Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.14. 21:27


Adli mögött mindig van hely. Használjunk már ki könyörgöm.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.14. 21:19


Trigo-barlang. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.14. 21:19


hát kutatok az emlékeim között :lol: de én még ilyet nem láttam, hogy celik az ellen kapujára bármikor is veszélyes lett volna
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.14. 21:02


nézem appen a gólszerzőjüket
hát én még életemben nem hallottam a nevét :shock: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.14. 21:02


feram89 írta:sérült és egy nyomorék homeopata semmilyen kezelést gyógyszert mütétet nem vállal.... és ezért nem is játszik mert fáj neki és injekciót nem akar mint pl mancini aki folyamat gyógyszerezve van

köszi
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2024.01.14. 21:00


sérült és egy nyomorék homeopata semmilyen kezelést gyógyszert mütétet nem vállal.... és ezért nem is játszik mert fáj neki és injekciót nem akar mint pl mancini aki folyamat gyógyszerezve van
feram89
 
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.14. 20:59


ez nem tartott sokáig......

különben smallinggal mi van? lépni akar? csak a kommentátor belekezdett, de nem fejezte be......ez nekem új lenne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.14. 20:22


snatch írta:én sima 1-est tettem a maira. Utóbbi 3 meccsünket telibevertem, nem ám csak kimenetel, pontos eredmény!


3 milanos haver is ment a maira. 2 napja oltogatom őket. Muszáj nyerni :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.14. 20:21


snatch írta:Hoppsz, Svilar a kapuban a Milan ellen!


A kiscsávó és Pelle csak padon. Hiba.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.14. 20:20


én sima 1-est tettem a maira. Utóbbi 3 meccsünket telibevertem, nem ám csak kimenetel, pontos eredmény!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.14. 20:19


Ha nyerünk, 2 pontra a BL, de inkább csak 1re. Nyerjünk bmeg!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.14. 20:03


Hoppsz, Svilar a kapuban a Milan ellen!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.13. 06:42


Egy kis helyesbítés.
Gondolom a Milanból is sokan afrikáznak, plusz vannak sérültek is, ezért hiányozhatott 11 felnőtt játékos az Ata elleni keretből.
Borzasztóan kíváncsi vagyok a játékosaink lelki világára és az edzővel való kapcsolatára...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.12. 20:34


Elég volt egy Lazio elleni blama (a negyedik), és máris egyre több embertől olvasom a visszatérő, idegesítő gondolataimat. :)
Gyűlnek a Zsoltik a fórumon. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2024.01.12. 19:41


Ezek tényleg Jóska bácsi ismérvei. De hogy ennyire visz magával mindenkit... ejjjj.
Melyik volt az a meccs amikor 7 gólt rúgtunk? Na ottfelkaptam a fejem h naaa igen, nem álltunk meg 1-2 gólos különbségnél. Gondoltam is h ezt engedi Józsi? Lótúrót! Tuti lecseszte őket. Azóta is ez megy.
Annak szurkolok h az első gólt mikapjuk mert akkor lehet támadni fogunk. A nagy taktika olyankor h fel kell locsolni a pályára az összes támadót... ha véletlenül mi rúgjuk az elsöt akkor meg jön a rinya foci.
Egy Spalettivel ez a gárda szerintem zakatolna.
Nem gyengék ezek a játékosok csak engedni kéne őket focizni
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.12. 18:41


így van, amiket felsoroltál h.zsotti, azok mind-mind egytől-egyig Mou ismérvei. Ezekre tanítja a játékosait, ezt adja át, és van, aki könnyen rávehető erre, és van, aki kevésbé.

de tényleg borzasztó nézni ezt a folyamatot.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.12. 18:36


Nem tudom. Ez lenne Roma igazi arca?
Nem, ez Mou arca csak - és ezáltal jelenleg a klubé
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.12. 18:08


Hááát...
Nehéz megcáfolni ezeket.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2024.01.12. 18:05


Ma is nagyon sokat gondolkoztam a csapaton. Visszaemlékeztem h milyen jó volt góloknak örülni, vagy h mennyire szerethető támadófocit játszottunk régen.
Sokkal kevésbé ismert focistákkal. Átlagban.
Volt néhány kiugró BL szereplés de az pont azért volt jó mert meglepi volt. Sose gondoltam volna h lesz valaha 2 olyan sztár csatár egyszerre mint Lukaku és Dybala.
Azon gondolkozok nem-e az identitásunkat vesztettük el ? Tettük magasra a lécet egy olyan klubnak ami igazából egy stabil szerethető élbolyhoz tartozó nem top de nem is közép csapat?
"Kis" csapatként jobban szerettem nézni a meccseket. Mostmeg játszuk a fejünket h top klub vagyunk...
A játékosok többségénél is az alázat helyett az arcozást, látom. Nem vagyunk szimpik. Alattomos , időhúzó, színészkedő a magatartásunk a pályán.
Nem tudom. Ez lenne Roma igazi arca?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.12. 15:21


Tomm, ezt nem Josétól várom/várjuk. :)
Danikov, én sem látok ilyet, ám ekkora mértékű tervezés és projekt nagyon kevés klunbál lehet. És valóban: túl sok dolgot írtam egyszerre "elvárásként". :) Természetesen nem egyidejüleg kellene ezeknek állandóan megvalósulnia.
Azt meg én írtam rosszul, hogy az elődöntő/negyeddöntő kívánságnál nem is a BL-re gondoltam! :) Az Európa-liga járt a fejemben. De amiket leírtam, azok nem teljesíthetetlen feltételek. Valahol ezen a polcon kéne mozognia egy AS Roma-projektnek szerintem.
Phoenix, köszi szépen! Minden világos. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.12. 12:52


Ne haragudjatok, de ez mi? Mi az, hogy emberibb kommunikacio, nezheto foci, de kupa nem? Ez teljesen az ellentete zsozenak. Azt varjatok, hogy teljesen kiforduljon onmagabol? Fordulnatok ki teljesen onmagatokbol ti!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.12. 11:06


Zsolti írta:...BL-hely, dobogó körüli toporgás, kupákban elődöntő, negyeddöntő, Olasz Kupában legalább két kör, plusz az átlagosnál nézhetőbb foci, emberibb kommunikációval.


ezt én itt most bárhol aláírnám, akár még az emberibb kommunikáció meg foghúzva a nézhető foci nélkül is
egy bibi van csak ezzel
mióta én ASR-szurker vagyok (huszonéve már, öregszem), ez így egyben mikor volt meg? volt BL-hely még a 2000es évek elejétől kezdve, volt pár Coppa (még győzelem is), nemzetközi kupákban elődöntő, még anno második csoportkör BL-ben, Real Madrid verés, volt itt minden
de legalábbis az én olvasatomban soha nem volt olyan, hogy ezt egy koncepcióra felhúzva, hosszú távon megtervezve, elemezve a rizikókat, mérföldköveket tették volna meg a vezetők
kicsit olyan ez, mint amit a Lazio példájára írtam, hogy sorozatos kifutott eredmények

ezt mondjuk rakd szembe a Sevillával, ahogy már az EL-döntő körül is beszéltünk róla
azért 7 döntő mondjuk 15 év alatt, az nem kifutott, mellé lőtávolban a bajnokságban a BL-helyek, BL-csoportkör harmadik helyek, ami után jön az EL-döntő/győzelem
és hol van egy Sevilla tradícióban, érzésben, névben Rómához? hol volt pénzben, lehetőségekben, amikor elindították ezt a "projektet"

kicsit nekem az az érzésem szeretett klubbunkkal kapcsolatban sommásan, mióta én aktívan követem a történetet, mint amikor január elsején ráállsz a mérlegre
két opciód van
csinálsz egy diétát (=projekt), kitűzöl vmi célt, jobb esetben eléred, nagyobb valószínűséggel a felénél feladod a 'csába
mi a végösszege a dolognak? elcsesztél egy csomó időt, pénzt, energiát kajára, étrend-kiegészítőre, kondibérletre, miegymás, de a felénél meguntad, kiszállsz, és nekiállsz újra zabálni
aztán oda jutsz, ahonnan elindultál, ha még nem hátrébb
a másik lehetőség, hogy átgondolod az egészet, csinálsz egy életmód-váltást, és szisztematikusan, kis lépésekben életed végéig tolod

én kb ezt látom nálunk
projekt projekt hátán, legyünk tikitaka (LE), legyen támadófoci (Zeman), kell egy sztáredző (Mou), kell egy romanista (EDF), építsünk fel házon belülről egy saját Guardiolát (Montella), építsünk fel egy félig no-name embert Olaszországban (Rudi, Fonseca)
aztán az összesnek az lett a vége, hogy a felénél elfáradt, besült, nem működik, hozzunk egy tűzoltót (Ranieri), majd újratervezés, de 180 fokos fordulattal

én megmondom őszintén, vhol nekem az hiányzik, hogy legyen egy hosszútávú vízió, ahova és amilyen úton el akarunk jutni
nem 5 éves, meg stadionprojekt, hanem olyan szinten, mint pl egy Athletic Bilbao, Ajax, stb
és ERRE építve a projektek, mint stadion, sztáredző, menjünk-e BL-be, stb

ti láttok ilyet, ha a nagyképet nézitek?
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2024.01.12. 10:53


Zsolti írta:Mit iszol, Phoenix? :)
Köszi, jólesik.
De tisztázzunk valamit. :)
Te azok közé tartozol, akik még hisznek Mourinhóban és a stábban? Nincs vele semmi probléma nyilván, csak kérdezem.
Tomm, te megvagy? Nálad összeforrt már a cérna? :)



Én az vagyok aki 3 éve szurkolok Josénak h eredményes tudjon lenni a bajnokságban… persze nagy élmény volt kimenni a Puskásba de azt leszámítva számomra az út ahogy tavaly eljutott a döntőbe már az sem tetszet….

A bajnoksági eredménytelenséget meg egyszerűen nem tudom elfogadni ( max az első évben ) de a tavalyi és ez a mostani ez szörnyű!

Szóval ilyen furcsa paradoxon a helyzet hogy rettentően szurkolok neki mert szenvedélyes meg showman meg szembe megy a forgalommal , sőt Totti és Spaletti után szépen lassan leszoktam a rendszeres Roma meccs nézésről amit Mou visszahozott 3 éve stb stb de akkor is elfogadhatatlan számomra ez az eredménytelenség , szóval haragszok is rá!

Ami ugyanennyire dühít az az UEFA… ilyen nincs h egyedüliként mi nem igazolhatunk egész Európában évekig…
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.12. 06:36


:) Ez óriási.
De úgy néz ki, hogy a tulajék nem a trófeákért hozták/tartják meg.
A szerda esti kirohanásodnál értettem meg végleg, hogy te hogy viszonyulsz a Mourinho-jelenséghez, tomm. Nagyon következetes vagy amúgy. Egyedül az időpont homályos nekem, de az attitűd most már világos. Nyilván a sz.r játék miatt vársz cserébe kupákat, meg hát mert ő ezt hirdeti, meg a múlt, stb.
Nekem bőven elég lett volna tőle az, ami egy másik jó edzőtől: BL-hely, dobogó körüli toporgás, kupákban elődöntő, negyeddöntő, Olasz Kupában legalább két kör, plusz az átlagosnál nézhetőbb foci, emberibb kommunikációval.
De mondjuk az tényleg gáz, hogy 3 év alatt nem tudott elérni egy Olasz Kupa-elődöntőt.
Nehezemre esik leírni, de még így is minden esélyünk megvan a BL-helyre és egy újabb EL-menetelésre.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.11. 22:32


.José régen se nyert meccset szarrá gyakorolt, kottázott játékból. Vagy minőségből nyert, vagy mentalitással, koncentrációval


Igy van.ezert, ha nem nyer, akkor duplanulla. Ha tegnap csak behuzzuk a 90.perces hatulpasszolgatassal, akkor az rendben van. Az ugy special one. De kikapni, kiesni a kupabol szr jatekkal en is tudok. Az ugy mar special 8milliard.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég