Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.22. 23:11


Tottit csak kupameccsekről tiltották el?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.21. 17:28


Nem Gera kell nekünk (ha a magyar vonalnál maradunk) hanem Dzsudzsák, és ha jól tom ő Roma drukker, szal őt tuti nem hagyná hidegen a bordó sárga mez.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.21. 16:32


a sportigazgató nem ő, hanem Pradé!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.05.21. 15:55


Montali te kis szerény: A sportigazgatónk nagyon elfoglalt :D
Ejjnye na, azér ne fényezzük agyon magunkat! Szép dolog az egoizmus, egy darabig ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.21. 11:32


Gerát a Roma nem, csak a Fulham érdekli
:( Erről ennyit. Az 5% realitás lement 0,5%-ra. :D

A Gera-indulót látta?
- Láttam, hallottam, jó érzés, hogy a szurkolók elismerik a teljesítményemet, hiszen értük focizunk.
nana, ne essünk át a ló túloldalára :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.21. 08:19


Rani mester tudhatja Rózsika nyerő lottószámait, ha ilyen neveket dobál a köztudatba. Bár bizonyára amolyan szófordulatnak szánta őket :D
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.20. 15:40


Imperatore Romano írta:ha már vkit elhozunk Veronából az legyen Bentivoglio....minek nekünk kapus ott van Curci meg J.S. is


Kell cserekapus, főleg ha Doni elmegy, Curci pedig nem fog visszajönni.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.05.20. 14:16


ha már vkit elhozunk Veronából az legyen Bentivoglio....minek nekünk kapus ott van Curci meg J.S. is
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.20. 12:19


Remélhetőleg Baptistától és Donitól is megszabadulunk, értük is csurranhat-cseppenhet némi pénz (talán nem is némi, köszönhetően Dunga áldásos válogatási rendszerének), Cicinho meg megy ingyen haza, szerintem.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.20. 09:46


De az "igazi római " státusz sokmindent jelenthet, de hogy tuti helyet a kezdőben nem, az biztos... :)
1ébként most jön az az időszak, amikor a sajtó tele vanleszm indenféle álhírrel, pletykával, kacsával, nem kell velük foglalkozni.
Én olyat is olvastam, h. az Inter vinné Juan-t akarja tőlünk, adna érte egy rakás pénzét és megtarhatjuk Burdisso-t.

Idén amúgy a csapat jól járt anyagilag: benn vagyunk a BL-ben, és ráadásul nem kell semmire győzelmi prémiumot fizetni (a duplázásra ráment volna a BL-bejutásért járó teljes összeg).
De 1 piacképes , jelentős bevételt hozó játékos nyilván idén is piacra lesz dobva. És minthogy DDR, Pizarro és Vucinic megtartása a vezetés kinyilvánított célja, marad Riise, Juan v Mexes akiért komolyabb összeget kaphatnánk. Közülük a norvég tuti marad, mert nincs alternatívája. Logikus tehát, hogy kinek van a legnagyobb sansza a távozásra.

Ugye a szerződésében van az a 15 milliós kivásárlási klauzula, amit korábban vezélyesen alacsonynak tartottak sokan. Ma már inkább attól kell tartani, hogy ennyit nem adna érte senki, pláne, h. jövőre már le is jár a szerződése.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.20. 09:27


Én tivábbra sem áldoznám fel Mexest Burdissoért. Ha nem tudjuk véglegesíteni az argentínt, majd Philip átveszi a helyét. Nálam (és sokaknál) ő már rég kiérdemelte az "igazi római" státuszt.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.19. 23:44


akkor ezennel férj és feleségnek nyilvánítom őket
ámen
maradhat tőlem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.19. 23:04


Azt írják, Okaká-val hosszabbíthat a Fulham. Ő is szívesen maradna.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.19. 22:54


Ezek szerint már keressük Doni utódját. Sorrentino jól védett ellenünk, cserekapusnak jó lesz, gondolom kevesebbet is keres majd Doninál, no meg olasz!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.19. 11:28


Az olasz foci színvonaláról, többször olvasom, h nincs olyan iram. Háát két spanyol középcsapat meccsén sem láttam különb dolgokat, a rangadókon pedig sztem kifejezetten élvezetes meccseket játszottunk. Az angoloknál van iram, rohannak szépen, de az első 5 helyezett utáni kis klubokban annyi favágó játékos van, hogy a futómennyiséggel kompenzálják a teknika hiányát. Én nem írnám le a serie a-t. Az irányított eredmények persze már más lapra tartoznak, az gusztustalan dolog.
Én a vb-től sem várok sokat. Az olasz csapat - valljuk meg - hígfos. A spanyolok talán, illetve majd' mindegyikben van 1-2 világsztár, de sztem a leglátványosabb, őszinte focit a feltörekvők, afrikaiak fogják nyújtani. Az ilyen német antifutballtól meg rosszúl vagyok, darálni ész nélkül (ráadásul van vagy 5 néger és 3 török a keretükben lol)

Láttam Taddei nyilatkozatát, én szerintem semmi olyan nincs benne, ami ne lehetne érthető és elfogadható. Csendben, szó nélkül hasznosan végzi itt a dolgát már jó ideje, lehetne ezt honorálni. Ő is ember. A kritikusai is észrevennék a hiányát, ha elmenne, kellenek az ilyenfajta, allűrök nélküli zongoracipelők is a csapatba, nem lehet mindenki császár, arra ott a Real.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.05.18. 14:35


F_Totti írta:
tomm írta:míg pár éve baromi jó meccset láthattál, ha egy olasz bajnokira kapcsoltál, ma garantáltan unalmas, nézhetetlen meccset produkál bármelyik csapat bármelyik csapat ellen

Ez bármelyik bajnokságra igaz, meg a világeseményekre ugyanúgy. Erre halad a foci. Csak a biztonság számít.

áá dehogy, a magyar bajnokik kivételek ez alól...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.18. 09:59


azt senki nem mondta, hogy üde.
én nem hiszem el, hogy murinnyó aszonta, hogy ez nem ország, meg, hogy szar az egész.
az a gond levy, hogy totál mindegy, hogy nekem tetszik-e így az olasz bajnokság. a világ továbblépett, erre az emberek már nem kíváncsiak. de nem csak a nézők, a játékosok és az edzők sem. szép lassan megy el innen mindenki, és míg pár éve baromi jó meccset láthattál, ha egy olasz bajnokira kapcsoltál, ma garantáltan unalmas, nézhetetlen meccset produkál bármelyik csapat bármelyik csapat ellen. egy kezemen meg tudom számolni hány tényleg jó meccset láttam idén. olyat amilyet semleges szurkolóként is élveztem volna...
ez a lényeg, nem az, hogy ki szereti a kupolát
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.18. 09:41


Amúgy még azt is el tudom képzelni, hogy nem véletlenül ekkora paraszt,
Naná! MInden egyes mondatának értelme van. Tudatos minden szava.

Taddei:
"Szeretnék a Romában maradni és az utóbbi időszak formájában futballozni.
Itt lenne az ideje.
Nyugtalanul várom már a megbeszélést, ahol a szerződésemről tárgyalunk majd."- kezdte nyilatkozatát Taddei.
MI is :D

A következő idézet szigorúan 16 éven felűlieknek szól! MINDEN EGYES mondatáért hatalmas sallert adnék neki
"Nehéz úgy játszani, hogy nem tudod mit hoz a jövő. Remélem, hogy gyorsan meg tudunk állapodni és hosszú időre itt maradhatok. Én még négy évig maradnék, mert itt szeretném befejezni a pályafutásomat, azonban a klub nem egyezik ebbe bele. Nekem gondolnom kell a családomra is."

MI az hogy nem tudja mit hoz a jövő???
MI az hogy a családjára gondolni kell???? Elképzelem amint a kis paripafiak éhenhalnak az az egy év miatt!
De hogy tegyek ezen gusztustalan nyiltakozat után neki egy javaslatot: Rodrigo, fejezd be három év múlva a pályafutásod! Köszönjük! :evil:
Vagy legyen világklasszis, vagy egyefene, csak elég jó, és megtoldja a klub egy évvel majd úgyis!
Évek óta nem olvastam ennél gusztustalanabb nyilatkozatot... és jön itt a családjával (mint Stohl a kölykével a rendrőségen)..agyam elszáll :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.05.18. 07:59


Hát az elmondható hogy színfolt volt az olasz fociban, csak az üdét nem tenném elé. De el kell ismernem, hogy nagy tehetség, aki egy nemzetközi szinten vergődő csapatot elviszi a bl döntőbe a chelsean és a barcán keresztül. Amúgy még azt is el tudom képzelni, hogy nem véletlenül ekkora paraszt, csak hogy elterelje a média figyelmét a játékosairól, akik nyugodtabban munkálkodhatnak. Inkább vele foglalkozzon a sajtó... De felőlem is mehet. Pepi bácsival elküszködhetnek egymás között, hátha a mostanában szintén bl-ben impotens real-t felküzdi a blben is.
Ranyibá nyilatkozatai meg igencsak dícséretesek! Nagyon nagy sütipogácsa az öreg!
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.17. 22:12


Trigoria írta:De egy Bl döntő ellőtt ne mondjon már valaki olyat hogy neki ez nem orzság, nem haza, sz@r az egész, elege van stb. A játékosai mit gondoljanak ezután róla a BL döntő előtt? Legalább várja meg, míg átmegy spanyolba!

Ez nem lesz gond, jól tudja ő, hogy egy Olaszok nélküli csapatban nyugodtan fikázhatja Itáliát... de talán ez azt jelenti, hogy végre megy Madridba, nem fog ő itt hiányozni, azért sem mert ha nem ő lett volna az Inter edzője, talán most miénk lenne a scudetto. :P
Ja és az mennyire nyugtalaníthatja, hogy Ancelotti le fogja nyomni a Chelsie-nél, Carlo már most nyert valamit amit ő nem :P (mondjuk erre nem gondoltam volna, amikor kiruccant angolba...).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.17. 20:19


Murinnyóval nincsen bajom komoly. Színes rákfenéje ő a futballnak. De egy Bl döntő ellőtt ne mondjon már valaki olyat hogy neki ez nem orzság, nem haza, sz@r az egész, elege van stb. A játékosai mit gondoljanak ezután róla a BL döntő előtt? Legalább várja meg, míg átmegy spanyolba!
Na mindegy, feldobta ő a Serie A-t eléggé, BL-döntőst csinált az Interből, megpezsdítette az életet kicsit. Emiatt hiányozni fog nekem. A legjobb játékosok után a legjobb edzők is távoznak olaszhonból szép lassan... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.05.17. 15:53


tomm írta:nem mondanám, hogy mr buzinnyó a kedvencem lenne, de sajna meg kell értenem, amikor aszonnya, hogy a serie a nem az ő közege.
nekem is egyre jobban kezd elegem lenni abból, hogy itt mindenről szó van, csak éppen a fociról nincs. fárasztó és unalmas állandóan a bírókról, csalásról, ellenfél szurkolóiról, őket verő szurkolóról, szurkolónak bemutató játékosról, ellenfélnek szurkoló szurkolóról, stb stb stb ről olvasni.

és mindenközben egyre nézhetetlenebbek a meccsek....

mindenesetre mi egy kifejezetten sikeres szezont tudjhatunk magunk mögött. sőt, mint már említettem, erre az idényre lehet alapozni bőven.
gratulálok mindenkinek, aki kevette belőle a részét, a sokat szidott taddeitől sergio-ig mindenkinek.
és külön természetesen ranierinek, aki hihetetlenül,szó szerint hihetetlenül összekapta ezt a gárdát.

murinnyó mehet, emberileg nem tudok elötte kalapot emelni
amit írsz a calcioról, elfogadható, de ez -sajnos, vagy nem- hozzátartozik az olasz focihoz...
vagy így szereted, vagy így nem, ez csak rajtad múlik ;)
nekem azé' bejön, minden rákfenéjével - lazio, inter, moratti, kupola- együtt.
A ZÉLET úgy jó, ha zajlik :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.17. 15:36


nem mondanám, hogy mr buzinnyó a kedvencem lenne, de sajna meg kell értenem, amikor aszonnya, hogy a serie a nem az ő közege.
nekem is egyre jobban kezd elegem lenni abból, hogy itt mindenről szó van, csak éppen a fociról nincs. fárasztó és unalmas állandóan a bírókról, csalásról, ellenfél szurkolóiról, őket verő szurkolóról, szurkolónak bemutató játékosról, ellenfélnek szurkoló szurkolóról, stb stb stb ről olvasni.

és mindenközben egyre nézhetetlenebbek a meccsek....

mindenesetre mi egy kifejezetten sikeres szezont tudjhatunk magunk mögött. sőt, mint már említettem, erre az idényre lehet alapozni bőven.
gratulálok mindenkinek, aki kevette belőle a részét, a sokat szidott taddeitől sergio-ig mindenkinek.
és külön természetesen ranierinek, aki hihetetlenül,szó szerint hihetetlenül összekapta ezt a gárdát.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.17. 14:53


fradista romanista írta:Az olasz politikai élet egyik főbugrisa, La Russa védelmi miniszter, (mellesleg elvakult interista, de nem ezért szeretjük) felháborodottan nyilatkozott a Siena hozzáállásán: hogyan merészeltek komolyan játszani, amikor már úgyis kiestek.

Ranieri kommnetje: nyilván olyan hozzállááshoz vannak szokva, mint amit a Lazio mutatott...

Claudio papának jók a kommentjei! :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.17. 13:42


Shrek nyakkendőben? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron