Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.08.30. 10:18


miért? ha ma nyer az inter, akkor mindjárt az első fprdulóban vége is a bajnokságnak? vagy miért lehet csak ebben reménykedni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2010.08.30. 07:02


Lehet,hogy Ranieri elégedett az egy ponttal egy csöves Cesena ellen,de közben a "vetélytársaink" 4-et(milan),meg 2-őt(samp) rúgnak az ugyanolyan csövesek ellen.Persze ezzel nincs is baj,ha az ötödik-hatodik helyre készülünk.Úgy látszik,hogy még mindig nem vették észre,hogy egy GÓLLÖVŐ CSATÁRT kéne venni,nem egy túlsúlyos adriánótól kéne várni a csodát,aki úgy kezdi a szezont,hogy egy hónapot pihen......Persze lehet,hogy túl nyersen fogalmaztam,de sajnos ez az igazság.
Abban lehet csak reménykedni,hogy ma az inter nem nyer,dehát......
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.08.30. 00:45


http://www.laroma24.it/IMG/AS%20ROMA/GI ... simone.jpg
Amit tudok róla, hogy a Roma primavera egyik tehetséges játékosa, ha jól emléxem tavaly még a primavera alatti korosztályban is játszhatott volna, de végül a primaverában kötött ki, voltak olyan hírek hogy angol csapatok is vitték volna, nos mikor a Leccéhez kerül, az volt az első gondolatom hogy a vezetőség ismét meggárgyult, ugyanis az egy dolog hogy elpasszoltuk, de olyan érzésem volt mintha a vezetőség nem vette volna figyelembe hogy olyan helyre adja kölcsön ezeket a fiatal gyerekeket ahol tényleg van is esélyük bekerülni a kezdőbe, vagyis fejlődni, szal mikor megláttam a Lecce kezdőjében nagyon örültem, most vagy tényleg olyan tehetséges hogy helye van a kezdőben, avagy a Lecce olyan szegény mint a templom egere és ezért van a kezdőben, szeretném ha inkább az előbbi lenne.
A másik római Bertolacci viszont nem kapott lehetőséget a Leccében...
De ha már primavera
Brosco már 2szor kezdett Triesztben, Scardina már az első fordulóban kezdő volt Comoban, Andreolli kezdett Chievoban, Guberti meg gólt lőtt a merda ellen, Cerci is játszott a Fioban, Cresenzi meg kezdett Crotoneben, akik viszont még nem jutottak szóhoz, Pettinari, Stoian. és Malomo...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.08.29. 23:27


Ki az a Simone Sini?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.08.29. 19:35


Egy kicsit kisímultak a ráncaim a tegnapi után, főleg a Barinak köszönhetően :) úgy látszik qrva nehéz lesz idén is mindenkinek a Bari ellen, már csak egy Milan bukta kéne(de nem nagyon hiszek benne) az Interre meg nem mondok semmit, 100 hogy behúzzák hétfőn.

Simone Sini kezdő a san siroban! :) 5ösbe nyomja, a bet adja a meccset ha vki érdekel...
A Lecce első osztályú tagsága tiszavirágzású lesz, azért remélem az ezdőjük még marad egy jó darabig, és Sini megszokja/szokhatja a Serie A légkörét. mert sztem semmivel se gyengébb mint a pályán levő többi Lecce védő.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.08.28. 13:20


A gyengülést főleg a kispad hosszára értem (Andreolli, Motta, Cerci- ők bőven bevethetők voltak). Az elmúlt idényben is a kispad hossza volt a baj, mert az alapcsapat nagyon erős, de 1-2 sérült rossz pozíción és szívunk.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.08.28. 08:21


blint63 írta:Kíváncsi leszek, hogy fogjuk bírni egyszerre a BL-t és a bajnokságot. Sztem vagy-vagy, az szinte kizárt, h mindkét sorozatban kiemelkedőt (elődöntő - 1. hely) nyújtsunk, szinte csak gyengült a keret, pláne, ha a bevethető játékosokat nézzük.

Hogy érted a gyengülést? hisz alig ment el vki(azok is inkább perememberek voltak), én gyengülést max abban érzek, ha nem tudjuk majd azt a szintet hozni játékban(nem tudunk azon a szinten játszani) mint az előző bajnokságban..
mivel az olasz kupára amúgy is elég tré a sorsolásunk, én azt rögtön dobnám idénre...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.08.28. 07:16


Kíváncsi leszek, hogy fogjuk bírni egyszerre a BL-t és a bajnokságot. Sztem vagy-vagy, az szinte kizárt, h mindkét sorozatban kiemelkedőt (elődöntő - 1. hely) nyújtsunk, szinte csak gyengült a keret, pláne, ha a bevethető játékosokat nézzük.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.08.28. 01:16

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.08.27. 18:32


Kis kedvencem ujra a Serie A-ban véd, hmm. Szurkolok neki, nagyon bírtam őt!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.08.26. 21:20


a cagliari leigazolta volt kapusunkat Ivan Pelizzolit a Lokomotiv Moszkvától.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.08.26. 16:50


a játékgyáros preziosinak ez a mániája, ha jól szerepelnek ha rosszul minden évben kicseréli a fél keretet, oszt csinálj csapatot edző :mrgreen: számomra nevetséges amit művelenk, de ki tudja talán beválik, hozzáteszem mikor Rudolf aláírt a genoához, már akkor éreztem hogy nem legjobb helyet választotta, de az ődolga, különben a tmw szerint az Udinei vonal továbbra is él, szal nem lenne akkora meglepi, ha mégis náluk kötne ki...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.08.26. 16:41

Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.08.26. 12:12


máris tárgytalan lett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.08.26. 00:01


Szerintem ez jó, a Genoaban sok a csatár, nem sokat játszana. Mondjuk az Udinese nem igaz, hogy nem tudna venni a Di Natale-ért kapott pénzből egy minőségibb csatárt, kétkedem.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.08.25. 20:22

Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.08.25. 12:37


Ráadásul nem gagyi, mondjuk egy Basel, vagy egy Partizan Beograd verte ki, hanem egy Werder...azért ez sem mindegy. És akárhogyan is van, én örülök, ha nincs a juventus a BL-ben. Tisztább, szárazabb érzés...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.08.25. 12:36


A Sampnál jobban tegnap már csak az Anderlechtet sajnáltam, az a bíró tuti nem lesz Brüsszel díszpolgára, na de mind1 is, elcsalta a Partizannak és kész. ( Zárójel: ismét kiderült h kell videóbíró!!!! Ez a Partizan a büdös életbe nem jutott volna tovább, ha van ez a szabály!!!)

Samp: igazad lett Feree, nagyjából 30 másodpercen múlott, hogy ne legyen, de végül igazad lett. Halkan megjegyzem, szerintem a Werder kinyírta volna a Juvét is ;) Sose fog kiderülni, de sztem ennek a Juvénak most még túl nagy falat lett volna a Bréma! Torinoba most érkeztek a játékosok, oda még kell egy hónap sztem h csapattá formálódjanak.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.08.25. 11:06


feree80 írta:
fantasista76 írta:
feree80 írta:akármennyire nem érdemlik meg, azért a juvenak illene befutnia a 4dik helyre...
rizzoli übergáz volt tegnap, remélem nem ő fog hétvégén nekünk fújni...


Hát, ha választani lehetne, akkor sokkal inkább szeretném a Palermo-Samp-Napoli hármas valamelyikét a 4. helyen látni, tartok tőle jobban meg is érdemelnék, mint a gyalázatosan játszó Juve. Ilyen játékkal ezek még a BL selejtezőjén sem vergődnék át magukat.

hát ja, ha holnap kellene bl selejtezőt játszani én se a juvét indítanám, :) :wink: de mivel a bl selejtező úgy köbö 5 hónap múlva lesz, addig még nagyon sok víz lefolyik a dunán. pölö a juve olyasvalamivel rendelkezik amivel mondjuk a palermo, samp páros nem(vagy csak kevessel), ez pedig a lové, amivel nagyon sok dolgot bezony a helyére lehet tenni, szal nálam már most sanszosabb az hogy a juve sikeresebben fenné a bl selejtezőt mint pölö a palermo v a samp.

meglátjuk, majd az idő eldönti.

most ezt nem azért linkelem be, hogy verjem a mellem, hogy igazam lett, mert bezony irtózatos pechhel esett ki a a samp, de attól még tény marad, idén 3 olasz van a bl főtáblán.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.08.24. 13:49


ja, benne :D ;)
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.08.24. 13:38


Aha, szal benne volt a cikkben, el kellett volna olvassam, csak nem érdekelt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.08.24. 10:38


Káosz várható a stadionok előtt, botrányok a lelátón

Mindez persze nem jelenti azt, hogy a mérkőzéseken üresek lesznek majd a lelátók, a szurkolói kártya ugyanis csak a bérlethez kell, a jegyvásárláshoz nem. A hírek szerint az ultrák nem akarják bojkottálni a meccseket, hanem egyszerűen a mérkőzés előtt beállnak a pénztárakhoz, és megveszik a belépőt. Ez már önmagában nem kis zűrzavart okozhat, hiszen eddig a találkozókra a nézőknek csak mintegy tíz-húsz százaléka ment jeggyel.

Ugyanakkor a szurkolói kártya nem csak a szezonbérlethez szükséges, hanem ahhoz is, hogy az idegenbeli mérkőzésen valaki bemenjen a vendégszektorba. Hiányában a vendégdrukkerek csak a hazai szurkolók közé vehetnek jegyet, ami gyakorlatilag minden mérkőzésen magában hordozza a botrány lehetőségét. Pedig a szurkolói kártya bevezetésének egyik célja éppen ezek elkerülése volt.


ezért.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.08.24. 00:21


Csökkenni fog a nézőszám, az evidens, de azzal ha kevesebb néző lesz, miért növekedne a nézőtéri erőszak? (csak a címet olvastam el, lehet a cikkben megmagyarázzák, de ha nem, akkor nagyon nem vili.)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.08.23. 19:51

Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.08.22. 18:04

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 45 vendég