NFL és amerikai sportok

ide jöhet minden

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2016.08.14. 18:56


F.Totti írta:Back to football! :-D
Jordy, Paxton Lynch összefoglaló alapján egész jól dobált. Mondjuk a hatótáv max 15 yardnak néz ki, de gondolom egyelőre biztonsági playbookot játszattak vele. Ő fog kezdeni vagy a vakegér Sancho? Bár a szakírók Siemiant is dicsérik. Meccsen milyen volt Lynch?


Nem néztem a meccset, pre season sajnos nem tud lekötni annyira, a fontos dolgokat úgyis meg tudom a beszámolókból. Igen, Siemianról valóban jókat írtak, én bíztam/bízok benne hogy amolyan Brady módon szépen csöndben sleeper módban berobban :D Lynch egészen biztosan nem fog kezdeni, még nem NFL kész. De akármelyikük is kezdjen, Peyton papa tavalyi événél rosszabbat nem fognak hozni. (Egy legenda, de ez az utolsó év finoman szólva se az övé volt)

Offenseben a kulcs a támadófalon kívül az lesz hogy végre legyen(ek) megbízható elkapó(k) DT-n és Sandersen kívül,akiket nyugodt szívvel meg lehet célozni, illetve a tight endeket többet bevonni a passzjátékba majd.
jordynelson#87
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016.07.26. 18:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.12. 22:39


Back to football! :-D
Jordy, Paxton Lynch összefoglaló alapján egész jól dobált. Mondjuk a hatótáv max 15 yardnak néz ki, de gondolom egyelőre biztonsági playbookot játszattak vele. Ő fog kezdeni vagy a vakegér Sancho? Bár a szakírók Siemiant is dicsérik. Meccsen milyen volt Lynch?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2016.08.10. 00:52


F.Totti írta:Oké, de még mindig jobb a szünetben bealudni, mint Forma1 alatt az ötödik és a tizedik kör között valahol :-D

Amúgy az milyen már, hogy a preseasont felvezető HoF meccs a sérülésveszélyes pálya miatt maradt el? Ahogy a calcio moderno, úgy ez a football moderno is egyre viccesebb. Ne legyen már egy fullkontakt sportágban a legfontosabb szempont a játékosok testi épsége. Fontosnak fontos, de iszonyatosan túllihegett. 40 év zúzását akarják 2 év alatt kompenzálni.



De most itt tényleg sikerült úgy elb.szni hogy a beszámolók szerint néhol beton keménységű volt a pálya :D Az azért nem vicc.
jordynelson#87
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016.07.26. 18:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.09. 21:40


Oké, de még mindig jobb a szünetben bealudni, mint Forma1 alatt az ötödik és a tizedik kör között valahol :-D

Amúgy az milyen már, hogy a preseasont felvezető HoF meccs a sérülésveszélyes pálya miatt maradt el? Ahogy a calcio moderno, úgy ez a football moderno is egyre viccesebb. Ne legyen már egy fullkontakt sportágban a legfontosabb szempont a játékosok testi épsége. Fontosnak fontos, de iszonyatosan túllihegett. 40 év zúzását akarják 2 év alatt kompenzálni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.08.09. 10:09


Az enyém is, mégis ha valaminél az angol az eredeti nyelv, akkor angolul nézem. És ne aggódj, én sem emlékszem általában milyen nyelven néztem egy videót mondjuk:D
AMúgy nekem is a szünet a bajom vele, túl későn van ahhoz, hogy én azokat kibírjam :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.08.08. 21:29


Életem nagyobbik része angolul zajlik, nekem már egy kis magyar nyelvgyakorlás jönne jól lassan :D Már simán van olyan hogy két óra mulva nem emlékszem milyen nyelven néztem egy műsort...
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.08. 21:21


jnzsblzs írta:Nekem mint majdnem totál laikusnak tetszik a magyar kommentár, bár elképzelhetőnek tartom hogy hozzáértőknek idegesítő lehet.


Véletlenül sem vagyok hozzáértő, nem ezért idegesít. Egyszerűen unalmas és semmit nem ad a magyar. Van persze 2 srác (Bencsik és Herczeg) akik nagyon jó szakkommetálnak, de a többi a legalja. Főleg a szurkolói sms-ek borítottáak ki. Meg Kovács Sanyi. Meg a bíró faszi, aki nem fejezett még be nyelvtanilag helyesen mondatot.

Plusz angol nyelvgyakorlásnak is jó az amcsi közvetítés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2016.08.08. 21:17


F.Totti írta:Amcsi kommetárral próbáltátok? Mert akkor a szünetek is élvezhetőek. A sporttévés közvetítés rettentően idegesítő, főleg holtidőben.
Engem rettenetesen beszippantott. Választottam egy Roma-felé 'majdnem sikerül' csapatot és képes vagyok napi 3 meccset is végéignézni.

A mai nap híre (számomra) hogy a Browns RGIII-t jelölte kezdő QBnek. Jó döntés. Hue ért az irányítókhoz.

Nekem mint majdnem totál laikusnak tetszik a magyar kommentár, bár elképzelhetőnek tartom hogy hozzáértőknek idegesítő lehet.

(Apropó valahol tudtok pörgős magyar nfl forumokat? Van egy kérdésem amit fel akarok tenni egy rakat mindenre elszánt NFl drukkernek)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.08. 21:16


jordynelson#87 írta:
Steelers elleni playoff meccsen gondolom nem voltál cseppet sem ideges :D :D


Aki a Lazio ellen bukott kupadöntőn edződött, azt ilyesmi már nem rázza meg :-D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.08. 21:14


Amcsi kommetárral próbáltátok? Mert akkor a szünetek is élvezhetőek. Meg én mondjuk bírom a kreatív reklámokat is. A sporttévés közvetítés rettentően idegesítő, főleg holtidőben.
Engem rettenetesen beszippantott. Választottam egy Roma-felé 'majdnem sikerül' csapatot és képes vagyok napi 3 meccset is végéignézni.

A mai nap híre (számomra) hogy a Browns RGIII-t jelölte kezdő QBnek. Jó döntés. Hue ért az irányítókhoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2016.08.08. 21:17-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.08.08. 18:48


Trigoria írta:a sok sok játékmegszakítás, és a pár mp történés nekem unalmas

ezért nem tudtam és nem is akartam soha egy meccset sem végignézni. talán egyszer pedig próbáltam...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.08. 16:54


Hát ilyet se hallottam még hogy valaki leszokjon róla :D
magam is meglepődtem rajta, de ez van
a sok sok játékmegszakítás, és a pár mp történés nekem unalmas
persze ha játszanám a sportot, lehet más lenne
valszeg ezért se tudnám a focit soha megunni :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2016.08.07. 22:58


F.Totti írta:A népi engedetlenség leggyőzte a diktatúrát :-D

Nem tudom írtam-e már, de részemről Who Dey!, azaz Bengals mindenekfelett. Olyannyira, hogy esetenként előzi a Cincy meccsnézés a Romát. Közel ugyanannyira mozgat meg a Bengals, mint Tottiék. Ja és a Steelerst is közel annyira rühellem, mint a Laziot. És a párhuzamoknál maradva Pats=Juve :P
Tényleg, azt hallottátok hazafiak, hogy ma a 11vs11 edzést 25/25ös mutatóval zárta Brady? Ilyen laposak voltak a lasztik és ilyen szar a védelmetek ;-)


Pats nálam is ugyanez. :D További finoman szólva sem kedvelt csapat a Seahawks. Természetesen a csoport ellenfelekért sem vagyok oda. Akikkel még szimpatizálok az a Packers, Saints (Brees miatt) és a mostani Cardinals is.

Steelers elleni playoff meccsen gondolom nem voltál cseppet sem ideges :D :D
jordynelson#87
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016.07.26. 18:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2016.08.07. 22:53


Trigoria írta:én nagyon rákaptam a NFL-nézésre, amikor bejött az országba tv-ben. De kb 2 éve nem drukkolok már úgy ahogy előtte. Meguntam.


Hát ilyet se hallottam még hogy valaki leszokjon róla :D

Ha számszerűsíteni kell a dolgokat, akkor nálam Roma és United(igen itt most be kell valljam ezt :D) most már nagyjából egy szinten. Utóbbinál mondjuk sikerült elérnie a két kóklernek hogy szinte abszolút közönnyel álljak a csapathoz. Most remélhetőleg visszajön a győztes mentalitás, kár hogy (nemcsak) számomra full olyan arcokkal akikkel nem tudok azonosulni. Fergie és a régiek nélkül valszeg sose lesz olyan érzés mint volt. :(

Ha előbbi kettő a 100 akkor a Broncos már erős 90. Az NFL viszont már egyértelműen > "Soccer" :D Kár hogy a szezon elrepül :D

Az Avalanche(NHL) és a Nuggets(NBA) az évek alatt lemaradt jócskán.
jordynelson#87
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016.07.26. 18:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.07. 22:11


én nagyon rákaptam a NFL-nézésre, amikor bejött az országba tv-ben. De kb 2 éve nem drukkolok már úgy ahogy előtte. Meguntam. Az elmúlt szezonban alig néztem meccset már. Kb csak a rájátszást.
Egyszer már mondtam régebben: ha nekem a Roma 100, akkor a Calgary Flames (NHL) 30, és a New England volt mondjuk 5. Ez most úgy módosult, hogy a NE nem éri el az 1-t sem. :)
Tehát ebben a topikban nem velem fogtok beszélgetni :D :D :D

tehát nem, nem hallottam amit mondtál. Nem követem már a híreket sem igazán.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.07. 21:26


A népi engedetlenség leggyőzte a diktatúrát :-D

Nem tudom írtam-e már, de részemről Who Dey!, azaz Bengals mindenekfelett. Olyannyira, hogy esetenként előzi a Cincy meccsnézés a Romát. Közel ugyanannyira mozgat meg a Bengals, mint Tottiék. Ja és a Steelerst is közel annyira rühellem, mint a Laziot. És a párhuzamoknál maradva Pats=Juve :P
Tényleg, azt hallottátok hazafiak, hogy ma a 11vs11 edzést 25/25ös mutatóval zárta Brady? Ilyen laposak voltak a lasztik és ilyen szar a védelmetek ;-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.07. 20:49


ok , itt a topic rohadjatok meg :D
meglátjuk, valóban kell-e :wink: :)

Go Pats Go! :mrgreen:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Előző

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron