Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.26. 20:17


azért a napoli elleni csapat bölények nélkül lehet, h. elpáholta volna ezt az amúgy semmi különöset nem csináló lácijót.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.26. 20:17


nem elbocsátanák, csak "lefokoznák" szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.26. 20:11


mondjuk aa tényleg elég rusnya ember :) nem lehet véletlen hogy nem nagyon tudtam kiről van szó, pedig már 8 éve itt van a csapatnál, uekkor qrvára nem érdemelné meg ha holnap elbocsátanák azok egy 8 éve romába ténkedő embert, akik mindössze 2 elátkozott éve vannak romában. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.26. 19:59


Janus rosszabbik arcát láttuk megint, kérdés hogy van e neki még szebb is valahol?

én mondtam hogy Zemant ne küldjük el, de már mindegy
se pénz, se jó játékosok (a tegnapi meccshez képest temérdek technikai hiba, ami nem taktikafüggő ám), se jó edző (bár nem tudhatjuk hogy egy kiváló kerettel mit művelne), se semmi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.26. 19:50


az az igazság, baxátok meg, a lazio semmi meglepőt nem játszott, hozta az alapjátékát(hisz van neki), semmi többet, míg a roma letett az asztalra vmi olyasmit, amihez már hozzászoktunk, egy értékelhetetlen xart, ez a roma, ezek vagyunk mi, alapjáték nuku, szép játék nuku, eredményes játék hatványozottan nuku, és még mintha a majom ledesma sérülése mintha vissza is vetette volna a kéket, de még így is megnyerték.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.26. 19:44


mcsabi írta:Szabit se szídnám, hisz nem ő irányítja a csapatot.


Nem ő irányítja, de ő rakta össze. Nem vitatom, hogy jó játékosmegfigyelő, ki tud szúrni egy-egy ügyes játékost, de sajnos nem tud csapatot építeni. Számomra ez már a napnál is világosabb. Igaz, nem könnyű úgy, hogy állandóan változik a szemlélet és az edzők személye is, de mindhárom edzőt ő hozta ide, szóval ezzel nem védekezhet. Szerintem nagy szerepe van abban, hogy jelenleg itt tartunk és mennie kell a tulajokkal egyetemben.

mcsabi írta:Pallottának szépen el kéne menni valami értelmes edzőhöz és térden állva könyörögnie, hogy írjon alá hozzánk és csináljon csapatot az embereinkből.


Senkinek nem kell könyörögnie, csak virítania a lóvét, amit szemmel láthatóan nem fog megtenni. Ezért sem fogunk tudni jövőre előrébb lépni.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: hunorvitez Dátum: 2013.05.26. 19:31


Elfogadható az ha a játékosok hibáznak de az nem hogy nincs elképzelés és ez az edző sara. Kikaptunk zemannal is de látszott hogy mit szeretnénk csinálni és vagy összejött vagy nem. Szükség van egy hozzáértő edzőre.
hunorvitez
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.04. 16:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.05.26. 19:30


Petkovics számomra is a legszimpatikusabb,fradista.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.26. 19:29


bence írta:Ha ez az ára annak, hogy jövő évtől nem kell néznünk Aurelio szakmai tündöklését akkor azt mondom, hogy oké.
Tekintve a meccs tétjét, ez igen merész kijelentés de olyan játékot játszunk szakértő kezei alatt, hogy azt még talán Siófokon is kifütyülnék. Elképzeléstelen, semmi.
A mai meccset társaságban néztem, ez talán enyhített az ilyenkor szokott idegességi szinten.
Nálam ma Totti azért kiverte a biztosítókét. Csak én érzem úgy, hogy egy faultért eladná az anyját is? Vihetnénk 4 a 4, 4 a 3, 3 a 2 ellen és ahelyett, hogy lejátszaná, bevárja az ellenfelet, hogy színészkedhessen egyet. A faultot meg vagy befújják, vagy nem.

Teljesen egyetértek. Én nem tudom sajnálni Tottit azért mert elbuktuk a döntőt és hogy ennél nagyobb esélye sanszosan nem lesz már az ezüst csillagra. Semmit nem tett azért, hogy itt ma nyerjünk. De azzal is egyetértek, hogy Szabit se szídnám, hisz nem ő irányítja a csapatot. Itt Pallottának szépen el kéne menni valami értelmes edzőhöz és térden állva könyörögnie, hogy írjon alá hozzánk és csináljon csapatot az embereinkből. AA taktikailag ugyanolyan béna, mint ZZ. Csak ZZ-nél rámoltunk volna gól(oka)t, nála még védekeztünk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.05.26. 19:28


nem jó LE nem jó Zeman nem jó AA
lehet hogy a csapat csak ennyire képes???
Mondom ezt annak ellenére, hogy én is úgy érzem ezzel a kerettel ezt az eredményt akkor is hoztuk volna ha én lennék az edző, vagy bármelyikünk.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.26. 19:24


Annyi jó azért volt ebben a meccsben, hogyez volt idén az utolsó. Több legalább nem lesz!

amúgy ilyen kilátástalan helyzetben még sose éreztem a csapatot. A Capello utáni időszakban legalább nyilvánvaló volt, hogy szétesettség van, de itt állítólag építkezés van v mi a szösz, erre tessék.

(amúgy el kell ismerni, Petkovic a Serie A legjobb és legszimpatikusabb edzője. de mért ott van, ahol van????)

a mai játékunk egy szót sem éremel. elég csak annyit, hogy a legjobbunk szvsz Bradley volt :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.26. 19:23


vége lett a meccsnek, az ünneplést meg se néztem, de mért néztem volna meg, de fejlődés van, nem káromokodtam, nem küldtem el senkit a qrva anyjába a csapatból. :)
gondolom lamela meg marcos mennyire örülnek neki, hogy jövőre is a tvből nézik majd az uefa meg bl meccseket, szal ha még ettől is rosszabb lesz(tuti hogy az lesz, tavaly se tudtam elképzelni hogy lajostól rosszabb lehet, és lett :wink: ) szal pont a piacképes játékosokat adnám el, amíg le nem amortizálják magukat ebben a lúzer, szánalmas romában. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.05.26. 19:21


Ha ez az ára annak, hogy jövő évtől nem kell néznünk Aurelio szakmai tündöklését akkor azt mondom, hogy oké.
Tekintve a meccs tétjét, ez igen merész kijelentés de olyan játékot játszunk szakértő kezei alatt, hogy azt még talán Siófokon is kifütyülnék. Elképzeléstelen, semmi.
A mai meccset társaságban néztem, ez talán enyhített az ilyenkor szokott idegességi szinten.
Nálam ma Totti azért kiverte a biztosítókét. Csak én érzem úgy, hogy egy faultért eladná az anyját is? Vihetnénk 4 a 4, 4 a 3, 3 a 2 ellen és ahelyett, hogy lejátszaná, bevárja az ellenfelet, hogy színészkedhessen egyet. A faultot meg vagy befújják, vagy nem.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.26. 19:20


Az egy hónapos gyerekem végigsírta a meccset, de én is majdnem vele eggyütt.

Grundmeccs jellege volt, AA szokásos majd csak lesz valahogy taktikájával. A Lazio tördelte a játékot, mert gyengébbek játékosállományban és elfutás-gólra pályáztak. Bejött nekik. Támadásépítésben - mint AA alatt általában nullák voltunk - a kapott gól után már lehetett látni, hogy ebből semmi nem lesz.
Szerencsénk pedig nem volt: volt egy kapufánk és a 65. perc környékén volt egy periódus helyzet itt - helyzet ott jelleggel, amit a kékek zártak góllal.

A leggjobbunk Bradley volt. Akármennyire szidjátok a gólszerzés nem a feladata, viszont a sajátját remekül megoldotta. Borzasztó sok támadást szűrt meg.

Legrosszabb kategória: a támadó szekció és DDR
- DDR rengeteg rossz felpassz, sokszor a vakvilágba, hátul sem lehetett érzékelni a jelenlétét (Candreva beadása róla jött, mert ő ment Balzat kisegíteni)
- Tottinak nem volt jó napja
- Lamella belelőtte, elcselezte
- Marquinhonak egy megmozdulása volt talán

Destrot nem említem, mert róla tudtuk, hogy mezőnyben béndzsa...

És persze AA. Az hogy nézhetetlen a játéka az egy dolog, de egy sokkal jobb kerettel nem tudja lenyomni ezt a nyuggerbrigádot, az az ő sara. Továbbá:
- nem látta, hogy DDR semmit nem ér (DDR -> Pjanic csere egyértelműen látszott)
- nem látta, hogy a Lazio legjobbja, Candreva rendre lefutja a Balza - DDR kettőst a bal oldalunkon. Ja bocs, a 80. percben észrevette és behozta Dodo-t aki képes vele tartani a tempót. Ragyogó!

Szóval nem Sabbatinit kell itt ócsárolni, sokkal jobb kerettel nem tudtuk verni a kékeket.

Jön az emberkereskedelem. Az én kívánságlistam eladási oldalon:
1. DDR bármennyiért mehet
2. Lamela 25 m körül mehet (ezt a teljesítményt Marquinho is hozta volna, ha annyi meccset játszik mint ő)
3. Pjanic 20 m körül mehet
4. Marcost pedig nem fogjuk tudni megtartani

Érkezési oldalon nincsenek nagy igényeim, de Lodi és Basta féléket mellőzzük. Inkább több teret a saját nevelésnek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.05.26. 19:17


feree80 írta:
remus írta:Most már ki lehet jelenteni, hogy TELJESEN FELESLEGESEN zavartuk el Zemant. Ezt vele is elértük volna, és legalább élvezetes támadójátékot láttunk volna tavasszal. Nem hiszem, hogy Totti, Lamela vagy Osvaldo felejtett el focizni 4 hónap alatt.

osztom, bazdmeg, osztom, egyetértek. :wink:


En nem.
Nem hinem hogy olyan jo lett volna nezni ahogy Gojko all a kapuban es retegni minden egyes arra jaro labdatol.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.05.26. 19:16


hunorvitez írta:Sziasztok. Ez az egész AA irányítására jellemző sz.r játék volt elképzelésünk sem volt,hogy kellene gólt rúgni. Olyan edző kellene akinek van elképzelése.

Balnc
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: hunorvitez Dátum: 2013.05.26. 19:15


Sziasztok. Ez az egész AA irányítására jellemző sz.r játék volt elképzelésünk sem volt,hogy kellene gólt rúgni. Olyan edző kellene akinek van elképzelése.
hunorvitez
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.04. 16:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.26. 19:13


remus írta:Most már ki lehet jelenteni, hogy TELJESEN FELESLEGESEN zavartuk el Zemant. Ezt vele is elértük volna, és legalább élvezetes támadójátékot láttunk volna tavasszal. Nem hiszem, hogy Totti, Lamela vagy Osvaldo felejtett el focizni 4 hónap alatt.

osztom, bazdmeg, osztom, egyetértek. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.26. 19:12


sebastian írta:Én nem ismertem Zeman-t, de azt hittem majd ő fogja megváltani a világot a fiatalokkal....Ez idén sem sikerült......Lássuk a mercatot.......Rengetek igazolás kellene ha érdemben akarunk javulni....

Burdi viszlát
Balza Pad
Piris viszlát
Taxi viszlát
DDR viszlát
Osvaldo viszlát
Destro pad
Totti pad
Marquinho pad

Tehát védelem csere, kp csere, és minimum 1 befejező csatár!!!!

Isten őrizz, hogy Marquinho maradjon... Menjen amerre lát. Ő is mit össze nem rinyált télen? Rohadtul nem hiányzik ez az egy mérkőzésen tud játszani, aztán amikor megkapja a bizalmat olyan retek szar formát mutat, hogy még a kozármislenybe se férne be.
Destro viszont biztos vagyok benne, hogy robbantani fog jövőre. Az a gaboni csatár mondjuk jöhetne :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.26. 19:11


Most esik le, hogy olvastam valahol, miszerint előkerült az arab Dagobert bácsi, aki ezt a meccset már részvényesként akarta megtekinteni....Ennyit erről....DDD Lássuk mi lesz jövőre...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.26. 19:10


elment 2 év a semmire, elfogyasztottak 3 edzőt, felmerül bennem hogy nem csak az edzőkben volt a hiba, de akkor is, a nap kérdése, mért nem tudnak ezek a játékosok csapatban játszani(ha tudnának lenne egy alapjátékunk, de nincs) nincs a romának egy megbízható alapjátéka, amire lehetne építeni :?: :?: :?:
évek óta nincs....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.05.26. 19:09


Most már ki lehet jelenteni, hogy TELJESEN FELESLEGESEN zavartuk el Zemant. Ezt vele is elértük volna, és legalább élvezetes támadójátékot láttunk volna tavasszal. Nem hiszem, hogy Totti, Lamela vagy Osvaldo felejtett el focizni 4 hónap alatt.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.26. 19:07


Nem szoktam vattanézni, de most elszakadt a cérna. Pallotta, te sóher kókler, add el a csapatot egy normális befektetőnek, olyannak, akinek nem csak a szája jár... Sabatini takarodj te is, előbb építek a kertben fúziós reaktort, mint te csapatot. AA köszi, elég volt ebből a nézhetetlen játékból, csúfosan megbuktál! Elég volt az edzőbuktató játékosokból is, ha jövőre ugyanezek a játékosok húzhatják magukra a csapat mezét, nem fogom nézni őket. Inkább nézem a Primavera meccseket, talán őket még nem fertőzte meg ez a lelketlen brigád... Mindazok, akik szerepet vállaltak az elmúlt két év ámokfutásában, szégyeljék magukat és mondjanak le haladéktalanul!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.26. 19:06


Csak azt tudnám, hogy miért pattant ki AA fejéből az, hogy ívelgetős játékot játszunk ma. Sosem voltunk jók benne, meg is látszott most is. Totál impotens támadójátékkal rettenet bénán játszva kikaptunk. Kövezzetek meg, de erre a meccsre inkább ZZ-t kellett volna leültetni a padra (bár leginkább bárkit).

Amúgy hol volt Torosidis? Jól jött volna Lamela mögé, eltiltott volt?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.26. 19:09-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.26. 19:04


Én nem ismertem Zeman-t, de azt hittem majd ő fogja megváltani a világot a fiatalokkal....Ez idén sem sikerült......Lássuk a mercatot.......Rengetek igazolás kellene ha érdemben akarunk javulni....

Burdi viszlát
Balza Pad
Piris viszlát
Taxi viszlát
DDR viszlát
Osvaldo viszlát
Destro pad
Totti pad
Marquinho pad

Tehát védelem csere, kp csere, és minimum 1 befejező csatár!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég