Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 22:47


A nagy különbség, hogy Tottit Bianchin kívül mindenki marasztalta. Még Franco Sensi is beszélt a szüleivel, sőt amikor Bianchi ultimátumot adott neki, egyértelműen Totti mellé állt nyilvánosan is. De saját bevallása szerint tényleg majdnem eligazolt a Doriába.

Bovet vajon ki marasztalta?

A hasonlat jó, de azért ne mérjük egymáshoz őket. Totti az olasz iji foci csillaga volt 97ben. A Sampdoria vitte volna, ami akkor épp erősebb csapat volt a Románál.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.31. 22:40


Ah oh bocs mazzone!
Es ez nem egy rossz dontes, plane nem egy hirtelen rossz dontes, mint mondjuk egy rossz csere a meccs heveben vagy rossz taktikai modositas. Rossz dontesek sorozata es egy hosszu ido alatt jol atgondolt borzalmas dontes.
Ha kifutja magat, akkor vagy tiz evig okoz fajdalmat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.08.31. 21:49


tomm írta:Ha jol tudom totti is el akart menni, mert mazzone nemigen jatszatta. Vajon most jatszana vagy o sem lenne eleg dinamikus?


Carlos Bianchi volt, az argentin mester. 1996-ban jött, mint egy Argentínában nagyon sikeres edző.
Rómában nem lett az, idény végéig sem húzta ki... :-)
De hasonlat jó. Nem látott fantáziát Tottiban. Pedig nyilván többet ért a labdarúgáshoz, mint mi...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.31. 21:19


Aki igazan jatszik a karrierjevel, az bove. Az edzonk nagyon gazdag, nem tudom mennyit keresnek, de gondolom most is parszorosat keresi bovenak. A kissrac a palyaja elejen neki nagyon kellenek a percek es gondolom szeretne jobb kontraktust. Montella sem itt bukott meg, boven kapott meg lehetoseget, szoval nem kell felteni, ha holnap kiteszik a szuret, boven lesz meg lehetosege bizonyitani, befutni.
Persze ertem en f.totti, de sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy bove lett volna a szuk keresztmetszet. Vannak itt problemak, de az nem ez a srac! Valoban nem egy modric, de nem is modricot helyett kellett volna jatszatni
Ha jol tudom totti is el akart menni, mert mazzone nemigen jatszatta. Vajon most jatszana vagy o sem lenne eleg dinamikus?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.31. 20:59


Tomm, azért a játékosaink értékét erősen lehúzta a Mou-foci. Pedig két kupadöntő is befittyent.
Tökös faszi De Rossi, az hétszentség, ezt az interjú is alátámasztja.
Kérdésem: mennyire akart menni Bove, és mennyire presszionálták, hogy menjen?
Minden bizonnyal ő akart menni.
És ha így van, akkor DDR-t nem emberileg, hanem szakmailag kell kritizálnunk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 20:46


Oké, nekünk ez innen könnyű. De Rossi a karrierjével játszik. Látványosat bukhat nálunk és elindulhat Montella útján. Szóval azt értem miért nem Bovera épít, de azt nem, hogy miért nem volt számára elég játékidő, ha pl Salemakersnek és Cristantenak lesz. Egyiknél sem gyengébb játékos, csak másmilyen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2024.08.31. 20:21


Csak, hogy legyen egy jó hír is:

Smalling elfogadta a szaudik ajánlatát, szóval hamarosan távozik, ott tovább tart nyitva a piac.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4053
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.31. 19:47


Mou csak nezhetetlen focit csinalt. De visszafordithatatlan kart nem okozott. Az edzo nyilatkozata alapjan kb o dontotte el, hogy bovenak nincs helye a csapatban.
De nem kell romainak lenni. Eleg olyannak, aki szivesen es batran nyul a fiatalokhoz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.31. 19:28


Igen...
Nagy csapat akarunk lenni, de évtizedek óta nem megy.
És nyeglődünk-nyöglődünk.
Költünk, de szarul. Csináljuk, mennénk, de nem haladunk.
Projektelünk kétévente.
Lerágott csont sajnos.
Olasz diktátor-tulaj.
Innen kezdődhet elölről.
Egyszer.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 19:05


Azért szarabb ez Zsolti, mert most olyasvalaki a felelős, aki 7mádnunk kellene. És imádom akkor is, ha szar csapatot csinál. Tapasztalatlan, sőt kiderülhet hogy nem edző maréria. Egy pillanatig sem tudnék haraggal gondolni rá. De most valami olyan van döntött rettenetesen, amihez nem kell tapasztalat. Nem kell igazából semmi, csak rómainak lenni. Ki mástól várhatjuk el, ha tőle sem.
Kb ez volt a bizonyíték arra, hogy olyat akarunk, amit senki a klubnál. Amire vágyunk, azt már soha senkitől nem kapjuk meg. Ez a gyomros. Én nem akarok BL top csapatot. Szarok az eredményekre egy bizonyos szint felett. De a klub láthatóan mást tekint értéknek. Ez nem oldódik meg egy-két év alatt. Sőt valószínűleg soha. Itt a nagy gond. Ez nem Bove ügy....
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.31. 16:33


Ja!? Most értettem meg nyelvtanilag a válaszodat, F.Totti. Oké, értem. :)
Tomm, tudjátok csak meg, hogy milyen fos érzés függőnek lenni. :)
Csak én abba voltam belebetegedve, hogy itt volt valaki, akinek szerintem nem kellett volna. Te meg abba, hogy nimcs itt valaki, akinek itt kéne lennie.
DDR elég hűvösen kezeli a Bove-dolgot. És egyben szerintem egyetért mindenki: első számú kp-cserének bőven odafért volna. De akár másodikként is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.08.31. 16:19


F.Totti írta:Ez tuti félrefordítás. Vagyis remélem hogy az. Bove messze a legdinamikusabban középpályásunk (volt :( ) Igazából Kone se dinamikusabb. Két dinamikus mozgású srác volt a középpályánkon. Darboe és Bove. Akkor most?


Nem az, tényleg ez hangzott el a sajtótájékoztatón DDR szájából...
Azért érdekes, mert legtöbbek szerint az ASR eddigi, tavalyi középpályásai közül
a legdinamikusabb, legtöbbet futó és ütköző játékos volt.
Na de... mondta neki, hogy dinamikusabb középpályásokat szeretne, így vélhetően nem sok szerep jut majd neki.
Már tavaly sem volt teljesen elégedett a neki nyújtott játékidővel a játékos. Mourinhoval sokkal többet játszott.
Bove beszélt vele, de őszintén megmondta neki, hogy ezt a játékidőt ő nem tudja biztosítani neki.
Sajnálja, mert remek játékos egyébként, egy nagyon pozitív srác, illedelmes, ragaszkodik a klubhoz,
de neki edzőként döntéseket kell hoznia. Nem gondolhat arra, hogy egyébként szimpatikus neki... és így tovább bla bla... :-(

Valaki azt írta, hogy Edoardo, maradnod kellett volna, 5 forduló múlva úgyis más ül majd a kispadon...
Persze ne így legyen, de az orbitális hülyeség volt!
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.31. 16:08


F.Totti írta:Tomm, kezdesz fereebe oltott zsoltivá válni :D

DDR hibázott. De ettől még klubikon. Egy fasz döntés miatt ezt nem felejtjük el. Én legalábbis semmiképp.


Jaja en is erzem, hogy tultolom, probalom nyugtatni magam, de nem megy.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.08.31. 14:46


nagyon úgy tűnik, hogy mindenki Bove mellett van/volt, kivéve 2-3 embert, de sajnos annak a pár embernek a szava számított.

ha nem fér bele DDR elképzelésébe, azzal hamar meg fogja égetni magát, mert még 4-5 meccs, ahol zakó és szar játék, és rögtön porba fog hullani a feje...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8265
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 14:43


Tomm, kezdesz fereebe oltott zsoltivá válni :D

DDR hibázott. De ettől még klubikon. Egy fasz döntés miatt ezt nem felejtjük el. Én legalábbis semmiképp.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.31. 14:27


En dybalat es vele egyutt az edzot is dobtam volna bove-ert. Instant.
Hat akkor vege a talalgatasnak. Nem akadalyoztam meg. Csak miattatok nem irom, hogy anyad!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 14:08


Ez tuti félrefordítás. Vagyis remélem hogy az. Bove messze a legdinamikusabban középpályásunk (volt :( ) Igazából Kone se dinamikusabb. Két dinamikus mozgású srác volt a középpályánkon. Darboe és Bove. Akkor most?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.31. 14:05


Bevallom, hogy engem annyira nem érintett volna meg, ha Dybala megy az arabokhoz, ellenben Bove kölcsönadását nehezen viselem. Mint amikor anno Aquilani -t eladtuk a Liverpool -nak, igaz akkor még tizenévesként nagyon el votlam keseredve, most csak simán csalódott vagyok.

De Rossi: " Sajnálom, hogy Bove elment, de nem akadályoztam meg. Világosan megmondtam mindenkinek, hogy dinamikusabb középpályást szeretnék. Talán kevesebb hely lett volna számára, mondtam neki, hogy keveset játszik ha marad. “
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 14:02


Dehogy választom Dybalát :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.31. 13:53


Bovéra tök jó érveket írtál. Simán viselte volna a szerepét. Azok után is, hogy Mou-nál már padra tette Pellegrinit.
Viszont az érveid meg nemigen támasztják alá a tételmondatod, miszerint Dybalát választod. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.31. 12:54


Zsolti, ez nálam egyáltalán nem kérdés. Nagyon, nagyon nem.

Persze ha De Rossinak nem jó Bove, akkor hülyeség megtartani, de akkor is csak kölcsönbe (visszavásárlásival) szabadott volna elengedi.
Dybalában nagyon maximum kétszer 20 meccs van. Bovéban 10 szezon. Persze nem az a szint, de a ettől még messze több hasznot hoz. Egy kurva szó nélkül padozott volna még évekig, ha a rotációban figyelembe vesszünk mint 12-13. játékos. Hol találunk ilyet, És akkor az érzelmi kötődést nem is nézem.

Amúgy Bove karakter jelenleg nincs a keretben. Valószínűleg De Rossinak fizikálisabb emberek kellenek középen. De akkor se kellett volna végleg lemondani róla.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.31. 12:25


Nem tudom, mennyire függ össze, de ti bevállaltatok volna egy Dybala megy, Bove marad kombót?
Egy órája agyalok rajta. :)
Én igen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.08.31. 11:54


Összességében szerintem érkeztek jó játékosok. Egy Konéhoz hasonló középpályás régóta nagyon hiányzott. Souléban van potenciál, hogy igazi klasszis legyen. Danso mindenki szerint egy hatalmas igazolás lett volna, nem tudjuk úgysem meg, hogy pontosan mi történt. OK, nem ment át a Liga orvosi vizsgálatán… Ez a Liga egyébként sosem szerette nagyon a Romát, persze nem akarok nagyon összeesküvés elméleteket… de emlékszem, amikor Buffon és Cannavaro a 2001-es bajnoki cím után nem igazolhatott rekordpénzért sem Romába, majd mentek cserekapusért cserébe a Juventusba. Nem akartak egy nagyon erős Romát, amelyik 3-4 évig végigveri a mezőnyt. Az ukrán remélem, hogy beválik, nyilatkozatai alapján egyszerű, alázatos gyereknek tűnik.

De az egész elmúlt két hónapból mégis a mérhetetlen és hihetetlen tervezetlenség, improvizálás jeleit lehetett látni. Most keressük az átigazolási időszak végén a középső védőnket. LLorente 5 millióért lett volna megtartható. Szeretett volna maradni, nagy hibái sosem voltak, megbízható teljesítményt nyújtott mindig. Annyi pénzért mindenki számára érthetetlen volt, hogy mégse kellett.
Volt néhány poszt, amire évek óta jelzi mindenki, hogy gondok vannak. Jobbhátvéd… Egész jó nevek is felmerültek, amik tényleg megoldást jelenthettek volna. Jött egy szerintem mindenki számára ismeretlen. De még tegnap is óránként jelent meg a cikk, hogy jöhet még Assignon is… Megint lett volna 3 jobbhátvéd, mint tavaly, akikből igazán egyik sem jó. Néha Ghisolfi egyébként, mintha csak a francia bajnokságot ismerné, ez mint vád megfogalmazódott vele szemben többször is.

Hosszasan lehetne folytatni, nekem nagy bajom egyébként nem lett volna, ha nincs Bove esete, amit viszont nagyon nehéz feldolgozni. Tényleg olvasom a római fórumokat is és a hozzászólok 90 %-a értetlenkedik. Mit tett De Rossival? Lenyúlta a nőjét? Miért nem kapott 30 perceket sem nagyon? Akkora sztárok játszanak a Roma középpályáján? Tényleg az számít, hogy, akik játszanak, azok az edző haverjai? Minimális fizetése van, fiatal, saját nevelés… biztos nem lesz Modric, de ebben a Romában bőven lehetne neki hely. Még Mourinho mondta róla, hogy nagyon jó családból jön. Minden nyilatkozatából nekem egy alázatos, szerény fiatalember köszönt vissza. Lehet, hogy nem volt jó a sajtója, mint néhány szenátornak vagy Dybalának, akiknek megvannak a haver újságíró ismerőseik, akikről így csak jókat lehet írni, akik ha 3 öngólt lőnek, és nincs egy jó átadásuk sem, akkor is 5,5-ös osztályzatot kapnak legrosszabb esetben. Én írtam tomm, nekem attól is szimpatikus volt, hogy nem a fülétől bokájáig tetovált, mint már szinte az összes átlag labdarúgó. Meg is említette valaki, hogy lehet, hogy ez volt a baj vele. Meg pont DDR, aki májusban lenyilatkozza, hogy Calafiori és Frattesi mennyire fáj neki, nehéz megemésztenie… Ebben pedig sajnos erősen szerepe van neki is, ezt is nehéz lesz megemésztenie!!! De nekem, nekünk is...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.31. 10:50


Amúgy olyan fura, hogy a Romához képest a többi nagyobb klub is milyen bátran bedobja a fiatalokat.
Juve, Atalanta, Barca, stb.
Még a City is beveti Lewist vagy Bobbot. Hamarabb, mint mi Pisillit.
Nálunk az elmúlt 3 évben Bove és Zalewski vitte a legtöbbre...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.31. 10:30


Hunszi írta:Azért maradjunk annyiban, hogy a Barcának egy picit könnyebb úgy 17 éves játékosokat a kezdőbe tenni, hogy Gabi és Lamine szintű játékosaik vannak.

Valószínű, ha Bove is ezt a szintet képviselné, akkor nem jutott volna erre a sorsra.


Egy. A roma meg nem barca szint.
Ketto. Nem, valoban nem jut erre a sorsra, mert mar sokkal korabban eladjak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Következő

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég