Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.16. 10:05


ja, amúgy nekem meggyőződésem, hogy nálunk is számtalan tehetséges srác rohangál, nem hiszem el, hogy kb 10 millióból nincsenek jó futballistáink, vagyis, hogy nem lehetnének. Sokkal kisebb népességű országnak vannak nemzetközi szinten is jó klubcsapataik, válogatottjuk. Pl csak Hollandia. Apró ország...

Egyszerűen az edzők, az edzői képzés ami egy nagy rakás sz*r. Már pedig ha sz*rok az edzők, akkor a játékosok is azok lesznek, ezért van az, hogy ifjabb korukban még állják a sarat Európa, sőt a világ élmezőnyével, de később semmi nem lesz belőlük, mert az edzők komolytalan bohócok.

Emlékszem, volt az a Varga Zoli a Fradiban, nagy tehetségnek tartották, első meccseinek egyikén mikor az Üllőin beállt csereként, majd egy partdobásnál nem neki ítéltek és mivel ott történt a kispadnál, így a mikrofonok is elég jól vették, ahogy elküldte a kurva annyába a sporit...Gratulálok, ez aztán alázat, profizmus...Csak hát valaki, valakik ezt megengedik neki, nekik, hogy ilyen legyen a viselkedése.

A magyar edzők mindenre tanítják a játékosokat, csak futballra és az ahhoz elengedhetetlen alázatra, akaratra, kitartásra stbre nem...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.16. 09:52


én meg mikor először kikaptunk otthon Izlandtól, akkor omlott bennem össze valami, egy ideig még reménykedtem, hátha, de látva az eseményeket, a klubjaink folyamatos vergődését, egy idő után letettem arról, hogy lesz itt még FOCI.

Régen az volt a baj, ha egy kupacsapatunk nem élte meg a tavaszt, később az lett a baj, ha az első fordulókat nem élték meg, most már a selejtezőt sem érjük el, mert a selejtezők selejtezőjében nevesincs mucsacsapatok lépnek át a magyar csapatokon. Pár éve ugye az újpest...micsoda blama volt már...én azoknak a játékosoknak a helyében azonnal felhagytam volna a labdarúgásnak nevezett sporttal...ehhez képest azok a játékosocskák drágák idehaza és sztárnak képzelik magukat a napi egyszeri edzésféleséggel...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.15. 22:44


Nekem megfelel, sokkal többet nem vártam, már láttunk olyat, hogy egy csapat továbbjutott hazai döntetlennel.
Nem is ez a lényeg, (ebből a meccsből is láttam köbö 20 percet, nem érdekelt különösebben) hanem ha lehet ne kelts ennyire borús hangulatot, szíved joga hogy neked ilyen legyen, bár ez már túúúl "Magyaros" hangulat, azé ne légy ennyire keserű.
Főleg most ne, mikor elindult valami, több klubnak is biztos az anyagi háttere, lett egy csomó akadémia, nem azt mondom, hogy egyből hurrá hangulat legyen, mert ennek nem megy egyik napról a másikra lesz eredménye.
Egyébként a Videoton is csak tavaly óta Magyar élklub, szal sokat miért kéne várjunk tőle, nem lesznek egyből döntősök, vagy ki tudja... :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.15. 21:28


Még mindig reménykedsz??
Kínkeserves 1-1 hazai pályán a papíron talán legjobb magyar csapattól, akit egy egész viktoriánus köztársaság támogat a háttérből....
Siralmas, gyerekek értsétek már meg h nincs olyan h magyar foci....
Én akkor hagytam abba ezt az egész optimista hozzáállást, amikor az aranylábú fiaink kikaptak Máltán, azóta max a Fradi meccseit megnézem, de azt is már csak a nosztalgia miatt. :(
Pedig évekig én is ilyen reménykedős tipus voltam, de most már nem hiszek abban, hogy van magyar foci!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.15. 20:33


Miért ne reménykedjünk?, olyan véletlenek akár mikor előfordulhatnak mint tavaly... csak reálisan kell hozzáállni, de semmiképp nem olyan negatívan mint te teszed.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.15. 13:02


Ne reménykedjünk már gyerekek. Gyenge, nulla, zéró, semmi. Se a Vidi, se a Győr, se a Debrecen nem lesz ott a csoportkörben!!! Ébresztő, ez még mindig a nagy magyar jelen!!! Magyarországon a mi életünkben nem lesz már labdarúgás! Legalábbis olyan nem, ami eséllyel vehetné fel a harcot Európában! :( :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.15. 09:14


Levy ASR írta:Egyébként a ZTE meccsen a Tirana egy megpattanó szabadrúgásgóllal nyert

szerintem felesleges mentegetni azt a hulladékcsapatot...:)
miért nem a ZTE nyert megpattanóval? Talán mert egyszer sem rúgtak kapura? Vagy ha rúgtak, akkor meg el se találták azt? :roll: :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.07.14. 20:05


snatch írta:
Imperatore Romano írta: ő valami jólmenő vállalkozó...

gondolom ilyen kényszervállalkozó... :wink:

bodzatermesztő... :D

Egyébként a ZTE meccsen a Tirana egy megpattanó szabadrúgásgóllal nyert, de ettől függetlenül szégyen, hogy egy hazai "élvonalbeli" csapat nem rúg egy gólt sem 180 perc alatt.
De a DVSC is csak az utolsó pillanatban egyenlített :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.07.10. 23:30


Kíváncsi leszek az új Ferencvárosi Kaposvár Torna Clubra, bár ettől az elmúlt szezontól csak jobb jöhet, és ha már 3al több magyar lesz a keretben, elégedett leszek! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.10. 09:30


Imperatore Romano írta: ő valami jólmenő vállalkozó...

gondolom ilyen kényszervállalkozó... :wink:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.09. 18:49


Aha, értem.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.09. 18:07


mert ott áll mögöttük a vezír (O.V.) plusz elég komoly hátterük is van....Garancsi István a tulaj, ő valami jólmenő vállalkozó...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.09. 17:12


Egyébként a Videotonnak honnan lett ennyi pénze egy-két szóból? Valami gazdag támogatót kerítettek? Ezt komolyan nem tudom, nem is hallottam róla, kimaradt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.09. 11:24


elvileg ennyié' vette meg őket a Vidi...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.09. 10:55


Imperatore! Ezek az árak mit jelentenek?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.07.09. 10:29


egyébként a magyar játékosok tényleg drágák, a fizetésük sem kevés, és ha élő szerződésük van, akkor szinte lehetetlen kivásárolni őket, a vidi idág 700 millió körül költött csak átigazolásra, a két svédországból jött játékost nem számítva, míg egy átlag magyar csapat költségvetése olyan 200-300 millió forint, az ugyan olyan szintű, neve sincs külföldiek, tény ami tény olcsóbbak, és nagyobb haszonnal tovább adhatók...


Mladen Bozovic (Partizan Bograd): 400 ezer euró, 110 millió forint.
Gosztonyi András (MTK): 200 millió forint.
Lencse László (MTK): 1 millió dollár, 220 millió forint.
Sándor György Újpest): 50 millió forint.
Nemanja Nikolic (Kaposvár): 75 millió forint.
Varga Róbert (Győri ETO): 75 millió forint.
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.09. 08:22


bigg írta:Ja és a Magyar játékosok állítólag drágák, már ha veszed őket.

ja, efelől nincs is kétségem. Az arcuk akkora, hogy az öltöző ajtón alig férnek be, a markukat is remekül tudják tartani, sokat is képzelnek magukról, de amikor egy Tirana ellen bizonyítani kellene, akkor valahogy megáll a tudomány...ez miért van :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.07.09. 07:25


Igen, mondjuk ezt a politikát én sem értem, de talán azért vesznek most még külföldieket, mert arra bazíroznak, hogy majd az utánpótlás... mert ha jól tudom van akadémiájuk, és hát ez az MTK-nak is bejött.
Ja és a Magyar játékosok állítólag drágák, már ha veszed őket.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.09. 06:53


ja, és a továbbjutó Győr kezdőcsapatának keretéből néhány játékos: Djordjevics, Nicorec, Pilibaitis, Kink, Aleksidze, Babic, Stanisics, Copa, Ceolin, Sharashenidze...

micsoda jól csengő nevek...értékes import árú...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.07.09. 06:48


amúgy miért is álmodozunk mi a magyar foci felemelkedéséről?

ZTE-KF Tirana (albán!!!!!!!!!) 0:1, ezzel továbbjutott az acélos Tirana...

szánalmas, komolyan mondom... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.06. 23:02


volt róla szó Koeman előtt/helyett anno
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.06. 14:01


A játékosokkal nincs gond, olyan játékerőt képviselünk mint a szlovének meg a szlovákok, de még a románok sem sokkal erősebbek, csak ezek a szláv majmok "jobbak" fejben... ha egy jó edző idejönne, szerintem neki is nagyon nehéz dolga lenne, a fejekben rendet tenni, hát... de lehet anélkül is menne, csak edző kéne, nem ez a Kúman.

Az a Bölöni nem akar válogatott edző lenni?, mintha valami ilyet hallottam volna... csak mert asszem most nincsen klubja, magyar is, jó is...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.06. 01:21


ennyit tudunk
de meggyőződésem hogy egy Mourinhoval pl kijutnánk most a csoportból
az alap nem rossz, igaz messze nem holland szint
mert bár ezek a játékosok nem rossz csapatokban tolják nálunk, de az ellenfélnél a nem rossz helyett kiváló csapatokból lettek válogatva, és onnan is ők az ászok!
szóval 5-0-t tippltem, a különbség bejött... :(
haverom 5-2-t, amit azonnal aláírtam volna előre :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.06.05. 16:56


Sok gólra mondtam már magamban, hogy ez az utolsó szög a magyar futball koporsójában, de amit ma néger gyerek lőtt a balszélről, azért kínában kivégzés járna a védőknek.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.05. 15:55


NBII-ig visszamenőleg minden csapatot feloszlatni, a magyar átlag felett élő, több milkát havi szinten zsebre vágó sztárfuttballistáinknak ásót kapát a kezébe, nyomás dolgozni, és új alapokon, új emberekkel bejárni az országot, felfedezni azokat a gyerekeket akik valóban tehetségesek és nem csak "rokoni" és "pénzügyi" szálak miatt kerülnek az U-s és a nagy válogatottba.
Ott a török minta, tessék, kérem, lehet utánozni.
De ebből így ebben a formában végképp elég volt!
Amit ma Vanczák Vili, vagy Bodnár Boci játszott, azt itt nálunk a megye 2-ben is eljátssza bárki!!!!
Gusztustalan...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég