Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.24. 20:38


Csaba1984 írta:Szerintetek igy hogy lesz ebből fordítás??


Rugunk ket golt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.24. 20:37


Na
Pont egy magyartanarnak kell magyaraznom, mi az a koltoi tulzas?
De figyeled, van testorseged is! Don lesz beloled a vegen!

1 kapuraloves 1 gol. Nem semmi.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.04.24. 20:34


Szerintetek igy hogy lesz ebből fordítás??
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.24. 20:33


Pici módosítás, tomm: a sok fintorgás zavart, nem a pici. Meg hogy céronisat játszott mindig a csapattársaival. Gól, hiszti, gól, hiszti, gól, hiszti. És gólkirály lett. Biztos szerették a többiek a pályán.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.24. 20:28


Tommnál ez nem sértő, nyugi. :)
Meg én valóban fogyatékos vagyok szurkolás terén, úgyhogy jogos. Tényleg nem akarnám Dzekót újra nálunk látni.
Mondanám, hogy az Atalantának kihúztuk a méregfogát, csak hát bement az a gól. A támadásoknál mindig szegény Zalewskinek kell hátul előrebikázni a labdát. Ennyi kábé eddig.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.04.24. 20:23


1-0 oda :( igy ne lesz ünneplés :(
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.04.24. 20:21


snatch írta:Ez ma Mou 100. meccse. Mondanám hogy a kispadon, de párszor nem ült ott... :mrgreen:


Azért reméljük nyomat egy pálya átrohanást mikor győzelemmel ünnepeljük a 100. meccsét és nem a bíró fogja elküldeni :D
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.04.24. 20:19


Ez ma Mou 100. meccse. Mondanám hogy a kispadon, de párszor nem ült ott... :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.04.24. 20:18


tomm írta:Zsolti, te a golkiralyt is elkuldted volna egy kis fintorgas miatt, ugyhogy semmi gond, fogyatekkal elokkel elnezo az ember

baxod, ezt most zsoltira írtad :?: :!: :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.04.24. 20:16


Engem kicsit aggaszt ez a sok sérülés veszély úgymond. igy is vannak páran :(
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.04.24. 20:10


a világot megváltó kérdés :arrow: hogy fogunk ma nyerni :?: :!: :mrgreen:

ja, és ez a slotos mourinhos sztori nekem új, de annyira nem is figyeltem, slot nem fogott vele kezet??? :lol: jóé értettem?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.04.24. 20:08


Hajrá Roma le kell valahogy verni az Atalantát :D
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.24. 20:00


Zsolti, te a golkiralyt is elkuldted volna egy kis fintorgas miatt, ugyhogy semmi gond, fogyatekkal elokkel elnezo az ember
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.24. 19:42


Nézzük bizony!
Én "beteg" vagyok. Tőlem bármit nyerhet, menjen mihamarabb.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.24. 17:14


Nézhető az! Nézzük ma is! :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.04.24. 15:18


azért fura ez valahol
Mou nyert egy Konfettiligát tavaly, lehet idén nyer egy EL-t, és még mindig el akarnám (akarnánk) küldeni sokan
aztán ha jövőre BL-t is nyernénk, Zsoltival utána is fanyalognánk, az tuti - mert nézhetetlen a focink :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.24. 15:12


Én az edzőinkkel kapcsolatban gyakorlatilag mindig türelmesebb voltam, mint a klubvezetés. Fonseca volt az első, akiről hamarabb mondtam le, mint ők (na jó nem. Del Neri volt az, de akkoriban még fiatal voltama és heves :)). De már Fonsecát is megbántam. 2 év kell, hogy csapatot csinálj. Ez alól csak akkor van kivétel, ha látványosan elveszíti vki az öltözőt. Mourinhonak most jár le a két éve. Látni is már a munkáját. Nem feltétlenül egyezik az ízlésemmel, de legalább azt jól (vagy minimum elfogadhatóan) csináljuk, amit ő meg akar valósítani. Semmiképp nem zavarnám el. Abbanis biztos vagyok, hogy vele kezdjük a jövő évet. 2023 ősze lesz a mérvadó a megítélésével kapcsolatban. Szépen focizni biztos nem fogunk, de látnunk kell majd az előrelépést a játékfelépítésünkben. Ha ez megtörténik, felőlem maradhat, mert akkor érezhetően tartunkmajd valahová. Sőt, ha nem lesz előrelépés, akkor sem zavarnám el addig, amíg nincs jobb alternatíva. Jelenleg nem látok olyan edzőt, aki számunkra reálisan megszerezhető, szimpatikus és vélhetően hozná hatékonyságban is Mou szintjét. A jelenlegi versenyképességünk konzerválása számomra elfogadható.
De ettől függetlenül érzem, hogy van olyan edző (jónéhány), aki ebből a csapatból többet ki tudna hozni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.24. 14:16


Az idő hogy megszépíti a dolgokat. :) Garciát (akit nagyon kedveltem) egyöntetűen szólította fel távozásra a topik kb. Emlékszem, hogy a haverjaimnak elküldtem üzenetben a kezdőnket azzal, hogy nézzenek bele, micsoda játékosokkal produkálunk valami iszonyat szenvedést. (Az első egy év után persze.) Csak a miheztartás végett az akkori alap kezdő: Maicon-Manolas-Rüdiger-Digne - Pjanic-DeRossi-Nainggolan - Salah-Totti-Dzeko
Egyszerüen nem vagytok türelmesek. Jose egyelőre az eredményeket hozza, jövőre fog mindez űrfocival párosulni. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.24. 12:02


Ferkosz írta:Hol? :)


Valahol a latohataron kivul. Maga a jatek nezhetosege is es az is, hogy akkor top csapatokat vertunk bucira. Most a feyenoord meg sampdoira elleni sikerek vannak elkonyvelve mint nagy fegyverteny. Egybekent az, csak hat az elobbiekhez kepest…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.24. 09:18


Ferkosz írta:
F.Totti írta:Ezt most nem értem. Láttál egy szar Roma meccset, amiért most még jobban szereted Josét. Konkrétan ezt írtad. Erre reagáltam, hogy ha szar meccsre vágysz, ami után José még nagyobb királynak tűnik, akkor nézz igazán szar meccseket. Völler, Del Neri vagy Conti még szarabb focit játszatott a csapattal, mint Fonseca.
Hol itt a vita? Semmit nem vitattam. Egy javaslat volt. José játéka ezeknél nyílván sokkal jobb. Még többel jobb, mint Fonseca Romájánál az Ajax meccsen.

(Megjegyzem Fonseca focija sokkal korszerűbbnek számított akkor és most is. Ha függetlenként nézted, jobb is volt, mint a mostani átlagunk. Csak agyf@szt kaptam tőle, hogy Olaszországban valaki védekezés nélkül küld pályára csapatot. A Lille idén a francia Fiorentina. Tényleg szép a focijuk. Odaát több esélye van Fonsecának, aki simán jó edző, csak nem Rómába való)


Én is fére értettelek, de te is engem. Nem szar meccseket akarok, hogy Jose jobbnak tünjön. Egyszerüen nem birom a meccs végi feszültséget es a szar vedekezést, aminek a video remek pédája volt. Ennyi. Azert Delneri alatt nem volt szar a vedekezesünk. Szóval koránt sem irtam azt, hogy lattam egy szar meccset es emiatt jobban szeretem Joset.

Zsolti, én tényleg élvezem ezt, és nem pusztán azert, mert eredményes. Ez van.

Engem ezek is feldobnak:
https://football-italia.net/everything- ... feyenoord/


Ja, értem. Mondjuk Völler alatt nem voltak izgalmasak a meccseink. A végén többnyire tuti volt a zakó. Csak néha hajtottunk az ikszért.
Igaz az első helyszíni meccsélményem pont hozzá köthető. A Totti, Cassano, Montella, Delvecchio, Mancini, DDR, AA, Perrotta, Candela, Mexes, Manucci féle csapatunkkal harcoltunk az 2-2ért otthon a Lecce ellen. Imádtam minden játékosunkat (még Cufrét is :)), de ordított hogy nem vagyunk csapat. Tükörsimán levertek a kiesőjelöltek, a Dinamo Kijev pedig felmosta velünk a pályát. Szóval ha nyugodt meccsvégekre vágysz, Völler a te embered :D

(De vicc ez is, ahogy az első kommentem is az volt. NEm hasonlítom hozzájuk Mourinhot. Más kategória, tudom.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.24. 08:45


Hol? :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.24. 08:19


Hol van ez edf meg garcia focijahoz kepest…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.24. 07:37


F.Totti írta:Ezt most nem értem. Láttál egy szar Roma meccset, amiért most még jobban szereted Josét. Konkrétan ezt írtad. Erre reagáltam, hogy ha szar meccsre vágysz, ami után José még nagyobb királynak tűnik, akkor nézz igazán szar meccseket. Völler, Del Neri vagy Conti még szarabb focit játszatott a csapattal, mint Fonseca.
Hol itt a vita? Semmit nem vitattam. Egy javaslat volt. José játéka ezeknél nyílván sokkal jobb. Még többel jobb, mint Fonseca Romájánál az Ajax meccsen.

(Megjegyzem Fonseca focija sokkal korszerűbbnek számított akkor és most is. Ha függetlenként nézted, jobb is volt, mint a mostani átlagunk. Csak agyf@szt kaptam tőle, hogy Olaszországban valaki védekezés nélkül küld pályára csapatot. A Lille idén a francia Fiorentina. Tényleg szép a focijuk. Odaát több esélye van Fonsecának, aki simán jó edző, csak nem Rómába való)


Én is fére értettelek, de te is engem. Nem szar meccseket akarok, hogy Jose jobbnak tünjön. Egyszerüen nem birom a meccs végi feszültséget es a szar vedekezést, aminek a video remek pédája volt. Ennyi. Azert Delneri alatt nem volt szar a vedekezesünk. Szóval koránt sem irtam azt, hogy lattam egy szar meccset es emiatt jobban szeretem Joset.

Zsolti, én tényleg élvezem ezt, és nem pusztán azert, mert eredményes. Ez van.

Engem ezek is feldobnak:
https://football-italia.net/everything- ... feyenoord/
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.24. 05:24


Ferkosz, az elmúlt 10 évben most élvezed a legjobban a Romát?
Na azért ez kemény. :) Le a kalappal, komolyan.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.23. 22:04


Ezt most nem értem. Láttál egy szar Roma meccset, amiért most még jobban szereted Josét. Konkrétan ezt írtad. Erre reagáltam, hogy ha szar meccsre vágysz, ami után José még nagyobb királynak tűnik, akkor nézz igazán szar meccseket. Völler, Del Neri vagy Conti még szarabb focit játszatott a csapattal, mint Fonseca.
Hol itt a vita? Semmit nem vitattam. Egy javaslat volt. José játéka ezeknél nyílván sokkal jobb. Még többel jobb, mint Fonseca Romájánál az Ajax meccsen.

(Megjegyzem Fonseca focija sokkal korszerűbbnek számított akkor és most is. Ha függetlenként nézted, jobb is volt, mint a mostani átlagunk. Csak agyf@szt kaptam tőle, hogy Olaszországban valaki védekezés nélkül küld pályára csapatot. A Lille idén a francia Fiorentina. Tényleg szép a focijuk. Odaát több esélye van Fonsecának, aki simán jó edző, csak nem Rómába való)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron