Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.21. 21:32


amúgy én tudom a megoldást srácok
Mindenkinek az lenne a legjobb, ha Mou maradna ÉS köv szezontól támadnánk is rendesen. :) Onnantól az első két évének nézhetetlen kupája ( :D ) is azonnal más megvilágításba kerülne, mert egy építkezés első gyámoltalan ( :D ) lépéseinek értékelném


tomm írta:Na igen. De te azt veted fol, hogy ki miert nez focit. Es en azt teljesen meg is ertem, hogy ha valaki afoci klasszikus, ha tetszik joga bonito-i ertelemben vett szorakozas miatt. Szuper. Nezze amiatt. Nade akkor miert nem azt nezi? Mindig vannak szep focit jatszo csaptok. Meg kell keresni es azokat nezni.
Itt az a kerdes, hogy miert nez valaki as roma meccset? En speciel nem, nem az eredmeny miatt. Valami miatt. Adjon valamit. Fonsecanal es monchinal ereztem azt, hogy az egvilagon semmit nem kapok. Mou-tol eddig eredmenyt kapok. Az tobb mint elegendo. Egyelore. Lehet, hogy a zsinorban nyert tizenxedik kupa utan mar nem lesz elegendo. De igy az elso utan meg az.
Raadasul mou-t semmiert nem lehet hibaztatni. O mou, csak az tud lenni, ami. Vedekezik, ha kell, teljesen szegyentelenul. Ha valaki is hibas a megmyert kupakert (ezt muszaj igy irnom), akkor az a vezetoseg, tehat, mert ok azok, akik rank szabadotottak ezt a nyerogepet es most nyithatjuk az esernyot a kupaeso miatt. ( a koltoi tulzasokat tessenek elnezni)

Nekem spec nem delirium a szezon. De remelem a vege az lesz.

hopp ez egy korrekt hsz volt tomm, tetszett. :wink:
Én amúgy nem is nézek klubmeccseket kb. A Roma nézhetetlen játéka miatt őket alig alig, mást már nem nagyon nézek egy két éve, így jelenleg kb csak a válogatott meccsek maradtak rendesen nézve. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 21:14


És ja. Mou ugyanezzel Manchesterben egy idő után megbukott. Nálunk meg mennybe megy. (El + dobogón kívüli bajnoki eredmények). Ki vagyunk nagyon éhezve. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 21:10


De mou nem futballista. O csak edzo. Ugyhogy ez ra nem vonatkozik. Ala szolgalja.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 21:08


Oké. Kupát. De úgy, hogy közben az maradok, ami vagyok: futballista. Sok edzőnek sikerült már sok helyen.
16 lesz az szerintem. Mondjuk az is elég sok.
Az utolsó bekezdésedet köszönöm. Az ilyenek tényleg előrevisznek minket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.05.21. 21:11-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 21:02


. a szezon 95%-ban olyan ellenfelekkel játszik, akik ezt alkalmazzák. Aztán jövünk mi, a totál oldscool, jelenleg teljesen out of the box játékunkkal. Tudják, hogy ezt toljuk, de mindösszesen pár napot készülnek ellene. Mert rajtunk kívül alig van ilyan csapat (pontosabban van, de azoknál minőségben jobb vagy, így nem kell túlkészülni a meccseket ellenük). Így mindig van egy kis helyzeti előnyünk.


Na, ez eszembe se jutott. De igen jo es logikus gondolat.

Zsolti, egyrszt hogy ne irnam?! Minden normalis jatekos kupat akar. Es mou nyert 26ot (azt hiszem, multkor szamoltam), ezt minden fodbalista tudja, hogy a fenebe ne akarnanak vele dolgozni. Masreszt eleg valoszinunek tunik hogy kivaloan tud banni az emberekkel.

Ne szegyelld magad, inkabb tanulj belole, hogy annak orulj, ami van. Ha semmi nincs, annak nemigen lehet, de ha van valami, akkor igen. Es akkor majd par ev mulva nem fogod sajnalni hogy nem orultel ennek. Presze ez nem parancsszora megy, de az irany az ez kene hogy legyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2023.05.21. 21:09-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:58


Én azt szégyellem, megbántam. :)
Mivel van eredmény, tomm, bármit írsz, igaz lesz. Ennyi.
Már csak azt nem értem, hogy a játékosok mit szeretnek ebben? Hogy kivághatják a labdákat? Dybala miért rajong ezért?
És most ne mondd, hogy azt, hogy kupákat nyerhetnek.
Bármelyik jobb csapattal nyerhetnek kupát. És közben megmaradhatnak önmaguknak, focistának.
Mert például megértem, hogy ez egy Cristantének meg a belső védőknek jó. No de aki támadni is szeret/szokott?
Nem akarom elbagatellizálni, de szerintem ez élvezhetetlen a keret felének.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.05.21. 21:05-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:55


Azert lozung, mert ahogy te is irtad, ez szubjektiv(en is irtam vagy kegalabbis akartam)! Hol van az elegseges hatar? Edf-et ha jol emlekszem te szeretted (marmint a focijara gondolok, itt most arrol van szo) de zsolti pl kutyazta (bocs hogy megint teged) akkor most az eleg lenne? Neked igen, de masnak nem. Azert mondom, hogy amikor van kezzel foghato eredmeny, hatartalan onzoseg szemelyes preferenciakat emlegetni es fikazni a nyero edzot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:55


Elég laikus kérdés lesz.
José mikor csinált mást?
Vagy csak nálunk tolja ezt ennyire szemtelenül? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.05.21. 20:56-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.21. 20:49


Én kizárólag Fonsecát küldtem volna el 2 évnél korábban. Ég is a pofám miatta. Josét sem küldeném el, tök mindegy mi a szezon vége. Várjuk meg az őszt és utána lehet mérleget vonni.

Alapból azt gondolom, hogy tök mindegy ki jön, 2 év jár neki. Ez alól csak akkor van kivétel, ha szétesik az öltöző. A nézhetőbb foci vagy szervezetebb támadás miért lenne lozung? Max szubjektív szempont, de nem valami előráncigált, nem létező fogalom. Nincs rá normális magyar szó, az angolt meg utálom, de nálam a build-up (támadásépítés esetleg támadás szervezés?) fázis megléte a mi részünkről és a megakadályozása az ellenfél részéről, ami baromira hiányzik. Ebben a kettőben nem érzek semmiféle koncepciót és ezért nem ítélhető meg számomra normál mércével a játékunk. De láthatóan Mou szarik ezekre. Helyette van a védőharmados zárt tömb, iszonyat mély védővonallal, illetve a hosszú labdák lefejelgetése, plusz a pontrúgások. Totál szembemegy a trendekkel, nem kényszerből, hanem direkt. Ráadásul ahogy halad a szezon, úgy egyre inkább szélsőségesen. Ezt érzem trollkodásnak.

DE ebből még jól is kijöhetünk, azért várnék. És nem is kizárólag az EL döntőre gondolok. A totál részletesen megszervezett támadásépítés, a kottázott mikoromozgások, a túltöltések és a mögékerülésekre kitalált tucatnyi séma vagy túloldalon a csapdázások, a letámadás, az akár 4-5 másodperces visszatámadások, a tranzíciók azonnali megtámadása mindkét irányba már a magyar NB1-ben is elég általános. Ennek megfelelően mindenki erre, pontosabban ezek ellen készül. És a szezon 95%-ban olyan ellenfelekkel játszik, akik ezt alkalmazzák. Aztán jövünk mi, a totál oldscool, jelenleg teljesen out of the box játékunkkal. Tudják, hogy ezt toljuk, de mindösszesen pár napot készülnek ellene. Mert rajtunk kívül alig van ilyan csapat (pontosabban van, de azoknál minőségben jobb vagy, így nem kell túlkészülni a meccseket ellenük). Így mindig van egy kis helyzeti előnyünk. Mert mi olyan koncdepció ellen készülünk, ami általános, ők meg a José féle hozzáállással, ilyen magyas minőségű csapattól nem találkoznak. Dobd erre még rá a fasza mentális felkészülést, a feszültségtűrést és az éles helyzetek magabiztos kezelését. Nem hangzik rosszul.
Minden trend megfordul egyszer. Pont az ilyen troll csapatok miatt. HA valami nagyon általánossá válik, akkor jön mindig valami új, ami nem biztos hogy korszerűnek tűnik, de eredményes lehet az általános ellen. Kizárólag azért mert szokatlan. (OFF Olyan ez, mint pl a passzorientált NFL-ben a pár futásra építő csapat. Lásd majd idén az Atlanta Falcons-t. Szendvedni fog mindenki ellenük, mert passzjáték ellen építesz keretet, nem futás ellen. ÉS ebből az alapfelállásból nem tudsz kitörni egyik napról a másikra, mert egész évben mást gyakoroltál)

Szóval ha ez egy mini trendforduló, akkor José lehet az élharcos, aki rájött erre vagy épp mákja van vele. Rövidesen kiderül.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:41


Amúgy elképzelhető, hogy egyszer értékelni fogom a most történteket.
És már megint joga bonitó-zol, he. :)
Én csak egy icipici, kurta farkú, szituációkhoz igazított dominanciát szeretnék, hogy újra tudjam élvezni.
Ahogy annyi más csapatnak sikerül, lásd Lazio (igen, kupákkal), Frankfurt, stb.
De ha ehhez a minimális élvezethez át kell kapcsolni máshova, az k.rva nagy baj szerintem. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:39


Tán te is szenvedtél olykor közben? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:32


Na igen. De te azt veted fol, hogy ki miert nez focit. Es en azt teljesen meg is ertem, hogy ha valaki afoci klasszikus, ha tetszik joga bonito-i ertelemben vett szorakozas miatt. Szuper. Nezze amiatt. Nade akkor miert nem azt nezi? Mindig vannak szep focit jatszo csaptok. Meg kell keresni es azokat nezni.
Itt az a kerdes, hogy miert nez valaki as roma meccset? En speciel nem, nem az eredmeny miatt. Valami miatt. Adjon valamit. Fonsecanal es monchinal ereztem azt, hogy az egvilagon semmit nem kapok. Mou-tol eddig eredmenyt kapok. Az tobb mint elegendo. Egyelore. Lehet, hogy a zsinorban nyert tizenxedik kupa utan mar nem lesz elegendo. De igy az elso utan meg az.
Raadasul mou-t semmiert nem lehet hibaztatni. O mou, csak az tud lenni, ami. Vedekezik, ha kell, teljesen szegyentelenul. Ha valaki is hibas a megmyert kupakert (ezt muszaj igy irnom), akkor az a vezetoseg, tehat, mert ok azok, akik rank szabadotottak ezt a nyerogepet es most nyithatjuk az esernyot a kupaeso miatt. ( a koltoi tulzasokat tessenek elnezni)

Nekem spec nem delirium a szezon. De remelem a vege az lesz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 20:15


Én lehet elküldtem szinte minden edzőt. Töredelmesen bevallom.
Ebben igaza van tommnak. Nem vagyok rá büszke. Már bánom. Szurkoló voltam, nem gondolkodtam.
Mourinhóval más a helyzet. Az idő majd mindent eldönt. Bár nem biztos. Ha megnyeri az El-t, utána már semmilyen eredménnyel nem fog bukni.
Tomm, senki nem akart szép játékot. Megint túlzol. De ez már lerágott csont.
Viszont tényleg fura: ez a szezon a többségnek maga a delírium, néhányunknak meg tömény szenvedés.:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.21. 20:12


mármint neked irreleváns tomm
megint az alpkérdés: ki miért néz focimeccset
én azért hogy szórakozzak és mellesleg eredmény jöjjön, te meg az eredmény miatt kizárólag ezek szerint. Ez azért jelentős különbség.

Spallettiról meg nyilván az első regnálás a mérce nem a második. Hisz nem embert, hanem adott csapatjátkot kerestem mércének ugyebár :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:09


Trigoria írta:
Legyen nezhetobb a foci. Legyen jobban szervezett a tamadas. Ki szerint? Ki a felkent pap, akihez igazodni kell.
elég átnézni Nápolyba és/vagy Spal regnálása nálunk. Nekem ez jó lesz mércének. Legyen ez az egyik véglet, és Mou a másik. valahol középütt én már elégedett lennék


Nanana. Nem kell atnezni rnapolyba!
Nehany evvel ezelott itt volt spall. Ugyhogy eleg a sajat palyara nezni. Hat nekem magyon az az emlekem, hogy hasonlo volt a hangulat vele kapcsolatban is. Minden edzo el lett kuldve vmi melegebb eghajlatra, nem mintha a mai magyar-ill olaszorszag nem lenne eleg meleg. Spall is meg atobbi kozeputas is. Es most mou is.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 20:04


De konyrogom arrol kell olvasni a dontobe jutas utan kozvetlenul, hogy mou menjen -e. Szerintem ennel nagyobb provokacio nincs. Az, hogy valaki szereti-e a focijat, teljesen irrelevans.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.21. 20:04


Legyen nezhetobb a foci. Legyen jobban szervezett a tamadas. Ki szerint? Ki a felkent pap, akihez igazodni kell.
elég átnézni Nápolyba és/vagy Spal regnálása nálunk. Nekem ez jó lesz mércének. Legyen ez az egyik véglet, és Mou a másik. valahol középütt én már elégedett lennék
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 19:50


Viszont egy másik dolgot is el kell ismerjek. Tomm, a te, a ti szemszögetekből esküszöm értem, hogy a kupa mindent visz.
Annyi kupátlan év után.
De eddig sem ezekből éltünk. Valami meg nem foghatót elvett Mou, és adott helyette valami kézzel foghatót. Valami konkrétat. És nektek ez a konkrét számít. Értem és tiszteletben tartom.
Hidd el, tomm, ha biztosan tudnám, hogy a következő szezonban már nem Mourinho lesz az edzőnk, ugyanúgy "égnék", mint ti.
Viszont a tudat, hogy augusztustól ugyanezt kell nézni...Nem bírom elfogadni.
Ezért kérem mindig azt magamban, hogy nyerjük meg, aztán lépjen. Csak akkor meg kapni fogom tőled az ívet, ha bármelyik meccsen két gólt merünk kapni. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 19:37


Tomm, nem kéne ennyire...nem is tudom hogy írnod.
Direkt provokálsz megint, mert feldúlt a hozzászólásom, vagy csak szimplán baromságokat írsz.
Az első bekezdésed...A legnagyobb koncentráció és energia a letámadáshoz kell. Ezt a szakma mondja. A Leverkusen fociját antinak nevezni...Számos konkrétumot megfogalmaztak már itt többen. Én nem vagyok labdabirtoklás-mániás. Gyengébbnek titulált csapat ellen domináljunk-mániás vagyok.
Ha nem nyerünk döntőt, akkor kártyavárként omlik össze José birodalma, mert akkor jövőre lehet megint Konfetti lesz. Amit persze meg tud nyerni...
De én nem vagyok szarházi, egy esetleges második hely miatt nem fogom darabokra szedni. Nagyon aljas és sportszerűtlen lenne. Mindössze annyi bántana, hogy a fő sorozatban, a bajnokságban elengedte a dolgokat, vagy ennyire volt képes. Mindent egy lapra tesz fel.
Eddig egy körrel jobb, mint Fonseca. A Konfettit hadd ne nézzem annyira, mert Italiano nemsokára hasonló szinten lesz. Fonsit az MU és a Sevilla megállította. Szóval ha Mou legyőzi a Sevillát AKÁRHOGY, akkor férfiasan be kell vallanom, hogy lekörözi Fonsit.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 19:34


Ha megynerjuk a kupat, en mar most lazadok a kerdes feltevese ellen.
Ha nem, akkor alapvetoen teszek ra.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.05.21. 19:31


lehetne egy kvízkérdést(szavazást) feltenni, hogy sikeresnek ítéled e a szezont.......nyilván az uefa kupa döntő utánra intézni a kérdést

úgy se bírom magamban tartani :wink: :mrgreen:

nyilván ha megnyerjük az uefa kupát, nálam SIKERES, ha bukjuk, akkor meg tré az egész.....

ettől eltekintve, magunk között szólva, ez a szezon még a tavalyinál is betegebb, fárasztóbb a számomra. :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 18:53


Egyreszt amikor azt irtam, akkor kb barki tudott golt loni nekunk, csak a szerencsen mulott a dolog, most egy igazan massziv, ellenallo csapat jatszik, ez mar nezheto, sztem ez nem antifoci, nem trollkodas, ez kokemeny melo, iszonyatos koncentracio, hideg fej, stb. Az antifoci az, amit a leverkusen mutatott, ket meccs, nulla gol.
Masreszt foleg ennyi eredmenytelen ev utan nullaval valo osztas az eredmenyt lefitymalni.
Harmadreszt a ti kivanalmaitoknak lehetetlenseg megfelelni, hiszen csak szubjetkiv lozungokat puffogtattok, semmi konkretum. Legyen nezhetobb a foci. Legyen jobban szervezett a tamadas. Ki szerint? Ki a felkent pap, akihez igazodni kell. Te voltal egyedul, aki valami konkretumot irt, a labdabirtoklast hianyoltad. De amikor volt labdabirtoklas, nem siettel tapsolni: jo-jo ez tenyleg valami, de...
Amit zsoze tud, az az eredmeny, es eddig hozza is. Ez kezzel foghato, konkret. Ezzel szemben ti a sajat erzeseket keritek szamon a szegenynek eppen nem mondhato kis jozsikan. Szebb foci. Ez onzoseg, egoizmus, akkor amikor van kezzelfoghato oromforras.
A negyedik hely az amolyan potcselekves.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 17:17


Tehát eredményfüggő. :)
Mert ha jó focival kiestünk volna az elődöntőben, de a bajnokságban mondjuk negyedikek lennénk, akkor az egyértelműen rosszabb neked, ugye?
Ez most nem kötözködés. Anno azt írtad, hogy ez a játék a létező leggázabb, ha nincs eredmény. Tehát amíg van eredmény, addig bírod nézni eszerint. Nyilván megértem, csak hangosan gondolkodok helyetted. :)
Eredménynek minősül esetleg az, ha májusig ott vagyunk bármelyik kupában, és a 4. hely is közel van. Ezt idők végéig fogja hozni José. Nem fog mindig nyerni, de ott lesz.
Kérdés az, hogy ez másfajta felfogással tényleg elérhetetlen-e a klubnak. Úgy néz ki sajnos.
Bár ahhoz még meg kell nyernie a kupát, hogy egyáltalán legyen miről vitatkozni.
Ilyenkor már a kinti ultrákat sem érdekli, hogy kétszer egymás után előttünk végez a Lazio. Mondjuk én is leszarom. Csak kint mindig volt egy ilyen igény...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.21. 13:29


Azt, hogy minden evben kupadontosok vagyunk? Azt barmeddig tudnam nezni. Hangsulyozom: ez nem eredmenykozpontusag. Szallitson valamit, aminek lehet orulni. Ha 80%os labdatartast tud szallitani , akkor azt. Ha kupakat, akkor azt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.21. 13:21


Rendben. Ez tiszta sor, tomm. Komolyan.
De ezt te meddig tudod nézni? Még egy év? Akár tíz év is lehet?
Vagy nálad egyértelműen kupafüggő?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég