Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.11.13. 07:50


Levy ASR írta:Az önfejű is szalonképes ám!
Ki helyett tennéd be Lopezt? Mindhárom támadónk folyamatosan( khmm, majdnem) gólt szerez...
Ez a baj, ha sok jó játékosod van, akkor is csak 10 lehet a pályán, és ugye az is törvényszerű, hogy az a jó, aki ippeg nincs fenn :(
:mrgreen:


De legalább csereként berakhatná az utolsó 10-30 percekre, plusz könyörgöm Pjanicnak adjunk már lehetőséget mert el fogják vinni, és még azt sem tudjuk hogy igazán mire lenne képes.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.11.12. 20:45


Levy ASR írta:Ez a baj, ha sok jó játékosod van, akkor is csak 10 lehet a pályán, :mrgreen:

szerintem 11, de nem lényeges...:) ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.12. 20:32


Levy ASR írta:Az önfejű is szalonképes ám!
Ki helyett tennéd be Lopezt? Mindhárom támadónk folyamatosan( khmm, majdnem) gólt szerez...
Ez a baj, ha sok jó játékosod van, akkor is csak 10 lehet a pályán, és ugye az is törvényszerű, hogy az a jó, aki ippeg nincs fenn :(
:mrgreen:

Ja annyi lemaradt a végéről, hogy ezért nem ártott volna eljutni az EL-be, hogy meglássuk mire képesek azok akik kevesebbet játszanak :)
Hát nekem Oszi nagyon nem tetszik mostanában, bosszankodni, szentségelni azt tud de futni nem. Nekem ez nem hozzáállás, akkor sem ha rúg minden meccsen egy gólt...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.11.12. 20:26


Az önfejű is szalonképes ám!
Ki helyett tennéd be Lopezt? Mindhárom támadónk folyamatosan( khmm, majdnem) gólt szerez...
Ez a baj, ha sok jó játékosod van, akkor is csak 10 lehet a pályán, és ugye az is törvényszerű, hogy az a jó, aki ippeg nincs fenn :(
:mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.12. 20:17


Ami mindenképpen Zeman érdeme az a sok lőtt gól, még a számomra teljesen impotens középpályával, és Osvaldoval.
Nem tudom, hogy csinálja, de képzeljük el mi lenne ha mondjuk azokat játszatná akik alkalmasak erre a játékra.
Ami érhetetlen számomra az Nico Lopez mellőzése, és a középpálya összeállítása de hát nem én vagyok az edző :D
A játékoskeret szerintem alkalmas a legjobb 3-ba kerüléshez. Az egyéni hiba tényleg nem az edző hibába, de az, hogy rendre ugyanazok a játékosok hibáznak, és változatlanul játszanak az igen.
Más meg lő egy parádés gólt és nem engedjük fel utána a pályára.
Zeman szerintem a világ egyik legjobb edzője lehetne ha nem lenne ennyire makacs. ( A makacs rossz kifejezés, csak hát ugye van fórum etikett :D )
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Doki Dátum: 2012.11.12. 16:48


Nekem egy kicsit olyan érzésem volt, mint a Forma 1-ben. Minden jó az elején, vezetünk is viszonylag szárazon, majd megjön az eső, mi nem megyünk be a boxba eső gumiért, szemben a Lazióval, és így taktiailag bukjuk a meccset. :D Bocs a hasonlatért. :D Komolyra fordítva, szerintem még így is hozható lett volna a meccs, vagy min. egy döntetlent elértünk volna, ha nincs DDR hülyesége, és Piris hibája a második félidő közepén. Ilyen bakikkal törvényszerű volt a meccs végkimenetele. Bízom a Palermo ellenihez hasonló jó folytatásban! (Persze csak ha nem esik az eső, mert ha igen, nemhogy játszani, még az esetleges előnyt se tudjuk tartani.)
Doki
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.01. 09:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.11.12. 13:54


"Nincs kétség, a védekezésen kell javítani, de az is egyértelmű, hogy az egyéni hibákért nem Zeman a felelős." Baldini

Ez így nem teljesen igaz, az egyéni hibákért nagyrészt a játékosok képességbeli hiányossága a ludas, amiért tényleg Sabatini és Te vagy a felelős, hiszen ti hoztátok őket ide. De Zeman is hozatott játékosokat a csapathoz és valljuk be, ők sem brillíroznak. Tehát mind a hárman vastagon benne vagytok, ha ebből a szemszögből nézzük. Tavaly LE magára vállalta a felelősséget, tőletek mikor fogok hallani hasonlót, még ha nem is lesz következménye.

Amúgy én nem küldeném el Zemant, ha LE-nek adtunk egy évet, Zeman is megérdemli. De azt elvárnám, hogy a vereségeket ne az időjárásra, vagy a szerencsére fogjuk, egy kis önkritika senkinek sem árt. (ez a vezetőségre és tulajdonosokra is vonatkozik)
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.12. 09:17


leesik az eső és mi feltesszük a kezünket, hogy, ja, ezt mi nem tudjuk, hát idelőj? vicc
a röhejes egényi hibákról meg ne is beszéljünk... ehh... de miért is nem lehet burdi-marcos-castan-balza vagy dodós (legalábbis róla nem derült még ki semmi) variációl játszani?
meg, hogy miért engedi a biró a játékot? hozzáteszem, az egyik legjobb tócsás meccs volt, amit láttam.
el semmiképp nem küldeném el az öreget évközben, mert ha kenyér nincs -lajossal se volt-, akkor legalább cirkusz legyen. azt elismerem, hogy parádésak a meccseink külső szemlélőknek, de én annyira nem örvendezek a heti harakiriknek...

nekem a kiállitásig ddr kifejezetten tetszett, taxit mindenféleképpen felülmúlja. végre a kváziposztján játszott
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.11.12. 02:05


Trigoria írta:DDR? Az ütést? Igen.
Nincs jobb összefoglalás annál, hogy végigolvasod a meccs alatti (vagy utáni) hsz-eket. :wink:

Olvastam Trigo.
Köszi Trigo!
Barátaimal eldöntöttük, hogy Veronába még idén elmegyünk, de a cél április 07-körül Róma. Roma - bugyisok. Szerintem a DDR sztorinak vége. Vége, mert nem tud a normális csapatban játszani, és mert kiállíttatja magát. BBBBBrrrrrrrrrrr, de DDR nem!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.11. 23:11


DDR? Az ütést? Igen.
Nincs jobb összefoglalás annál, hogy végigolvasod a meccs alatti (vagy utáni) hsz-eket. Én is azt tettem amikor tv elől visszatértem ide. 15 perc alatt megvagy :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.11.11. 23:10


mcsabi írta:Inkább néznétek egy carlo-t aki még egy parist se tud összerakni egy gyenge francia bajnokságban? Vagy valaki olyat, akinek semmi kötődése Romához? Esetleg egy montella-t aki még tapasztalatlan és rögtön elküldené Lamelat? Én szeretem a támadó focit, szeretem nézni azt a játékot, amit játszunk, bár persze a vereségeket én se szeretem, de jelenleg még nem küldeném el ZZ-t.


Egy szavazat melletted!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.11.11. 23:04


Köszi Trigo! Ezt megtettem, miután kiderült, hogy senki nincs a fórumon. De ebből pont nem derült ki, hogy mi a rövid, egyszerű, de fórumtársaktól hiteles meccs értékelés. Kérdésem óta tudom, hogy rosszabbak, gyermetegebbek, sőt szerencsétlenebbek is voltunk. Bár mindenki szerint (ez mindössze 4 barát :( ) Totti ma is zseni volt, ámde Pjanic gólja ultraszupersztár. DDR direkt csinálta?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.11. 22:25


Bátran olvasd el ilyenkor az nso-t! :wink:
leírás + videó
kell ennél több?
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ma-2190299
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.11.11. 21:46


Jó/rossz estét!

Nem láttam, eredmény alakulását sms-ekből tudom. Leírja nekem valaki, mi történt? Röviden.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.11. 21:20


ZZ azért persze bírózott is természetsen. Egyrészt mert engedte a játékot ilyen körülmények között.
Másrészt meg h. DDR kiállítása előtti Mauri is szabálytalankodott, de nem kaptuk meg a jogos 11-est. Pedig ay hamarabb volt állítólag. a És kkor ugye minden másképp alakul. :)
Ti emlékeztek erre az epizódra???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.11.12. 08:57-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.11.11. 20:53


Ott tartunk, hogy ebben a játékrendszerben lassacskán senkinek nincs helye, csak Tottinak meg Lameanak :D :D Basszus nem a legokosabbak a focisták, de talán elvárható, hogy megértsék a játékrendszert és ők is igazodjanak hozzá. Ma igazából kezdhetett volna akárki szerintem, szarok lettünk volna, 2 gólt lőttünk így is. Tavaly impotensek voltak a támadásaink, idén a másik véglet. ZZ-vel az a baj, hogy nem hajlandó belenyúlni a meccsbe, az a baj, hogy csak egyféle felállást ismerünk, 4-3-3, punktum, ha éppen valamiért nem működik akkor kikapunk. Érem én, hogy a játékosoknak azt kéne csinálnia, ami az utasítás, na de ilyenkor mi van? Maradni maradjon csak, a meccseink izgalmasak az biztos, csak néha nem értem a logikát. Lamelat például mennyire fogja elgondolkodtatni, hogy őt kapják le egyből, hiába lövi a gólokat és van jó formában és akar. Pjanicról meg annyit, hogy én szeretem a játékát, de ha nem illik bele, akkor meg mi a tökömért nem adtuk el?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.11. 20:42


Engem sajnos már kezd hidegen hagyni az egész ami a csapat körül megy.
Hogy ki jön, ki marad, sikerült teljesen elvenni az ember lelkesedését a folyamatos mellébeszéléssel, kifogáskereséssel, stb. Ez a mai derbi volt életem leghangulattalanabb derbije még csak bosszankodni se bosszankodtam. Valahogy úgy éreztem, hogy ezekért? Megéri? Hát nem tudom...
Mert tényleg benne van, hogy szarul megy de 3-2-nél volt 7 perc átharapni a merda torkát, nekik menni vagy mit tudom én de azon az utolsó perces felíveléses helyzeten kívül momentumunk nem volt :S .
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.11.11. 20:29


Pjanic-nak meccsenként van 3-4 jó előretörése, jó kombinatív játékban és szabadokban. Viszont sokszor feleslegesen lassítja a játékot (inkább teszi-veszi, alibipassz), védekezésben nem túl veretes, le-föl zakatolásban pláne.
Ebben a játékrendszerben nincs igazán helye. LE-nél abszolút beleillett a játékba, Zemannál nem.

Ha a valóban gyengébb formát mutató Florenzi helyére betennék valakit, akkor az Marquinho lenne.

DDR ügyben én megkérdezném a játékost. Amennyiben akar, menjen. Nem érzi jól magát, nem játszik jól, ha ő döntene azt a szurkolók is elfogadnák.
Abszolút nélkülözhető. Vele sem leszünk bajnokok és nélküle sem esünk ki. Padoztatni drága és ő is csak elégedetlen.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.11.11. 20:27


Tottika84 írta:Azzurri
Pirisről legalább idei 6.gólját kapta a Roma.
De Rossi körülbelül negyedét nyújtja annak, mint amire képes, erősen túlzás a Capitano Futuro titulus (hacsak nem pusztán római kötődésének szól) utóbbi hónapokban(években) nyújtott teljesítménye alapján.
Bradley, Tahcidis, Florenzi maximum Chievo szintű labdarúgók, hatalmas felelőtlenség játékukra építeni, amikor többek között olyan játékosok ülnek a kispadon, mint Pjanic, Marquinho vagy éppen Perrotta (vagy az elüldözött Pizarro), akik fényévekkel jobb teljesítményre képesek.
Zeman ráadásul nem csak e téren vét folyamatos hibákat, a cseh tréner semmilyen tévedéséből sem tanul, a bordó-sárgák fordulóról fordulóra ugyanazokat a kiszámítható baklövéseket követik el, mindenféle változás és következmény nélkül.
Összegezve: nagyon úgy tűnik, hogy újabb idényt szenvedhetnek végig az újra újjáalakított Romával is a romanisták, 12 forduló után legalábbis egyértelműen leszögezhető; a Zeman féle csapat ezer és ezer sebből vérzik. Egy biztos: régen nem nyert ilyen könnyen derbyt a Lazio, Kloseék különösebb megerőltetés nélkül verték 3-2-re az erőtlen és hibát-hibára halmozó városi riválist.



Az utolsó szóig igaz a hozzászólásod!Sajnos....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.11.11. 20:14


Na jó. Zemant eddig sem szerettem de ezzel a nyilatkozattal elérte hogy kifejezetten utáljam, bár nem csodálkoznék ha mondott volna mást is, ami más perspektívába helyezné,de ez akkora hülyeség, hogy csodálkozom hogy a előadója miképpen találja meg a cigis dobozát a zsebében.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.11. 20:10


amit én alá is írnék, ha a következő szezonban már összeállva, rutinosabban harcolhatnánk a 2-3. helyért
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.11.11. 20:05


sajna ezzel a kerettel fogunk még többet is bukni...sztem realizálódott hogy kb hol leszünk a szezon a végén 5-6 hely körül ..ennél előrébb biztos nem
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.11. 19:59


14 - Az idei Serie A-szezonban a Roma vesztette a legtöbb pontot nyerő helyzetből. Fotel. @OptaPaolo
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.11.11. 19:50


Nálam ma DDR végleg leírta magát. ( Bár lehet, hogy jobban jártunk, hogy kiállították mert kiállítása után jobban játszottunk 10-en mint vele 11-en pedig még Lamela sem volt a pályán). Nagyon unalmasak már ezek az ostoba kiállításai, azt is unom, hogy folyamatosan fúrja és zsarolja az aktuális edzőnket. Nem tartja be a taktikai utasításokat, megy a saját feje után. Ma odáig jutottam, hogy már abban sem vagyok biztos, hogy akarom-e még egyáltalán Roma mezben látni. Szerintem csak akkor maradjon, ha:
- megborotválkozik :D
- elmegy egy pszichiáterhez
- megérti mit szeretne tőle ZZ látni.

Remélem kap 3-4 mérkőzés büntetést és addigra kiderül mi lesz vele, mert így nincs értelme játszania. Ha nem tudja, vagy nem akarja megérteni mit kellene játszania akkor menjen.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.11. 18:56


reaosns(Roma bella) írta:leírtam fészbukon is leírom itt is..kiváncsi vagyok a véleményekre h csak én látok e hasonlóságot...

nem tudom láttátok e már a Pénzcsináló címü filmet Brad Pittel de nekem az ami a csapatnál megy nagyon arra emlékeztet csak nálunk nem jött be a dolog...

"Még szerencse, hogy nem a pályán dől el minden. Billy összeismerkedik egy fiatal matematikussal , akinek van egy vad elmélete: hatalmas adatbázisa és néhány statisztikai program segítségével meg tudja jósolni, kik azok a játékosok, akik nem kellenek senkinek, olcsók, mégis sikert hozhatnak.

csak Billy helyet pl lehetne ott Baldini a fiatal matematikus meg lehetne Zeman...
egy az egybe ugyan az..csak nálunk nem jött be
lehet h igy elsőre viccesnek tűnik de ha láttátok a filmet és belegondoltok nálunk kocc ugyan ez megy :D lehet h Benedettoék is megnézték Bostonba a filmet és gondolták próbáljuk ki egy focicsapatnál is



öööö, jó a párhuzam, hozzáteszem ez nekem nem jutott volna eszembe, hogy ehhez a filmhez hasonlítsam(láttam) uekkor már nekem is eszembejutott és nemcsak ZZ alatt, hanem már Lajosnál is, hogy mi sokkal de sokkal többre hivatott csapat lennénk, ha csak gondolatban, fmben, vagy szájkaratében kellene meccselnünk, és ezt teljesen komolyan mondom, mikor játszani kell, csak épülünk le, évről évre....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég