Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.16. 20:42


Ez benne volt a pakliban. Baldiniék nyilván ennek tudatában hozták vissza Zemant. (és úgy tűnik, bizonyos szempontból bejött nekik a dolog. ha másért nem, mert tényleg van ok/ürügy bírózni :D
Különben is, a csapat mai gyászos teljesítményét akkor se lehet a bíróra fogni, ha történetesen valóban ellenünk fújt. Teccettek volna tisztességes futballt csinálni - mondhatnánk. és akkor magasról le lehetne sz@rni a bírót.
(most láttam a montenegró-norvég kézidöntőt. na ott tényleg hatalmas ellenszélben kellett játszaniuk a feketehegyieknek, ráadásul nem egy kiscsapat, hanem a világelső ellen - és mégis sikerült nekik)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:41


de amúgy a góljainkra visszatérve, rengeteget rúgtunk, csak szabályost :!: nem kivánom, de a Roma nem szerezhet szabálytalan gólt, legyen les, vagy bármi más, mert nem engedik neki, ezzel szemben, a napoly, a bundások és a milánóiak rúghatnak, akkor hogy is van ez?! :lol:

Mondjuk DDR dolgot is lehet másképp nézni, gyakorlatilag a világ 3 legjobb ütköző kpályásai közé tartokik per pillanat, hogy ki a másik 2 nem tudom, vagyis igen, DDR, DDR, és DDR.....
és ezzel szemben ott tartunk, hogy egy Tacsi mögött csere........
Tényleg jobb lenne túladni rajta, míg normális pénzt adnak érte, sztem..... :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:26


hidd el, nem szívesen bírózok, de ez már nekem is sok, nekem továbbra is lesnek tűnik, 1.01től nézd :)
komolyan mondom, idáig fújtak ellenünk de nem volt feltűnő(na jó mikor az inter nyomták, akkor igen! :wink: ), de mióta ZZ van, még feltűnőbb az egész.... :(

amúgy nem játszottunk jól, elfogadom, gyakorlatilag a 2dik félidő még értékelhetetlenebb volt mint az első, és már elfogadtam hogy nem győzünk, de hogy a vereség nem volt benne és a chievoban meg a győzelem, az hót ziher.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.12.16. 20:08


Nem volt, les, tisztán hátrébb volt a srác. Más kérdés, hogy ezt egy ugyanilyen tiszta tizi előzte meg.

Nem hiszek az összeesküvés-elméletekben, volt is már pár vita az offtopikban, de ez már nekem is sok, ami meccsek óta megy. Mindenki nagyrészt maga szerencséjének a kovácsa, el kellett volna 3-nál többször találni a kaput, de amellett nem lehet szó nélkül elmenni, hogy a magyar megye 2-ben nem hibáznak ennyit a bírók, és ezt a legkomolyabban mondom. Hihetetlen mi megy a serie a-ban, legyen az szándékos befolyásolás vagy csak a bírók inkompetenciája, bár már utóbbi opciót is alulsúlyozom.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:04


különben még egy észrevétel, nyilván egyéni szocprobl, de elmondom, ha tudnám, hogy mikor kapunk ki, pláne ilyen elcsalt körülmények között, biz isten, nem nézném meg a meccsünket, és így nem akadnák ki, és nem baxná szét a teljes napomat. :(

ti mit gondoltok? hogy kéne felvennem a kapcsolatot a köv. meccsünk rigójával? megkérdezném tőle, hogy mi lesz a meccsünk végeredménye?! :lol: érdemes megnézni v sem.....hmmmmm :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 19:46


http://www.youtube.com/watch?v=WvM8QeClvlE

A labda továbbra se tudom hogy honnan jött, de hogy a chievos lesen boklászott az 100, és ahol megállították egy pillra, ott is lesen volt.
no akkor.
1, Pirist az első félidőben páros lábbal hátulról becsúszva akarszották, hol a piros?
2, a lesgól előtt Balzát buktatták a 16oson belül, hol a tizi?
3, mért nem lehetett ez a meccset mondjuk a nagy köd miatt lefújni, vmikor a 75-80 perc tájékán?
4, a cds egy talpalást emel ki Tottival szemben a 16oson belül........

mind költői, természetesen.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 18:56


számomra a kérdés inkább az, hogy ZZ tényleg nem akart nyilatkozni, vagy Baldini tudta hogy ZZ mit nyilatkozna, és megtiltotta neki, ezt tényleg csak azért mondom mert Baldini viszont nyilatkozott.
Különben ha utóbbiról van szó, akkor megtört vmi. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.16. 18:42


fradista romanista írta:Totti: "Nem nyilatkozok. Ha nyilatkoznék, eltiltanának" :D

Nekem nagyon unszimpatikus ez a folyamatos bírózás. Már leírtam, hogy nem láttam a meccset így nem is akarok a bírói tevékenységről , de gondolom a spori nem állt be 2 asszisztensével a Chievo kapujába, és akadályozta meg, hogy a szezonban 27 gólt kapó verónaiaknak verjünk egyetlen egy gólt.
Én olyan vagyok, hogy ha történik valami akkor magamban keresem a hibát, de ebben a szezonban e tekintetben nagyon nem tudok azonosulni a csapattal és Zemannal. Folyamatosan bírók, bírók, bírók de mi nagyon jók vagyunk...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.12.16. 18:34


bence írta:
francesco írta:Jó estét az uraknak.
Én valamiért úgy hittem, hogy vasárnap fogunk játszani, erre most látom, hogy kiszoptunk egy góllal a meccs végén :S

Vasárnap van :wink:


Baszki, ez kemény. Enyhe időzavarban vagyok. Teljesen úgy voltam, hogy ma szombat van. :D
Közben kijavítottam. Köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára francesco 2012.12.16. 18:44-kor.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.16. 18:32


Totti: "Nem nyilatkozok. Ha nyilatkoznék, eltiltanának" :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.12.16. 18:34-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.16. 18:28


francesco írta:Jó estét az uraknak.
Én valamiért úgy hittem, hogy vasárnap fogunk játszani, erre most látom, hogy kiszoptunk egy góllal a meccs végén :S

Vasárnap van :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.16. 18:21


Nem tudtam figyelemmel követni a meccset szerencsére, majd mindjárt átolvasom az értékelő hozzászólásokat..
Még a kezdőt se láttam, de így az eredmény alapján egy nem túl kreatív Taxi-Bradley-Florenzi/Perrotta középpályára tippelnék... Az azért elszomorít, hogy egy Chievonak nem sikerült gólt rúgni :S
Na mindegy, legalább nem tudtam elhúzni magam a srácokon, és már várom a Milan elleni meccset :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 18:17


ja, lebeszélték hogy nem megy, de ha súlyosan megsérült akkor se itt se ott nem játszik.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.12.16. 18:12


feree80 írta:Marcos meg mankóval hagyta el a stadiont :(


Nem úgy volt, hogy az U21es vb fog játszani, vagy nem engedtük?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 18:09


Marcos meg mankóval hagyta el a stadiont :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 17:55


annyira vicces hogy a gólnál a kapusunkat 0%-ban lehetett látni :D
Kiváló mezválasztás volt erre a meccsre - így utólag :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 17:54


Zeman nem nyilatkozik a sajtónak, Balza esküszik hogy a chievos lesről lőtte a gólt, meg úgye elmaradt előtte egy tizi, én egy 18másperces ócska videót láttam, azon a tizi nincs is rajta, a gól előtti indítást meg azt se tudom honnan jött.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.12.16. 17:50


Jó estét az uraknak.
Én valamiért úgy hittem, hogy ma szombat van és azt hittem holnap fogunk játszani, erre most látom, hogy kiszoptunk egy góllal a meccs végén :S Kissé kiábrándító teljesítmény látva a Fio elleni meccset amit persze nehéz lenne hétről hétre hozni de akkor is. A gólt megnéztem, hát ekkora ködben már rég félbe kellett volna szakítani a mérkőzést de ahogy olvasom a többieket, elég sok volt a gyenge teljesítmény is. Ilyen ködben képtelenség észrevenni a partjelzőnek a lesgyanús szituációkat ami a bekapott gólra is igaz. Én például nem is láttam a videón, hogy ki indította Pellissiert. A kezdőt látva nem lepődtem meg, hetek óta így állunk fel de Goico erőltetését továbbra sem értem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára francesco 2012.12.16. 18:36-kor.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.16. 17:42


engem jobban érdekel a miért osvaldo kapta, mint, hogy miért nem DDR :D Mármint basszus, aki egy 3-0-nál kiállítatja magát egy ilyen baromsággal, az miért érdemli meg. Kaphatta volna akárki más, ennyi erővel. tomm-nak meg igaza van, gyenge volt a csapat, ez van.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.12.16. 17:39


Arra azért kíváncsi leszek, hogy miért nem DDR kapta a kapitányi karszalagot, mert őszintén szólva kétlem, hogy önszántából mondott volna le róla. Ha Zeman elvette tőle, remélem felvállalja és nem fog ködösíteni: ...blablalbla még nem alakalmazkodott a (kapitányi) rendszerhez blablabla...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.12.16. 17:15


tomm!
Általában nem értek egyet az iróniáddal,de ez az "Abete ködtánca" kifejezés...
Nekem ütött. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.16. 17:11


a birók szinvonalával nem lehet mit kezdeni (a köddel pláne nem), a 3 kaput eltaláló lövéssel igen. de persze várjuk csak árgus szemmel a birózást, mert az eddig mindig segitett...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.12.16. 17:11


Könnyű ilyeneket kintről mondani,de a TŰZ bizony nem nagyon látszott mindenki arcán.
Az viszont látszik,hogy ezt a Zeman-féle játékot nehezen lehet játszani spéci középpályások nélkül.Az is bravúr,hogy 5-6.-ok vagyunk.
Végül azt sem nehéz észrevenni,hogy Zemannál is lehet alibizni,mint akármelyik más edzőnél a világon.Ha valamit a fejébe vesz,akkor nem tágít az ötlettől.Jómúltkorában quadraro mondta,hogy reméli,hogy a Bradley-Tachtsidis-Florenzi középpályával kezdünk a Fio ellen.Eddig én is így voltam vele,de a sorozatunk megszakadt,a varázs elmúlt,úgyhogy most már nyugodtan lehet változtatni.Tudja az öreg,mit csinál.
Az meg,hogy DDR átadja a karszalagot...Biztos nem a piros lapja miatt volt,hiszen az Atalanta ellen ő viselte a kupában.És pont Oszinak adná,mikor ő meg az Atalanta ellen kapott egy pirosat.Á,nem.
Engem a bírók már nem érdekelnek.Sokkal jobban fájna,ha fej-fej mellett haladnánk a Juvéval a bajnoki címért,és akkor szopatgatnának minket.Így lesz.rom.Egy pontot érdemeltünk volna,de hármat SEMMIKÉPPEN.Jó ez így.Egy kis motiváció a Milan ellen...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.12.16. 17:10


remus írta:
tomm írta:3 kaput eltaláló lövés 90 perc alatt. remélem ezzel fog foglalkozni zeman, nem a köddel (bár nyilván személyesen abete járt ködtáncot ellenünk) meg a biróval...

Szerinted korrekt volt a játékvezetés? :shock:


Nem az a lényeg, hogy csalt-e a bíró. Akár csalt, akár nem, a három kaput eltaláló lövés és a mutatott játék vér gyenge volt. Ez a bírót még nem menti fel, de hiba lenne rákenni mindent.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 17:04


tomm írta:3 kaput eltaláló lövés 90 perc alatt. remélem ezzel fog foglalkozni zeman, nem a köddel (bár nyilván személyesen abete járt ködtáncot ellenünk) meg a biróval...

b....g, minden meccsen nem lehet brillirozni, a fiot is elvesztjük, ha nincs teszem azt 3 játékos, aki az átlag feletti nyújt.

ma 1 se volt, xarok voltunk, és igen, a majom rigó belenyúlt a meccsbe egy x-es meccsbe, ennyit számít, persze egy csomó játékos meg értékelhetetlen nyújtott.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 57 vendég