Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 18:04


Elvileg 29 pontunk volt 20 forduló után akkor.
Azóta 16 meccsen 31 pont.
Jelentős különbségnek tűnik. Tudom, hogy neked ez a Mou-pontvesztés a mániád. :wink:
Hát no, igazad van. De ezt tudtuk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.05.13. 17:54


vki kiszámolná, hogy mennyi pontot gyűjtöttünk DDR-rel a bajnokságban, és mourinhoval szintén a bajnokságban? (jan.16-án állították fel)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.13. 15:25


de hétfőn bologna-juventus lesz sn
ezt írta lent is valaki
épp ezért lehet az előzésük is akár a 4. helyért
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28033
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 15:10


Hááát... :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.13. 15:04


azzal nem is számoltam, nem fognak. most már lesz*rják a bajnokságot, bl tuti nekik, rámennek el-re. bologna-juvét nem fogják előzni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8137
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 14:56


Snatch, úgy van, ahogy leírtad.
A baj akkor van, ha az Atalanta 4. lesz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 14:55


Oké. MP-ért elnézést kérek. Nekem az zsigerből jött a másik topikból, nem átgondolván azt, hogy azt a területet itt nemigen olvassák.
Szóval abban semmi sértő szándék nem volt, csak oldani akartam a feszültséget.
Nem sikerült. Olaj lett a tűzre. Bocsánat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.13. 14:53


f*szt! most már lebeszéltél róla :D ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8137
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.13. 14:51


snatch írta:nem úgy van, hogy ata 5., és mi 6., miközben ata megnyeri El-t, akkor mi mehetünk? én ezt az opciót hittem. mert ha ez nem játszik, akkor szurkol a t*köm nekik az el-döntőben :mrgreen:



:D :D :D
Jó, akkor nem mondom, hogy nincs így. Szurkolj nekik, aztán utólag kiderül :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9933
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.13. 14:51


nem úgy van, hogy ata 5., és mi 6., miközben ata megnyeri El-t, akkor mi mehetünk? én ezt az opciót hittem. mert ha ez nem játszik, akkor szurkol a t*köm nekik az el-döntőben :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8137
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.13. 14:46


snatch írta:amúgy srácok, mi, mint Roma szurkerek, nyugodtan készüljünk fel a legrosszabbra, azaz az Ata nem húzza be az El-t, vagy ha igen, akkor úgy végez, hogy nekünk nem lesz esélyünk a Bl-re. Ez olyan rómás lenne, lesz. Kb erre van a legnagyobb esély.


Nem vagyok teljesen képben a komment előzményekkel, de ez biztos? Mármint hogy van még esélyünk a BL-re, ha az Atalanta mögött maradunk? Tudtommal az EL győztes BL kvalifikálása nem örökíthető tovább. Azaz hiába végez akárhol a Gasperini csapat, nekünk csak akkor van esélyünk ha ötödikek leszünk. Azok pedig nem leszünk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9933
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.13. 14:41


ahh, ezt az MP-s dolgot enm is vettem észre, volt egy kis gap a tegnapi fórumolvasás és a mai között, így elsiklottam felette, de legközelebb ezt majd kisatírozom a hszből innen, ígérem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8137
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.13. 14:31


így csak sejtem, gondolom, hogy nem csak fizikai fáradtságról van szó itt, mert azt lehet kompenzálni megfelelő pihenéssel, masszázzsal, étkezéssel, mindenféle regenerációs cuccal
hát de nem. Mert a többi csapat is kompenzálja. Csak ugye nekünk az EL-döntőt játszó csapatokhoz képest eggyel volt kevesebb meccsünk a szezonban. Tehát k.rva sok mccsünk. B.szhatod a pihenést. :)
hogy Hegyi Ivánnál jobban ért a focihoz. A mostani focihoz. És valószínűleg ugyanez igaz Nyilasira is.
náluk én is vazze. :D Náluk itt szerintem lassan bárki a fórumon.
Az egy utalás volt a politikai topikra.
gondolod nem tudom? :wink: Mégis igaz amit mondtam. Én felszisszentem kínomban.
Légyszi Magyar Pétert vagy bárkit a csudálatos elitünk bármelyik oldaláról itt ne emlegessünk még poén szinten se. Légyszi, légyszi, légyszi.
ugye? :wink:
végre beszélgettünk
mert generálod - mindenáron

na mindegy, nem az én fórumom, modi se vagyok régóta, a tulajt láthatóan nem érdekli ez a vita, így azt csinálsz amit akarsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28033
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.13. 14:24


Légyszi Magyar Pétert vagy bárkit a csudálatos elitünk bármelyik oldaláról itt ne emlegessünk még poén szinten se. Légyszi, légyszi, légyszi.

Zsolti, amúgy azt minden irónia vagy túlzás nélkül felvállalhatja Josbomo (nem ismerem, csak innen), hogy Hegyi Ivánnál jobban ért a focihoz. A mostani focihoz. És valószínűleg ugyanez igaz Nyilasira is. Várhidi már határeset. Ők nagyon a múltban élnek. Nem néznek meccseket, nem olvasnak elemzéseket. Sablongyárosok. A történelmi focihoz persze többet értenek, mint itt mindannyian egybevéve, de arról, hogy most mi miért történik a pályán tényleg fogalmuk sincs. Vagy ha van, akkor direkt nem mondják el. Esetleg nem tudják elmondani, mert nincs meg a nyelvi készségük hozzá.
Hrutka Rudi más kávéház. Ő képben van és nem kérdés, hogy más kategória, mint egy fórumozó. Ki volt a másik csávó? Ha Holczer Ádám, akkor ő szintén nagyon jó. De ők a ritka kivételek. Szekeres Adrián mellett ők azok, akik számomra mérvadók. Van még pár baromi felkészült srác (azok akik nem a fociból jönnek), de ők nagyon szélsőséges taktika mániások. Abban jók, de csak abban. Elvakultak és szélsőségeek. Állandóan abba a hibába esnek, hog yvégeredményben az a zseni, aki győz és az a fogalmatlan, aki veszít.
De a vállogatott meccseken szoktam olyan szakértést hallani volt vállogatott játékosoktól (Korsós, Sebők vagy Simek jut eszembe), hogy az tényleg nem több és mélyebb, mint ami itt megy egy meccs közben. Pedig ők pénzt kapnak érte, ez az életük, csak épp felkészületlenek. Mi meg ha másból nem is, de a saját csapatunkból felkészültek vagyunk. És leginkább azért, mert egymástól tanulunk, informálódunk. Szóval bárki lelép, az veszteség, függetlenül attól, milyen véleményt képvisel. Szóval leginkább PEACE!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2024.05.13. 14:31-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9933
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 14:19


Az egy utalás volt a politikai topikra.
Trigo, végre beszélgettünk. Kedvencem volt. Beírt danikov, Hunszi, F.Totti. Egyikőjük sem ért velem egyet, de beszéltünk a csapatról.
Stílusom pedig nincs. Nem vagyok bicskanyitogató, ha erre akarsz utalni. Tommnak van stílusa. De őt azért kedvelem/kedveljük.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.13. 14:18


amúgy srácok, mi, mint Roma szurkerek, nyugodtan készüljünk fel a legrosszabbra, azaz az Ata nem húzza be az El-t, vagy ha igen, akkor úgy végez, hogy nekünk nem lesz esélyünk a Bl-re. Ez olyan rómás lenne, lesz. Kb erre van a legnagyobb esély.

Ami pedig a csapatot illeti, nem sportoltam ilyen szinten soha, így csak sejtem, gondolom, hogy nem csak fizikai fáradtságról van szó itt, mert azt lehet kompenzálni megfelelő pihenéssel, masszázzsal, étkezéssel, mindenféle regenerációs cuccal, de a mentális fáradtság eliminálásához valószínűleg nem annyira ideális a 3 naponta Bl-döntő szintű meccsek játszása. Egyszerűen leeresztettek a srácok, és hiába magyarázza el DDR a taktikát, hiába gyakorolják, amikor alkalmazni kell, már nem olyan élesek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8137
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.13. 14:15


pedig én megértem JOSBOMO-t teljes mértékben
Zsolti, nem értesz és nem tanulsz semmiből.
Tudod hogy kedvellek alapvetően, ezért így olvasd, amit írok légyszi.

ha téged kővel dobálnak, te akkor is kenyeret keresel a táskádban
FELEJTSD MÁR EL, hogy mindenkivel jóban kell lenned! Pontosabban azt, hogy mindenki jóban akarna lenni veled, ha nem bírja elviselni a stílusod.

Ez így nem fair, mert én semmi sértőt nem írtam rád. Soha.
mert csak azért lehet elmenni innen???

Én kiszálltam a Zsolti fórumról, korábban ez Aktuális meccs topik volt.

megszámoltam, csak ma 28 hszb-ől 13 a tied ebben a topikban Zsolti. Nehéz így vitatkozni JOSBOMO állításával.

Nagyon nehéz lett a stílusod itt sajnos. Folyamatosan tolod a dolgaid. Kérdezel, és mindenáron véleménycserét akarsz. Beszúrkálsz poénokat, smileykkal tolod tele, de más csak a falra mászik ettől.

de figyelj a kommunikációra, kacsints, mosolyogj, és neked is könnyebb lesz elviselni engem vagy a másként gondolkozókat. :)
senki se akar téged "elvilseni". Senkinek sem kötelező. Kommunikációs tanács pedig a te szádból - hogy is mondjam - az utóbbi két év után szerintem nem hiteles :wink:

A MP-es megjegyzés meg egy irtó rossz helyen irtó rosszkor elsütött "poén" volt. Ha már kommunikáció...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28033
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 11:51


Ne tegyél ilyet.
Ez így nem fair, mert én semmi sértőt nem írtam rád. Soha.
Én nem szeretném, hogy kiszállj.
Te azt írtad rólam, hogy beteges és szánalmas, ahogy és amennyit írok. Erre én próbalok közeledni hozzád, és megdicsérem a hozzászólásaidat. Ki az az idióta, aki így reagál, ha megsértik? Hát én. Ilyen vagyok.
Nem kell a többieknek azt mutatni, hogy én üldözlek el. Ez hülyeség.
Ne menj el, JOSBOMO.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.05.13. 11:47


Én kiszálltam a Zsolti fórumról, korábban ez Aktuális meccs topik volt.
Jobb lesz így mindenkinek.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 11:35


Tudom, de a végét így tudtam csak feldobni. :)
Hatásvadászat volt a másként gondolkodást illetően.
Danikov, irány a politikai topik. :)
Tomm, nyilván, de hát megint megragadtad a lényeget.
Viszont itthon már kikapott kétszer! :) :)
Ki akar itt edzőt cserélni? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.05.13. 11:34


Ez volt aszonnyak ddr elso idegenbeli veresege. Hat az biztos, hogy az elso idegenbeli veresegnel (honapok utan) nem fogy el a turelmem.
Zoknit sem cserelek naponta haromszor, nemhogy edzot....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10356
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.05.13. 11:33


Zsolti írta:Mi a véleményed Magyar Péterről? :) :) :)

Zsolti, ne kúrjál fel, ez volt eddig a menedékem, ahol ez a név nem jött folyton szembe, ne vedd el ezt tőlem :D
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 11:13


JOS, ha végig is olvasnál, nem csak görgetnél, észlelhetnéd, hogy csupa jókat írok rólad és a beírásaidról.
Viszont tényleg nyers vagy. Én csapom feléd a gesztusokat, de te kioktatsz. Mindig azzal vagy úriember, akivel egy véleményen vagy. Amikor engem kritizálsz, több fórumozót is megkérdőjelezel, akik bizonyos dolgokat hasonlóan látnak, mint én. Szóval próbálhatnál barátságosabb lenni, esetleg mosolyjeleket használni. Mert aki velem nem tud kijönni...:)
A Pool ellen idegenben az Ata nyilván csodásan játszott. De ott nem náluk volt a labda, nem ők rúgtak 24-et kapura. Vállalták a védekezést, és profin kimaxolták. Felesleges azzal a meccsel összehasonlítani a tegnapit. Ki mondta, hogy csak ellenünk ilyen jók? Kérdeztem. Ne add a számba a szavakat.
Te tutira felvállalod, hogy jobban értesz a focihoz, mint Hrutka vagy Hegyi Iván? Vagy a tegnapi fickó? Igen, tudom, idegesítő lúzerek sokak szemében, főleg a Hegyi, de azért csak benne vannak a labdarúgásban.
Néha jobb szerénynek lenni, és néhány társammal meg is mondjuk, hogy nem értünk hozzá, de azért látjuk, amit látunk. Te pedig folyton "elemzel", én meg is dicsérlek (pedig nyilván te is írhatsz be "baromságokat"), de te nem viszonzod a gesztusokat.
Nem jó ez így.
A lehető legjobb szándékkal írt tanácsom pedig az, hogy egy edzői teszten minden bizonnyal bucira vernél, de figyelj a kommunikációra, kacsints, mosolyogj, és neked is könnyebb lesz elviselni engem vagy a másként gondolkozókat. :)
Mi a véleményed Magyar Péterről? :) :) :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.05.13. 11:39-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.05.13. 11:09


Zsolti pár dolog, én szárazabb leszek mint F. Totti

1, nem nézel meccseket: látszik...
2, szakértők: a stúdióban beszélgetés folyik nem elemzés, inkább hagyjuk
3, Ata: Liverpoolban a Kop előtt rúgott egy hármast... szerinted csak ellenünk ilyen jók, ugyan...

Tanács, amit a legjobb szándékkal irok, nézz meccsket más bajnokságban is és olvas vagy hallgass elemzéseket, többet fogsz érteni, mint ha csak itt a fórumon dobálod a beírásokat.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.13. 11:05


Amúgy ez a tegnapi, Hrutka Rudi mellett álló fickó elég korrekt szakértőnek tűnik.
Nem tudom a nevét.
Amúgy szerintetek mi lenne DDR hosszabb távú koncepciója? Ezzel kellett volna mindent kezdeni, basszus. :) Csak hogy az esetleges igazolásokat ilyen szemüvegen keresztül lessük.
Labdatartásra épülő játék. Oké.
Támadásban széthúzva a mezőnyt, szélső védőkre építve, üres területeket megjátszva beadások, kiugratások?
Inkább letámadás, vagy visszaállás maximálisan a saját térfélre? (Nyilván meccsen belül is tízszer valtozik.)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.05.13. 11:12-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Következő

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 8 vendég