Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2012.11.11. 18:52


mcsabi írta:De most erre tényleg mit lehet mondani? Verőfényes napsütésben lehet h kitömtük volna a Laziot. Ezt már meccs közben is lehetett tudni, h szakadó eső nekünk nem kedvez. Mivel a bíró volt olyan kegyes és engedte a játékot, így kikaptunk. Ki kell találni valamit az ilyen időjárásra is, mert látszik h így nem fog menni.
Arról meg nem tehet, h DDR hirtelen a klicsko meccsen érezte magát, vagyis annyiban, hogy pályára küldte, de ha nem tette volna, akkor az lett volna a baj. Bár annyira nem láttam jól a stream minősége miatt, de én sárgát adtam volna arra, persze majd kijavít aki jobban figyelt, ez az én meglátásom.

kakaskodtak, kétszer is megütötte, másodjára meg már direkt, ráadásul a messzebb levő kezével, egyértelmű piros, nem is reklamált... :roll:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.11.11. 18:32


De most erre tényleg mit lehet mondani? Verőfényes napsütésben lehet h kitömtük volna a Laziot. Ezt már meccs közben is lehetett tudni, h szakadó eső nekünk nem kedvez. Mivel a bíró volt olyan kegyes és engedte a játékot, így kikaptunk. Ki kell találni valamit az ilyen időjárásra is, mert látszik h így nem fog menni.
Arról meg nem tehet, h DDR hirtelen a klicsko meccsen érezte magát, vagyis annyiban, hogy pályára küldte, de ha nem tette volna, akkor az lett volna a baj. Bár annyira nem láttam jól a stream minősége miatt, de én sárgát adtam volna arra, persze majd kijavít aki jobban figyelt, ez az én meglátásom.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.11. 18:23


ebben a fényben?????? Bammeg amikor a grundon toltuk sötétedés után is???? Ezek a kölykök is voltak gyerekek. Ne vicceljünk már!
Eső ok, én is mondom hogy az nekünk a nagyhalál, de a fény.... vicc
a pechhel annyiban van igaza hogy két gólt mi adtunk oda - persze ez már sorozatos pech :)

GrazieRoma: Piris lehet hogy nem lesz jobb. Én csak azt mondom, hogy azt látom rajta hogy fél a hibától.
ja és nem optimista vagyok, hanem kőkemény realista alapjában véve. Zemannal viszont optimizmusba hajlottam mostanság :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.11. 18:12


de megjött a várvavárt és előre boritékolható Zeman nyilatkozat:

"sokkal inkább a pech és nem az ellenfél miatt vesztettünk." "Ebben az esőben meg a kevés fényben nem tudtuk a játékunkat játszani"

No comment :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.11. 17:59


Azontúl hogy a 2. félidőben kis híján elaludtam a kanapén, egész jól szórakoztam megint. :)

Sajnos az eső odavágott a játékunknak. DDR meg a meccsnek.
A végén ha nem egymást zavarja a két srác, még egyenlítettünk is volna. Én már gólt ordítottam. :(

Kivételesen egyénenként:
Goicoechea: nagyon megkedveltem, de az a gól... Mondhatjuk hogy ilyen időben benne van, de egy frászt van benne. Ilyen időben is több száz edzésen ezt gyakorolják. Pont ezért, hogy ne kapjanak ilyet. Ettől függetlenül magabiztos - kedvelem.
Burdisso ma nem volt gáz. Hányszor őrjöngött a spori döntsein (jogosan) :D
Piris. Az a gól az övé egy az egyben. Szerintem nem ügyetlen, de nagyon fél meccs közben hogy hibázik - ez látszik. Márpedig így hibázni is fog. Rutin és bizalom kell (az utóbbit pedig megkapja).
Balzarettit kedveljem/jük, de a sok futása mellett cselezni nem tud (pedig próbálkozik), és ma még rossz is volt, sok labdát elszórt.
Marquinhos szódával elmegy
Florenzi hajt, de szürke kicsit
DDR. Nos feree is mondta előre, hogy sokszor száll el az agya derbiken. Cikk is volt nst-n hogy vajon kiből jön elő az őstulok ma? Hát DDR-ből jött. Kezdem unni.
Bradley semmi extra
Totti hajtott amennyire tudott. Jól játszott.
Lamela hetek óta legjobbjaink között
Osvaldo: neki akkor van tere ha nem egyedül van feltolva, mert akkor használhatatlan.

Marquinho: én értettem a cseréjét. Jobb lövők között van, magas, jól fejel. A körülmények között jó választás a behozatala. Ráadásul egész szimpatikusan játszik.
Taxidísz: amikor először láttuk a játékát egész tetszett, de hétről hétre egyre rosszabb a szememben. Ma is a végén amikor ki kéne raknia szélre belül elveszti a hülye cselezgetések miatt. Nem Roma-szint. Cserének jó.
Pjanic: Na nála épp fordítva vagyok. Elején nem láttam benne az extrát, de mostanában mikor beáll nekem tetszik amit csinál. A gól meg... parádés (mondta is a magáét utána :D ). Mostantól nálam kezdő lenne. Méghozzá ŐSKEZDŐ. (nem, nem a gólja miatt)

Összegzés: szeretnék már egy rendes, körülményektől mentes meccset látni egy nemkiscsapattal. Kiállítás és potyagólok nélkül ha lehet.
Nem vagyok letörve. A végén is mentünk előre becsülettel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.11. 17:57


2 hete már mindent leírtunk zemanról pro és kontra. Akkor azt írták, h. a vezetőség részéről a derbiig tart a türelem.
Most egyelőre hallgat, elmaradtak a szokásos meccs utáni nyilatkozatok.
Sok mindenre lehet fogni a mai megszégyenülést, de hogy Zeman érthetetlen hibákat követett el, az tuti.
Sorozatos összeállítási, taktikai , meccselési hibák, és láthaóan motiválni sem nagyon tudja a játékosokat. Drukkoltam a sikerének, de azt kell megállapítani, hogy az öreg kevés a feladathoz. És ami ebben a legszomorúbb, hogy ennek semmi köze az ellenséges közeghez, és az öreg által joggal bírált szisztémához.
Most a vezetésen a sor, hogy bebitonyítsa, alkalmas-e a feladatához:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.11.11. 17:57


leírtam fészbukon is leírom itt is..kiváncsi vagyok a véleményekre h csak én látok e hasonlóságot...

nem tudom láttátok e már a Pénzcsináló címü filmet Brad Pittel de nekem az ami a csapatnál megy nagyon arra emlékeztet csak nálunk nem jött be a dolog...

"Még szerencse, hogy nem a pályán dől el minden. Billy összeismerkedik egy fiatal matematikussal , akinek van egy vad elmélete: hatalmas adatbázisa és néhány statisztikai program segítségével meg tudja jósolni, kik azok a játékosok, akik nem kellenek senkinek, olcsók, mégis sikert hozhatnak.

csak Billy helyet pl lehetne ott Baldini a fiatal matematikus meg lehetne Zeman...
egy az egybe ugyan az..csak nálunk nem jött be
lehet h igy elsőre viccesnek tűnik de ha láttátok a filmet és belegondoltok nálunk kocc ugyan ez megy :D lehet h Benedettoék is megnézték Bostonba a filmet és gondolták próbáljuk ki egy focicsapatnál is
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.11.11. 17:42


Inkább néznétek egy carlo-t aki még egy parist se tud összerakni egy gyenge francia bajnokságban? Vagy valaki olyat, akinek semmi kötődése Romához? Esetleg egy montella-t aki még tapasztalatlan és rögtön elküldené Lamelat? Én szeretem a támadó focit, szeretem nézni azt a játékot, amit játszunk, bár persze a vereségeket én se szeretem, de jelenleg még nem küldeném el ZZ-t.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.11. 17:37


Taddeit vissza!!!!!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.11.11. 17:34


Szerintem Zemanak mennie kell!!!!!!!!!!!
Pirisel kezen fogva ez a Piris Jose Angelra emlekeztett de meg o sem csinalt enyi hulyeseget.
Bradley is eleg gyenge.ez a barazil gyerek meg meg nagyon fiatal.bar szerintem belole lehet meg valami.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.11. 17:34


Tottika84 írta:Azzurri
Pirisről legalább idei 6.gólját kapta a Roma.
De Rossi körülbelül negyedét nyújtja annak, mint amire képes, erősen túlzás a Capitano Futuro titulus (hacsak nem pusztán római kötődésének szól) utóbbi hónapokban(években) nyújtott teljesítménye alapján.
Bradley, Tahcidis, Florenzi maximum Chievo szintű labdarúgók, hatalmas felelőtlenség játékukra építeni, amikor többek között olyan játékosok ülnek a kispadon, mint Pjanic, Marquinho vagy éppen Perrotta (vagy az elüldözött Pizarro), akik fényévekkel jobb teljesítményre képesek.
Zeman ráadásul nem csak e téren vét folyamatos hibákat, a cseh tréner semmilyen tévedéséből sem tanul, a bordó-sárgák fordulóról fordulóra ugyanazokat a kiszámítható baklövéseket követik el, mindenféle változás és következmény nélkül.
Összegezve: nagyon úgy tűnik, hogy újabb idényt szenvedhetnek végig az újra újjáalakított Romával is a romanisták, 12 forduló után legalábbis egyértelműen leszögezhető; a Zeman féle csapat ezer és ezer sebből vérzik. Egy biztos: régen nem nyert ilyen könnyen derbyt a Lazio, Kloseék különösebb megerőltetés nélkül verték 3-2-re az erőtlen és hibát-hibára halmozó városi riválist.

Nagyrészt igazuk van..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.11. 17:30


Pjanicnak azért örülök. eddig is ott lett volna a helye.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.11.11. 17:29


Azzurri
Pirisről legalább idei 6.gólját kapta a Roma.
De Rossi körülbelül negyedét nyújtja annak, mint amire képes, erősen túlzás a Capitano Futuro titulus (hacsak nem pusztán római kötődésének szól) utóbbi hónapokban(években) nyújtott teljesítménye alapján.
Bradley, Tahcidis, Florenzi maximum Chievo szintű labdarúgók, hatalmas felelőtlenség játékukra építeni, amikor többek között olyan játékosok ülnek a kispadon, mint Pjanic, Marquinho vagy éppen Perrotta (vagy az elüldözött Pizarro), akik fényévekkel jobb teljesítményre képesek.
Zeman ráadásul nem csak e téren vét folyamatos hibákat, a cseh tréner semmilyen tévedéséből sem tanul, a bordó-sárgák fordulóról fordulóra ugyanazokat a kiszámítható baklövéseket követik el, mindenféle változás és következmény nélkül.
Összegezve: nagyon úgy tűnik, hogy újabb idényt szenvedhetnek végig az újra újjáalakított Romával is a romanisták, 12 forduló után legalábbis egyértelműen leszögezhető; a Zeman féle csapat ezer és ezer sebből vérzik. Egy biztos: régen nem nyert ilyen könnyen derbyt a Lazio, Kloseék különösebb megerőltetés nélkül verték 3-2-re az erőtlen és hibát-hibára halmozó városi riválist.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.11.11. 17:21


Ja, hogy 3-kor volt a derbi? Nem gondoltam volna... na mind1, majd az összefoglalón mérgelődök. :evil:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.11. 17:16


Januárban vagy legkésőbb nyáron dönteni kell, hogy ZZ vs DDR.....ebben a 433ban nincs DM, nincs is rá szükség, ma DDR-r registraként próbálta játszatni az öreg, DDRnek fogalma nincs, hogy mi az......
LEhetne is Burdit meg a további belső védőket ekézni, de felesleges, amig nincs meg az összhang a védelem és a kpálya között, addig ilyen nevetséges gólokat fogunk adni az ellennek......
Dönteni kell hogy ZZ vs DDR, mert ZZ fejéhez pisztolyt is szögezhetnek, akkor se fog 433ról váltani, ami tény hogy Oszi, Lamela, de legfőbb Totti megtáltosodott a kezei alatt, vmit felfedezte Florenzit, de a mérleg másik serpenyőjében meg ott van, hogy jó néhány játékos a háta közepére kivánja ZZ-t, pölö DDR v Pjanics......

Látványos játékot egyszerűen képtelenek vagyunk úgy játszani, hogy a védekezés rovására nem menne.....

Amúgy ami mérhetetlenül bánt, hiába kozmetikáztuk az eredményt, összességében kibaxottul keveset tettünk ezért a derbyért....:(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.11. 17:01


Na ebből az utolsó 7 percből látszott, hogy mekkora egy szarok vagyunk...
Összes lecsorgó az övék, ha meg valami fatális félreértés során odakerülünk a kapujuk elé akkor egymást szerelik/akadályozzák a játékosok.
Balfaszok vagyunk ennyi.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2012.11.11. 16:59


Hát ez majdnem meglett.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.11. 16:58


A Genovat is kísérti a 2-4
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.11.11. 16:57


bezzeg a Napoli tud rúgni 4 gólt 1-0as hátrányból 1 félidő alatt... :(
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.11. 16:56


És most is előnyből..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.11.11. 16:55


átok nekünk egyszer ez a 3:2es eredmény...kísért jó rendesen
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.11.11. 16:54


Oszi vérszemet kaphatna :P Egy 11-es gól a 91. percben :P
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.11. 16:53


mcsabi írta:
Masterposi írta:Most ha rúgnánk gyorsan egy gólt, akkor hátha a Lazio megzavarodik...........áááááá nem sok esély van rá.

És ki rúgja? :D Aki képes rá az nincs a pályán. Talán pjanic egy szrúgásból lehet veszélyes, de ennyi.

Folytasd mester :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.11.11. 16:53


mcsabi írta:
Masterposi írta:Most ha rúgnánk gyorsan egy gólt, akkor hátha a Lazio megzavarodik...........áááááá nem sok esély van rá.

És ki rúgja? :D Aki képes rá az nincs a pályán. Talán pjanic egy szrúgásból lehet veszélyes, de ennyi.


A jós...::DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.11.11. 16:53


Most összezuhanhatnak :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron