Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:39


Tán te is szenvedtél olykor közben? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:32


Na igen. De te azt veted fol, hogy ki miert nez focit. Es en azt teljesen meg is ertem, hogy ha valaki afoci klasszikus, ha tetszik joga bonito-i ertelemben vett szorakozas miatt. Szuper. Nezze amiatt. Nade akkor miert nem azt nezi? Mindig vannak szep focit jatszo csaptok. Meg kell keresni es azokat nezni.
Itt az a kerdes, hogy miert nez valaki as roma meccset? En speciel nem, nem az eredmeny miatt. Valami miatt. Adjon valamit. Fonsecanal es monchinal ereztem azt, hogy az egvilagon semmit nem kapok. Mou-tol eddig eredmenyt kapok. Az tobb mint elegendo. Egyelore. Lehet, hogy a zsinorban nyert tizenxedik kupa utan mar nem lesz elegendo. De igy az elso utan meg az.
Raadasul mou-t semmiert nem lehet hibaztatni. O mou, csak az tud lenni, ami. Vedekezik, ha kell, teljesen szegyentelenul. Ha valaki is hibas a megmyert kupakert (ezt muszaj igy irnom), akkor az a vezetoseg, tehat, mert ok azok, akik rank szabadotottak ezt a nyerogepet es most nyithatjuk az esernyot a kupaeso miatt. ( a koltoi tulzasokat tessenek elnezni)

Nekem spec nem delirium a szezon. De remelem a vege az lesz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:15


Én lehet elküldtem szinte minden edzőt. Töredelmesen bevallom.
Ebben igaza van tommnak. Nem vagyok rá büszke. Már bánom. Szurkoló voltam, nem gondolkodtam.
Mourinhóval más a helyzet. Az idő majd mindent eldönt. Bár nem biztos. Ha megnyeri az El-t, utána már semmilyen eredménnyel nem fog bukni.
Tomm, senki nem akart szép játékot. Megint túlzol. De ez már lerágott csont.
Viszont tényleg fura: ez a szezon a többségnek maga a delírium, néhányunknak meg tömény szenvedés.:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.21. 20:12


mármint neked irreleváns tomm
megint az alpkérdés: ki miért néz focimeccset
én azért hogy szórakozzak és mellesleg eredmény jöjjön, te meg az eredmény miatt kizárólag ezek szerint. Ez azért jelentős különbség.

Spallettiról meg nyilván az első regnálás a mérce nem a második. Hisz nem embert, hanem adott csapatjátkot kerestem mércének ugyebár :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:09


Trigoria írta:
Legyen nezhetobb a foci. Legyen jobban szervezett a tamadas. Ki szerint? Ki a felkent pap, akihez igazodni kell.
elég átnézni Nápolyba és/vagy Spal regnálása nálunk. Nekem ez jó lesz mércének. Legyen ez az egyik véglet, és Mou a másik. valahol középütt én már elégedett lennék


Nanana. Nem kell atnezni rnapolyba!
Nehany evvel ezelott itt volt spall. Ugyhogy eleg a sajat palyara nezni. Hat nekem magyon az az emlekem, hogy hasonlo volt a hangulat vele kapcsolatban is. Minden edzo el lett kuldve vmi melegebb eghajlatra, nem mintha a mai magyar-ill olaszorszag nem lenne eleg meleg. Spall is meg atobbi kozeputas is. Es most mou is.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:04


De konyrogom arrol kell olvasni a dontobe jutas utan kozvetlenul, hogy mou menjen -e. Szerintem ennel nagyobb provokacio nincs. Az, hogy valaki szereti-e a focijat, teljesen irrelevans.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.21. 20:04


Legyen nezhetobb a foci. Legyen jobban szervezett a tamadas. Ki szerint? Ki a felkent pap, akihez igazodni kell.
elég átnézni Nápolyba és/vagy Spal regnálása nálunk. Nekem ez jó lesz mércének. Legyen ez az egyik véglet, és Mou a másik. valahol középütt én már elégedett lennék
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 19:50


Viszont egy másik dolgot is el kell ismerjek. Tomm, a te, a ti szemszögetekből esküszöm értem, hogy a kupa mindent visz.
Annyi kupátlan év után.
De eddig sem ezekből éltünk. Valami meg nem foghatót elvett Mou, és adott helyette valami kézzel foghatót. Valami konkrétat. És nektek ez a konkrét számít. Értem és tiszteletben tartom.
Hidd el, tomm, ha biztosan tudnám, hogy a következő szezonban már nem Mourinho lesz az edzőnk, ugyanúgy "égnék", mint ti.
Viszont a tudat, hogy augusztustól ugyanezt kell nézni...Nem bírom elfogadni.
Ezért kérem mindig azt magamban, hogy nyerjük meg, aztán lépjen. Csak akkor meg kapni fogom tőled az ívet, ha bármelyik meccsen két gólt merünk kapni. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 19:37


Tomm, nem kéne ennyire...nem is tudom hogy írnod.
Direkt provokálsz megint, mert feldúlt a hozzászólásom, vagy csak szimplán baromságokat írsz.
Az első bekezdésed...A legnagyobb koncentráció és energia a letámadáshoz kell. Ezt a szakma mondja. A Leverkusen fociját antinak nevezni...Számos konkrétumot megfogalmaztak már itt többen. Én nem vagyok labdabirtoklás-mániás. Gyengébbnek titulált csapat ellen domináljunk-mániás vagyok.
Ha nem nyerünk döntőt, akkor kártyavárként omlik össze José birodalma, mert akkor jövőre lehet megint Konfetti lesz. Amit persze meg tud nyerni...
De én nem vagyok szarházi, egy esetleges második hely miatt nem fogom darabokra szedni. Nagyon aljas és sportszerűtlen lenne. Mindössze annyi bántana, hogy a fő sorozatban, a bajnokságban elengedte a dolgokat, vagy ennyire volt képes. Mindent egy lapra tesz fel.
Eddig egy körrel jobb, mint Fonseca. A Konfettit hadd ne nézzem annyira, mert Italiano nemsokára hasonló szinten lesz. Fonsit az MU és a Sevilla megállította. Szóval ha Mou legyőzi a Sevillát AKÁRHOGY, akkor férfiasan be kell vallanom, hogy lekörözi Fonsit.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 19:34


Ha megynerjuk a kupat, en mar most lazadok a kerdes feltevese ellen.
Ha nem, akkor alapvetoen teszek ra.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.05.21. 19:31


lehetne egy kvízkérdést(szavazást) feltenni, hogy sikeresnek ítéled e a szezont.......nyilván az uefa kupa döntő utánra intézni a kérdést

úgy se bírom magamban tartani :wink: :mrgreen:

nyilván ha megnyerjük az uefa kupát, nálam SIKERES, ha bukjuk, akkor meg tré az egész.....

ettől eltekintve, magunk között szólva, ez a szezon még a tavalyinál is betegebb, fárasztóbb a számomra. :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 18:53


Egyreszt amikor azt irtam, akkor kb barki tudott golt loni nekunk, csak a szerencsen mulott a dolog, most egy igazan massziv, ellenallo csapat jatszik, ez mar nezheto, sztem ez nem antifoci, nem trollkodas, ez kokemeny melo, iszonyatos koncentracio, hideg fej, stb. Az antifoci az, amit a leverkusen mutatott, ket meccs, nulla gol.
Masreszt foleg ennyi eredmenytelen ev utan nullaval valo osztas az eredmenyt lefitymalni.
Harmadreszt a ti kivanalmaitoknak lehetetlenseg megfelelni, hiszen csak szubjetkiv lozungokat puffogtattok, semmi konkretum. Legyen nezhetobb a foci. Legyen jobban szervezett a tamadas. Ki szerint? Ki a felkent pap, akihez igazodni kell. Te voltal egyedul, aki valami konkretumot irt, a labdabirtoklast hianyoltad. De amikor volt labdabirtoklas, nem siettel tapsolni: jo-jo ez tenyleg valami, de...
Amit zsoze tud, az az eredmeny, es eddig hozza is. Ez kezzel foghato, konkret. Ezzel szemben ti a sajat erzeseket keritek szamon a szegenynek eppen nem mondhato kis jozsikan. Szebb foci. Ez onzoseg, egoizmus, akkor amikor van kezzelfoghato oromforras.
A negyedik hely az amolyan potcselekves.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 17:17


Tehát eredményfüggő. :)
Mert ha jó focival kiestünk volna az elődöntőben, de a bajnokságban mondjuk negyedikek lennénk, akkor az egyértelműen rosszabb neked, ugye?
Ez most nem kötözködés. Anno azt írtad, hogy ez a játék a létező leggázabb, ha nincs eredmény. Tehát amíg van eredmény, addig bírod nézni eszerint. Nyilván megértem, csak hangosan gondolkodok helyetted. :)
Eredménynek minősül esetleg az, ha májusig ott vagyunk bármelyik kupában, és a 4. hely is közel van. Ezt idők végéig fogja hozni José. Nem fog mindig nyerni, de ott lesz.
Kérdés az, hogy ez másfajta felfogással tényleg elérhetetlen-e a klubnak. Úgy néz ki sajnos.
Bár ahhoz még meg kell nyernie a kupát, hogy egyáltalán legyen miről vitatkozni.
Ilyenkor már a kinti ultrákat sem érdekli, hogy kétszer egymás után előttünk végez a Lazio. Mondjuk én is leszarom. Csak kint mindig volt egy ilyen igény...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 13:29


Azt, hogy minden evben kupadontosok vagyunk? Azt barmeddig tudnam nezni. Hangsulyozom: ez nem eredmenykozpontusag. Szallitson valamit, aminek lehet orulni. Ha 80%os labdatartast tud szallitani , akkor azt. Ha kupakat, akkor azt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 13:21


Rendben. Ez tiszta sor, tomm. Komolyan.
De ezt te meddig tudod nézni? Még egy év? Akár tíz év is lehet?
Vagy nálad egyértelműen kupafüggő?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 10:42


En megforditanam a dolgot. Talay nyert egy kupat, iden bent van a kupadontoben. Ha megnyeri akkor ott a ket kupa. Minden mas egyeni (folyamatosan valtozo) preferencia, amiket eloterbe tolni egoizmus, onzes, ripacskodo szinjatek.
Es ennek semmi koze a minden aron gyozni akarashoz. Ennek ahhoz van koze, hogy ez nem mukorcsolya vagy toronyugras. Amikor megalkottak a foci szabalyait, akkor nem pontozasos rendszert, hanem gol-alapu rendszert hoztak letre. Oket kell szidni, nem murinnyot, vagy jegtancot nezni. Vagy mindig az aktualisan szep focit jatszo csapatokat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.20. 15:23


Jó lenne egy ilyen trollhívő tömeggel szurkolni. :)
De hát kábé 3-4-en lennénk a fórumon is ilyenek.
Bár...:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.20. 13:28


Wow Zsolti, tökéletes gondolatmenet!! Pont ez kell az elfogadáshoz. Nem számít mit gondol a tömeg. Te (és azért még elég sokan mások) látod, hogy José önmaga a hatalmas, égbe mutató, középső ujj a focivilág arcába. És ez nem is egy eröltetett gondolat, mert tényleg ez a faszi. És ezt ő is tudja. Sőt imádja a szerepét. Szerintem szomorú a meccs eleji Pellegrini lövés miatt. Ha az nincs, 0.0-ás xGvel jutottunk volna tovább. Meseszerű lett volna . Gyakorlatilag gúnyt űz a kis Guardiolákból. A nagyból nem tud, de akik őt majmolják, azok könnyen megégnek José ellen.

Nekem ez tetszik. Ha elfogadjuk, hogy ő is tisztában van ezzel, máris könnyebb szeretni. Taps :!:

Amire Bp-re jönnek, nagyobb rajongó leszek, mint valaha :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.20. 13:20


Eric, a TT-ben Vályi Bence rómás. Bár ő azt hiszem nem felvállaltan az, úgyhogy ne terjesszétek :D :D :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.05.20. 12:35


https://www.instagram.com/p/CsZwZn8At3_ ... mAi8e3UqRk

Aranyosak ahogy Kumbullának üzennek. De a tapló Mancini itt is kioszt egy nyakast :D :D ennek tuti baj van a fejével :D
feram89
 
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.05.20. 12:34


F.Totti írta:Na az gyönyörű keresztrefeszítés lenne. Álljak bele egy "nem szeretem Josét" véleménybe, miközben épp a klub legnagyobb nemzetközi sikerét készül elérni, ráadásul egy olyan emberrel hivatkozva, aki valószínűleg többet tud a klubról, mint bárki az országban. Az már ehhez képest csak apróság, hogy rá sem tudnám venni ilyesmire.

Mondjuk olyan podcastot ismerek, ahová talán meg tudnám magam hivatni és Róma fan az egyik gazdája, de vele meg nem annyira vitatkoznánk, mert sok mindent hasonlóan lát.
José iszonyú megosztó. Ezt szerintem azok is elismerik, akik istenítik. Edzők közt ebben biztosan nr1

Nem lenne keresztrefeszítés, de legalább végre érdemes lenne meghallgatni a műsort. Mondjuk az EL döntő miatt valószínűleg egyre több a Jose-fan, szóval nem lennél népszerű a véleményeddel, de azért meghallgatnék egy ilyen "vitát".
Melyik podcastban van Rómás host? Lehet tudni hogy ki ő?

Xaba írta:A következő években, amikor már rég más lesz az edző, más lesz a csapat, más lesz akár a játék is... És a legvalószínűbb forgatókönyv szerint nem nyerünk semmit a kövi 5 évben. Jó lesz visszagondolni arra, hogy van 1-2(?) kupa a vitrinben. Teljesen biztos vagyok benne, hogy 5 sikertelen év után nem úgy fogok visszaemlékezni a Mou időszakra, hogy milyen szar volt a játék. Hanem az marad meg, hogy szereztünk kupát/kupákat a vitrinbe.

Lehet, de az El döntőt soha a büdös életben nem akarom visszanézni az tuti, ellenben a Barca 3-0-át már többször visszanéztem (ok, csak részletekben), nekem az nagyobb siker, sportszakmai szempontból az a BL menetelés összehasonlithatatlanul magasabban van, mint az idei EL siker. Szóval hogy utólag ki mire emlékszik szivesen, az relativ.

Zsolti írta:És rájöttem, hogy engem ez jobban frusztrál a nézhetetlen játéknál. A Mourinho-mágia szakmai irányból való megerősítése. Mert az egy lufi. Soha senki nem fog tudni meggyőzni arról, hogy ő szakmailag egy komplex edző.

Ez tök jó megközelítés, ez engem is zavar benne, csak eddig nem tudtam ilyen jól megfogalmazni. Nyilván a személyisége sem szimpatikus, de azért nehéz neki szurkolni, mert nem akarom utána mindenhol azt olvasni, hogy mekkora edzőzseni, amikor nem is.

tomm írta:En esdig csiptem zsozet, de most, hogy bejutottunk az el-dontobe mar en is utalom

:) Helyes, támogatom :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.20. 11:06


A kettő együtt lett volna a legtutibb. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.20. 08:43


De most, hogy bejutottunk, az jó az olasz focinak? Vagy csak, ha a juve jut be, az a jó? :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.20. 08:23


Na, F. Totti, tegnap agyaltam egy kicsit. :wink: "Használtam" a módszeredet.
Mi idegesít a legjobban a csapat körül ? Először ezt kellett tisztáznom magamban. Már ez sem volt könnyű.
Nem José Mourinho személye. Abban is vannak elég gáz dolgok, de elvileg annak megvan a magyarázata.
Nyilván a játékunk, a taktikánk az, ami elfogadhatatlan számomra. Nem néhány meccsre, hanem egy szezonra. Ám magamat is megleptem azzal, hogy van, ami ennél is jobban zavar. Mégpedig az, hogy ki van azzal tisztában, hogy mi... hogy is mondjam, mert ez is hülyén jön ki..., hogy mi nem vagyunk annyira jó csapat. Nagy küzdők vagyunk, farkasok, de nem vagyunk jók. Mert ahogy írtad, F. Totti, trollkodunk. Örkényi módon, groteszkül, feje tetejére állítjuk a világot. Mert így is el lehet jutni oda, ahol most vagyunk. Nem kell hozzá korszerű, modern, fogyasztható foci. No már most... Ha valaki ezzel tisztában van, és így szurkol, így élteti Josét, hogy közben pontosan tudja, hogy ez egy "vicc", egy középső ujj felmutatása a futballnak, akkor talán én is bele tudnám magam élni egy ilyen közegben újra a szurkolásba. Csak hogy én azt érzem, hogy sem itt a fórumon, pláne nem kint Rómában, nem így gondolnak Mourinhóra az emberek. Edzőzseninek, és nem pszichológus zseninek tartják. Úgy gondolják, hogy mi nagy csapat leszünk az El-kupával. Lehet, hogy nem így van, de nekem így jön le. És rájöttem, hogy engem ez jobban frusztrál a nézhetetlen játéknál. A Mourinho-mágia szakmai irányból való megerősítése. Mert az egy lufi. Soha senki nem fog tudni meggyőzni arról, hogy ő szakmailag egy komplex edző. Hiszen a saját szemünkkel látjuk hétről hétre: nem támadunk. Ha igen, akkor a vak is látja, hogy sok rendszer nincs benne. A kénytelen-kelletlen felívelt labdákról nem is beszélve. Viszont ezt a mágiát ki kell tudni alakítani. És ő kialakította. Kinek sikerült ez így edzőként ? Hááát...No ez kemény. Le a kalappal. Idomította a hírhedt római közeget.
Szóval szerintem megfejtettem magam. :)
Természetesen a közönség ezután is szakmai zseninek fogja tartani őt. És minél több eredménye lesz, annál jobban fog ez engem frusztrálni. Ez nem járható út. Ezen a vonalon nem leszek jobban.
És most kéne keresnem ugye egy pozitív, egy élvezhető pontot Joséban. Paradox módon én ezt abban találom meg, hogy ha trollként gondolok rá. Imádom, amikor megöleli a játékosait, imádom, amikor rázza és üti a plexit a szurkolók felé, imádom, ahogy mosolyogva pizzázik a vonaton, imádom, ahogy a tortaszeletet odaviszi Pellegrininek és imádom, ahogy nyilatkozik szívről és lélekről. Itt nem érdekelnek a marketingfogások.
De hogy tudom összeegyeztetni az én troll-Mou képemet a nagy többség edzőzseni-Mou felfogásával...? Ez itt a kérdés. Mert jelen pillanatban kioltják egymást.
Ha ez sikerülne nekem, akkor a nézhetetlen játékot kéne még valahogy megemésztenem, ám az jóval könnyebben menne.
No hát meglátjuk.
Köszi, F. Totti. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.20. 07:21


Nyilván ez volt az utolsó olyan kupasorozat, ahol nem futunk bele nagyobb csapatokba.
A Sevilla meg egy fasza kis támadó csapat, de nem sztárokkal.
Pont az ilyen való az edzőnknek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 78 vendég