Mezkampány

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.24. 07:38


Hát, meglehetősen sok helyen leközölték, de most utánanézve hajlok arra, hogy nem igaz.
Tippre ez lehet az eredeti forrás: https://m.corrieredellosport.it/amp/news/calcio/calcio-mercato/roma/2022/07/22-94931159/roma_dybala_vende_come_ronaldo_a_ruba_la_maglia_numero_21
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.24. 06:10


jazon írta:The report also suggests that the club will receive 40 per cent of sales, a larger percentage than offered within the club’s current deal with Nike.[/i]

Ha ez igaz, akkor elég jól jártunk, ugyanis a Ronaldo rekord 520 000 mez volt. Ha ezt megdöntötte és felszorozzzuk a 130€-s árral, közel 70m-ról beszélünk. Gondolom nem ennek a 40%-át kapja meg a csapat, de akkor se lehet kicsi az összeg
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.23. 18:34


jazon írta:Ehhez hozzájön az a hír, hogy Dybala aláírás után megdőlt az egy nap alatt Olaszországban eladott mezek száma, lenyomva CR rekordját.

:shock: :shock: :shock:
Asztahúha, ez komoly? Ez kb a nyár legnagyobb meglepetése. A Juve szurkerek kb 4.5-ször annyian vannak az egész országban, mint a Roma szurkolók. Ha ez valid, akkor nagyon durva mennyire várja a szezont a tábor. Rendesen feldob engem is, maga a hír, mert Dybalával kapcsolatban még várom Zaniolo hosszabbítását. Majd után örülök nyugodtan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.23. 15:55


https://www.sportspromedia.com/news/roma-new-balance-kit-deal-nike-serie-a/
Rákerestem, 3-4 misi, 40%.
Reports in Italian media outlet Il Romanista suggest the New Balance contract is worth €3 million (US$3.6 million) to €4 million (US$4.8 million) per season across an initial three years, plus the value of the apparel supply.

The report also suggests that the club will receive 40 per cent of sales, a larger percentage than offered within the club’s current deal with Nike.


Ehhez hozzájön az a hír, hogy Dybala aláírás után megdőlt az egy nap alatt Olaszországban eladott mezek száma, lenyomva CR rekordját. :P
Azért így a 40% az eléggé jól jön, Dybala hamar visszahozza a fizuját. :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.23. 08:38


tomm írta:Haha
Ensem emlekeztem
De az sznobsag araa vontakozott, hogy ha onmagaban valaki a markat akarja/nem akarja. Nem a szepseg/rondasag esetleg anyagminoseg, hanem eljen/fuj akermelyikmarka.

Meg en azon mosolygok mindig, hogy olasz kene olasz kene. Hat meg a cikk cimere is emlekszem, amikor a diadora fkete pottyoket rakott a mezre es tutettek a szurkolok nehany potty miatt: fekete lyukak a tortenelemben (vagy valami nagyon hasonlo) cimen futott a cikk. Semmi se jo. Pedig ha valami nem jo, akkor az a lenti felmosorongy


Emlékszem én is valami ilyenre, pedig állat jók voltak a pöttyök! :) Dehogy maradt bennem a dolog, csak megjegyzek lényegtelen dolgokat, amugy még Trigo meg is védett akkor. :)

Egyébként nekem tetszett a Napoli armani meze tavaly, es be kell vallanom, hogy az idei merda mez is jól néz ki… :(
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.23. 05:51


Haha
Ensem emlekeztem
De az sznobsag araa vontakozott, hogy ha onmagaban valaki a markat akarja/nem akarja. Nem a szepseg/rondasag esetleg anyagminoseg, hanem eljen/fuj akermelyikmarka.

Meg en azon mosolygok mindig, hogy olasz kene olasz kene. Hat meg a cikk cimere is emlekszem, amikor a diadora fkete pottyoket rakott a mezre es tutettek a szurkolok nehany potty miatt: fekete lyukak a tortenelemben (vagy valami nagyon hasonlo) cimen futott a cikk. Semmi se jo. Pedig ha valami nem jo, akkor az a lenti felmosorongy
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.22. 21:32


nos, nekem amúgy semmi gondom az adidassal alapból. Sőt mostanság vettem pár adidas ruhát biatorbágyi Premier Outletbe, mert ott mindig jó kis akciók vannak, és mostanásg tetszenek a cuccaik. És Nike-focicsukát is ott vettem legutóbb, mert focicipőben meg azokat kedvelem. :)
De mezben ez a két gyártó nekem semmi, nulla, sablon sz.r. Az utóbbi egy két évben végre az adidas a magyar válogatottnak egész jó mezeket gyárt, már majdnem elgondolkoztam veszek-e végre valahára magyar mezt az életemben először (ugye régen megmondtam, amíg az adidas gyártja őket, és nem lesz meggypiros, addig nekem felejtős)

de nyiulvánvalóan ha alaposan megéri a Romának, akkor váltani kell, nem kérdés.
Valszeg kell hozzá, hogy José és Dybala is adidas támogatott, illetve Totti nagyon Nike-s volt, de annak vége már.
na meg egy EKL győzelem se ártott :wink:

Én a kappa-imádat után a diadorával még megbarátkoztam, szerettem, de onnantól nekem (egy két kivételtől eltekintve) mindegy, nem tetszenek, nem veszek Roma-mezt.
Egyet vettem csak (szintén a Premier Outletben:)):
https://www.oldfootballshirts.com/en/te ... 80476.html


Ferkosz: hozzá akartam tenni, hogy ha tomm volt, aki lesznobozott az nem ér :D , és ne vedd magadra, pláne ne általánosíts. De látom benned maradt. Látod, én nem is emlékeztem. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.22. 18:25


tomm írta:Biztos, hogy nem 3,5 misit fizetnek. A nike fizetett vagy 13at evente. Friedkinek felbontottak veluk a szerzodest. Vannak ketsegeim, hogy azert nontottak szerzodest, hogy harmadannyit kapjanak.
Aztan lehet, hogy mindenre rosszul emlekszem.
Szerintem fogkefe jól írja. A különbség az, hogy a mezeladások nagy része (talán 40%, nem fogok utánanézni), az a klubot illeti, míg másoknál ez a szám alacsonyabb szokott lenni jóval.

fogkefe1 írta:De az NB most fizet nekünk 3.5-4 misi körül/év. Most azt pletykálják, hogy simán 30-50 millió között lehet az adidas ajánlata. Azért szerintem az nem gyenge.
Leosztva a Juve 51 misit kap évente, szóval az 50-et kizárnám.
Gyönge pletykaként 35-40 millát hallottam, ami nem rossz pénz.

Nekem mindegy ki a szponzor, ha rendesen fizetnek ezért. Remélhetőleg hagyományosabb mezek lesznek, nem pupililaneonsárgazöldek.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.22. 17:41


Biztos, hogy nem 3,5 misit fizetnek. A nike fizetett vagy 13at evente. Friedkinek felbontottak veluk a szerzodest. Vannak ketsegeim, hogy azert nontottak szerzodest, hogy harmadannyit kapjanak.
Aztan lehet, hogy mindenre rosszul emlekszem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.22. 16:42


Trigo, itt egy idézet Tommtól:
“ A nike mezek teljesen jok voltak, sztem csak a sznoboknak nem tetszettek.
Nem ertettem, mivel lesz jobb a nyubalansz es most sem ertem, miert oromkodtek. De hat a sznobizmus nem is az eszrol szol…”
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.22. 13:38


Egyetértek veled Trigo maximálisan.
De az NB most fizet nekünk 3.5-4 misi körül/év. Most azt pletykálják, hogy simán 30-50 millió között lehet az adidas ajánlata. Azért szerintem az nem gyenge. Nagy csapatos deal az biztos. Valszeg kell hozzá, hogy José és Dybala is adidas támogatott, illetve Totti nagyon Nike-s volt, de annak vége már.
Ha saját életemet nézem, akkor persze jobban szeretem amikor különleges a mezszponzor. Régen minden cuccom kappás volt, ami csak lehetett a Roma miatt. Örültem volna az Under Armornak is nagyon, aztán a Nike korszakban nagyon szerettem, hogy bementem a Hervisbe és rengeteg romás cucc elérhető volt. NB sem rossz, mert különleges és egyre jobban elérhető, bár nem gyárt semmi romás különlegességet. Honlapjukon pedig megnéztem van idegenbeli mez és edzőpóló 2 felé. Most nyilván ez a magyar oldal, de mindent elmond mennyire érdekli őket a Roma, semennyire. asroma.hu webshopban sokkal több minden van.

Sosem szerettem az adidast én sem, ha lehetett választani, hogy Nike vagy adidas cipő mindig a Nike-t választottam. Sajnos pólóban, nadrágban olyan drága mind a kettő, hogy dechatlon mellett nekem megfizethetetlen.
De ahogy írtam az elején. Ennyi pénzért ezt be kell vállalni ha igaz. Ez rengeteg a mi szintünkön. Plusz ha újra lesz a Hervisben, Adidas shopban stb romás cucc megéri. És ha tényleg összejön ennyi pénzért igaz a hír, akkor egye fene kövi csukaban adidast veszek akkor a Nike, New Balance, Kappa után.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.22. 12:41


mcsabi írta:Ennyi volt a nb, jövőre végre adidas.

adidas????? ennél nincs lejjebb :evil: Akkor továbbra se kell mezt vennem


Ferkosz: ki nevezett itt sznobnak? Nekem nem rémlik ilyen. Mivel akkor engem is annak kellett volna neveznie, és ilyen sem rémlik. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.22. 11:40


Akkor már inkább lett volna Puma, Kappa vagy Diadora. Na mindegy, meglátjuk. Esetleg kibékíthetnek, ha visszahozzák a bordó mez, fehér nadrág, fekete sportszár kombót…
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.22. 10:49


:( Végre? Évek óta röhögök a Manchester Unitedes haveromon, hogy mennyire trágya mezekben játszanak, a Bayern idei mezétől kb. rosszul vagyok, a Juventusé is évek óta kritikan aluli. Hát remek. Nekem minden NB cucc tetszett, külösen az edzőmezek meg a cipők. De mint már megkaptam itt… ez csak sznobság, ami nem az ésszel jár karöltve. :) Szomoru vagyok nagyon.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.22. 07:47


Ennyi volt a nb, jövőre végre adidas.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.20. 07:28


Trigoria írta:a szakadt alvópólóim szebbek ennél :)))



Most mit kell itt szivozni? Te meg soha nem hibaztal? Hat nem latod, hogy veletlenul a takaritono felmosorongyat fenykepeztek le?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 14:10


a szakadt alvópólóim szebbek ennél :)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 13:25


Közben kijött a második mezünk is
https://m.laroma24.it/news/altre-altre/ ... iallorosso
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.12. 13:00


A játékosokon már egesz jól néz ki, pedig én nagyon nem bírom az ilyen gombolós nyakat egy mezen. Viszont a hozzá csatolt videó nagyon fasza.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.12. 10:39


https://www.instagram.com/reel/Cdc7WijD ... MyMTA2M2Y=
Így van Trigo, itt most nem tűnik rossznak
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.11. 20:12


hát nekem ez sem bejövős, de ettől még mutathat jól a csapaton majd
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.11. 19:39


Közben ki is jött
https://www.ilromanista.eu/news/as-roma ... della-roma

Elsőre azt mondom, hogy ha Friedkin felhívna, hogy nyertem egy jövő évi mezt, látatlanban a másik kettő közül választanék. De azért megvárom, hogy a játékosokon hogy áll, mert ez eléggé turkálóból mentett darabnak néz ki
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.11. 15:30

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.09. 07:28


De azt hiszem ez csak egy tipp, koncepció. Legalábbis nagyon-nagyon remélem, hogy az, és nem ilyen lesz.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Mezkampány

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.08. 00:14


engem a V nyakkal a világból ki lehet üldözni :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég