Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2010.01.15. 09:12


Az Olympique Marseille mindenben megegyezett az Internazionaléval a brazil szélső, Mancini kölcsönvételéről.
(origo)
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.15. 09:11


Én egy Roma-Fio döntőt szeretnék látni, de a realitása egy Inter - Milan-nak van.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 09:08


Kép
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.01.15. 08:08


Cataniát
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.01.14. 23:40


honnan tudjátok hogy Cicit kinyírta a sérülése? xD ez olyan vicces....nem is játszik. Cassettit simán veri bármibe, Mottával meg sztem kb egy szinten vannak. ennyi erővel Mottára is lehet mondani hogy volt neki egy jó szezonja...fél szezonja de amugy egy rakás sz*r...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.14. 20:47


calderoni írta:Nem tudom mit sajnáljátok Baptistát? Mit tett le eddig azért a csillagászati összegért, amit kap fizetés gyanánt? Ahogy blint63 is írja kapunk egy használható játékost egy használhatatlanért és még pénzt is. Így nagyjából árában tudunk megszabadulni tőle. Jobb lenne eladni 5-6 milláért (mert a piaci ára kb. annyi)? Vagy megvárni még innen megy nyugdíjba? Addig évente azt a 3 millát euróban hozzá kell ám vágni Pestához, ha játszik, ha nem! Azzal, hogy jól mutatott egy ilyen nagy név a keretben az nagyon nem jelenti azt, hogy egy raklapnyi szaron kívül ér is valamit. A megvételén kellene fölháborodnotok, azon a 9 millió eurón. Na az volt a dilettantizmus netovábbja. Most ezzel az transzferrel kifejezetten jó üzletet bonyolít Rozál. Ha még Cicinhot is el tudnánk passzolni íly módon, az nagy megkönnyebbülés lenne. Cercit meg nyugodtan lehet játszatni helyette, tele bizonyítási vággyal, akarással.


Nincs mit hozzátenni ehhez, így igaz, ahogy itten leirtad. Mondjuk én veled ellentétben Cicat nagyon birtam, de sajna azt látni kell h belőle már nem lesz ujra profi játékos. A sérülése teljesen kinyírta, és van a posztján minimum két másik játékos, így aztán nincs szükség pénznyelőkre az az érzésem.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.14. 20:16

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.14. 18:57


És amikor csak Totti volt? Vagy még ő se? Nem sz**tunk be. Pedig Totti nagyobb érvágás.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.14. 18:32


de nem baptistáért kár, de inkább vele, mint nélküle, helyettes nélkül. komolyan 3 támadóval nekivágnál egy tavasznak? még a négy is kevés...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.14. 18:26


Nem tudom mit sajnáljátok Baptistát? Mit tett le eddig azért a csillagászati összegért, amit kap fizetés gyanánt? Ahogy blint63 is írja kapunk egy használható játékost egy használhatatlanért és még pénzt is. Így nagyjából árában tudunk megszabadulni tőle. Jobb lenne eladni 5-6 milláért (mert a piaci ára kb. annyi)? Vagy megvárni még innen megy nyugdíjba? Addig évente azt a 3 millát euróban hozzá kell ám vágni Pestához, ha játszik, ha nem! Azzal, hogy jól mutatott egy ilyen nagy név a keretben az nagyon nem jelenti azt, hogy egy raklapnyi szaron kívül ér is valamit. A megvételén kellene fölháborodnotok, azon a 9 millió eurón. Na az volt a dilettantizmus netovábbja. Most ezzel az transzferrel kifejezetten jó üzletet bonyolít Rozál. Ha még Cicinhot is el tudnánk passzolni íly módon, az nagy megkönnyebbülés lenne. Cercit meg nyugodtan lehet játszatni helyette, tele bizonyítási vággyal, akarással.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.14. 15:34


az tényleg érdekes lesz, ha marad a sokat sérült totti, a szintén nem ritkán lesérülő vucinic, meg ,menez?
hahahaha
végre összeállt egy pofás kis keret erre rögtön szétverik.
meglehetősen érdekes húzás.
én azért kétlem, hogy megcsinálnák. ha mégis.....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.14. 14:34


hát lassan úgy néz ki h mindketten távoznak, s ha nem fog valaki jönni helyettük elég húzós tavasz elé nézünk...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2010.01.14. 14:38-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.14. 14:21


Persze, az lenne a legjobb, ha mindegyikük maradna, de mivel jött Toni, így 100%, h el kell adnunk valakit komolyabb összegért. Emiatt én Pistát választanám, de emellett Okakát mondjuk lehet nem adtam vna kölcsönbe.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.14. 14:12


Én meg azt mondom, hogy inkább Okaka a cserepadon, mint Baptista. A fizetésük között ég és föld a különbség, ami a játékban viszont nem mutatkozik meg. Ettől függetlenül tartom, hogy előbb kellett volna gondolkodni ezen a cserén, mert akkor Okakat, vagy Gubertit itt lehetett volna tartani. Totti sérülékeny, sajnos Vucinicnak is elég gyakran fáj valamije, Menez pedig hangulatember. Bármennyire is hizelgő szerintem ez a csere + pénz a Romának, én most passzolnám a dolgot, mivel kevesen leszünk elől.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.14. 13:28


van amin még javulnia kell s azt sem mondom h legyen mindig kezdő de én jobban örülök egy ilyen játékosnak a cserepadon mint pl Okakanak s nem fikázni akarom mert jó csak én biztosabbnak érzem Baptistát
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.14. 13:21


Hunszi írta:
blint63 írta:Nem tom mi a probléma ezzel a cserével, végre megszabadulunk Pistától, megkapunk egy használható játékost és ami a legfontosabb pénzt. Azért mert lőtt egy gólt én nem szállnék el tőle, mióta megvettük nem nagyon tudtuk bámire is használni.


az a gond evel a csérével h egyre inkább küldjük el a csapatból a támadókat és habár igaz h kapunk pénzt is de nem hinnem h abból a 4millából játékost fogunk venni igy nem nagyon éri meg szükebb lesz a keret 1játekossal pillanatnyilag ennyit érünk el vele, jah és h nem tudtuk használni semmire azt nem mondanám első szezonjába közel 15golt rúgott ha jól emlékszem uh nem mondanám h nem csinált semmit mindenki az Arsenal elleni meccs után kezdte fikázni de persze akkor nem volt vele gond mikor a góljaival mentünk csak vmire (BL: Bordo, Lazio 1:0 Samp 2:0 Samp 2:2 és még lehetne sorolni) jól írta itt valaki a forumon h is akarunk tőle várni valamit ha egyáltalán nem is játszik...

De ha játszik és nem jól játszik, akkor minek van a pályán? Van, hogy szar formában is megéri játszatni játékost, mert majdcsak belejön v elkapja a fonalat, lásd Vucsi és Menez. De pl. a labdakezelési problémákat nem a több játéklehetőség fogja megoldani.
Pót-csatárnak még mindig ott van Cerci, de akár Brighi is ellavírozik egy ék mögött. Mondjuk, ha Cerci is elmegy, úgy tényleg szorosabb lehet a keret, de tekintve h 2 csatárral játszunk, Totti, Toni, Menez, Vucsi elég kell, h legyen (Menezt most hozták újra szóba a Marseille-el.)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.14. 13:03


blint63 írta:Nem tom mi a probléma ezzel a cserével, végre megszabadulunk Pistától, megkapunk egy használható játékost és ami a legfontosabb pénzt. Azért mert lőtt egy gólt én nem szállnék el tőle, mióta megvettük nem nagyon tudtuk bámire is használni.


az a gond evel a csérével h egyre inkább küldjük el a csapatból a támadókat és habár igaz h kapunk pénzt is de nem hinnem h abból a 4millából játékost fogunk venni igy nem nagyon éri meg szükebb lesz a keret 1játekossal pillanatnyilag ennyit érünk el vele, jah és h nem tudtuk használni semmire azt nem mondanám első szezonjába közel 15golt rúgott ha jól emlékszem uh nem mondanám h nem csinált semmit mindenki az Arsenal elleni meccs után kezdte fikázni de persze akkor nem volt vele gond mikor a góljaival mentünk csak vmire (BL: Bordo, Lazio 1:0 Samp 2:0 Samp 2:2 és még lehetne sorolni) jól írta itt valaki a forumon h is akarunk tőle várni valamit ha egyáltalán nem is játszik...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.14. 12:30


Nem tom mi a probléma ezzel a cserével, végre megszabadulunk Pistától, megkapunk egy használható játékost és ami a legfontosabb pénzt. Azért mert lőtt egy gólt én nem szállnék el tőle, mióta megvettük nem nagyon tudtuk bámire is használni.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.14. 11:55


Nem lenne semmi baj ezzel a cserével, csak akkor Gubertit, vagy Okaka-t nem kellett volna elengedni, mert így elől bizony kevesen leszünk. Azért Baptistának volt másfél éve, hogy bizonyítson és valljuk be, hogy nem váltotta meg a világot, így volt ez az Arsenalnál és a Real Madridnál is. Sajnos a sevillai bestia valahol eltűnt. A 4 v. 5 milkán pedig lehet vitatkozni, hiszen most ez az üzlet elsősorban az Internek sürgős, ha kell nekik a bestia, akkor nyúljanak a pénztárcájukba. Manicinit viszont felejtsük már végleg el, nem tudnám őt elképzelni sem mégegyszer bordó-sárgában.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.14. 10:28


Állítólag tegnap találkozott Marco Branca és Prade, hogy a Pista ügyről tárgyaljanak. A Gazetta szerint már Burdit plusz 5 millát adnának és mindenképpen meg akarja szerezni Murinho a derbire, ami jan 24.én lesz.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.14. 10:11


rochi19 írta:Buongiorno a tutti ez a Baptista Burdi csere ha létre jönne akkor az év átbaszása lenne ha ebbe belesétál rosi akkor fél európa rajta röhögne ez a csere vagy akkor érné el a realitás küszöbét ha Burdissoért nem kellene fizetni vagy ha 4 milla akkor Burdisso+Mancini és ők kapnak egy Baptistát és akkor sem 4 milkót hanem max 2őt


egyetértek :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.14. 10:10


sztem is baromság lenne ez a csere esetleg úgy h Baptista - Mancini(kölcsön) + Burdisso erősíteni akarunk s eladjuk a fél csatár sort?? nem értem m1 remélem valami jó fog kijönni ebből
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.14. 08:35


Állítólag baptista hattzúdala volt a szerdai gól: megy ő is a játékostemetőbe. A 2 klub közel van a megegyezéshez, ami az Il Messagero szerint Burdisso + 4 millió euro lesz. Raneiri ellenzi az ügyletet, de hibaa.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.13. 14:13


Nekem meg a Napoli Hamsikkal jön be (nagyon el tudnám képzelni itt ha nem lenne ilyen borsos ára), kinek mi :grin2: de a Burdi Pista csere rendben lenne nagyon, kell nekünk ez a védő (bár Andreolli is kaphatna több szerepet). Azt meg végképp nem értem, hogy Cici miért nem hagyja el a klubbot, úgysem játszik és megvannak az embereink arra a posztra. (Motta tegnap nagyon nagyott játszott sztem, megérdemelte volna a gólt is)
Amúgy Cavani valóban Palermos, hacsak nem adták el az utóbbi pár órában...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.13. 13:17


rochi19 írta:Na én ezt hiányolom jo lenne itthonrol is igazolni mint Simplicio én jó ötletnek tartom nem kell mindíg nagy nevű emberekre rászálni úgysincsi rá pénzünk ez a bari is milyen rokon szemves csapat legalábbis nekem aztán itt a cagliari cavani meg matrival nekem nagyon bejön vagy napoli lavezzivel


Cavani nem a Cagliariban tolja. Ő Palermos nem?? Vagy valamiről lemaradtam volna? Matri, Larrivey, Jeda, ők a Cagliari csatárai, ha én jól tudom!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron