Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.31. 18:48


Írjad nyugodtan,majd én moderállak. :wink: Én egy higgadt radikális vagyok.Nyugodt antiszemita.
Amúgy is elég szar napod van,Trigo. :D Erdein felhúzod magad.Az U17-en felhúzod magad.Most meg a Hit Gyüli.
Hogy mész így holnap locsolkodni?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.31. 18:37


nem véletlenül kukáztam ki, és tiltottam ki a könyvtárunk előtti közösségi térből az idióta szenny lapjukat 1-2 éve (asszem mondtam is itt anno)
(Pedig asszem jogom nincs hozzá, de mondtam, hogy ha idehozzák én kivágom az összeset a kukába azonnal.)

Direkt nem olvasok már róluk semmit. Messze kerülöm a témát is. Max annyit látok hogy épp mit akarnak megvenni éppen, vagy milyen hatalmas komplexumot akarnak építeni a nem is létező pénzükből.
A valóságot meg valszeg leírtad zsolti alább. Nem érdekel pontosan hol sumákolnak, mik a céljaik, de hogy nem az országnak és a népnek kedvező az hétszentség.
Szóval nagyon rosszakat kívánnék én a szekta vezetőinek, ezért inkább nem írom le a véleményem. Moderálhatnám magam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.31. 15:47


Na megtöröm már a csendet. :wink:
Már régóta izgatja a fantáziámat,úgyhogy írok róla.Kíváncsi vagyok a vélemenyetekre.Vagy tegyen engem helyre valaki,de keményen.
Szóval...Hit Gyülekezete.
Szeretném leszögezni,mint ahogy a holokauszt-revizionizmust bemutató írásom előtt is megtettem(és Corsónak már az a 6 sor sem tetszett),hogy nem szeretnék megbántani senkit,aki tagja ennek a vallási csoportnak.Lehet a fórumon is vannak ilyenek.
Olykor bele-belenézek az ATV-s Vidám Vasárnapba,és hallgatom Németh Sándor lelkész urat.Próbálom kideríteni,hogy a mondandója mennyire tér el a hagyományos felfogástól, a Bibliától, a hivatalos keresztény tanításoktól.Szinte ugyanazt mondja mindig a szépszámú közönségnek,és ezzel nincs is semmi gond:Jézus,szeretet,hit,stb.Ám néha belecsempész egyértelműen zsidó hagyományokra utaló,zsidó érdekeket kiszolgáló mondatokat,amiket nem tudok hova tenni.Például "Iránnal ne barátkozzunk","eljött a pészah ideje",stb.
Az ellenfelei azt mondják a "szektáról",hogy nem más,mint keresztény köntösbe bújtatott elzsidósítás.Hogy bibliai alapon próbálja a hívők tudatába beütni a zsidó gondolkodásmódot.Hogy az USÁ-ból pénzelik őket,és a tagoktól beszedett tized(fizetésük 10 %-a) is ellenőrizetlenül vándorol ismeretlen utakon.
A hívők száma rohamosan nő.Meggyőződésem,hogy a Gyöngyösi-ellenes tüntetésre főleg ők aktivizálták magukat.
Kérdem én,akinek a mindennapi életében számít Isten,a hit és a vallás,az miért nem választja az egyik felekezetet?Miért kell kisebb csoportokat,úgymond szektákat alkotni,és elkezdeni magyarázni a Bibliát,egy kicsit másképp?
Az adás után rögtön miért reklámozza az ATV a "Startra kész nemzet" című izraeli könyvet?
A nagygyűléseken miért lobog 3 zászló a teremben?(Magyar,amerikai,izraeli).
Vajon miért az ATV biztosít számukra fórumot,mikor a politikai baloldal általában ateista és vallásellenes.(Vagy csak szimplán keresztényellenes?)
SEMMI BAJOM NEM LENNE ezzel a csoporttal,ha nem hallanám és olvasnám,hogy hogy megnehezítik azon tagok életét a többiek,akik ki akarnak lépni.Ha nem fenyegetnék a hívőket.Ha nem lenne meg a galád belterjességük.
A szeretet,a testvériség,a hit és Isten fontos dolgok.Ha azt látná az ember,hogy kizárólag erről szól ez a dolog,akkor azt mondaná,hogy egye fene,hát legyen.Izraeli és zsidó köntösben viszont már elég okunk van feltételezni azt,hogy itt valami nem stimmel.Jézus második eljövetelét várják.A Bibliában nincs ilyen.A zsidók viszont nem ismerik el Jézust Messiásként,ők még várják az igazi Megváltót.Hát nem fura egybeesés?
Németh Sándort áhítattal nézik az előadásokon.Elvileg jól szituált,értelmes emberekről van szó.És lehet,hogy a Hit Gyülekezete sokaknak VALÓBAN segített.
De ezek az emberek,akik delíriumban rángatóznak,szimplán manipulálhatóak,akiknek szükségük volt valami lelki pluszra az életben,és ezért beszervezték őket a csoportba?Tudják ők valójában,hogy mi folyik itt,vagy semmit sem tudnak az egészről?Tisztában vannak vele,hogy egy cionista vallási hatalomátvétel bábjai ők,csak jól leplezik előttük?
Egyáltalán rossz ez a Hit Gyülekezete?Vagy jót akarnak,és csak az ellenség ármánykodik?
Bárki,akinek van véleménye,nyugodtan írjon privátban,vagy akár ide a fórumra is.Van ismerősötök,aki többet tud a témáról,mert esetleg tag?
Tényleg nem akarok senkit megbántani,de borzasztó idegben vagyok emiatt.Is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.24. 18:20


vazze ülök itt a burzsoá 2. kerületben és a postaládába bedobva a Hazai Pálya :shock:
na, ez jó kedvet csinált nekem
így lehet hatni az emberekre és felnyitni a szemüket!
sose láttam még ezt az újságot, most megnéztem alaposan
nagyon okosan találták ki, mert egy büdös szó nincs az elején arról, hogy ez a Jobbik lapja lenne, vagy hogy milyen oldalt képviselne (kb metro újság dizájn), és így egy öreg nénike is bele fog nézni, neadjisten el fogja olvasni
Az impresszumot is keresnem kellett belül hogy egyáltalán megtaláljam.
Nekem nagyon tetszik ez így. Budapesten a 2. kerületben ilyet lehet olvasni! Csak okosan, így tovább!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.23. 08:58


Mégis az Ötvenhatosok terén volt Hrutka.
Persze lehet,hogy ez előre le volt zsírozva az M1-gyel.
A gondolataiért pedig óriási piros.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.23. 00:33


http://kuruc.info/r/2/109687/
hoppácska
Hrutka nagyot nőtt a szememben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.22. 15:59


Az MSZP-sek azt állítják,hogy a Jobbik a Fidesz kistestvére.
A Fidesz azt,hogy a Jobbik az MSZP-vel karöltve akarja megdönteni az uralmukat.
A Jobbik pedig azt,hogy a hátuk mögött összeállt a Fidesz-MSZP nagykoalíció.
Szóval oltogat itt mindenki mindenkit,de hogy Szaniszlót nem tudatosan reklámozták,arra rá merném tenni az életemet.Vagy inkább az egyik tanítványomét. :wink:
Egy "zsidózó,cigányozó,elmebeteg,aljas,antiszemita,fajgyűlölő" embert nem reklámozna így a kormány.
De BÁRMI benne van a pakliban.
Az is,hogy Szaniszló a cionista hatalom újabb médiaembere.(Persze...)
A stílusa meg számomra is szőrszálhasogató lenne,ha ugyanígy nyomná mondjuk az ATV-n.
De így...
...így istenkirály!!! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.22. 14:33


van aki erre gerjed, más meg másra ... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.22. 14:16


fr: ez lehetséges, ahogy minden ilyen

tomm: neked feláll tőle :) , nekem meg nem. Ez van :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.22. 09:53


Trigoria írta:A miniszteri oldalrol nyilvan tudtak kinek adjak csak nem gondoltak hogy ekkora cirkusz lesz belole.


teljesen nyilvánvaló, hogy az efféle dolgokkal tudatosan a jobbik vitorlájából akarják kifogni a szelet, illetve lenyúlni a szavazótáborát. Ahogy a rezsicökkentés féle otrombaságokkal meg a maszopét (bár a kettő azért összeér...)
kalandorpolitika és kész
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.22. 09:37


kb annyira komoly, minthogy a mal-nál bombázás volt. ha valamelyiket tudod cáfolni, kérem a tényszerű bizonyitékokat. de irtam is, hogy ez ugyanúgy csak egy most kreált hülyeség.
pont ez a baj ezzel az emberrel, hogy a valódi problémákat -amikről szintén beszél- elbagatelizálja azáltal, hogy annyi nevetséges idiótaság közé teszi és olyan bicskanyitogató stiblusban, hogy az embernek feláll a szőr a hátán. kb mint puzsér
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.22. 09:13


Ezt magad sem gondokhatod komolyan tomm.
A miniszteri oldalrol nyilvan tudtak kinek adjak csak nem gondoltak hogy ekkora cirkusz lesz belole.
De Szaniszlo megis hogy vihetne at az egeszet epp azokkal karoltve akiket ekez evek ota? Vagy titokban puszipajtasok? Miert erne ez meg a kormanynak?
Az elkepzelheto h bevalallta a dij atvetelet mert ssejtette h botrany lesz es jol fog jonni neki. El nem tudom rola ezt kepzelni de ez a max amit el tudnek hinni.
Ertem en tomm hogy minden emberben a rosszat latod mar. En is alapvetoen igy figyelem a vilagot de azert nincs ott minden cselekedett mogott. Ezesetben szerintem oriasit tevedsz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.22. 08:29


1: az visszataszito ahogy kulfoldrol parancsolgatnak es igy visszaadatjak az emberrel a dijakat
2: eleg nagy figyelem fordult most ra. Mint osszeeskuvo-gyarto kisiparosra nem lehet nem osszeskuvest gyartani, tehat egeszen nyilvanvalo, hogy ez egy elore megbeszelt akcio volt mindenki tudott rola. Vagy ti beveszitek higy a miniszter nem tud arrol hogy a kituntetesre varo ember evek ota miket mond? Eleg vicxes ha ezt elhiszitek. Egyszeru pr-kampany volt az egesz be is jott neki es most jot nevet magaban amikor olvassa a hozzatok hasonlo felhaborodottakat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.22. 08:10


Igen,Bence,nekem Szaniszló az "Isten".
Amióta újságíróskodik és riporterkedik,azóta fúrják-faragják.
És én addig fogom nap mint nap bekapcsolni a számítógépet politikai hírek után fürkészve,amíg léteznek ilyen emberek.
Vona Gábor levele az izraeli nagykövethez és Szaniszló védőbeszéde főműsoridőben kellene hogy menjen az M1-en.
Csakhogy akkor bekövetkezne Vona jóslata,mi szerint a magyar emberek kétharmada jobbikos,csak még nem tudja.
Rengeteg embert "megfogna",ha a média egyenjogúan tudósítana minden pártról,mert akkor az emberek rájönnének,hogy hoppá,ez a Jobbik nem is antiszemita,nem is náci.Basszus... :roll:
És ezt nem nagyon akarják odafönt.
Bár az M1 még hagyján.Oda legalább meghívnak jobbikosokat is a reggeli műsorba.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.22. 00:55


szerintem lemondott volna erről a "népszerűségről"
És ha végighallgatod a tegnapi adását akkor láthatod hogy semmi ilyen nem tesz neki jót. Nem az első eset hogy megfúrják, kifúrják valahonnan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.21. 21:45


Most komolyan Szaniszló az isten? Vagy mi történt?
Egyébként ez az egész ügy csak neki tett jót, eddig jóformán senki se ismerte, most meg mindenki róla beszél.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.21. 21:07


nem ki, hanem be kell szállni ebbe az antirasszista versenybe, mert kimaradni nem lehet
minden magyar elleni támadást rasszista támadásnak kell minősiteni, ill term. az antiszemita kártyát is azonnal kijátszani. akár a zsidókkal szemben is, pofátlanul, bele az arcba
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.21. 20:07


És azt mondja szanyi, hogy a rasszizmus miatt mutatott be, mert szerinte a rasszizmus ellen minden eszközzel harcolni kell...szánalmas.

Ja, és ma van a rasszizmus vagy mi napja... Reggel mindjárt felsoroltak vagy öt programot az mr2-n, ahol és amin a cigók az érintettek. Pedig a legnagyobb rasszisták éppen ők...de már megint őket kell védeni...hihetetlen.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.03.21. 17:41


és ott a pont nála, amit sokszor szoktam én is emlegetni: ha ennyire komolyan rá kell támadni egy emberre, akkor ott vaj a fül mögött. el kell hallgattatni, mert tud valamit, rájött a sunyításra, amire már oly sokan, de ő nagy nyilvánosság előtt jött rá. potenciális veszélyforrás, aki képes lerántani a leplet a cionista világbirodalomról, ahol mindenki egyenlő, de az egyenlőknél vannak egyenlőbbek. nincs mosva az agya, tovább lát az orránál, sőt az összefüggéseket is meglátja, ami ugye nem azonos az összeesküvés elméletekkel. ha nem lenne takargatni valójuk foglalkoznának ezzel a csókával, egy zug adón futó műsorban? szerintem ez volt az utolsó műsora az echón, gondolom a vezetés nem tudja tovább fölvállalni, félnek a metéltektől.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.21. 01:13


és oda is mondott ma
amit nyilván most sokkal többen is néztek
jól cselekedett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.20. 21:14


Visszaadta...
Gerinc..
Taps.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.20. 10:29


de psszt, ne reklámozzuk ha kérhetem :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.20. 09:37


"magyar, ne lopj!"
tehát, te tolvaj vagy...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.03.20. 08:56


zsolti írta:Az én utópiám egy olyan állam,amely szilárd nemzeti alapokon nyugodva befogadó és nyitott.Amely úgy liberális,hogy közben a nemzeti érdekek nem sérülnek.Amelynek olyan külföldi segítséget nyújtanak,amelyért nem kell drasztikus ellenszolgáltatást fizetnünk.Egy olyan országban szeretnék élni,ahol úgy taníthatok cigány gyerekeket,hogy azok a maguk módján olyan szakmunkások legyenek,akikben megbízik egy magyar.Akikre már nem mondja azt egy magyar vállalkozó,hogy nem veszem fel őket,mert cigányok.

sok az összeférhetetlen dolog ebben a pár mondatban. ha valami liberális ott sérülnek a nemzeti érdekek. a cigányban soha nem bízik a magyar, az eddigi itt létük során erre nem adott okot, pedig a lehetőségek korlátlan tárháza állt előtte. ne a maguk módján legyenek jó szakmunkások, hanem a mi elvárásaink alapján, érjék el azt a szintet, mind társadalmilag, emberileg stb. amit mi képviselünk. de erre nyilván képtelenek, mert velünk nem azonos mértékben, minőségben vannak szocializálódva(?). értem én, hogy utópia, de annak is vannak határai :lol:

Olyan zsidókkal szeretnék együtt élni,akiknek fontosabb a magyar állam hagyománya és a békesség,mint a cionista érdekek kiszolgálása.Lehet úgy rugalmas és liberális egy állam,hogy közben mindig előtérben maradnak a nemzeti érdekek.

erről csak egy idézet jut eszembe: „A zsidó soha se tud állampolgár lenni: vagy lázadó, vagy burzsuj. Ha lázadó; Istent, hazát, népet, fajtát, vallást, családot, vagyont és minden népi erkölcsi, szellemi, anyagi sajátosságot ki akar irtani, el akar pusztítani.
Ha pedig burzsuj; Istent, hazát, népet, fajtát, vallást, családot, vagyont és minden népi erkölcsi, szellemi, anyagi sajátosságot a maga ronda képére akar formálni.”
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.20. 08:33


Én Szaniszló helyében visszaadnám a díjat a ge.ibe.
Ilyen elismerésre nincs szüksége,az a 400 ezer forint meg csak nem vágja gallyra.
A reklám így is megvolt neki.Tuti,hogy az is bele fog nézni a Világpanoráma című műsorába,aki eddig azt sem tudta,hogy ez létezik.
És pont az amerikai meg az izraeli nagykövet ajvékoltak.Még hogy nincs zsidó nyomás...Szánalmas.
Balog úr pedig egy gerinctelen balfos.
Tomm: szerintem létezik nemzeti radikális intelligencia,egy olyan "szélsőjobbnak" mondott szellemi elit,akikben meg lehet majd bízni.Engem is idegesít,hogy a Jobbikot gyakran azonosítják a nagymagyar érzéseket prédikáló,skinheadnek öltöző,de a világról vajmi keveset tudó fiatalokkal(akik között azért van jó néhány intelligens egyed is).De nem csak ők a Jobbik szavazótábora.
Véleményem szerint Vona Gábor,Balczó Zoltán,Volner János,Mirkóczki Ádám,Gyöngyösi Márton és még jó páran igenis meg tudják fogalmazni kulturáltan a problémákat a parlamenten belül és kívül is.A legtöbb beszédjükbe abszolút nem lehet belekötni.Normálisak és radikálisak.Persze a megoldást nem biztos,hogy tudják.
Senki nem akar itt kerítést meg gázkamrát meg csillagot.
Csak egy kicsit jobb világot.
Ezért nem haragszom az engem körülvevő baloldali ismerőseimre sem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég