Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.01.26. 09:08


Ferkosz és marco24 érzelmei sokkal közelebb állnak hozzám is, ámbár elismerem, h F.Totti és Trigo véleményével is egyet kell értsek. csak ugye a szív és az ész mást-mást diktál. Sokszor példálózom azzal, hogy nézzük meg a 10 évvel ezelőtti Atléticot, miután visszajutottak au élvonalba, jött Simeone és csinált egy csapatot. Hosszú évekig az antifoci megtestesítése volt a csapat DE jöttek az eredmények..bajnokság, EL győzelem 2x, BL döntő..stb. Ma ha megnézzük őket 90%ban élvezhető játékot kapunk tőlük. Valaki említette a fejlődés reményét az Eredményektől a szép játékig. Én is ebben bízok, hisz az ATM jó példa erre.
Játszunk el a gondolattal, hogy mi vagyunk Friedkinék.
Vagyunk tőkeerős befektetők, üzletemberek. Veszünk egy brandet, AS ROMA néven, ami kedvező árú a belelátható felívelés hozta hozam függvényében. Gazdaságilag stabilizáljuk, pumpálunk bele egy kis tőkét is, igazolunk egy neves ( sikereket elérő ) edzőt, egy jó "Pinto"-t és az ő tudásukat figyelembevéve DE a gazdasági mutatókat és FFP-t előtérbe helyezve igazolunk játékosokat.
Üzletemberek vagyunk, nem futballszakértők és nem is biztos, hogy sok focimeccset láttunk a befektetés előtt.
Mit várunk ? eredményeket, brand felívelését, hozamot, vagy legalábbis gazdasági pozitivitást.
Mit kaptunk eddig ? Nagyjából stabilizálodott a gazdálkodásunk. a brand ível felfelé, teltházas hazai meccsek, jó értékesítési mutatók, sokkal jobb szponzori szerződések és nem utolsó sorban a stadion projekt is halad előre.
Én úgy gondolom, hogy Friedkinék teljes mértékben megkapták azt amiért ebbe belekezdtek ( elismerem k jól csinálják, kalapot le előttük ) minden úgy halad ahogy tervezték. MIÉRT VÁLTOZTATNÁNAK??????
Amit ők látnak , lehet ismétlem magam : Tavaly nemzetközi kupagyőzelem, Idén versenyben vagyunk a dobogóért, állunk az EL-ben, állunk az olasz Kupában. Teltház van minden meccsen. MIÉRT VÁLTOZTATNÁNAK????
Szerintetek van olyan ember, aki odasúgja nekik, hogy "hé Dan, látom elégedett vagy az eddigi befektetéseddel, de azt látod, hogy mennyire pocsék a játék ? Szerintem küldjük a p-ba ezt a portugál párost..."
Szinte biztos vagyok abban, hogy a leírtak miatt MOU elküldésének még csak a lehetősége sem merült fel bennük..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.26. 06:04


Csak ezzel lehet magyarázni, Ferkosz. :)
No de a viccet félretéve: a rúgott gólok tekintetében viszont megalázóan sz.rul állunk.
Valami olyasmit szeretnék szurkolóként érezni, hogy a gyengébb vagy hasonló képességű csapatoknál jobbak vagyunk. Aztán nem mindig nyerünk, de megyünk, nyomunk, csináljuk. A rangadókon meg csipegessünk, ja.
Nem igaz, hogy olaszosan védekezve nem lehet ezt egy kicsit szimpatikusabban csinálni. Semmivel nem lenne nagyobb a kockázata.
Sőt, szerintem ennek nagyobb. Itt nincs hibalehetőség. Mourinho szerinten ezért is büntet olykor diktátorként. Szerintem ez pszichológiailag is kicsinálja a játékosokat. Ebben a felfogásban nem érezhetik magukat labdarúgónak a "gyermekei".
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.25. 23:18


5 góllal kevesebbet kaptunk mint tavaly ilyenkor. Csak a Napoli, Juventus és a Lazio kapott kevesebbet nálunk. Eggyel. Ez nem Dybala miatt van. És igen, ez javulás a tavalyihoz képest. (A +5 pont legyen szerencse, bár megjegyzem, tavaly is minden pontmentés “szerencse” volt. Szoval akkor tavaly is adott a gép, de most jobban ad?)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.01.25. 22:56


Ezekkel a meccsekkel lehetne takarózni, ha lenne mögötte bármiféle tendencia, de szeritnem nincs. Hiába van 5 ponttal több mint tavaly ilyenkor, semmiféle javulás nem látható tavaly óta, csak van egy Dybalánk meg idén jobban ad a gép.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.01.25. 21:53


Igaz. Viszont az is, hogy nagyon régóta most először fordult elő, hogy mindhárom északi nagy elleni idegenbeli meccsről pontot tudunk elhozni. Korábban állandóan a kishitűség jellemezte a csapatot. Most sem vagyunk nagyok, de talán egy picit, picit jobbak hit terén.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.25. 21:36


A Cremonese, a Lecce és a Monza ellen is felborul a pálya. :)
Az Olimpicóban. :) És Rui felé, az a baj.
Én ezt nehezen viselem el.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.01.25. 20:45


Fú, srácok, tök jó gondolatmenetek pörögnek itt, ki hogy éli meg Mourinhot és ezt a mai Romát.
Nekem van még egy, amelett, hogy sosem szerettem Mourinhot, és ez csak egyre jobban igaz (a távozása nekem is pezsgőbontós lesz), mégpedig az hogy én nem hiszek ebben a projectben.
Nem hiszem, hogy 2023-ban Mourinho ezzel a csapattal, ezzel a játékkal bármit el fog tudni érni. Igy meg pláne szenvedés, mert nem hiszem, hogy ez bárhova is vezetne.
Emelett a szép játék mellett nekem fontosak a rangadók, hogy hasonló erősségő, vagy akár erősebb csapatokkal is fel tudjuk venni a vesenyt játékban, és pontot, pontokat tudunk szerezni. Az hogy minden rangadón felborul a pálya, de azért bemákolunk egy szögletgólt, az nekem nem elég.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.25. 19:25


Igaz gondolatok.
Hát ha ez így lesz, akkor Friedkinék tényleg zsenik.
Egyetlen ilyen évet kibírok valahogy. :)
Csak az a baj, hogy Mourinho rendszerében csak a 3 belső védő fogja tartani vagy növelni az értékét. A többiek amortizálódnak. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.01.25. 17:29


Mivel Zsolti az itteni gondolatomra válaszoltál a másik topicba, ezért itt folytatom.

Nekem az, hogy végre azt tapasztalom 25 év alatt kábé először, hogy nem kell összeszarni magunkat attól, hogy az ellenfélnél van a labda 5 perccel a vége előtt, az sokat ér. Persze a Capello féle álomjáték, az mindent vitt. Az nem foci volt, az művészet. De még az is csak 1 bajnoki címhez volt elég. Pedig Chivu első évében hogyan kezdtünk.

Lehet rossz analógia, de valahogy az van bennem, hogy szeretném, ha olyanok lennénk mint Djokovic. Először ő sem szépen nyert, de nyert. Most már tud úgy nyerni, hogy az közben gyönyörű. Nekünk is meg kell tanulni nyerni. Pjanic is ezt mondta, amikor a Juventushoz igazolt, hogy ott az a kultúra, hogy nyerünk. Ezt a kultúrát kell először elsajátítani, aztán lehet újra színezni. Ennek szerintem a mostani egy lépcsőfoka, ami nem a legszebb része, de kihagyhatatlan lépcsőfoka a fejlődésnek.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.25. 16:38


Én is minden héten focizom és tudom magamról, hogya g*eci-idegesítő reklamálós fajta vagyok. De csak, ha igazam van! :) Lehet ezért is kedvelem Mancinit.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.25. 15:22


de én az olasz focit is a védekezés miatt szerettem meg anno.

Én ezzel maximálisan ugyanígy vagyok (pláne hogy védőt játszom én is 30 éve kb), de azért ezzel vagyunk így itt egy jó páran. Olasz csapatnak máshogy nem nagyon lehet drukkolni. :)

Mancini reklamálása sem azért zavar, mert "nem tűri az igazságtalanságot". Nem, azt DDR sem tűrte soha. Hanem mert mindegy melyik csapat szabálytalankodik, ő biztos hogy reklamál. MINDIG, minden körülmények között. ha tudja, hogy nincs igaza, akkor is. A mai focifelfogás etalonja a viselkedése.
Mancini és köztem az a különbség, hogy ÉN vagyok az, aki valóban nem tűri az igazságtalanságot. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.25. 14:28


Bocs a tegnapi “kirohanásért”, csak annyira indokolatlannak és sokszor túlzónak éreztem a Mourinhot ért kritikákat, hogy szóvá kellett tennem. Illetve bevallom, nem tudom nem olvasni a forumot es megijedtem, hogy rám is átragad ez a letargia. Szerencsére most már azért ti is árnyaltátok a képet. :) Ami a foci élvezetét illeti, én mindig azért voltam oda, ha jól védekezik egy csapat. Nyilván tetszett, amikor 5-öt rúgtunk a Bresciának es lehetett volna 10 is akár, de én az olasz focit is a védekezés miatt szerettem meg anno. Félek leírni de most is a Smalling-Mancini-Ibanez hármas a kedvencem. Smallingért nem lehet nem rajongani, Mancini meg… ti azt látjátok benne, hogy reklamál es idegesitő, én meg azt, hogy mindent megtesz a mezért, szétharapja az ellenfelet, nem tűri az igazságtalanságot es raadasként fasza védő is. Ez van. Már most számolom a napokat vasárnapig. Hatalmas meglepetést érzek. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.25. 13:08


Őt mondjuk kb messiásként várom vissza. A jelenlegi középpályánkon (Pellegrinit nem számolom ide) csak Bove nem statikus. A holland hoz egy kis sebességet majd, ami baromi jót tehet az előrejátékunkkal. Mellette Cristane és Matic is sokkal jobban fog kinézni. Pellegrini pedig mehet feljebb fél sorral, főleg ha Zaniolot eladjuk. Az pedig a letámadásunkat fogja megdobni. Papíron Wijnaldummal sokat erősödhetünk, csak épp egy ilyen sérülésből nem jössz vissza 1-2 meccs után. Jó ha tavasz végére utoléri magát.

marco24 írta:Nekem az elmúlt 20 évben abból lett elegem, hogy mi mindig, bármikor, bárki ellen tudtunk akár az utolsó 10-20 percben gólt kapni konkrétan a semmiből ...

Ez mondjuk nagyon így van. Gólt kapni egy agyonnyert meccs végén, igazi romanista életérzés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.01.25. 12:23


Nekem az elmúlt 20 évben abból lett elegem, hogy mi mindig, bármikor, bárki ellen tudtunk akár az utolsó 10-20 percben gólt kapni konkrétan a semmiből és a szép játékkal (és kihagyott helyzetekkel) rommá nyert meccsekből egy körömrágós valamit csinálni. Én meg 200-as vérnyomással néztem az utolsó 20 percet. Mou alatt ez nincs. Már nem kapunk akárkitől, akármikor gólt. A nápolyi csávó kihasználta Smalling kisebb hibáját talán a szezon lövésével, de nem emlékszem más szinte semmiből érkező gólra mostanából. Nekem ez tetszik. A múlt heti góljainkkal pedig teljesen kiegyezek. Még valamit tennék hozzá. Wijnaldum. Azért vele számolt José és ő erősen támadó felfogású, viszont a teljes elképzelése zsugába dőlt Gini sérülésével. Ezt ne felejtsük el.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.25. 11:39


A Juve -15 pontjával legyen inkább dobogó :)
Ha jön a dobogó, akkor már nem kudarc ez az év. A focink ettől még élvezhetetlen, Zaniolot sajnálom, de nyilván nem várható, hogy Josét elküldjék.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.25. 10:12


Jaja, tökéletes summa.
Nyilván ha már nem lesz Mourinho, és jobb játékunk lesz kevesebb ponttal, úgy-ahogy jogosan meg fogjuk kapni, hogy kellett-e ez nekünk.
De azért a Mourinho-stílust elfogadók nyugtassanak meg minket, hogy 1-2 évnél tovább ti sem bírnátok ezt a stílust, még ha jórészt eredményes is.
A BL-indulás már eredmény.
Nos? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.25. 09:31


tomm írta:F.totti, azert eredmenyfetisizmust emlegetni egy olyan csapat kapcsan, amelyik (leszamitva a tavalyi konfettit) legutoljara tizenvalahany eve nyert egy olasz kupat, egyebkwnt meg 20 eve bajnoksagot, egy icipicit eros.
Egyszeruen csak ki vannak ehezve egyesek (pl en) egy darabka sikerre. Foleg ki vagyok ehezve azok utan, hogy az elozo tulaj evekig ezt szovegelte, a mostani tulaj meg idehozta csilliardokert azt az edzot, aki arrol hires, hogy mindenben sz.r, amiben egy edzo sz.r lehet, de megis eredmenyes.
Mindamellett a focit ugy talaltak ki, hogy a lenyege, hogy en tobb golt lojjek, mint te. Ha valaki ennek megfeleloen jatszik, abban mi a fetisizmus? Ha mar fetisiszta valaki, akkor pont te vagy, te ragaszkodsz a szep katekhoz annyira, hogy a foci eredeti celjarol is inkabb lemondasz. Nem-e de? Egyebkent te is bek-dontot emlegetsz, nem pedig egy random meccset vmi kiscsapat ellen, ez nem latens-eresmenyfetisizmus?


Tomm, ez egy teljesen helytálló érvelés. ezért is írtam, hogy számomra mi a fontos. Tudom, hogy ez nem feltétlenül esik egybe a többség véleményével. Lásd még a tömött Olimpicot.
A BEK-döntő azért volt első élmány, mert akkoriban ez jutott el hozzánk. És nem is annyira a csapat játéka tetszett, hanem a lelátói hangulat, az olaszos temperamentum és érzelmek. Kiscsapat ellen látni a ROmát a 80as évek elején esélytelen volt.
Aztán ugye jöttek a 90es évek, ahol már lehetett meccseket nézni és mi voltunk a mostani Nápoly. Elismerten szépen játszottunk a nagyok árnyékában. Büszke voltam rá. Pl az Ottavio Bianchi féle csapat tized ennyire volt eredményes a bajnokságban, de volt stílusa Gianninivel, Völlerrel vagy Rizzitellivel. Vagy pár évvel később a Zeman csapat negyedik lett csak egy brutálisan erős bajnokságban, mert hiába rúgtunk ötöt a Milannak (Maldini, Desailly, Savicevic, Weah), meg négyet a Fiorentinának (Toldo, Rui costa, Battigol), ha közben 3-3-at játszottunk a kiscsapatokkal. De elismerten volt stílusunk, jó volt nézni a meccseinket. Aztán amit már napi szinten tudtunk követni: Spalletti, Garcia, EDF. Mind hozott újat és voltak olyan periódusok, amikor ünnep volt minden meccs. Nem csak nekünk szurkolóknak, hanem a szakértőknek is. Többször mondták ránk, hogy Európa legszebb fociját játszuk. Na akkor is izgultam minden meccsünk előtt. De még a balfék Fonsecánál is, aki baromi modern támadójátékot játszatott velünk. Minden meccs előtt reménykedtem, hogy majd csak kitalál valami elfogadható védekezést. Oké, nem minden meccs előtt, de egy évig kb.
Most eredmény van és nézhetetlen játék. Vágom hogy a Pellegrini, Zaniolo, Dybala, Abraham, Zalewski, Spinazzola, SES ugyan kanyarban nincs mondjuk a 98as Totti, Delvecchio, Cafu, Candela, Balbo csapathoz képest, de most nemis Maldini, Cannavaro és Buffon az ellenfél. Lehetne velük fogyasztható focit játszani. Eredményesebbet nem biztos, így értem Mourinhot, de szeretni nem fogom, mert az én vasárnapjaimat ingerszegényebbé teszi. És vagyok ennyire önző :D

Szerk.: Amúgy valószínűleg Trigonál az igazság. Szörnyű, morgós, zsémbes öregemberek lettünk (főleg Zsolti :D), akik a múltban élnek. A fenti szösszenet tökéletes bizonyítéka ennek. Szóval hajrá, rángassatok ki innen minket!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.25. 08:41


Ferkosz, eskü minden megállja a helyét.
Csak a "számomra élvezetes meccsek" kifejezést nem tudom hova tenni.
Az kemény. :) Le a kalappal.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.01.25. 05:52


F.totti, azert eredmenyfetisizmust emlegetni egy olyan csapat kapcsan, amelyik (leszamitva a tavalyi konfettit) legutoljara tizenvalahany eve nyert egy olasz kupat, egyebkwnt meg 20 eve bajnoksagot, egy icipicit eros.
Egyszeruen csak ki vannak ehezve egyesek (pl en) egy darabka sikerre. Foleg ki vagyok ehezve azok utan, hogy az elozo tulaj evekig ezt szovegelte, a mostani tulaj meg idehozta csilliardokert azt az edzot, aki arrol hires, hogy mindenben sz.r, amiben egy edzo sz.r lehet, de megis eredmenyes.
Mindamellett a focit ugy talaltak ki, hogy a lenyege, hogy en tobb golt lojjek, mint te. Ha valaki ennek megfeleloen jatszik, abban mi a fetisizmus? Ha mar fetisiszta valaki, akkor pont te vagy, te ragaszkodsz a szep katekhoz annyira, hogy a foci eredeti celjarol is inkabb lemondasz. Nem-e de? Egyebkent te is bek-dontot emlegetsz, nem pedig egy random meccset vmi kiscsapat ellen, ez nem latens-eresmenyfetisizmus?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.25. 00:06


jó ez igaz Ferkosz, viszonyítás kérdése minden
én amúgy azt érzem, hogy egyrészt a jelenkor bíráskodása és idióta szabályai kiölték eleve az érdeklődésem egy részét magáért a foci iránt. Egy másik részt kiölt az, hogy a Serie A színvonala/ereje leesett egy szintre (ha a legerősebb bajnokság lenne, azért máshogy értékelném a 4. helyet is), további részt kiölt az, hogy öregszem, és ahogy nagyon sok öregtől és öregről hallom, a jó foci fontosabb már az eredménynél nekik, már én is ezt érzem egy ideje (nem érdekelnek az 1-0-s kínkeserves győzelmek, ha ezt ordenáré szar játékkal érjük el), valahogy a focinézés is minimálisra redukálódott nálam (természetes korral járó folyamat? tudja a fene, miközben rendszeresen focizom továbbra is).
És akkor csak szerintem ezek után jön nálam az, hogy a Roma maga épp milyen. Sokkal fontosabb nekem az eredményességnél az, hogy olaszokkal legyen tele, hogy szép focit játsszunk, hogy szimpatikus edzőnk legyen, hogy a játékosok szerethetőek legyenek, hogy milyen a pályán a viselkedésük stb. (Komolyan mondom, már ott tartok, hogy meglátom Mancini fejét, és azonnal fordulok el. Nálam az az ember a folyamatos reklamációival elvágta magát már régen (igen, a legelső okként említett bírákodás és szabályrendszer termelte ki az ő viselkedését is).

Szóval elég sok minden belejátszik (nálam legalábbis) abba, hogy miért nem hoz lázba az, hogy 1 pontra vagyunk a második helytől.

Sajnos minden edzőváltással jobbat remélünk, de Mou távozását tényleg pezsgővel várom. És amikor egyszer megérkezik DDR a padra, na onnantól asszem egy ideig újra lelkes leszek.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.25. 00:04


Fekosz, a csapat játékát is jónak látod?

Amúgy szerintem rohadtul nincs gyűlöletcunami. keress vissza mit kapott az ezüstös Garciát, vagy a BL elődöntőbs, romanista EDF. Alig szidjuk a derék Josét. Kritika van, semmi durvább. Mert hiába csodálatos az étterem, csinos és kedves a pincérnő, sőt a köret is ínycsiklandó, ha a tányér közepén egy darab szar gőzölög. Én jól akarok szórakozni a meccseinken. Látni akarom mit játszunk, imádom mikor meglepjük az ellenfelet. A tabella böngészése számomra mindaddig másodlagos, amíg nem a nevünkkel kezdődik. Ahhoz pedig pár csapattól le kéne még vonni néhány pontot. Ha eredményfetisiszta lennék, akkor kölyökkoromban nem a vesztes csapatot választom egy BEK döntőt követtően.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2023.01.25. 00:15-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.24. 23:39


Köszi Trigo! Komolyan. :) Amugy gondoljatok arra, hogy pár éve egy Monchi nevü fazon pöffesztedett a lelatón, a pályán meg N’Zombik es Bruno Peresek rohangásztak. Annál már csak jobb, ami most van… :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.24. 23:37


hidd el, mi se értjük...
de nyilván nem tehetünk róla, hogy így érzünk
és itt kb majdnem mindenki pozitívan várta Mout, tehát nem voltunk elfogultak vele negatívan.
ez így alakult
és tök megértelek, ha neked ez a közeg itt lehúzó most
de el ne menj, inkább húzz fel minket a szintedre :wink:

amúgy kíváncsi lennék, hogy csak ez a fórum ilyen hangulatú, vagy mondjuk fbos rómás oldalak is? :) (bár gondolom nem)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.24. 23:20


Nem, egyszerüen nem értem ezt, ami itt folyik. Én százszor jobban szenvedtem Luis Enrique alatt. Ide oda toszogattuk a labdát es beleőrültem. Rudi utolsó meccsei közben a szemem folyt ki. Del Nerit már emlegettem. Andreazzoli az abszolut mélypont volt. Az a kupadöntő életem legrosszabb Roma meccse volt, hónapokig nem hevertem ki. A jelenlegi állapot engem szórakoztat. Jol a sajtótájékoztatók, van hangulat a meccseken, teltház, fociláz, számomra élvezhető meccsek és eredmények. A fórumra naponta egész sokszor pillantok rá, és komolyan nem lepődnék meg, ha egyszercsak azt olvasnám, hogy mekkora szemét Mou, mert visszavonultatta Tottit és elzavarta Florenzit. Komolyan nem értem ezt a gyűlöletcunamit, ami itt van. Igaz, a legtöbben eleve utálták, szóval bőven van ebben elfogultság és szubjektivitás. Ah, mindegy, ti úgy gondoljátok, én meg így. Legfeljebb kevesebbet olvasom a fórumot, mert ez tényleg nagyon lehúzó.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.24. 23:11


Rohadjon meg Sarri is. Miért pont idén éledt újra?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron