Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.08.28. 07:41


OFF:
Akit esetleg érdekel, van Serie A tippjáték, idén a mercato végéig lehet tippelni, gyertek
viewtopic.php?f=1&t=379
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 1018
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2024.08.26. 14:46


Sajnos Zsoltinak van igaza….
Csebi977
 
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.26. 14:11


snatch írta:de egyelőre jobban szorítok DDR-nek, mint ellene


Ez egy ertelmetlen mondat.
Ellene? Mintha annak drukkolnal, hogy ne alljon fel..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.08.26. 13:46


simán irogathatsz Zsolti.
én tavaly is, idén is 6-8. helyre várom a csapatot. nem mondom, hogy élvezem amit látok, de egyelőre jobban szorítok DDR-nek, mint ellene. mondjuk a Juve ellen rossz érzés lesz újra durván alárendelt szerepet játszani, vagyis az rossz, hogy ez már most sejthető, tudható... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8265
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.26. 13:21


Megfogadtam nyáron, hogy lelkesen foglak titeket olvasni, ahogy ősidők óta, de nem fogok beírogatni a csapattal kapcsolatos topikokba.
Eléggé negatív vagyok (állítólag, és sokszor én is meg tudom ezt erősíteni), és a Mou-korszakom után abba a hibába estem, hogy DDR érkezésétől kezdve is kerestem, kutattam a csapat játékában a negatívumokat. Ez többeknek nem igazán tetszett, megértem. Vége is lett a bajnokságnak, jött a nyár, én pedig fogcsikorgatva ígéretet tettem.
Nos, eddig bírtam.
Én a tavaszi szezonban hétről hétre leírtam a pozitívumok mellett (!), hogy milyen vissszatérő, rendszerszerű hibáink vannak, főként védekezésben. Amelyek meccsről meccsre előjöttek, nem csak elszigetelt esetek voltak.
Őszintén, srácok: nem ugyanez volt már tavasszal is ? Nagyrészt ? A futballunk ugyanaz, csak akkor jöttek az eredmények. (Lehet ezután is fognak, nem lehet tudni.) Én ezt anno leírtam többször is (idegesítő volt biztos, nagyon), meg is kaptam érte a magamét. Félre ne értsetek, nem vagyok vátesz, nem mondtam meg semmit, de már akkor simán lehetett érezni, hogy valami nem működik, és minden bizonnyal nem is fog. Nem értek a focihoz, de még én is láttam. Akkor ti tutira láttátok.
Ám az eredmények mindent rózsaszínné tettek.
A Lecce ugyanígy lejátszott minket, sőt, még durvábban, 0-0.
A Fio idegenben 2-2 lett, de nem érdemeltünk pontot (kihagyott Fio-tizi 2-1-nél, utolsó másodperces Llorente-bomba).
A Frosinone agyonszopatott minket egy félidőn keresztül, 3-0 helyett iksz maradt, a vége 0-3 nekünk, így minden megbocsátva, sima.
A Bologna ellen hazai pályán mintha az Inter ellen játszottunk volna, oké, ott ki is kaptunk 1-3-ra.
Nápolyban iksz, az isten tudja, hogyan, csontvereség íze volt végig.
Adott a gép, gyerekek. Nem érdemeltünk annyit a meccsek alapján.
Mindez az Atalanta és a Leverkusen elleni 3 meccsben csúcsosodott ki, amely három meccsből mínusz 3-mal kijöttünk ugyan, de borzasztóan egyoldalú, osztálykülönbséget mutató volt a játék képe, rengeteg kihagyott ellenfél-helyzettel.
Az eredmények elfedték a súlyos hibákat, szerintem sok győztes és ikszes meccsen csúnyán le-xG-ztek minket.
Természetesen voltak felejthetetlen meccsek és élmények, nagyon jó volt azokat De Rossival megélni, átélni.
Lehet bukta lesz ez neki, nekem pedig el kell magamban döntenem, hogy ha továbbra sem jönnek az eredmények vagy a játék, akkor elkezdek magamban új edzőt kívánni, mint Mourinho esetén, vagy esetleg jóban-rosszban kitartok az ikon mellett, akár végigszenvedve egy egész szezont is.
Én úgy döntöttem, hogy vele egészen más a szenvedés, mint a nárcisztikus Mou-val a gyötrődés, úgyhogy én szeretném, ha sokáig maradna.
Éppen ezért nem fogok írogatni ide. Akár győzelmi sorozatot indítunk, akár folytatjuk a lejtőt, csak olvasni foglak titeket, és szurkolok együtt veletek.
Bár mostanság nem lenne feltűnő a "negatívoskodásom" köztetek, mégsem akarom "mérgezni" az amúgy sem túl fasza hangulatot.
Remélem mire legközelebb beírok, már valamelyest kiegyenesedünk.
Forza Roma!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.08.26. 08:34


én csak félig-meddig tudtam nézni a streames kavarás miatt, de az nagyon látványos volt sajnos, hogy döcög a játék,nem volt semmi flow az egészben
Paredesnek volt egy zseni labdája, amit Pelle elcseszett, azon kívül nem emlékszem semmi érdemlegesre

nekem laikusként az a fura, hogy tavaly tűzoltóként DDR egész jól tudta ötvözni a Mou-örökséget a saját ötleteivel, most meg, amikor elvileg mindenki az ő elképzelése alapján dolgozik, totál nem megy, pedig nagyrészt ugyanazok a játékosok vannak
simán lehet, hogy a keret mégsem alkalmas arra, amit ő játszatni akar (csak kérdés, ez miért nem derült ki a felkészülés alatt), de akkor hamargyorsan vissza kéne térni arra a hibridre, ami legalább félig-meddig működött
azért annyit nem cserélődött a keret, hogy ne lehessen csak tűzoltásként ezt megtenni
bár persze minden csapatrészből mentek el fontos játékosok, szóval talán nem olyan egyszerű
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.08.26. 08:30


Én azt érzem, hogy DDR Luis Enriques, Barcelonas 4-3-3as poziciós játékot akar játszatni, amit a csapat egyelőre nem ért, vagy nem akar érteni...
Ha nem enged az elveiből Danielle, akkor nem leszünk jobbak rövidtávon.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 295
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.08.26. 07:46


3 védőhöz nincsen se elég belső védő, se rendes szárnyvédők.
Ugyanazt éreztem tegnap amit a múlt heti meccs után is irtatok páran, hogy nincs meg az összhang a játékosok között, rengeteg eladott labda volt, ráadásul nem egy ilyenből le is kontráztak. Reméljük ez még fog javulni, bár aggasztó hogy már egy ideje együtt készülnek azek az emberek.
Soule nem volt jó, képtelen volt 1-1-ben megverni az emberét, egy sikeres cselre emlékszem, a bal oldalon, amiből lövés is lett, de ahányszor próbálkozott ez édeskevés. Nem tudom ebben amúgy mennyire jó, de lehet nem ezt kéne tőle erőltetni.
Dovbyk meg szerencsétlen alig ért labdába. Látványosan nincs bevonva az összjátékba, pedig biztosan lehetne ilyenre is használni, ráadásul ha visszalépne néha, akkor a helyére tudna lendületből érkezni Dybala, Pellegrini vagy bárki. Igy nem sok haszna van a játékának.
Pozitivum Baldanzi játéka, egyelőre úgy tűnik jól áll neki ez a 8as poszt. Le Fee is igéretesnek tűnik, NDicka is tetszett, és Shomu gólja is szép volt, ő akár maradhatna cserecsatárnak, Tammy meg menjen a West Hambe.
De Rossit én is féltem, hogy nagy neki ez a kabát, de azért bizom benne, hogy lesz ez még jobb is.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 1018
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.08.26. 07:00


Sajnos azt érzem, hogy nagy a baj... Én végsőkig ki fogok tartani DDR mellett, de most valamit csinálnia kell, mert én elsősorban őt látom hibásnak!
Paredes, Cristante, Pelle 3as olyan lassan játszik, hogy a Mezőkövesd letolodná... Sajnos azt érzem valóban vannak kiváltságos játékosok.
Nyilván azt is látni kell, hogy nincs semmi szerencsénk, lásd kapufák sora. DE attól még lehetne motiváltabban, agilissabb játszani.
Ez így szégyen kategória valóban kettő kieső jelölttől.
Szerintem, ahogy a 2 félidőben látszott, nekünk jobban fekszik a 3 belső védős rendszer, mert abban a rendszerben több játékos is jobban érzi magát. Dybala, Pellegrini, Balda.
Nem pontosan értem mi DDR terve...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 295
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2024.08.26. 06:41


Kutattam magamban a pozitívumot a tegnappal kapcsolatban.
Csak 3 pontra vagyunk az első helytől
h.zsotti
 
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.25. 22:11


snatch írta:fereet kiégette a csapat elég hamar...
mondjuk el kell ismerni, mindent megtettek érte.
és ja, még csak nem is az Atalantával és a Napolival játszottunk... :(

Jövő héten Juve, nem számítok semmi jóra ezek után. Szerintetek DDR-ben van annyi tökössék, hogy ha érzi, hogy nem megy a dolog, akkor feláll? Nyilván utólag okos az ember, de lehet elég lett volna csak beugró edzőnek tavaszra, nyáron meg megpróbálni elhozni mondjuk Klopp-ot (tudom bilibe lóg a kezem :D ), vagy akárkit. Imádom DDR-t, de külön kell választani a játékost, és az edzőt. Persze én is most felindultságomban írom ezeket és lehet holnap reggel már türelmesebben fogom nézni, hogy még úgy is jön 1-2 igazolás, majd összerázódik jobban a csapat stb...
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.08.25. 21:53


fereet kiégette a csapat elég hamar...
mondjuk el kell ismerni, mindent megtettek érte.
és ja, még csak nem is az Atalantával és a Napolival játszottunk... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8265
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.25. 21:43


igazából felmerül bennem a kérdés, hogy mit is akarunk mi ebben a szezonban? gyak. 2 kiesővel meccseltünk már, idáig 2 meccs 1 pont.

ez ám a miracolo, a varázslat a javából. :| :cry: csak tudnám, hogy kit is szidjak! :arrow: [Total market value of arrivals: €115.65m] mert ugyé látatlanban elköltöttünk 115 millió jurót, csak nincs látszatja! :wink:
mi kellene ahhoz, hogy vmi szervezett, működő alapjátékunk legyen, amit ha álmukból felkeltenék őket, tudnák hozni, amire tovább lehetne építeni.....de hisz hozni sem tudják.

egyújabb, nemtom hanyadik szezon, amitől semmit nem kell várni, de hogy ennyire az elején kiderüljön. :cry:

én szerintem búcsúzok(egy időre eltűnök), tele a tököm, megöregedtem, unom az állandó kudarcokat, a sikertelenségeket, és az életem többet ér, mintsem hogy ilyen középszerű román bosszankodjak. Szebb jövőt!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.25. 21:30


Hat nem tunik egy tulgyors gondolkodasu vkinek

A sokadik szep kis korompassz... a senkinek...
Ilyen nincs...

Ez ddr bune volt. Otthon az empoli ellen... nemar! Mi volt ez a tokolodes vagy hatvan oercen keresztul?
Igy kikapni...! Szegyen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2024.08.25. 21:43-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.25. 21:29


az ukránt mindjárt lábszáron rúgom! :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.25. 21:25


Baldanzi a kiraaaaly

Tokomet mar
Teszegetik-toszogatjak a labdat aztan jon egy ocska hosszu passz, labdavesztessel. Tobbedszerre!
Csak most a kisisten visszaszerezte es bepuszilta kozepre. Szep volt shomu!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2024.08.25. 21:25


És persze, hogy 2 olyan ember hozza össze a gólt, akik a kezdő közelében sincsenek :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4053
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2024.08.25. 21:15


Kezd latszani a jatekunk :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3944
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.25. 21:10


Haaaaat
Nekem az edzo sem tunik erinthetetlennek
Mi a tokmert kell megvarni a 0-2-ot, hogy izombol tamadjunk? Elotte miert ment a hatrapasszolgatas otthon egy empoli ellen?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2024.08.25. 21:07


Nem véletlenül jelentte ki DDR a nyár elején, hogy 2-3 embert leszámítva senki sem érinthetetlen... nincs egy épkézláb játékosunk.

Solbakken joggal gondolhatja most, hogy ebbe a keretbe nem fért ő bele? :D 2 kaput eltaláló lövés 70 perc alatt...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4053
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2024.08.25. 21:04


Egészen elképesztő, hogy ez a pali világbajnok. Mindig is túlértékelt játékosnak tartottam, de ez valami döbbenet volt, amit ebben a 15 másodpercben csinált.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.25. 21:04


Hahhhh
Elvesziti a labdat, aztan tizi total foloslegesen
Esdig is azon gondolkoztam, miert o, miert nem bove vagy esetleg a francia, de most mar vádlón kerdezem

Ki ne talalja nekem valaki, hogy az empoli kerete jobb!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2024.08.25. 21:06-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.25. 20:36


feree80 írta:szeény ddr, hogy ehhez a nevét adta :cry:


Na nehogymar az edzonek ehhez ne legyen koze. Ha nincs hozza koze, akkor azonnal mondjon le! Ha van, akkor valtoztasson!

Nem igazan ertem svilar terfel feleig kijovetelet. Ott vannak mellette a vedok, ugyhogy elonyt nem velek felfedezni, de egy baki eseten gol vagyis igy inkabb ongol.

Haaaat ilyen pekket
Na duplapekk, mar fatorzs huzza a szegeny embert
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.25. 20:33


Elsosorban jobb oldalon kavarni dybalaval es soule-vel
De ezzel a bal oldal aneglinoval egyedul teljesen halott

A harmadik alkalom, hogy egy tamado teljesen egyedul marad a kaputol par meterre. Csoda, hogy csak egy gol lett belole. Egy eset nem, de ez a 3 mar ddr hibaja! Egy empoli ellen..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.25. 20:32


szeény ddr, hogy ehhez a nevét adta :cry:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Következő

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron