Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.07.28. 13:19


Totti lássa lelkem, én most bízom bennük... :wink:
A válogatottunknak nem kell több, mint egy helyes, emberre-szabott taktika, és jó mentalitás. Egervárinak kijárt már a pad nagyon régóta. Most megkapta. Ha ő is csődöt mond, akkor tényleg mindenki megpróbálta már :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.28. 10:43


Most kinevezték Sz*rvári Sándort szövetségi kapitánynak, aki még az alsógatyáját is képtelen felhúzni segítség nélkül, annyira tutyimutyi, nerm tom mert nem foglalkozok magyar focival annyira mélyen, de hogy ebből valakinek valahol megint pénze lesz az biztos.
Nyilasi is - Isten bocsássa meg nekem - egyik legjobb magyar focista volt, de hát ez már más kávéház, többször bebizonyosodott a Fradinál is máshol is, h ő ezt nem bírja. A mutyizást, a lopást a csalást....
Fél évet adok ennek a kettősnek, max egy évet, de a selejtező sorozat végén már egészen biztos h egyikük se lesz a hivatalában! :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.28. 09:25


én detto így vagyok vele, csak nem a Málta elleni égés óta, hanem kicsit régebbre visszanyúlva... Továbbra is az a véleményem, amíg sz*r edzők "dolgoznak" (mutyiznak) kis hazánkban, addig semmit nem várok. Maradnak a nagyképű nyilatkozatok, és a kínos, égő vereségek a selejtező selejtezőjének -1. körében...

A Debrecen is ki fog esni a Basellel szemben, bár ez még nem is annyira égő eredmény, mert a svájciak egyszerűen csak jobbak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.27. 19:02


bigg írta:Jaaaa, ez gáz! De miért is? Nem kaphat ki egy magyar csapat egy Szlovéntól?, kb. egy szint, sőt ők még előrébb is járnak, VB meg minden ugyebár... :wink: Szerintem te álmodozol, nem értem miért vannak ilyen magas elvárásaid, csak szépen lassan előre haladva, közben megmaradva a realitások talaján.


Én már nem álmodozok bigg, felébredtem a Málta elleni égés után. Egyáltalán semmilyen elvárásom nincs egyetlen magyar csapattal szemben sem, mivel hulladék az összes, beleértve a válogatottat is.
Tőlem haladhatnak szép lassan, vagy roham tempóban, nem érdekelnek...
A realitások talaján maradva: Maribor-Videoton 2-0
Tennék wink jelet h értsd h nem akarok tüzet szítani, csak a véleményem írom le, de már a múltkor ezért is megszóltak úgyh nem merek.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.27. 12:05


Akkor sem kell annyira leírni, te is mondtad, ahogy én is, egy szint, tehát vagy ez, vagy az jut tovább, idegenben kapni két gólt az benne van.

A ZTE meccse inkább volt égés, azt sem tudom már kikkel játszottak, annyira "ismert" csapat ellen estek ki..., nem is kellett volna induljanak annyira gyenge csapatuk volt, de hát jobbat nem is lehetett volna indítani.

Egyébként az új igazolások nem játszottak a Videotonban, szóval max mentálisan erősíthették volna a csapatot. :P

Ja és a Videoton nem igazolta le azt a Farkas II-őt, mert drága volt nekik, pedig a Mezei is mondta, hogy szerették volna... erre a Debrecen lazán leigazolta? :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.27. 07:36


a Maribornak 2 válogatottja van aki kint volt a vb-n, tehát ne fogjuk a vb-re, most amúgy is divat lett, hogy minden kudarcot erre fogunk....tésztás Mezey is csak beszél zöldségeket...megértem a tabló még mindig üres, és a párt csapata bukta a nemzetközi szereplést, hozzáteszem a vidi azért esett ki mert szánalmasan játszott, és a keretük fikarcnyit sem rosszabb mint a Mariboré, tessék megnézni mennyit tapsikoltak el átigazolsára...csak éppen nagy volt az arc 1-2 játékosnál...amikor az egyik azt mondta az első meccs után ami 1-1 lett hogy mi bedaráltuk a szlovénokat....hát igen...csupán annyira hogy 3-1-el mentek tovább.....a kapitányváltásnak pedig egy pozitívuma van csak...hogy olcsóbb.....elvileg....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.27. 03:37


Jaaaa, ez gáz! De miért is? Nem kaphat ki egy magyar csapat egy Szlovéntól?, kb. egy szint, sőt ők még előrébb is járnak, VB meg minden ugyebár... :wink: Szerintem te álmodozol, nem értem miért vannak ilyen magas elvárásaid, csak szépen lassan előre haladva, közben megmaradva a realitások talaján.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.26. 23:35


Eljen az imádott magyar foci!!!
Maribor-Fideoton 2-0 lol lol
Ha még mindig van aki álmodozik, azt szerdán este fogják végleg helyretenni, amikor a Basel egy laza 0-3al lép át a Lokomotívon...

Bocs, nyaralni voltam, és mivel sz*rrá áztam 3 napon keresztül, így most még borúsabb a kedvem mint egyébként, pedig amúgy se én vagyok itt a fórumon a MR. Optimizmus :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.07.23. 17:43


éljen az Off-topic srácok! :wink:

Amire kiváncsi leszek majd,hogy a Debrecen mire megy a Basel ellen,tavaly nem ők verték meg a Rómát a csoportkörben?
de
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.23. 14:28


hagy maradjon meg titoknak....de ha mész "gólyatáborba", akkor már ott ki kell derülnie a dolognak...nem árt ha az ember utánanéz ez egyeteme múltjának, és tisztában van vele...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.23. 13:41


nem én ME-MFK-földrajz-geoinformatikai kutató...de majd az első félév végére (elvileg) megérted miért kérdeztem ;)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.07.23. 10:34


inkább ő mint egy agyonfizetett senkiházi külföldről

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... l-2038098/
:D :D :D ennek is sok alapja van ismét
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.23. 09:03


de legalább szépen rajzol :D
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.23. 08:59


nem, nem vagy k*csög, én sem bánom. Kapjuk csak a realáitást az arcunkba.


Ja, és amiről beszéltem, az most itt van válogatott szinten is, megjött Egervári a kispadra...egy újabb lúzer, egy újabb sz*r edző...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.23. 06:50


Synyster !

milyen szakra ?

más...

lehet hogy most hatalmas k*csög leszek, sőt egyesek szemében biztosan, de én örülök annak hogy a Vidi ilyen szánalmas teljesítménnyel kiesett, hiába ő a párt csapata, hiába költöttek annyi lóvét ami 5 magyar nb1-es csapat ÉVI költségvetése kb., hiába támogatja őket a MOL miközben Talmát és Szávay Ágit nem.....attól még előjött a nagy arc, és Mezey "tehetsége", persze ezzel a teljesítménnyel lehet majd bohócligát nyerni, de ez miről/kiről állít ki véleményt ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.19. 19:23


OFF
Doni 19 a tesóm!
ON
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.07.18. 22:06


Hát én az irónia miatt használtam de hát ügylatszik nem fogtad... no sebaj ha a közönség nem érti a poén az mindig a humorista hibája :D
Amúgy nem hiszem hogy bármelyik tesóm Roma szurkoló lenne de hát az internetes név és arctalanság mögé akárki elbújhatott :lol:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.18. 13:52


jnzsblzs írta:Ha pontosan megfigyeled rajősz hogy csak négyszer használta :wink:

Nagyon rendes vagy, hogy kedvesen, csak azért is használod, ha nem a témába vágna a hsz-ed, nem érdekelne... őt megkértem, hogy kevesebbet használja, de te... ha jól tom tesók vagytok, vagy tévedek?

Külföldi edzők is vannak itthon, de a játékosok mentalitása marad amilyen, lehet azért, mert gyenge edzők ők is... én csak a Henk Ten Kate-ra emlékszem, aki minőségi edző volt anno, de az MTK-val sem ért el sokat, csak itthon valamit.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.18. 13:39


nekem mondod, bár én inkább azt írnám hogy nagyon fájó.......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.18. 12:56


a foci már régóta nem csak a fizikális felkészítésről, felkészülésről szól, ebben még lehetnénk jók, de tényleg csak ismételni tudom magam, ahol ilyen tornyi félék edzősködnek és tűnnek fel napról napra újabb és újabb kispadon megváltóként, addig ne reménykedjünk semmiben. És Tornyi csak egy példa volt, de nagyon találó...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.07.18. 07:24


Ha pontosan megfigyeled rajősz hogy csak négyszer használta :wink:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.18. 02:07


A mentális problémát talán a jobb edzők megoldanák, de mint snatch is mondta, azok nincsenek. A válogatottnál is csak ez a töketlen kúman ténykedik... :roll: Bölönit miért nem lehet kipróbálni???, most még klubja sincs, lehet jönne.

Ja és csak annyit kérnék, hogy ha lehet, egy hsz-en belül ne használd 5× ezt a szmájlit: :wink: Mert még az egy is idegesít, de te ráadásul mindig tele rakod a hozzászólásaid ezekkel, neeeee... :S
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.17. 23:10


Mondjuk angol 3. osztály ;)
De lényegtelen is, itt Mo-n mentalitásbeli problémák vannak elsősorban, az amit már írtam, h nem úgy harcolnak a magyar játékosok tétmeccsen ahogy kellene. Legjobb példa Gera: az Európa Liga döntőn 15 kilométert képes szaladni és a csapata legjobbja, a válogatott meccseken meg kábé a legrosszabb... Pedig én imádom Gerát, de valaki mondja már meg h ez mér van??
Barátságos meccsen akárkit agyon verünk (bár most már az se, de eddig azért elég jó eredmények jöttek barimeccseken) utána jön az első tétmeccs és Málta megfingat....
Persze most elindult valami, lehet h sok klubnak biztos a háttér, de attól még a magyar mentalitás az magyar mentalitás.
Nézd meg a szlotákokat, kaptak kettőt Hollnadiától a vb-n, és nem estek össze hanem mentek tovább, ordító helyzeteik voltak, és a végén gólt is lőttek, igaz kiestek, de emelt fővel. Ha ez ott a magyar válogatott akkor a 2 után jött volna még másik 2... Ez a különbség... Ami a fejben van... Itt dől el minden, és amíg mentálisan gyengék vagyunk, addig Mo-ra jöhet az összes arab sejk, akkor se lesz jó magyar foci. ;)
Bárcsak ne lenne igazam, és persze ez csak az én véleményem, viszont én sajna így látom... :(
Nem mondom senkinek h ne bizakodjon, én viszont megmaradok kételkedőnek, aztán ha nem lesz igazam, mondhatjátok nyugodtan h fölöslegesen károgtam ;) Bárcsak úgy lenne ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.17. 13:39


bigg írta:Annyit mondtam, hogy valami elkezdődött.

amíg a magyar bajnokság első és második vonalában mindig ugyanazok az edzők tűnnek fel egyszer itt, egyszer ott, addig nincs miről beszélni. És az utánpótlásra is igaz ez. Sz*r edzőkkel, sz*r képzéssel a játékosaink is sz*rok lesznek...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.17. 01:03


Annyit mondtam, hogy valami elkezdődött. Ezt nem érdemes vitatni mert ez tény, biztos anyagi háttérről a magyar klubok eddig álmodni sem mertek, utánpótlás, stb... de nem akarom magam ismételni! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 57 vendég

cron