Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.01.11. 10:49


"A modern futball tizenegyese miatt veszítettünk..."
Egészen elképesztő... Ennek az embernek semmi,
de semmi méltósága nem maradt. Vagy nem is volt soha.
Fájdalmas olvasni a mérkőzés utáni nyilatkozatait...
Alibi kérdések... Mi a véleménye?.... Hogy van Dybala?...
Fáj-e a vereség?...
Miért nem kérdezi meg semelyik jelenlévő újságíró,
hogy 100 perc alatt miért nem sikerült egy helyzetet sem kialakítani,
egyszer sem kapura lőni? Miközben az ellenfél kapujában egy görög
másodosztályból igazolt, pályára még nem lépett fiatal áll?
Elképesztő, hogy még lehet hitele ennek a nárcisztikus ripacsnak.
Mert Konferencia Kupa... meg mert ő legalább megmondja az igazat,
a rendszer kritikusa, a rebellis... aki ellen mindenki összefogott.
Szörnyű ezt az egészet megélni, nagyon fojtogató, frusztráló érzés...

Sok vereség volt a Roma történelmében, ahol a vereség vagy a kiesés, a kudarc
után is még büszkébb voltál, hogy romanista vagy... mert mentél, küzdöttél,
nagyon akartál, aztán a végén elbuktál, de emelt fővel... ahogy egy AS Romának kell.
A tegnapi nem ilyen volt. Gyalázatos volt.

DE!!! Trigo, zsolti és többiek... szakadjatok el attól, hogy ki van a kispadon.
Hogy ki viseli éppen a bordó-sárga mezt... A pályán akkor is az AS Roma van.
Az meg szent!!! Sérthetetlen!!! Nem gondolok arra, hogy ki van a kispadon...
Örülök, ha nyer. Akkor is ha Fonseca vagy Garcia az edző, akkor is, ha Zeman,
akkor is ha Mou... vagy akkor is ha Aldair és Delvecchio veszi magára az AS Roma mezt,
de akkor is, amikor Karsdorp vagy Spinazzola vagy olyan, aki egyébként méltatlan lenne
ezt a mezt viselni vagy arra, hogy a Roma kispadjára leüljön. Végtére is ők mellékszereplők.
A főszereplő akkor is az AS Roma... annak meg szorítok, vele vagyok jóban, rosszban!
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.11. 10:37


Olyan, mint az iskolaban: ha megbuksz, hulye vagy. Ha az egesz osztaly megbukik, a tanar a hulye. Negy derbi zsinorban rugott gol nelkul? Ilyen a vilagban nincs! Ez edzo!
Es igen, ha megnyeri tavaly az el-t, akkor az felmentest adott volna erre is. De nem nyerte. A donto sztem szamit, sokmindenre ad felmentest, de erre, meg a sokadik helyre mar nem.

Lapat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.11. 10:08


Tök igazad van F.Totti, nem is feltétlen erre gondoltam.
Sztem kettőnk közül én vagyok inkább naiv, mert bennem úgy alapból az van, hogy játékosként visz előre a szíved, ha jelent neked vmit a csapat vagy a derbi, és ha ég a ház, akkor nem a biztonsági oldalpasszt választod, hanem próbálsz kockázatot vállalni. Nyilván látszik, hogy sose fociztam semmilyen szinten, mert ez kb a hőskorban működhetett utoljára. Csak én nem láttam nagyon a szikráját sem annak, hogy mennének.
Inkább volt az az érzésem, hogy ment az alibi, és majd az utsó negyedórában lesz vmi.
Ez persze edzői hiba elsősorban, ha valóban erre van felépítve a taktikánk.
Csak nekem nehezemre esik azt elképzelni, hogy ott vagyok a pályán, égünk 0:1re, és nyugisan passzolgatok körbe hátul, mert majdleszvalami. Akkor is, ha az edző mondta. De nem hiszem el, hogy van olyan edző, aki ezt mondja. Aztán lehet, hogy pont a miénk mondja. :)

Olyasmire gondolok, mint amikor Spina próbálja az 1:1-eket. Pedig ő is a bögyömben van, szegényem. :) Belemegy, elveszti, de próbálja újra. És nem egyből a hátrapassz, hogy oldja meg a másik, aki majd megint hátrapasszol, hogy oldja meg a harmadik.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.11. 09:58


Nehéz úgy harcolni játékosként, ha nincs miért. A labda nálunk volt. Mit harcolj? Amikor hozzájukkerült, rohadt gyorsan visszaszereztük. Hova rohanj, sprintelj, ha az a feladatod, hogy állj fel pozícióba és várd a labdát? Mi csinálj, ha nincs szabad ember, ha nincsenek tervezett mozgások? Lehet naív vagyok, de ez egy derbi volt, amit tudott, érzett az összes pályán lévő. Nekem nem az a faszagyerek, aki hátúlról belemar az ellenfél nyakába vagy agyonrúg valakit. A párharcokba szerintem elég nagy intenzitással mentünk bele. Nem csak Mancini, hanem a többiek is. Volt indulat, ugatás, lökdösődés, azza volt feszültség a játékosokban. De ez játékban nem tudott kijönni. Csináltuk a semmit. Nehéz harcosan hátul passzolgatni, nehéz harcosan statikusan pozíciót tartani. Ha nálad a labda, akkor ne harcolj, akkor játssz. Erre nem volt semmi megoldásunk tegnap (se).

Nem mentem teljesen fel a csapatot, mert ennél muszáj többet beletenni mindenkinek, de én akaratbeli hiányosságokat nem feltétlenül látok. Valószínűleg van egy általános fásultság a kilátástalanság miatt, amit azért nehéz teljesen lerázni. DE jogos elvárás, hogy minimum a derbi ne érződjön ebből semmi.

Foti. Pont ahogy írjátok. Utálom azt a pojácát. Az igazi súlytalan senkiházi ripacs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.11. 09:34


Sancho Panza, ja. :)
Akkor az asszony hozta ki. :) Mindig a nők...
A vezér...Annak meg vigyázni kell ezzel az előre, utánam lelkesedéssel, mert hiphop árulóvá válik az ember. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.11. 09:30


Zsolti, én most csak a magam nevében tudok beszélni, de mint az egyik cérnás, megszólítva érzem magam. :)
Büszkén jelentem, reggelre összekötöttem azt a cérnát újra, este kissé felfokozott hangulatban néztem a meccset, miután a 30. perc körül a páromnak sikerült beleborítania a sörömet a laptopomba, úgyhogy nem a zen nyugalmával kapcsolódtam vissza a második félidőre...:D az meg ugye csak rátett egy lapáttal

Részemről kettéválasztanám a kiakadást.

Mourinho:
Ami a taktikában idegesít (de már tavaly óta), az az, hogy felállunk úgy, hogy nem kaphatunk gólt, és majd lövünk egyet, és ez pico bello be is jött elég sokszor.
Nekem a Leverkusen elleni visszavágó volt ebből a szempontból a csúcs, de ezt már többször mondtam itt sztem.
Viszont nekem nagyon hiányzik és tegnap is hiányzott az átmenet. Elkezdjük jól, dominálunk, stabilak vagyunk. Kapunk egy gólt. És vége. Ahogy írod is, nincs Dybala, akkor szevasz van.
Tehát igazából egy alapjátékunk már van, amivel egész jól nézünk ki, de ha beesik egy gól a túloldalon, akkor jön a fejvakarás.
Illetve hát megvárjuk a 75. percet, és ilyenkor az a taktika, hogy random felszór MINDENKIT előre, hogy tessék, támadunk. De ez nem taktika. Mert van a védelem, van a csatársor, meg talán egy ember, aki összeköti őket, 4-1-5, ahogy írtátok is. És ez így megy amúgy elég régóta, eddig is zavart, csak eddig többször adott a gép, mint nem.
Ez szerintem egy hiányosság egyértelműen.

Csapat
Na engem tegnap ez dühített fel, ez a töketlenség, amit a pályán láttam, nulla tűz, nulla érzelem. És ezt nem tudom Mou nyakába varrni. Vagy nem akarom teljesen.
Van egy edződ, akit kis túlzással minden második héten eltiltanak vagy kiállítanak, hagyjuk azt, hogy ez miből fakad, kitárgyaltuk már. De látszik, hogy rohadtul szenvedélyesen éli meg ezt a munkát. És akkor kiállsz egy derbire, bekapsz egy gólt az 50. percben, és nekiállsz tilitolizni? Hát mi a f.sz?! És nincs egy se, aki annyi kockázatot felvállal, hogy "utánam"? Hogy bevállalja azt, hogy talán azt mondta nekik Mou, hogy ne kockáztassunk, csak stabilan, jó a 0:1 (hahaha), de elviszi a többieket szívvel előre? Egy vezér. Képzelj oda egy DDRt a tegnapi csapatba, ahogy folyamatosan vicsorogva hajtja a többieket.
Főleg úgy, hogy a Lazio se csinált SEMMIT, nem játszottak le minket a pályáról.
Utána meg jött az, amit az első pontban írtam, fel előre mindenkit, aztán utánam a vízözön... ott meg már nem vártam semmit.

Szóval én nem mentenék fel senkit, ez a fos egy igazi csapatmunka volt.

Aki amúgy kifejezetten idegesít már egy ideje, az Foti. Ha jól láttam, tegnap is őt küldték el. Azt se szeretem, ha Mourinhót állítják ki, de azt még megértem, mert ő sztem eléggé vékony jégen táncol, miközben próbálja manipulálni a bírokat, és ebből néha kiesik egy piros meg egy eltiltás. Nem szeretem, de érteni vélem.
De ez a Foti? Ha már akkor is egy senki voltál, mikor még voltál valaki, akkor miért nem tudod befogni a szádat? Mou mögött legalább van vmi teljesítmény, amire lehet arca. Akkor legalább látnám, hogy focit is tanul a mestertől, nem csak a pofázást... Fú na, ő idegesít. :D
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.11. 08:43


Hááát...
Elég furán érzem most magam.
Kicsit kifordult körülöttem a világ. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.01.11. 08:16


Hülyén fog hangzani, tőlem aki egy trófeát sem nyert még, de JM nem ért a focihoz...
Gondoljátok végig miből volt csak helyzetünk? Csak a második labdánkból, Belotti lövés, Lukaku ollózás, tehát a játék annyi lett volna, hogy Lukaku feje középen és Belotti, Azmoun, El Sha, Pelle körülötte helyezkedjen, ahogy meg is tették, de mi nem ívelünk, hanem hátul járatjuk, mikor a Lazio full felállt 4-4-2 be, könyörgöm a lazio hátul 1-1 ben volt a csatárokkal, ilyenkor nincs más csak az ívelés!!!!!!
És nem mutogat, nem kiabál, hogy menjen felfelé a labda!!!!!!!!!!!!
ÁÁÁ nem lehet ezt már kimagyarázni.
Szegény srác semmiről nem tehet ilyen van, nem 18 évesen, hanem 28 évesen is.
Utolsó 8 percben Mancio elöl maradt, és egyszer sem sikerült legalább a közelében ívelni az a geci labdát.
Nagyon gáz, de a leggázabb, hogy ezt Friedkinék tűrik...tudom nyilván én is politika...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.11. 07:55


Ha azt a kicsi 5 szamocskat eltalalod akkor jobb? 5 vacak szam. Mi a fenet szamit?
Igen, huzza ve. Igy vagy ugy. Ez a feladata. Ezt hirdeti magarol, ezt varja tole a slepp, mint pl en. Igy vagy ugy. Foleg egy lazio ellen. Nem utalat, csak lazio. Cremonese ellen hamarabb.

Feherzsebkendosemodzsi

Moat olvasom: sorozatban negyedik derbin nem lottunk golt. Ez onmagaban utilapu
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.11. 07:22


Régen egy kézis barátom azt mondta, hogy őt nem érdekli, ha kiesünk a Serie A-ból, de a Laziót mindkétszer verjük meg. Vagy ha nem is, minimum döntetlen legyen. Nem kaphatunk ki. Mosolyogtam rajta mindig. Lazio-mániás volt. Mint a Roma szurkolók jelentős része, talán helyesen is. Én nem vagyok az. Nekem a tegnapi is egy kupameccs volt, ahol kiestünk. Mint tavaly a Cremonese ellen. Az, hogy pont a városi rivális ellen, csak egy picit volt fájóbb.
Nem úgy, mint nektek.
De srácok. Könyörgöm...
Miért pont most...?
Miért pont most szakadt el a cérna olyanoknál is, akik amúgy elkezdtek bízni egy jobb minőségű fociban Mourinho irányítása alatt ? Mert a remény abszolút megvan ezután is. Ha Dybala a pályán van, olyan játékunk van, hogy az ellenfél védekezni kényszerül. Olyan dominancia és nyomás képződik az ellenfél térfelén, hogy az elképesztő. Biztos benne van ebben az edző munkája vastagon, de Dybala személye még inkább. Ha nincs a Kölyök, akkor viszont bunker. Talán F.Totti írta anno, hogy Gasperini Atalantája olyan, hogy ha valaki kiesik, egy másik játékos azonnal illeszkedik a helyére, mert rendszerben gondolkodnak. Ez a rendszer Mourinhónál is tökéletesen működik - a védelemben. Hihetetlen, de oda bárkit betesz kényszerből, tudja, mi a feladata. Mintha világéletében ott játszott volna. Elöl viszont no Dibu, no party.
Hátvédgondok.
Kristensen a második meccsét játszotta belső védőként.
Huijsen a harmadikat felnőttként.
Mancini nem edz, csak fájdalomcsillapítóval játszik pár hete.
És parádésan működött ez a hármas. IS.
Szóval nem értem ezt a hirtelen felháborodást. Nem leszek álszent: nem mondom, hogy nem esett jól olvasni a káromkodásokat és a kételyeket.
De gondoljatok csak bele. Mi van, ha véletlenül beakad egy lecsorgó a 95. percben ? Utána emberelőnyös hosszabbítás, továbbjutás. Mourinho megcsinálta, stb. Akkor minden megbocsátva ??? Vagy ha megint Európa-liga vonatozunk egy jót. Értitek... Hány ilyen meccsünk volt, hogy hátrányból elkezdtünk dybalázni, és behúztuk a végére valahogy? Ott sem volt szisztéma, csak dominancia és nyomás. Mourinho joggal bízott benne, hogy ha mostanában háromszor sikerült, most is összejöhet. Csak most fordított volt a szereposztás. Dybala nem érkezett, hanem távozott.
Negyedjére kaptunk ki a Laziótól. Tavaly Cremonese-cumi. Néhány kínos nemzetközi és hazai eredmény.
Miért pont most, skacok?
Ugyanúgy megverhetjük a Milant meg utána a gyengébbeket ezután. Azzal a módszerrel, ahogy eddig. Persze engem ez nem dob fel, de pont most felesleges elküldeni Josét az anyjába, ha eddig nem tettétek.
A Milan tegnap 11 felnőttjátékost nélkülözött a keretéből sérülés miatt. Minimum. Sportiello, Pellegrino, Florenzi, Thiaw, Tomori, Kalulu, Bennacer, Krunic, Pobega, Chukwueze, Okafor. Na ezt talán már sérüléscunaminak merem én is nevezni.
Hát hajrá.
Szóval én a tegnapi miatt nem zúdítanék Mourinhóra szitkokat.
A negatívumok nem most tetőztek. Nem tegnap érett be egy folyamat.
Ezek után is folytatódhatnak, jöhetnek a mourinhós győzelmek.
És ha Dibu lesz, akkor jönnek is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 22:15


adamasr írta:
feree80 írta:
snatch írta:feree, volt itt a végén egy Belotti löket, az kapura ment még.

akkor 1000 bocsánat, ez volt a taktikája, ez volt a taktika.

amúgy a játékosk viselkedésére csak annyit mondanék, hogy mourinho effect/factor, ennyi.
azért a 2007-2008 szezonban nem gondoltam volna, hogy még 2024ben se lesz meg a 10. kupagyőzelmünk. :cry:

13 perc az életetekből
https://www.youtube.com/watch?v=oe8kT58cg5I
:flagbig:

Huh, ez nagyon kellett most, köszi! :-) Milyen csapat volt ez :O
Ha tényleg meghosszabbítják José szerződését, azzal az amcsik szétvernek egy tradicionális olasz klubot. Egy kibaszott ingatlanprojektért.


Nagyon jól érzed. Ez az egyetlen ok, amiért Mourinho kellhet nekik. Imádja a nép és a nép támogatása mindenkinek kell. A politikának pedug6 mindennél jobb. És ezt tudják Friedkinék. Ha marad, egyértelműen ezért marad. Magyarán a közönségen múlik innentől.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2024.01.10. 21:43


feree80 írta:
snatch írta:feree, volt itt a végén egy Belotti löket, az kapura ment még.

akkor 1000 bocsánat, ez volt a taktikája, ez volt a taktika.

amúgy a játékosk viselkedésére csak annyit mondanék, hogy mourinho effect/factor, ennyi.
azért a 2007-2008 szezonban nem gondoltam volna, hogy még 2024ben se lesz meg a 10. kupagyőzelmünk. :cry:

13 perc az életetekből
https://www.youtube.com/watch?v=oe8kT58cg5I
:flagbig:

Huh, ez nagyon kellett most, köszi! :-) Milyen csapat volt ez :O
Ha tényleg meghosszabbítják José szerződését, azzal az amcsik szétvernek egy tradicionális olasz klubot. Egy kibaszott ingatlanprojektért.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.10. 21:40


aludd ki, holnapra jobb lesz

ja, nem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.10. 21:40


tomm írta:Kuldjon mar el valaki a halal fszara


Sztem ez nem az a nap, mindenkit elkapott Zsolti szelleme :)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.10. 21:39


Holnap írok.
De nem igazán fog tetszeni nektek, kicsit tartok is tőle.
Minden irónia és provokáció nélkül meg fogom védeni Mourinhót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.01.10. 21:40-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 21:26


Ja tenyleg. Na aszt hamarabb elolvasnam
Kajakra nem latok a pipatol
Kuldjon mar el valaki a halal fszara
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.10. 21:22


tomm
azt a kakasülőt a szurkolói torna meccseiről gondolták :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 21:16


F.Totti írta:
ericcartmen írta:
F.Totti írta:Ha addigra elzavarják megígérem, hogy végre elmegyek szurkolni Nektek!

Kakasülőt lehet kérni a meccsekről? :)


Mindenféleképpen! :D


Most vettem vissza zsoltit meg trigot a haragosok listajarol, hogy ne kelljen olvasnom a buzinnyo ellenesseguket. De ha pont most irsz kakasullot ropulsz fel bmeg
Hacsak nem egyetlen mondatbol fog allni

Ja. Zsolti pont most nem irsz? Pont most? Ember vagy te?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.10. 21:11


azért erre menyni az esély, hogy szegény Zsoltit leállítottuk (próbáltuk), és nem telik el pár óra, és mindenki ki van akadva :D
Zsolti, most írj, most nem lógsz ki :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 21:09


ericcartmen írta:
F.Totti írta:Ha addigra elzavarják megígérem, hogy végre elmegyek szurkolni Nektek!

Kakasülőt lehet kérni a meccsekről? :)


Mindenféleképpen! :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.10. 21:05


tomm írta:Vallalom bzmeg
Ha itt lennel a szomszedban en kernem a sallert
Ha hazdag lennek a tvhez bsztam volna a telefont. Az inger bennen volt


Az a baj csak, hogy olyan szinten sík ideg voltam, hogy írtam egy hszt, amiben elküldtem mindenkit a kva anyjába , de inkább visszatörölem, mert hát azért mégse... És akkor láttam, ahogy koppra pontosan megfogalmaztad a véleményemet úgy, ahogy azt le kell írni :D és el kellett szégyellnem magam a töketlenségemért :)

Azt nem vágom csak tényleg, hogy oké Mou-effekt a beszari játék, de ha egy derbin játszom hátrányban, akkor nincs az a pont, amikor egy Pelle, egy Cristante azt mondja, hogy a f.szom beleverem, akkor is megyünk előre, és szétharapjuk őket. És nem várom meg, amíg behoz mindenkit előre, és már tényleg egymásban botlanak meg, akkor már hiába megyünk.
Tényleg kb Mancinin, Paredesen láttam azt, amit egy derbin Roma-mezben szeretnék látni, talán nyomokban még Bovén.

Egyetlen pozitívum talán, hogy azt a féreg Pedrót sikerült kiállíttatni.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.10. 21:01


óóóóó, tomm, ez csodás volt! dobnék ezért egy szívecskét :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 21:00


Nincs gonoszabb ember, mint aki azelott jo volt de egy masik gonosz ot is azza tette
Idezet vege
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 20:57


De
Karorvendjetek
Blamaljatok
Komolyanl
Ugysem hoszed el de leadtam magamnak azt a sallert es esku jolesett
Nemtok magamhoz terni
Tod ki a fszom kivancsi a milan elleni "rangadora" hat akinek minda ket annya 4 generacios krva
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.10. 20:57


F.Totti írta:Ha addigra elzavarják megígérem, hogy végre elmegyek szurkolni Nektek!

Kakasülőt lehet kérni a meccsekről? :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég

cron