Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.01.14. 12:12


különben sincs normális edzőjelölt, a türelem részemről is meg van, csak kicsit el vagyok keseredve, mert én nem azt átom, amit Doni írt, hogy a legszebb focit játszó olasz csapat voltunk az elmúlt két meccsen.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.14. 10:57


ha jól emlékszem zeman nyilatkozta, hogy destro volt a legnagyobb nyári fogásunk. ha ő nem akarta volna, hogy jöjjön, akkor nem jött volna.
van benne felelőssége.
ez persze nem azt jelenti, hogy nem teljesedhet ki a srác.
én jövő télig még mindenképp várnék zeman elküldésével, azt sem lehet csinálni, hogy állandóan új edző jön, mert a büdös életben nem lesz normális csapatunk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sedronc Dátum: 2013.01.14. 00:54


Aki ez a meccs után azt mondja ,hogy ZZ-nek még van keresnivalója a kispadunkon az ne nézzen többé Serie A mérkőzést. Az nem taktika hogy, mindenki támad és ilyen összetákolt hátvédsor majd levédekezi a kontrákat!!??? Minden meccsen ha az ellenfél támad görcsbe van a gyomrpm mert átrohannak rajtunk. Sok a helyzetünk ok. ott a pont tényleg tök jó nézni de majd akkor működik ez ha nem egy "úgy izgulok Destro" a "labdát nem tudom vezetni normálisan Osvaldo" és még Vadócz K. is jobban lát a pályán Taxi" játszik hanem az idei aranylabda 3 jelöltje rúgja a bőrt. 1970 Brazil válogatott ott működött utóljára a tottális támadó foci. Angliába vagy Spanyolországba tuti nagy király lenne de itt......... még a Chievo is megfogott minket mert beállt védekezni. Számomra ennyi elég volt ebből a "játékrendszerből" az angol Championshipben játszanak a középcsapatok ilyen rapszódikusan mint mi. ja és csak meg említem hogy az elmúlt 10 évben nem költöttünk annyi pénzt játékosra mint most de minek pfffffffff
Avatar
Sedronc
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008.11.23. 18:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.01.13. 23:43


én már semmit nem értek :D Nekem az a bajom csak, hogy a mutatott játék a sz.r, eredmények annyira nem izgatnak, én nem gondoltam, hogy cataniahoz mi nyerni megyünk. Elfogadnám ezt a helyezést, ha tényleg szép focit játszana a csapat, de még nem tartunk itt. Destrora én nem mondok semmit, Borinit én kedveltem, többek nem. Destrot pedig számomra semleges, játékidőt kap eleget, Lopez amikor játszott el volt nyomva... Ha ilyen marad, mint eddig csak nem vesszük meg. Ha meg nem marad ilyen akkor örülünk. Én nem egyedül ZZ-t hibáztatom, hanem a vezetőséget és a játékosokat is. Fogadjuk el, hogy középcsapat vagyunk, vonjuk meg a játékosoktól a fizetést, ha úgy érezzük, hogy nem hajtanak, vagy bármi. Ne csak nézzünk nagy szemekkel, hogy már megint mi van.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.13. 23:34


Én csak azt nem értem, hogy ha elméletileg ZZ alergiás DDR magas passzaira, akkor az egész, de az egész meccsen miért ívelt az összes, de az ÖSSZES játékos?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.01.13. 23:01


Interben legjobb fiatalnak is választották Destrot, most mondjam h az Interben ő már jónak számít :lol:
Viccet félretéve, szerintem adni kell még neki esélyt, 21 éves és hatalmas potenciál van benne. Szerintem egyszerűen az van h rettenetesen izgul. Ezt kéne kinőnie, amit persze csak úgy tud h játszik. Nem örülnék neki ha hoznák helyette egy csatárt akinek nagy lenne az arca és sírna h keveset játszik. Destro nagyon is megfelel erre a pozícióra. Amikor elérkezik az állásvállalás egy ember életében, kétféle helyzet áll elő, vagy jelentkezik egy állásra vagy kreál egyet.
Na de akkor ott a kérdés h mi van Borinival, ő is fiatal volt és tehetséges, de ő végig sírt Rodgershez és látjuk, hogy mit tud.
Egy szó mint száz. Lássátok meg, Destro jó lesz ;)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.13. 21:40


én megvárom a szezon végét (a vezetőség is remélem :) ), addig nem török pálcát
a keretet - a csatárokat leszámítva - továbbra is gyengének érzem
amint a legerősebb kezdővel állunk fel és kapunk így ki akkor kritizálok majd én is
Zemant elzavarnom gondolatban olyan lenne, mintha az apámmal tenném meg :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2013.01.13. 20:19


Azt hiszem ennek a szezonnak is annyi, a kupára kell koncentrálni ott még lehet valami. Mondjuk gondolom 7végén megverjük az Intert meg utána akivel játszunk azt is és jönnek ismét a nagy szavak. Szomorú vagyok, de mit tudunk tenni. :(
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.13. 20:04


hát ezt beszoptuk elvtársak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.01.13. 19:22


GrazieRoma írta:
zsolti írta:Nem kell scudetto.Folyamatos BL kell.Aztán ha véletlenül becsúszik egy,pezsgőt bontunk.
Montella meg...
Akinek Davide Lippi az ügynöke...
Aki nevetgél a kamerába,miközben egy vesztes meccs után interjúvolják...
Aki páros lábbal hajtotta volna el Lamelát...
Aki csak bizonyos feltételek mellett jönne Rómába...
...abból nem kérek.De ha egyszer ő lesz az edzőnk,majd szurkolok neki.Játékosként szimpatikus volt.Edzőként...
Viszont eredményesen dolgozik,ez tény.
Mindegy,meggyőztem magam,hogy nekem nem kellene.Lippi név?Beleborzongás.Vááá...


Motella nekem sem kellene, volt itt / igaz leszallo agban levo, szezont felado csapatot vett at.
Jatszatta az oregeket es tul nagy dolgokat nem tett, a szezon vegere szerintem a Fiorentina is 6-7 helyen lesz, azaz ott sem csinal csodat.

Nem tudom ki lenne jo a kispadunkra...

Pep Guardiola, Ancelotti .......... és hát ha Benedetto papa belenyúlna a zsebébe talán Mourinho... :roll: Spalletti óta nincs egy épkézláb edzőnk,aki néhány évig tudna építeni egy csapatot.... már pedig a fejétől bűzlik a hal..... amég nem lesz edzőnk ( normális) nem lesz eredmény, max 6-8. hely
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.01.13. 18:57


Az üres kaput el kell tudni találni, ez nem edzői felelősség, mivel nem volt más, Destronak kellett játszania, sajnos, most semmi nem megy be neki.... nincs edzőkérdés sztem, be kell rúgni a 10 ziccerből 3-4et és nincs miről beszélgetni... Candelanak igaza van, ez egy nagyon jó keret, de el kéne már hagyni a fogamzásgátlót és legalább azokat a kib*szott ziccereket berúgni...
A kapott góllal visszaestünk ismét, ez az egyetlen kritikai észrevételem, amit egy igazi nagy csapat nem engedhet mg!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.01.13. 18:38


Nem hiszem, hogy hiba volt Bojan elengedése, szerintem inkább Destro leigazolása volt az. Számomra ő egyáltalán nem illik a képbe. Hiába húzza szét a védelmet a két társa, amikor őt megeszik reggelire a védők. Oszinak is vannak ritka gyenge meccsei, de ő legalább tud gólokat szerezni még akkor is, ha lóg a nyakán egy védő (lásd napoli), Destro meg még akkor se, ha két méterre van a kaputól és senki nincs a közelében. Tehát kb. annyit mondhatunk el róla, hogy ugyan nem érzi a kaput, de legalább nem gyors. Lopez legalább az indításokra le tudna csapni, mert van sebessége és jól érzi a labdát.
Sokkal jobban jártunk volna, ha Lamelát szépen játszatja a bal oldalon, a jobb oldalra elhozzák Eduardo Salvio-t vagy Son Heung Min-t a hamburgból és ha mindenáron kell még egy befejező csatár, akkor Demba Ba-t. Nem hiszem h közülük bármelyiknek visszalépés lett volna a Roma és elutasították volna az ajánlatot.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.13. 18:07


gyuri67 írta:Pedig a serie-A legjobb kerete a miénk (Candela)


Szerintem valamilyen párhuzamos valóságban él, és még én vagyok slider. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.01.13. 17:46


eddig legalább ha ki is kaptunk legalább a gólok megvoltak ( 4-szer 3:2) de most már jönnek a gól nélküli meccsek nem éppen acélos csapatlok ellen, komolyabb csapat meg hülyére ver minket. Pedig a serie-A legjobb kerete a miénk (Candela)
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.13. 17:26


dagattroma írta:A mai napután (és a fél szezon után) azt mondom Zeman nem jó edzö,vicc a taktikája ha van egyáltalán,középcsapat vagyunk,kiscsapatnál tud bizonyitani ilyen szinten nulla,ugy nemlehet hogy csak támadunk védekezés szintesemmi,Amugy nem kellett volna elengedni bojant,és stekelenburgnak kapuba a helye


Stekkel egyetértek, de azért a mai meccs nem a taktikán ment el. Mi lett volna, ha ma Totti nem sérül le és játszik? Destro így is rúghatott volna egyet legalább az első félidőben. Ma mai meccs a támadókon és azok hiányán ment el. Destro helyzetkihasználásán, Lamela formáján, Marquinho - 3 hónap után először játszott és nem csatár. Akik a pályán voltak nem tudtak gólt rúgni - ez az ő hibájuk. Az, hogy a padon zéró támadó ült - különböző okokból, az a vezetőség hibája.

Zeman abból főzött ami volt. Napoli ellen idegenben ki lehet kapni, a Cataniától nem, ha a 3. helyre nyomulunk. Nem fér bele. És most a bíróra még ZZ-nek sem lehet szava.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.13. 17:07


Nem baj Zeman majd lenyilatkozza, hogy éppen kinek nem sikerült fél év alatt megértenie, az ő nagyszerű taktikáját, és minden rendben lesz..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Lami90 Dátum: 2013.01.13. 17:07


Az a legrosszabb, hogy kb. aki kontrára játszik, az meg is ver minket! Nem kell itt taktikai fenegyereknek lennie az ellenfél edzőjének, beállunk védekezni, 1 csatár elöl marad, előbb vagy utóbb, úgy is gólt rúgunk!

Zeman sajnos egy régi rendszert jelent, ami a mai futballban már kevés. Elhiszem, hogy jó, hogy minden meccsen 20x annyi helyzetünk van, mint az aktuális ellenfélnek, de ez nagyon kevés. A védelem romokban, a kapusposzton egy nb1-s szintű hálóőr. A középpálya szánalmas, olyan érzésem van, mintha Zeman érezné, hogy ki nincs formában az aktuális meccsen és csak azért is őt játszatja!
Ezzel a játékkal, játékrendszerrel kb. ugyanazt érjük el, mint LE-vel! Semmi több, csak kicsit látványosabb... Mondjuk furcsállom, hogy nem jelent meg még LE-vel egy interjú, amiben elmondhatná véleményét a mai Rómáról...
Lami90
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.12.02. 15:26
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.13. 17:06


GrazieRoma én is ezt írtam :)
Úgy látszik ma nagyon egy húron pendülünk... :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.13. 17:04


Na ennyit a 3. helyről. Kapálhatunk a 4-6 helyért.

A támadójáték iszonyat volt. Az egy dolog, hogy Lamela formán kívül van, de Destro helyzetkihasználása kritikán aluli. Az pedig hogy ilyen vékony volt a padunk támadó játékosokban a vezetőség hibája is. Kora ősszel Destro, Tallo, Pjanic és Lopez végig kopatatták a padot. Csakhogy most kezdődnek az eltiltások (Pjanic), sérülések (Osvaldo, Totti) és bizony a padunkat elküldtük/küldenénk kölcsönbe (Tallo már a Barinál van, Lopez szerencsére még csak az U20-as válogatottnál).

Ha Totti sérülése komolyabb most honnan szervál Sabatini bácsi hirtelen egy támadót?

Destro menjen kölcsönbe akárhová, rúgjon 10 gólt, aztán vegye meg a Juve vagy a Genoa. Tehetségtelen.
Ufófej, Marquinho vagy Dodo is rúghattak volna ma gólt, de ők nem befejezőcsatárok. Náluk az 1 kihagyott helyzet megbocsátható Destro 4 helyzete nem.
Valaki írta, hogy ő legalább helyzetbe kerül, míg Lamela és a Marquinho alig. Persze, hiszen a két szélső csatár néha teljesen a pálya szélén mozog, hogy széthúzza a védelmet Destronak (vagy az érkező középpályásoknak) ill. a felfutó bekkel össze tudjon játszani.

Bosszantó volt a mai meccs! Ráadásul jön az Inter, megyünk Bolognaban, jön a Juve. A mai meccsel együtt 4 mérkőzésre 9 pont kellene, hogy arról beszéljünk, hogy élmezőny. Kevés rá az esély...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.13. 17:03


Nem kell scudetto.Folyamatos BL kell.Aztán ha véletlenül becsúszik egy,pezsgőt bontunk.
Montella meg...
Akinek Davide Lippi az ügynöke...
Aki nevetgél a kamerába,miközben egy vesztes meccs után interjúvolják...
Aki páros lábbal hajtotta volna el Lamelát...
Aki csak bizonyos feltételek mellett jönne Rómába...
...abból nem kérek.De ha egyszer ő lesz az edzőnk,majd szurkolok neki.Játékosként szimpatikus volt.Edzőként...
Viszont eredményesen dolgozik,ez tény.
Mindegy,meggyőztem magam,hogy nekem nem kellene.Lippi név?Beleborzongás.Vááá...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2013.01.13. 17:02


A mai napután (és a fél szezon után) azt mondom Zeman nem jó edzö,vicc a taktikája ha van egyáltalán,középcsapat vagyunk,kiscsapatnál tud bizonyitani ilyen szinten nulla,ugy nemlehet hogy csak támadunk védekezés szintesemmi,Amugy nem kellett volna elengedni bojant,és stekelenburgnak kapuba a helye
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.01.13. 17:01


Nem is tudom ez a rosszabb, vagy az, hogy a mindenki által lesajnált Lazio 3 pontra a juvétól. Ha a zebrák így folytatják, akkor még a végén a merda megnyeri a bajnokságot...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2013.01.13. 16:59


Amondó vagyok Uraim,ha Montellának adtak volna esélyt és akkora pénzügyi keretet mint LE és Zeman,meggyőződésem,hogy nem itt tartanánk!
Játékospolitikánk nulla,igazolások nem ütősek, a lazio közben bajnok lessz.
Nem akarom bántani Zemant,de ez a szint neki már magas.(a scudettora gondolok).
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.13. 16:58


Saját értékrendem szerinti istenkáromlást fogok elkövetni,de majdnem ugyanezt érzem én is,fradista.
Bár több mint két meccs sikerült nagyon jól,de a következtetésed sajnos megállja a helyét.
Ám én még mindig azt mondom,hogy menni,menni,menni...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.13. 16:56


Ez volt az utolsó nem tv-s meccs a szezonban amit megnéztem!
Ezekért? Kik ezek, már bocsánat? Rómaiak? Kötődnek a klubhoz? 1 játékos van a pályán aki 2 szezont lehúzott nálunk, az Burdisso!
13/8!
A ma pályára lépő emberek közül 8-ról azt se tudtam egy évvel ezelőtt, hogy létezik.. kíváncsi nálatok mennyi az arány.
Perrotta, DDR nem érdemli meg, hogy játsszon?
Zeman is elmehet oda ahonnan jött. Ha DDR egy meccsen szarul játszik pályára se kerül, érdekes arra szarik az öreg, hogy a Milan ellen a mezőny legjobbja volt..
A szögletet miért nem adjuk be?
10 azaz 10 ponttal előz meg minket a Lazio. :(
Én jobban örülnék ha az öreg Zdnek az ő edzőjük lenne, és nálunk egy szakember ülne a padon (mondjuk az lehet állna, és adna instrukciókat is meccs közben)
Nagyon felidegesítettek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég