amit elég jól meg is tartottam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.09.10. 15:36


Véget ért az álom... újra...
A tegnapi meccsen ismét bebizonyosodott h mien de mien messze vagyunk az európai sztár focitól. És még Lédererék elkezdik, h a portugálok nem csinálnak semmi extrát, csak tartják a labdát. Aszittem kiemelem a képernyő mögül. Hát naná h azt csinálták, mivel h nekik ez pontosan elég volt. Élethalál meccsre kimegyünk 3 védekező középpályással meg egy csatárral, akit szerencsétlent már sajnáltam a meccs végén. Annyit ment Sanyi mint egy ökör, még időnként meg is tartogatta a labdákat, vivta a szélmalomharcot a 3 világsztár portugál bekkel. Gratulálok Koeman, két amugy fogható meccsből sikerült kihoznod 0 pontot. Defenziv taktika, 2 olyan meccsen ahol legalább egyszer nyernünk kellett volna. Az agyam eldobtam. És erre mi van? Mindkét meccsen gólt kapunk a 8ik percben.... Gratulálok!!
Sajnálom pedig mert ez az elmult 20 év legjobb magyar válogatottja, de ilyen mentalitású edzőkkel semmit nem fogunk elérni soha. Varga Zoli asszem meccs közben elég korrekten megfogalmazta. És azért már egy kicsit nagyobb edzői multja van mint Koeman-nak.
Ez van.... ezt kell szeretnünk.... Kicsit büdös, de a mi sz**unk legyünk rájuk büszkék, mert télleg nagyon nagyot küzdöttek. Az meg h ilyen taktikával, meg ilyen képzettséggel ennyire képesek, már nem az ő hibájuk.
Csakazértis: HAJRÁ MAGYAROK!!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.10. 14:54


nagyon jó írás
igazából magam is így látom. Esélyét nem látom annak hogy valami grandiózus előrehaladás történjen a futballunkban. lesznek tehetségek akik kijutnka külfldre, akár ki i juthatunk egy jó generációval (Németh K-ék pl) világeseméyre, de az is csak fellángolás lesz. A háttérbázis, utánpótlás halott.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.09.10. 13:54


"Köszönjük meg hát a labdarúgásnak, amit adott nekünk. Ki-ki, ami neki jutott. Apámék Puskást és Albertet, mi Nyilasit, Váradyt vagy Détárit és Kiprichet, a maiak meg bárkit, a sok névtelen és jelentéktelen játékos közül.
És felejtsük el egyszer és mindenkorra a magyar labdarúgást, mert az már réges-régen nem létezik. "

http://fustolgesek.nolblog.hu/archives/2009/09/10/Az_utolso_merkozes_az_igazi_Mohacs/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.10. 11:38


lehet, de hogy kolosszálisan nagyobb lett volna az esélyünk, az fix
de sajna sosem tudjuk meg...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.09.10. 09:11


Na igen, a szlovákok. Semmivel sem erősebb a keretük, ahogy Svájcnak sem. Mégis mindkettő vezeti a csoportját. Enyhén irreális. Azok halálgyenge csoportok a mienkhez képest. De ettől függetlenül hazai pályán a három nagy ellen egy rúgott gól nálunk (az is tiziből) és egy pont. Édeskevés. Azt hittük a Dánok elleni x milyne szép, de ezt az abánok is lehzozták már tegnap.
A meccsről: az istennek sem akartunk támadni. a portugálok sem értették, de nekik ez így volt ideális. Lehetünk büszkék arra hogy egy gólnál jobban senki sem vert meg. Mondtajuk hogy ezen a szinten vagyunk legalább, de ha nem rúgnka az elején gólt , akkor jöttek volna mint az ördög. MIután berúgták, megálltak. És jogosan, hiszen a mieinkben a helyzetbekerülés szikrája sem volt meg.

Na mindegy, azt kaptuk amit vártunk. A remény meghalt....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég