Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.14. 21:51


Mindkettő jogos! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.14. 19:09


Szemetek vagytok! Pellegrini dirket kihagyja a buntetot, hogy ne buszozzak vegig a masodik meccset, mert ti sikitofraszt kaptok tole, de ez se jo…
Igy legyen veletek kedves az ember….

Taddeinek meg nem a statjait kerem bemutatni, hanem a paktumjat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.14. 18:11


Kapitányi alkatnak valóban jobb Mancini és DDR, mint Pellegrini vagy Totti.
De Daniele valahogy máshogy volt "tuskó", mint Mancini.
Az ő vadaskodása soha nem irritált engem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.14. 18:08


F.Totti, Fotira gondoltam. :) Nincs bajom a fickóval, de olyan kis szárnysegédnek tűnik, ahogy ott ugrál az oldalvonal mellett, mikor Mourinho megpihen.
Ferkosz, ha az a szerelemgyerek lenne az edző, én is tudnék szurkolni. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.14. 17:59


Ferkosz írta:“Köszi, Jóska, hogy nem tudok szurkolni a saját csapatomnak.”

Én akkor is tudnék, ha Véber Gyuri es Pintér Attila törvénytelen szerelemgyereke lenne az edzőnk.

:D :D
Zsolti se gondolta teljesen komolyan. Csak mindig van egy hülye érzés az emberben, hogy egy fos győzelem indok egy újabb fos játékhoz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.14. 16:43


“Köszi, Jóska, hogy nem tudok szurkolni a saját csapatomnak.”

Én akkor is tudnék, ha Véber Gyuri es Pintér Attila törvénytelen szerelemgyereke lenne az edzőnk.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.14. 13:23


Igy van! Dehogy kapsz erte barmit is! Fogyatekkal elo embert nem bantunk!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.14. 12:58


mcsabi írta:
F.Totti írta:Ugyanakkor Pellegrini romanistább, mint bárki a csapatban. Érzelemdús igazi talján csávó.

Én ezt amúgy pont nem látom benne annyira, mint pl. Manciniben. Ha most lehetne választani kettejük közt, akkor nálam inkább ő lenne a csk. Többször látni őt odamenni a többiekhez, hogy megpróbálja felrázni őket és Josénak is inkább ő a szócsöve a pályán. Nálam Pelle - és ezért biztos kapni fogok - egy Rodrigo Taddei kaliber játékos.


Hát, nagyon másképp látjuk, de miért kapnál bármit is? Sőt, igazából vitatni sincs kedvem, mert szubjektív (te is , én is). Azért ha lesz időm és kedvem, hozok majd pár statot Taddei pályafutásából és párat Pellegriniéből.
Mondjuk elég a pedigréjüket összehasonlítani, de áshatunk ennél mélyebbre.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.14. 12:51


ericcartmen írta:F.Totti, ez a "Mourinho munkája lassan beérik" mondat többféleképpen értelmezhető, de én úgy értelmezem, hogy egyre több szar borul ki a szekrényből. Igy értetted te is, vagy másra céloztál?


Szándékosan volt kétértelmű, de itt most kicsit több, mint felerészben az ironia dominált, jól érezted. A faszi iszonyatos feszültségben él és feszültséget generál maga körül. Ez hosszabb távon kordában tarthatatlan. Illetve csak akkor lehetne ezt az állapotot elviselni, ha folyamatosan jönnének az eredmények. De ugyanakkor azt is látni kell, hogy a csapatunk játékát az opportunista és eredménycentrikus arcához igazította. Ezen is játszik a munkája. Csak épp nálunk nem tud konstans módon eredményeket elérni, így egyre több lesz a feszültség.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.04.14. 12:18


F.Totti írta:Ugyanakkor Pellegrini romanistább, mint bárki a csapatban. Érzelemdús igazi talján csávó.

Én ezt amúgy pont nem látom benne annyira, mint pl. Manciniben. Ha most lehetne választani kettejük közt, akkor nálam inkább ő lenne a csk. Többször látni őt odamenni a többiekhez, hogy megpróbálja felrázni őket és Josénak is inkább ő a szócsöve a pályán. Nálam Pelle - és ezért biztos kapni fogok - egy Rodrigo Taddei kaliber játékos.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.04.14. 12:10


F.Totti, ez a "Mourinho munkája lassan beérik" mondat többféleképpen értelmezhető, de én úgy értelmezem, hogy egyre több szar borul ki a szekrényből. Igy értetted te is, vagy másra céloztál?
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.14. 11:36


Zsolti írta:Bármit nyerünk, meg kell szabadulni Mourinhótól a kis Sancho Panzájával együtt.


Kire gondolsz? Tiago Pintora? Én őt megtartanám. Csípem a faszit, bár voltak ellenérzéseim, de már nem tűnik úgy hogy Mendes tenyeréből eszik.
Állítólag nem is túl harmonikus a viszonya Mourinhoval, mert nekünk nincsenek Haalandjaink.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.14. 11:26


Ja, és ez az elrejteni a gyengeségeket szöveg...
Rejtsük el úgy, mint a Lazio vagy a Fio. Kamu, kamu, kamu.
Egy Belotti-Solbakken-El Shaarawy trióval is illene hatban végeznünk. Dybalát abszolút nem használjuk ki például.
El kell engedni az eredményeket. Csapat kell. Persze mindenki nagy Roma-családról beszél, csak az apucinak van benne mindig 3-4 mostohagyereke. Kamu ez a családosdi is.
"Tammy? Nem lőtted be? Na bammeg. Most így nem mi vezetünk 1-0-ra, és már nem is fogunk. Ezt kellett volna belőnöd! Ezt az egyet! Xg-romboló nigga'!!! "
Köszi, Jóska, hogy nem tudok szurkolni a saját csapatomnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.14. 11:13


Bármit nyerünk, meg kell szabadulni Mourinhótól a kis Sancho Panzájával együtt.
Mourinho eredményeit gyengíti Abraham, vagy Abrahamet húzza le Mourinho taktikája...? Dzeko már rég összeveszett volna a "mesterrel".
Pellegrinit nem védem és "ajnározom" annyira, mint ti sokan.
De ő tényleg mindennek az alfája és omegája most. Nagyon kíváncsi vagyok a csere miértjére. Nincs gond a cserével amúgy.
A római közeg pedig már nem a tíz évvel ezelőtti. Mourinhót minden második hazai meccsen le kéne fütyülni a pic.ába. Helyette asszisztálnak mindenhez.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.14. 09:17


Abraham. Egy csatárnál messze többet számít az önbizalom, mint bármelyik másik posztnál. Sőt ezen a szinten ez a legfontosabb képesség. Ha a csapat támadásfókuszú, akkor érzi a súlyát az ék. Dzeko szinte csak ilyen edzőnél játszott. Ez összehasonlíthatatlan a Mourinho érával. Abraham most tényleg nagyon gyenge, de ebben közrejátszik az is, hogy hihetetlen nagy a nyomás rajta (és Bellottin, mikor ő van pályán). Minden helyzetére azt hiheti, hogy az utolsó volt. Ha mentálisan nem vagy egy C Ronaldo, akkor ebbe könnyű beleremegni és bukni. És megjegyzem, hogy Abraham, Bellotti és Pellegrini után felkészül Dybala. Látványos az ő visszaesése is az elmúlt meccseken.

Pellegrini. Na őt most nagyon trendi kutyázni. Kihagyott egy 11est. Totti is hagyott ki bőven. Ez fontos meccs volt? Mihez képest? Európa Liga negyeddöntő, első meccs, első félidő, 0-0. Ne túlozzunk. Ez egy közepesen fontos meccs volt a klub számára. Mégis nagyot megy a közösségi médiában az érv, hogy "lám-lám ebből is látszik milyen szar idén Pellegrini". Pedig ahogy eric is írta, nem flegmázott, nem arcoskodott, csak tévedett 10 centit. Mourinho munkája lassan beérik. Ugyanakkor Pellegrini romanistább, mint bárki a csapatban. Érzelemdús igazi talján csávó. Az északiak is irigylik töltünk. Egyszerűen nem értem, miért kell szidni (és nem az itteni kommentekre gondolok, hanem arra ami pl twitteren ömlik). Kihagyta. Nincs top formában. És? Él-hal azért a klubért, amiért mi is. Dybala jobb játékos, de azt inkább megérteném, ha őt vennék elő pár szar meccs után. Idejön egy évre, nem kötődik a klubhoz, teszi a dolgát, azaz tegye jól a dolgát a pénzéért (naív hozzáállás, de inkább érteném). De olyat nem kezdek el szidni és a csapatból kikövetelni, aki romanista. Őt pont akkor kezdem habzó pofával védeni és támogatni, mikor nem megy neki. Nem akkor vagy kapitány, amikor csókolgatod a címert egy gól után, hanem amikor nem megy, akkor is kimész minden meccsen a többiekkel és gürizel, próbálod jobbá tenni a dolgokat. De úgy tűnik a római közönség egy részének Mourinho kell. Inkább legyen valaki provokatív, egoista, nagyszájú, mint csendes melós. Szöveggel és manipulációval sok minden elfedhető, sok minden magyarázható. Így lesz hibás és felelős egy romanistából. Szép jövő. De legalább nem meglepő. Papírforma volt ez már a kinevezésekor. szakad a csapat, szakad a tábor, nő az ego.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.04.14. 08:05


Rég izgultam enyire Roma meccsen, nagyon akartam, hogy nyerjünk.
Az első félidő még nagyjából rendben volt, rövidebb szakaszoktól eltekintve kontrolláltuk a meccset, bár helyzetünk nem sok volt. Viszont a második félidő kritikán aluli volt, simán fölénk nőttek, kerestük a labdát, másodpercekre tudtuk csak megtartani, rossz passzok és rossz döntések sorozata. Az X igy is meglehetett volna, de nem érdemeltük volna meg.
Pellegrini ekézésével és a cserével nem értek egyet, kihagyta a büntetőt, de nem flegmázott, alapvetően nem rúgta rosszul, peche volt, bár nem tudom eléri-e a kapus, ha kicsit beljebb megy.
A lecserélés remélem vele egyetértésben történt, mert amúgy egy kihagyott 11es után nem szokás lekapni a játékost, inkább hagyni kell, hogy a pályán javitsa ki a hibát. Szerintem tudott volna ő még segíteni a második félidőben.
Zaleswskit sem hibáztatom a gól miatt, megverték 1-1-ben, van ilyen, egy alapvonalról visszatett labdából nem kellene feltétlenül gólt kapni. RÁadásul minek van 5 védőnk, ha nem azért hogy 1-1-eknél legyen plusz ember, aki biztosít.
Azért a továbbjutás meglehet, de nem lesz egyszerű.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2023.04.14. 06:00


JOSBOMO írta:Nagyon ideges vagyok és bánt a tegnapi meccs!
Pellegrini, igen római, meg szeretjük, de amit mostanában nyújt siralmas, egy Római kapitánynak ilyen tétű meccsen oda kel állnia és berúgnia a 11 est, egy Totti, DDR sosem hibázott komoly meccsen... Helyes volt a cseréje!!Fel kell ébrednie, mert ez nagyon kevés.
Én Abrahamot tegnap este óta elengedtem... ha Dzeko játszik, de még ha Pinamonti is 2-3 gólt lőnek!!! Egyszerűen nem tud érkezni, nem érzi hová kellene beindulni, siralmas! Volt több nagyon jó beadás, volt Spinának gólpasszszerű passza, de semmi mindig le van maradva és fogja a fejét, hogy jaj nem jön össze... Lehet szidni meg utálni is Dzekót, de nem is lehet egy lapon említeni Tammyval!!!! Pedig tényleg szerethető figura, de sajnos vagy nem sajnos nekünk góllövő csatár kell, nem egy kedves srác...
A csapat jobb, mint a Feyenord, jól is játszottunk, de nincs vége az akcióknak... így nem lehet.


Minden egyes mondattal,szóval egyetértek! Esküszöm jobb lesz így Tammy nélkül! Ezért fogunk nyerni!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.14. 05:13


Szakmailag nyilván jobb Dzeko, ezt soha nem tagadtam. Tiszta sor.
Ejnye, Mister..."Nekünk nincs Haalandunk..." Az ilyenektől begőzölök. Kloppunk nincs, Tuchelünk, Guardiolánk.
Mourinho taktikája egy eshetőségre kiváló. Szerintem. Hogy a BL nyolcaddöntőben egy sztárcsapat ne 7-1-es összesítéssel csapjon ki minket. Italianóval lehet ez lenne.
De hogy lesz.rnám.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.04.14. 05:03


Nagyon ideges vagyok és bánt a tegnapi meccs!
Pellegrini, igen római, meg szeretjük, de amit mostanában nyújt siralmas, egy Római kapitánynak ilyen tétű meccsen oda kel állnia és berúgnia a 11 est, egy Totti, DDR sosem hibázott komoly meccsen... Helyes volt a cseréje!!Fel kell ébrednie, mert ez nagyon kevés.
Én Abrahamot tegnap este óta elengedtem... ha Dzeko játszik, de még ha Pinamonti is 2-3 gólt lőnek!!! Egyszerűen nem tud érkezni, nem érzi hová kellene beindulni, siralmas! Volt több nagyon jó beadás, volt Spinának gólpasszszerű passza, de semmi mindig le van maradva és fogja a fejét, hogy jaj nem jön össze... Lehet szidni meg utálni is Dzekót, de nem is lehet egy lapon említeni Tammyval!!!! Pedig tényleg szerethető figura, de sajnos vagy nem sajnos nekünk góllövő csatár kell, nem egy kedves srác...
A csapat jobb, mint a Feyenord, jól is játszottunk, de nincs vége az akcióknak... így nem lehet.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.04.13. 20:56


Véletlen kitöröltem :lol:

Igen, éppen írtam, hogy végtelenül szimpatikusan játszanak, a mostani meccsükön is 1 félidő alatt 12 lövés 2 gól. Szerencsénk van azzal, hogy a szezonból már csak 9 meccs van, mert ha a fél szezon hátra lenne, simán beelőznének.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.13. 20:54


Volt róluk szó pár hete. Elég komoly Italiano fan lettem. Spalletti, De Zerbi és ő a 3 kedves edző jelenleg. Bárcsak egyszer kifognábk egy ilyet.
.....
Csak álmodtam, hogy volt itt egy Fiorentina komment? :o
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.13. 20:42


Iráni a srác, F.Totti. :)
Salzburg ellen is így indultunk. Simán van esély.
Viszont ki nem állhatom, hogy arra vagyunk felépítve, hogy No Dybala, no party.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.13. 20:34


Pellegrini nem sérült. Taktikai oka volt a cserének. Magyarán megvan a bűnbak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.13. 20:15


Hát Mourinho előnye pont az, hogy ilyen meccsek nincsenek. Szóval ez ma meg sem történt.
De ha a jó oldalát akarjuk nézni, akkor tényleg a visszavágó az. Egyrészt hogy lesz, másrészt hogy busz nélkül.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.13. 20:12


Zsolti írta:Mármint Jahanbahs? :)

Tényleg van ilyen? :D
Tuti valami 14 éves feketeafrikai tehetség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2023.04.13. 20:15-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég