Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.05. 15:21


azt, hogy monti eladta volna lamelát, honnan tudjuk? ő nyilatkozta, vagy sbatiniék vagy a menedzser? ill. mikor?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.05. 15:03


F72:
Akkor jövök, ha nyerünk, nem szeretnék vereségek után 4 oldalon, "Zeman, Osvaldo, Piris takarodj" hozzászólásokat olvasni.
Mivel ezeket konkrétan a te megjegyzésed/kezdeményezésed utáni beszélgetés alapján lerendeztük, és nem használjuk többet, így kérlek szépen, hogy többet te se jegyezd meg, hogy más megjegyzi, mert nem jegyzi! :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.11.05. 15:00


Nekem a tegnapi meccs embere Lamela volt (bár én eléggé elfogult vagyok vele kapcsolatban). A srác nagyon nagy tehetség. Már ahogy labdához ér, látszik rajta. Este többször is simán lefutotta labdával a palermoiakat, végre egyre kevesebb passzot rontott el és állatira veszélyes lett a tizenhatos körül. Azt láttam, hogy ő is élvezi a játékot a feszengés helyett és Oszival is kezd kijönni... Ha így folytatja, lesz egy rakat (nagyklub) kérője a nyáron.

Külön örülök, hogy nem Monti lett az edzőnk, aki (mint most számomra kiderült) elsők között adta volna el.

Oszinál nem lehet megunni ezt a lelkesedést... :D

Akit sajnálok, az Pjanic. Az az érzésem vele kapcsolatban, hogy olyan mint egy széf, ami tele van ropogós deákokkal, de a számkódot elfelejtettük. Szerintem van olyan tehetség mint Iniesta, csak ki kellene hozni belőle. Ne értsetek félre, én nagyon bírom Florenzit, és abszolút igazat adok ZZ-nek, hogy nem játszatja a bosnyákot, de mégis ezt érzem.

Valaki említette, hogy DDR feszült a derbiken és lehet jobb ha padon marad. Hát szerintem a görög sem a nyugalom mintaképe, ugyanúgy fel fogják forralni az agyát :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.05. 14:33


Virga írta:ha figyelmesebben olvasol ő is ezt írja :wink:

Oh.. ezer bocsánat!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.05. 14:00


Tegnap este jó érzésekkel feküdtem le, tetszett amit láttam!
A védelem rendben volt, a középpályások most kevésbé alkottak, tették amit tenni kellett.. Kicsit odafigyeltünk a védekezésre és máris megvolt az eredménye, a 4 rúgott gól meg így is megvolt.
A csatártrió káprázatos volt, Destrót sajnálom de benne van az ilyen,
Még mindig azt mondom DDR-re belső védőként van szüksége a csapatnak...
Valaki írta, hogy na most kell fanyalogni, én azért még minimum megvárnám a derbit :wink:
Szép győzelem volt tegnap este, de szerintem ez lenne az elvárható egy szerzett pontok alapján utolsó csapat ellen hazai pályán.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.11.05. 13:59


remus írta:Komolyan nem értem ezt a fórumot. Itt közösen csak bosszankodni lehet. Ha lehetne egy picit örömködni, senki nincs itt. Na mindegy biztos bennem van ismét a hiba. Jó éjszakát mindenkinek.


remus, én ezzel pont fordítva vagyok... Akkor jövök, ha nyerünk, nem szeretnék vereségek után 4 oldalon, "Zeman, Osvaldo, Piris takarodj" hozzászólásokat olvasni. Hidd el, jöhetne ide a kispadra Capello vagy Mourinho, játszhatna csatárként Rooney vagy Messi, két vereség után itt ők is megkapnák a magukét.

Tudom, én "szuperelfogult" vagyok, de mi nem lenne, ha nincs Zeman a kispadon. Nem lenne egy olyan Totti, aki 36 évesen végre igazi kapitány a pályán, aki küzd, hajt, sziporkázik. Csak magáért Tottiért érdemest lenne most ASR meccseket nézni. Tapasztalatlanságuk miatt akár érheti őket kritika, nyilván hibáznak is, de olyan tizenéves játékosok, mint Tachtsidis, Florenzi, Marquinhos vagy Piris nem jöttek volna a Romába vagy most kölcsön lennének adva valamelyik B ligás csapatnak, Florenzi játszhatna a Grossetóban vagy a Padovában. Valószínűleg nem látnék egy sziporkázó Lamélát (nem mellesleg ha Montella ülne most a Roma kispadján, Lamela már nem lenne a Roma játékosa, mint kiderült ő lett volna az első, akitől szabadult volna).

Aztán persze nyilván van az éremnek másik fele is. De én biztos vagyok benne, hogy minél több idő telik el, a tizenéves játékosok minél több tapasztalatot gyűjtenek, a játékosok minél több ideig tudnak koncentráltak maradni a meccsek alatt, annál több örömet tud majd okozni ez a csapat a szurkolóknak. Már akinek lehet persze egyáltalán...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.11.05. 13:48


ha figyelmesebben olvasol ő is ezt írja :wink:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.05. 13:47


0-0? 1-1? Szerintem ez lehetetlen. Tuti megint a csomó középkezdés lesz
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.05. 13:03


Totti mindig is ezt tudta a legjobban. Egyérintőben (meg amúgy) olyan labdákat osztogatni, amit nem mindenki tud, és ahogy nem mindenki tudja. Zeman meg pont ezt várja most el tőle. Naná hogy lubickol! :wink: Csak így tovább Ferenc!

A Parma meccset beleszámolva 9 pontot dobtunk ki az ablakon amúgy. De mindegy, tuti lesz még nyitva az ablak :(

OFF
OFF Trigo, az idei Barca játéka már tök más, sokkal dinbamikusabb, mint a tavalyi, nem vetted észre_ ON
lehet, de nem vetkőznek ki magukból, úgyhogy nagy változás nem lehet (nem is tudnak nagyon mást játszani). De nem tudom tényleg, mert idén egy percet se nézek Barcából a Classicokon kívül. Meghallom a Barca szót és rohanok a wc-re.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.05. 12:44


Szerintem DDR-t be lehetne tenni hátulra is... amúgy is rosszul állunk és az EB-n is kiemelkedően játszott hátul.
Továbbá Tottival kapcsolatban: Évek óta nézem, ahogy a többi csapat "nagy öregei" (Di Natale, Del Piero) milyen jól játszanak ellenünk és mások ellen, míg Totti elég gyengén muzsikált.. Mindig év végén húzott bele (mint az egyetemisták) és akkor neki köszönhettünk győzelmeket (is akár). Most viszont fordult a kocka és hihetetlenül játszik. Most biztos nem dobnák vissza a mezét sem. Hogy miért van ez? Sajnos ezt nem lehet tudni, csak tippelni lehet. Szerintem mindenképpen hozzá állás kérdése. Valamiért rájött, hogy hiába van évek óta energiatakarékos módban, mert nem ezt várják tőle/nem ezt várja magától/ennél többre is képes. És látszik, hogy a pályán sokkal boldogabb, szenvedélyesebb.. a gyógyszere sem gurult el már jó ideje. Majdnem biztos, hogy most ő is jobban érzi magát a bőrében:) Csak így tovább! Egy fantasztikus ember!
Mikor felkerült a Seria A örök góllövőlistájára 10. nek, már akkor számolgattam, hogy a második helyet el tudja érni! És szerintem, ő is erre pályázik, aztán visszavonul. Ha így folytatja, akkor idén vagy legkésőbb jövőre meglesz neki és akkor talán átadja a helyét a fiataloknak!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.05. 12:25


Hát én nem DDr korában látom a problémát, sokkal inkább abban ha DDR és Pjanics is pályán van, akkor 3 kpből 2 nem tudja/akarja/érti azt a kpályás játékot, amit ZZ elvárna tőlük....
Különben tegnap valódi DM nélkül nyomtuk, a 3 kpből éppen az szerelt, amelyik felé ment az ellen, vagyis egyik kpályásunknak sem csak az volt a feladata, hogy védekezzen.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.05. 11:46


Virga írta: SZóval én azért idén megbecsülök minden egyes 3 pontot :D

dettó, idén se leszünk köszönő viszonyban a 3dik hellyel, meg aztán ha egy-egy vesztes meccs után meg a kritizálás, én is aszondom, becsüljünk meg minden győzelemet, mert csak a JÓIsten tudja hogy mennyi adatik ebben a szezonban...... :wink:

Totti1984 írta:Sajnálom ezt a 6 pontot amit elszórtunk , de egyet értek Zémannal , nem is most játszottunk a legjobban .....
:D

több az már, de inkább nem számolom..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.05. 11:41


OFF Trigo, az idei Barca játéka már tök más, sokkal dinbamikusabb, mint a tavalyi, nem vetted észre_ ON

Nem vagyok fanyalgó, de azért ömlengő sem. Igaz, ami igaz, a bajnokság leggyengébb csapata ellen, amely ráadásul meg is könnyítette a dolgunkat, mert nem állt be sündisznóállásba, egész szépen játszottunk. De ebből komolyabb következtetést nem vonnék le.
Ha sikerül a lácijó ellen is hasonló formét mutatni, akkor az már tényleg jelezné, hoghy kezd a csapat összeállni.

Egyébként nagyon remélem, hogy DDR, aki a derbiken totál idegbeteg szokott lenni, vasárnap is legfeljebb a kispadon kap szerepet.

Amúgy szerintem a tegnapi összeállítás akár maradhatna a derbire is.* És ezzel rekordot űllítanánk fel, mert szerintem legalább egy évrizede nem volt olan, hogy 2x egymás után u. abban az összeállításban kezdett volna a csapat. Nem hiányzott Stek se és Castan se.


*bár az is igaz, hogy szívesebben látnám Bradley helyett Pjanicot a csapatban.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.05. 11:09


Ez nálunk is így van, csak anyámmal (fater nem szereti a focit). Mondtam is neki tegnap, hogy ne kiabáljon már annyit. :D
És minden egyes tv-s meccsen elmondja, hogy tetszik neki a játékunk. Sőt - és ez döbbentett meg, mert nem adtam a szájába a mondatot előtte - a Barca játékát már nem szereti, és sokkal jobb nézni a Romát! :wink: Az én anyám. :)

Zeman:
"Szeretném teljesen megszüntetni a hosszú passzokat, hiszen azokat könnyű lefülelni és gyors kontrákat lehet belőlük indítani."

DDR játéka lassan értelmetlenné válik... :( Válogatottban épp ezt játszatják vele, de gyakorolni meg nem fogja tudni. Nem lesz ennek jó vége.
Teljesen nem lehet kizárni ilyen passzokat a játékból. Oldalváltás, felszabadítás, stb.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.11.05. 08:25


Azért kicsit vicces, hogy sem DDR, sem a bosnyák nem találja a fővárosi formát... Taxira sem lehetett most panaszom, Florenzi és Bradley sem volt rossz, ez egy olyan rakkolós középpálya szerintem, a görögnek meg vannak jó elképzelései. Apámmal néztem a meccset, azt mondja, hogy ez copfos hiába hagyja ki a helyzeteit, akkora akarás van benne, hogy öröm nézni :D De jó érzés, hogy az anno Milan drukker édesapád, úgy felb@ssza magát egy kimaradt helyzeten, hogy a TV-n keresztül ordibál a játékosokkal. Sokan mondjátok, hogy heyén kell kezelni ezt a győzelmet, DE a Bolognánál is jobbak voltunk papíron, jah meg az Udineset is verni kellett volna (bár az belefért sztem, csak nem így), nem is beszélve a Parmaról. SZóval én azért idén megbecsülök minden egyes 3 pontot :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.11.05. 07:42


Trigoriának igaza van,DDR abszolút nem hiányzott!Sőt.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.11.05. 07:34


totti11 írta:Port.hu jövő hétre nem a Lazio -Romát írja,hanem a Milan -Fiot klubbon.
Ez vicc ugye????????



Tegnap azt mondta a riporter,hogy a Lazio-Rómát közvetítik.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.11.05. 00:55


Végre örülhetünk egy szép győzelemnek és még a tévében is láttam. Mondjuk az Udine elleni első 20 perc azért jobb volt, de jól kihasználtuk az ellen hibáit és rúgtunk 4 gólt.
Nekem Bradley tetszett, egész labdabiztos volt középen meg futott-küzdött rendesen. Taxi meg Florenzi talán egy kicsit szürke volt. Goicoechea eddig kellemes meglepetés, nem úgy tűnt mint aki első alkalommal kezdő az Olimpicoban.
Csatlakozva az előttem szólóhoz, de szép is lenne ha a legtöbb rúgott gólunk lenne a végén! Ez azért még messze van, de biztató az eddigi 11 forduló a csatárok szempontjából.
Jövő héten ilyenkor remélem az 5. helyen fogunk állni! Forza!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.04. 23:39


apró reakcióim:

soprano_p:
4-1 a kezdő jó lesz. a csatársor fasza, gyorsan előre kell játszani a labdát , örülnék ha nem a védőink birtokolnák a legtöbbet a labdát

ezt telibe öreg, bár az 5-2-es aránnyal magam se voltam rossz, de neked grat!

ment itt a vita látom, de a Oszi felrúgása tiszta felrúgás volt, labdához köze nem volt a palermosnak, de félre lehetett nézni
bár mindig a kárunkra nézik el - nem lep meg

Totti kapáslövése lábszáras lett :)

Kapusunk kiváló volt. Nem sok dolga volt, de nekem eddig jobban tetszik mint Stek.

remus:
Komolyan nem értem ezt a fórumot. Itt közösen csak bosszankodni lehet. Ha lehetne egy picit örömködni, senki nincs itt. Na mindegy biztos bennem van ismét a hiba. Jó éjszakát mindenkinek.
nem értelek. Tv előtt ültek az emberek, azért vannak kevesen, vagy mire gondolsz? Nekem pl nagyon jó kedvem van :wink:
:flagbig:

Na és a véleményem: A gyakorlatilag utolsó ellen végre azt játszottuk amit szeretnénk. Igen, nem volt nehéz dolgunk, de nálunk ez nem olyan egyértelmű.
Én jól szórakoztam, élveztem a meccset. Ennél több nem is kell. Lesznek majd rossz meccseink megint igen. Ez van idén.
Destrot nagyon sajnálom. Mire rájött hogy hülye lesz késő volt. :( De még így is megérte szerintem, mert a gólját megrúgta. Max nem áll be cserének a Derbyn. Üsse kő.
Taxidísz nem volt rossz, Piris kifejezetten jó volt (jól ad be), DDR nem hiányzott.
És állítom hogy ez a védelem össze fog állni januárra.
Asszem legfőbb kívánsággá vált nálam idénre, hogy a legtöbb gólt mi rúgjuk. (legyen meg a 90) :) A helyezésünk is másodlagos mögötte, bár azért összefügg. :wink:

és a SK a végén megmutatta milyen meccseket adnak majd egy hét múlva, és természetesen a mienk lesz élőben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.11.04. 23:31


remus írta:Komolyan nem értem ezt a fórumot. Itt közösen csak bosszankodni lehet. Ha lehetne egy picit örömködni, senki nincs itt. Na mindegy biztos bennem van ismét a hiba. Jó éjszakát mindenkinek.


:) ez jó. hidd el , szerintem mindenki örül . A tabellán előrébb lennénk, még jobb lenne és még jobban örülnék...
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.04. 23:30


GrazieRoma írta:Asszem ma a csapat megmutatta milyen a tamado futball.
Ha ma nyerunk 10-1-re, akkor sem szolhatott volna a Palermo egy szot sem. Osztalykulonbseg volt a ket csapat kozott, kihagytunk meg egy rakat helyzetet.
Voltak hibak, de egy 4-1 utan nem kell ezzel foglalkozni. Hihetetlenul ketarcu a csapat, ma nem a "banya" / hanem a "kiralyno" arcunkat mutattuk.
A szezon legjobb jateka volt, megkozelitoleg 90. percen keresztul vegig tamadtunk!
Grazie Roma!!!!!!


nem akarok ünneprontó lenni, de a serie A leggyengébb csapata ellen játszottunk, aki ráadásul még meg is könnyítette a dolgunkat, mert nem úgy állk ki, ahogy a kiscsapatok szoktak a nagyok otthonában (mondjuk ez az előzmények után érthető volt.... :( ),. Úgyhogy a mai meccsből nem nagyon vonnék le semmilyen következtetést.
mondjuk ráfért a csapatra végre egy papírforma győzelem.... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.11.04. 23:19


Komolyan nem értem ezt a fórumot. Itt közösen csak bosszankodni lehet. Ha lehetne egy picit örömködni, senki nincs itt. Na mindegy biztos bennem van ismét a hiba. Jó éjszakát mindenkinek.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.11.04. 23:00


slider írta:
gyuri67 írta:Ritka hülye szabály, de nem értem, hogy a gólnál miért kell vetkőzni, ha már van sárgám akkor meg főleg


Mert végre gólt rúgott. Akkora gát szakad ilyenkor át az emberben, hogy nem tud abban a pillanatban gondolkodni. Zeman helyében nem is szúrnám le, tudja, hogy hibázott, legközelebb nem fog.


Annak idején én is leszaggattam magamról a mezt egy gólomnál, pedig az csak megye kettes bajnoki volt... élete első gólja Roma mezben tétmeccsen, nem gondolkodott én személy szerint rettenetesen sajnálom, és ha ebben a s*ggarcú De Marcoban lenne némi empátia nem állította volna ki... Ilyen hülye szabályokat bevezetnek, a videóbírót, vagy challenge-t meg nem lehet alkalmazni, pl ma Munoznak 20 percig tartott volna a meccs, ha az az ökör De Marco visszanézhette volna h mit engedett tovább a baromja.... haragszok rá nagyon jól látjátok :D :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.04. 22:54


most megint azt irták ki, hogy a mi meccsünket élőben, a milan-fiot felvételről...

A szabály gondolom az időhúzást hivatott megakadályozni

azt mondták (és ebben lehet vmi) hogy a mezszponzorok miatt van...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: stefano.sk Dátum: 2012.11.04. 22:48


Elso sarga meg faul sem volt nem meg lap...a masodikhoz csak annyit tudok hozafuzni hogy: CONTRO IL CALCIO MODERNO!! FUCK UEFA!!!

U.I.: Elso felidoben nema volt de marco, pedig osvaldora nem csak faul volt hanem piros lap is a vedonek...
Kép
    SE SOLO LONTANAMENTE CAPISTE COSA SIGNIFICA PER ME QUELLA MAGLIA OGGI MORIRESTE SUL CAMPO PER DARMI LA VITTORIA!
Avatar
stefano.sk
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.11.12. 21:28
Tartózkodási hely: Hurbanovo (Slovensko)

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron