Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.02. 18:23


Elvileg perceken belül:
Orlando City-AS Roma
ROMA (4-3-3):
Stekelenburg; Piris, Burdisso, Castan, Dodò; Bradley, De Rossi, Florenzi; Lamela, Destro, Pjanic.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.28. 19:50


Üdv a fórumon hunorvitéz! :scarf:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.12.28. 14:30


Szia hunor!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.12.28. 14:04


Üdv nálunk, vitéz úr! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: hunorvitez Dátum: 2012.12.28. 10:05


Hallo üdvözlet minden ROMA szurkolónak.
hunorvitez
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.04. 16:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.26. 10:34


Ket ertekelheto videom van, a himnusz meg a grazie roma, sajnos az egyeb kozonseg-megoruleaeknel vagy nem videoztam vagy lemaradtam... Hogy tudom feltolteni? Bar megjegyeznem a ket video sem a legjobb minosegu de a lenyeget lehet latni....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.24. 16:13


Bíró. Nem értettem miért osztogatta a sárgákat. Mintha valami sztenderd eloszlás alapján muszáj lenne 5-6 sárgát elnyomni meccseken.
lehet úgy működnek mint a bkv ellenőrök - jutalékban :D

És igazolhatunk néhány kisgyereket, hogy Sabatini bácsi tudjon kivel játszótérre menni.
:D :D :D :D :D :D

na megyek, jön a Jézuska :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.24. 09:17


Egy milanos haveromman néztük a meccset pubban - de azért reflektálnék.

Nem érzem úgy, hogy domináltuk a meccset, de hihetetlenül jó százalékkal használtuk ki a helyzeteinket. A Milan hátvédsora valami űberbéna volt, szerintem az egész szezonban nem fejeltünk ennyi gólt. Nálunk a szöglet és a beadás max a lepattanók miatt volt hasznos az elmúlt meccseken. A megfelelő pillanatokban ültek a passzok és a csatárok is jó döntést hoztak! Gratula! (Nem néztem statisztikát, de szerintem csak egy kicsivel lehetett több kapura lövésünk.)

És akkor rá is tértünk Goiko-ra. Én továbbra is tartom azt, amit kb. 3 hete írtam: jól lép ki mezőnybe, ziccereknél oké, de szögleteknél és pontrúgásoknál meglehetősen ijedt. Ezen az estén a Milan az 5-6 szögleténél nem volt valami határozott - így nem lett belőle probléma. Goiko hihetetlen ziccert fogott és több jó védése volt - még a második Milan gól előtt is belekapott a labdába. Ne felejtsük el, hogy ha 1-2 gól a Milan próbálkozásaiból bemegy, akkor egy szavunk sem lehet és máris döntetlen... Az élesen kapu elé tett lövéseket is biztosan fogta. Stek a fentiekből lehet, hogy többet kapott volna, vagy ki is állítják (ziccereknél benne van), de pontrúgásokat és a szögeleteket többnyire nagyobb határozottsággal oldja meg. Emlékszem Goiko első meccsén az egyik szögletet kiütötte szögletre, újabb szöglet, megint öklözés szögletre... Kapunk még róla béna gólokat szögletből.
Ezen az estén bravúros volt!

Stek ha januárban nem, nyáron biztos elmegy.

Bíró. Nem értettem miért osztogatta a sárgákat. Mintha valami sztenderd eloszlás alapján muszáj lenne 5-6 sárgát elnyomni meccseken. 1-2 sárga ült volna ezen a meccsen, több biztos nem.
Marcos kiállítását meg lehetett adni. Reflex volt, de a labda felé mozgott a keze. Ha nem kezezik, akkor a fáraócska kapuig gyalogol (hiába mutogatta De Rossi a bírónak a későn visszafutó Pirist, nem érte volna utol). Az más kérdés, hogy Goiko ezen az estén azt is megfogta volna!
A Milan első góljánál 5-en voltak lesen. No comment. Ezért kell sokkal nyerni a meccset. És örülök, hogy ZZ is osztja a nézetet, amit mi is látunk hétről hétre: nem tudunk ráülni az eredményre.

Kellemes karácsonyt és pihenést a játékosoknak! Januárban a Napoli száját kellene elkenni idegenben (a változatosság kedvéért Burdi-Castan védősorral) és nyit a mercato Sabatini bácsi legnagyobb örömére! Meglátjuk, hogy Lopezt vagy Tallot eltoljuk-e kölcsönbe (vannak kérőik). Kiderül, hogy mi lesz a Jung saga vége (vagy másik jobb hátvéd vagy jó Piris vagy majd nyáron?), Jankovics kissrác választ, hogy hol akarja kergetni a labdát, elkezdhetünk egyeztetni bosmanos játékosokkal - ha akarunk. És igazolhatunk néhány kisgyereket, hogy Sabatini bácsi tudjon kivel játszótérre menni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.23. 17:32


Szégyenlem magam, lesült a képemről a bőr, de én mélyen belül nem hittem a sikerben :( Azt hittem, hogy ki fogunk kapni :( De a lényeg, hogy nem úgy történt, ahogy én elvártam volna. :D :scarf: Csak 3-0 -ig láttam a meccset, utána el kellett menjek. Nekem is, mint nektek, nagyon tetszett, amit láttam. De hát kinek ne tetszene? :)
Amit én még hozzátennék az eddig elmondottakhoz: DDR most nem adta tovább a karszalagot. Ezek szerint igazam volt és a piros lapja miatt nem érezte méltónak magát rá.

. A másodikban megpróbáltunk ráülni az eredményre, de ez nem szokásunk, nem tudjuk hogyan is kell csinálni" -ZZ.
:lol: hehe

sebastian írta:Rendben van eddig a kapusunk..Ki kell találnunk valami rövid nevet neki...:D Mint Taxinak...:DD

Legyen Golyó :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.23. 17:29


tomm, a büntető után valóban nagyszerű volt az egész stadion ironikus tapsa...
Ennyit tudtok, 4-0, tönkre vagytok verve, de kaptok emberelőnyt, kaptok lesgólt, kaptok büntetőt... ennyit tudtok, taps, taps, taps...

Correte, scappate, arriva lo squadrone giallorosso, giallorosso...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.23. 14:39


Trigo, minden tiszteletem ellenére: Piris HIBÁTLAN??? Kábé elsaravy azt csinálta vele amit akart az elején, a másodikban meg bozsan alázta meg vagy kétszer... jó volt, jó volt, mint szinte mindenki tegnap este, de h hibátlan???
jó igazad van, elragadtattam magam :D :D nálam ha nem tűnik ki technikai hibával, akkor az már hibátlan :) a Fáraó meg nem csak vele csinál a bajnokságban amit akar :wink:
és igen, Balza elméletben érti a futballt az tuti :)

fr: szezon játékától messze voltunk, de a szezon leghatékonyabb meccse és a szezon élménye megvolt :wink:

Somos Ákos nem foglal állást, de tisztán érezhető a hangjában, hogy szereti nézni a Roma játékát (mondjuk ki nem) :)

Marcos kezezése meg biztos hogy sárga. Annyit mindenképpen - függetlenül az állástól. Pirosat ezért csak nálunk.

Egy gondolat: mondjuk itt most mindannyian, hogy nem számított a rigó tevékenysége végül. De ha a Milan az elején rúg egy gólt, és máshogy alakul a meccs, a végén a spori szvsz nem nyúl így bele, de ha mégis, akkor bizony nem nyerünk. 3-1, 4-1, 4-2-nél kezdi ezt az ámokfutást ellenünk, akkor nem nyerünk.

és hogy megmondtam, hogy így most mindenkinek jó, mi nyertünk, őket nem alázták meg:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... sz-2202331
Allegri szerint jó meccset játszottak :D
talán a hirtelen bekapott négy gól zavarta csak meg őket :D
ZZ meg jókat nyilatkozott.

remélem DDR ezzel bejátszotta magát a kezdőbe (de fura ezt leírni)

Zampa:
http://www.youtube.com/watch?v=YnYGWhQZEZA
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.23. 14:02


Csak nekem tűnt fel, hogy az 1. szöglet előtt Pjanic rúgta a szögletet és nem Totti? :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.23. 11:07


A tegnapi meccs elképesztő volt, bár szerintem nem a játék miatt mint ahogy itt sokan írják. Annyira nem játszottunk jól, de most először láttam a csapaton, hogy mindenki minden idegszálával a győzelemre gondol, és hiba nélkül hoztuk le a meccset a 80. percig. Akkor meg már 4-0 volt :D Egyszerűen lefejeltük őket, szinte az összes dadogó labda hozzánk került, nagyon tetszett ez a hozzáállás. És meg is lett az eredménye.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.12.23. 10:48


Trigo, minden tiszteletem ellenére: Piris HIBÁTLAN??? Kábé elsaravy azt csinálta vele amit akart az elején, a másodikban meg bozsan alázta meg vagy kétszer... jó volt, jó volt, mint szinte mindenki tegnap este, de h hibátlan??? :D :D
a bíróról nem szólnék, 77 percig tisztességesen vezette, utána nem tudom miért érezte úgy h bele kell avatkoznia a dolgokba, nem akartunk több gólt rúgni a milánynak, ők is a végét várták már, nagyon kellett h beleszóljon...
Nekem nagyon tetszett most Balza játéka, végre volt egy gólt érő beadása is, amit hiányoltam eddig, Ferivel nagyon érzik egymást, jó kicsit esetlen, de jó ő nekünk :D
Meccs embere, még az orbitális bakija ellenére is: Goichoechea, amiket ez a manusz bravúrozott tegnap, nagyon kellett.

Zampa-s videót megnézni, Osvaldonak új neve van xd xd nem lövöm le :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.12.23. 10:12


Csak pontosítás végett kérdezem,hogy biztos,hogy a 2. góljuk les volt? A kipattanós-krkices?Szerintem az nem.Viszont ami utána következett 4-2-nél,az az akció,amikor Bojan egy lövőcsel után legurította szélre a labdát az egyik társának,akkor tényleg 5-en,6-an voltak orbitális lesen,és simán továbbengedték az akciót.A tizinél járt volna a piros a kapusunknak ,ahogy trigo írta,de az is igencsak lesszagú kipattanó volt...
Marquinhos pirosa meg...
Katasztrófa.
Azért az kemény volt,ahogy Galliani kopasz feje felett sállal a kezükben pacsizgattak a Roma-góloknál Pallottáék. :D Izzadt a feje a vín fas.nak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.23. 09:40


Tegnap azt vettem észre, mintha nem akarnánk megalázni a Milant, főleg a 2dik félidő alapján, rúgtunk 3at, meg még 1et, de ha uazzal a lendülettel játszik a csapat a második félidőben mint az első félidőben, több is lehetett volna közte, pont mint a Pescara ellen, ott eggyel is megelégedtünk.

Pallotta után most Baldini találta azt nyilatkozni, hogy Burdi és Stek is marad.......

Ja és még egy érdekesség, primavera kupa első meccsén a Milan 2-0ra nyert, majd a visszavágón 3-0ra a Roma, és mi léptünk tovább a kupában.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.23. 09:32


Baromi sokan. Lenyegeben a ket kanyar a tevere csordultig, a szemben levo, mindig foghijas resz volt csak szellos. Ha nem volt ott vagy 55ezer ember akkor egy sem....
Meg az vicces volt mikor a tizi utan volt egy eses a tizenhatosunkon belul es tobben rigoret kiabaltak:))
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.12.23. 09:24


tomm: mennyien voltak? a közvetítés alatt nem sok látszott a publikumból, de ami látszott, az alapján voltak szép számmal.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.12.23. 09:22


Annyira átlátszó és szánalmas a bírói tevékenység ellenünk. Még a vak is látja, mindent megtesznek ellenünk és ebben benne van a piros lap is Marcosnak. Hiába volt már 3-4 közte, egy piros az annyit jelent - még ha meccset nem is befolyásolt -, hogy nem játszhat a következő fordulóban. Az meg lehet éppen sorsdöntő meccs is. Ahogy lesz is, mert Nápolyba megyünk. Ki volt ez találva. Szóval nagy a repertoár csalóéknál. Zemannak igaza van ha ötöt vágsz csalhatnak, ahogy akarnak.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.23. 09:20


A legnagyobb volt mikor belotte a tizit es az egesz olimpico megtapsolta...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.23. 09:16


Qrvára örülök. Ez az én formám. A szezon meccse/játéka és pont ezt nem láttam. Hurrá! :(
:D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.23. 00:59


Óriási örömöt okozott a csapat, ezer köszönet érte!
Goico nagyon jól védett
Marcos a piros ellenére (nyilván nem volt az te hülye bíró!) tanári volt, az 1. félidőben hogy sarkazta vissza a labdát amikor megszerezte
Burdi jó volt + gól, remélem ettől megerősödik
Balza szorgos iparos, szép volt a 4. gól előtti beadása
Piris-sel számolhatunk úgy látszik egy kis idő kellett neki, de nincs megilletődve
DDR zseniális gólpassz, semmi durvulás szerintem meglesz a helye a kezdőben végre
Pjanic átlagos volt, de mint tudjuk benne van az X-faktor
Bradley hibájából majdnem gólt kaptunk El-Sharawy ziccerénél, de nem lehet mindenki labdazsonglőr (csak romboljon)
Feri megint jó volt csak a gól hiányzott de volt 2 gólpassz
Oszi csak a szokásos gól
Lamela csak a szokásos gól(ok)

A bíró meg száradjon ki, ilyenért pirosat adni meg amikor HATAN voltak lesen, és a partjelző ott volt VONALBAN a hülyéje nem mutatott semmit, csak nagy lelkesen szaladt az akciót kísérve, hát ez nem igaz. :evil:
Most azonban még ezek sem tudják elrontani a kedvemet, jók voltunk és remélem 2 hét múlva is jók leszünk legalább egy ikszre.

Ja, és hárommal vezetünk a legtöbb gólt lövő csapatok különversenyében a juve előtt. :mrgreen:
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.12.23. 00:57


Trigoria írta:Védőt állítottak ki, logikusan védőt cserélt be csatár helyett. Romagnoli volt a padon a következő védőnk. De persze jöhetett volna Dodo is.


Szerintem ebben több volt az érzelem. Simán lehetett volna egy Lopez csere akár., mert tök mindegy. Tétje semmi, üzenete 1000. Olasz csere ment egy olyan szituációban, amikor lehet.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.23. 00:20


kint voltál? naná hogy kérjük a videót!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.23. 00:11


Extragiga meccs, piramidalis oriashangulat, frenetikus elmeny es nehany ketes erteku, telefonnal keszitett video amit igeny eseten feltoltok.
Ez beszaras volt gyerekek!!!!
Ha van ilyen, akkor irigylem sajat magam:))
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 43 vendég