Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.11.03. 09:09


Ugy, hogy mou alapvetoen kupaedzo
Jojjon conte. Vele majd bejutunk a bl-be es kiesunk 1ponttal a csoportbol, ti pedig orulhettek ennek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.11.03. 08:46


A sejtésem az, hogy akad néhány edző aki simán 4be viszi ezt a keretet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.11.02. 22:26


jogos kérdés
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.11.02. 19:06


na most ha a keretünk top4 szint (qrvára nem :!: :wink: ) és nálunk van a numero uno, a specielván, akkor ebből a remek párosításból mért nem tud összejönni egy 6.helynél jobb helyezés a bajnokságban, kérdem én.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.11.02. 01:37


Huh, nálam ez ennyire nem ütötte ki a biztosítékot.
Kb az jött, ami a rangadókon általában Joséval. Direkt csak a védekezésünket figyeltem. Bove 60 percig bírta. Először az 53. Be an maradt le Barelláról. Addig dominálta a párharcukat. Mikor jött Frattesi, Inzaghi egyből át is tette Cristante oldalára. Paredes is jó volt, de róla többször elfordultak. Viszont védekezésben Miki és Calhanoglu ellen folyamatosan 1v2 játszott, miközben Lautárót próbálta kizárni. Lehetetlen küldetés, de 69 percig ő is bírta. Llorente szerintem idén jobb, mint Smalling. Mancini mondjuk szar volt és Kriszensen se tűnik jobbnak a tavalyiaknál. Pedig rohadt jól mozog az csak mindig pontatlanul.

Sokan sírtak a hiányzóink miatt. Én mésképp látom. Esetleg Pellegrini lehetett volns upgrade SES helyén, de a többiek most az első órára nem kellettek. Dybala sem. Mikor elfárastunk, nem volt cserénk. Ott eldőlt. De addig megcsináltuk a meccstervet. Nézhetetlen? Nem tudom. Nekem a védekezésünk kifejezetten tetszett. Labdával sokat nem akartunk kezdeni. De ezt tudtuk. Lukaku ilyen meccseken nem fog működni, más terv pedig nincs. De azt továbbra is állítom, hogy a keretünk top4 szintű.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.10.30. 10:42


én pont ezt vártam, vagyis nem vártam, de nem számítottam többre. Idén a 8-10. hely az, ahová várom a csapatot, így ennek szellemében nézem a meccseket. Cseppet nem izgultam, semmi meglepetés nem ért a játékunkat illetően, José még mindig ugyanazt csinálja, mint másfél évvel ezelőtt. Bocs, mégis izgultam végén egy picit, mert 2:0-át tippeltem, mondom hátha... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2023.10.30. 10:30


A Milan ellen voltunk ennyire passzívak, legalább is a kiállításig mindenképp. Tegnap azon az egy Cristante fejesen kívül sanszunk nem volt, nem számítottam mindent elsöprő rohamokra, de azért egy csöppet többet vártam.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.10.30. 08:44


szerintem volt már ennyire egyoldalú meccsünk, nem idén, de tavaly biztosan.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.10.30. 00:04


Nem, a Bologna kezdője és a mi kezdőnk között nincs ekkora különbség. Csak a Bologna kezdője nem játszott csütörtökön tétmeccset. Márpedig mi játszottunk és a kezdőnk 3 helyen változott a hétközihez képest. Mert nincs más. Másrészt a Bologna ellen az Inter sem így játszik.

Évek óta nem láttam ennyire egyoldalú meccset, ahol gyakorlatilag az esélyét sem adtuk meg a 3 pontnak szinte. De valószínűleg ugyanezt léptem volna José helyében, mert ezt a meccset nagyon kis eséllyel nyertük volna meg, x-re volt egy hajszálnyi sansz, ami majdnem sikerült. Viszont a morál szempontjából fontos volt, hogy szoros eredmény szülessen. Ha 3-4 góllal legyalulnak minket, az nagyon rosszat tett volna. Miközben a Genoa elleni bukta után volt 5 jó meccsünk. 1 pont kell ez EL-ben a csoportelsőséghez. Ha a következő 5 meccset is nyerjük, akkor a mai nem számít.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.29. 22:52


nagyon egyetértek veled is
így ezt is meg kell cheerleaderkednem :)
:scarf:

az olasz fiatalokból álló szerethető csapat vágyát asszem sok sok sok éve mondjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.10.29. 21:33


gyuri67 írta:Több mint 40 éve szurkolok a csapatnak, a valahol nézhető meccsek több mint 90 %-át végig néztem, voltak szép időszakok, voltak mélypontok, voltak évek amikor a legszebb focit játszó semmit nem nyerő csapat voltunk, volt amikor abszolut középcsapat voltunk, és volt két bajnoki cím csodálatos csapattal és nagyszerű játékkal. Amikor Mourinhot elhoztuk, azt gondoltam hogy újra történhet valami, történt is már az első évben megnyertük a Konferencia Ligát a második évben döntőt játszottunk az EL-ben, és még az is lehet hogy érdemtelenül vesztettünk. minden meccsen telt ház van, Jöttek olyan játékosok akik Mou nélkül lehet hogy nem választották volna a Rómát de ez a nézhetetlen antifoci ami most megy ez már túl sok. Miért pont most irom le ezeket a gondolatokat, Milánóban ki lehet kapni 1:0-ra de így szerintem nem. Az Inter dominált, de lényegében Patricionak nem volt védeni valója, mi viszont 1 kaput eltaláló fejes kivételével kapu felé sem rúgtunk de a mezőnyjátékunk is nélkülöz bármilyen elképzelést. De most már ez megy a kiscsapatok ellen is (Salernitana, Verona, Monza stb) Persze továbbra is kitartok a csapat mellett, nézem a nézhetetlen játékunkat és várom a csodát de ehhez már egyre nagyobb mazochizmusra van szükség. Ne haragudjatok ezért a monológért, de ez már nagyon kikivánkozott belőlem. Továbbra is Forza Róma!


Én is hasonlóan érzek, kb. 24 év szurkolás után. És megint jönnek majd a kifogások. Vajon a mai kezdőnk és a Bologna kezdője között ekkora különbség van, hogy mi kapura sem tudunk lőni? Vagy lehet, hogy Ők tudnak küzdeni, harcolni nem csak pofázni? Értem én, hogy sok a sérült, de most osztálykülönbség volt a 2 csapat között. Szánalmas és siralmas. Továbbra is: Mourinho out! Nem érdekel az sem, hogy vannak néha olyan emberi cselekedetei, amelyek persze szimpatikusak, meg biztos összekovácsolnak, de ez elfáradt. No, de anyagilag ezt nem engedhetjük meg szóval ezek felesleges sorok megint. Annyi biztos, szerintem, hogy ha év végén 4-be jutunk ÉS európaligát nyerünk, akkor is mennie kell. Persze ez csak az én véleményem.
Szerintem már írtam többször is, hogy nekem egy szívvel az AS Roma-ért küzdő játékosokból álló csapat az álmom, amely nem csalja a focit. Legyen tele olasz fiatalokkal, legyünk évekig 8-9-edikek, de épüljön valami, amiben lehet bizakodni. Persze egy Roma-legenda edzővel. Nem baj, ha nem tapasztalt, majd összeszoknak a fiatalokkal. Jah, és legyen ez az edző DDR. :-D Nekem ez többet érne, mint Lukaku, Dybala, stb...
Egy-két meccset azt hiszem ki kell, hogy hagyjak most. :-( Azt hiszem az jót tenne.
Előre, Forza Roma, Forza Lupi!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.29. 21:20


Elnézést ne kérj Gyuri! Csodálom a 40 évet és a kitartásod is!

megcheerleaderkedhetem a hszedet? :)
:scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2023.10.29. 20:39


Több mint 40 éve szurkolok a csapatnak, a valahol nézhető meccsek több mint 90 %-át végig néztem, voltak szép időszakok, voltak mélypontok, voltak évek amikor a legszebb focit játszó semmit nem nyerő csapat voltunk, volt amikor abszolut középcsapat voltunk, és volt két bajnoki cím csodálatos csapattal és nagyszerű játékkal. Amikor Mourinhot elhoztuk, azt gondoltam hogy újra történhet valami, történt is már az első évben megnyertük a Konferencia Ligát a második évben döntőt játszottunk az EL-ben, és még az is lehet hogy érdemtelenül vesztettünk. minden meccsen telt ház van, Jöttek olyan játékosok akik Mou nélkül lehet hogy nem választották volna a Rómát de ez a nézhetetlen antifoci ami most megy ez már túl sok. Miért pont most irom le ezeket a gondolatokat, Milánóban ki lehet kapni 1:0-ra de így szerintem nem. Az Inter dominált, de lényegében Patricionak nem volt védeni valója, mi viszont 1 kaput eltaláló fejes kivételével kapu felé sem rúgtunk de a mezőnyjátékunk is nélkülöz bármilyen elképzelést. De most már ez megy a kiscsapatok ellen is (Salernitana, Verona, Monza stb) Persze továbbra is kitartok a csapat mellett, nézem a nézhetetlen játékunkat és várom a csodát de ehhez már egyre nagyobb mazochizmusra van szükség. Ne haragudjatok ezért a monológért, de ez már nagyon kikivánkozott belőlem. Továbbra is Forza Róma!
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.10.29. 20:21


én 2:0-át tippeltem, nem jött be.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.29. 19:47


Hat ezt kristensen es llorrente szepen osszehozta
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.29. 19:30


Ilyet tenyleg ne irj, mert beindul a forum
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.29. 19:30


Agyverzes utan szivroham
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.29. 19:21


Meg

Minek irjam be, hogy tetszik a meccs?
Mindenki sir fojamatoasn.

Tisztelet, akinek nincs inge
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.10.29. 19:16


:mrgreen: mourinho romája már a fórumozást is megölte. :wink: :( :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.29. 18:49


Mint malac a jegen gorkoriban. 0 kapuralovesunk van
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.10.29. 18:47


legalább az eredmény nem bukó, lehet hogy végignézem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.10.29. 18:43


én most kapcsoltam be, és 0-0 látva, asszittem jól játszunk, erre a kommentátor a roma azt se tudja hogy a labdát hogy hozza ki.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.29. 18:30


Lukakut es Mout h fogadta a sinter tabor?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.29. 18:19


mondom üsse kavics belenézek a meccsbe. Első jelenet, az a k...a Mancini ordítva reklamál (ahogy szokott), sárgalap. Mondom, akkor itt se változik semmi, kikapcs.
de komolyan, a Sors mit akar tőlem? :D Miért teszi ezt velem? Hetek (hónapok?) után belenéznék egy meccsünkbe, és az első jelenet azonnal az, amitől nem utálok jobban semmit. Mancini és a reklamálása.
Sebaj, akkor majd pár hét múlva újra próbálkozom :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.10.27. 21:22


Én nagyon kevés kivétellel legalább 2 évet adnék minden edzőnek. Ha azután sem tetszik amit látok, akkor küldeném csak el. Mourinho csapata most állt össze idénre. Ennél jobbak várhatóan nem leszünk. Ha ez kevés a rangadókon, akkor nálam most bukik meg. Eddig mindig találtam okot, ami a megtartása mellett szólt. Mostanra elfogynak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég