Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 23:46


igazából ott tartunk, hogy már most borítékolható, hogy jövőre ismét új csapatot építünk, új edzővel, és járna egy gyomros mindazon roma vezetőnek, akik kibirkozták hogy zz 2 évre irjon alá, ez nem az ő hibája, hanem a vezetőségé.
ha meg nem kell stek, nem kell markinyo, adjuk már el őket, egyáltalán minek ülteti az öreg a padra őket?! hisz tudjuk, úgyse játszanak.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.01.20. 23:38


Nem is tudom mi idegesített a legjobban a mai meccsben... az h fiatal életerős gyerekek elfáradtak és majd meghaltak a 60ik percre? vagy az h megint leálltunk a vezető gól után? vagy az h a két gólkirályunk kis kihagyás miatt máris formán kívülre került? vagy az h ez a dilettáns Zeman lekapja Tottit, akiben legalább benne volt h ad egy olyan passzt, amiből lesz még helyzetünk? vagy az az iszonyatos erőlködés, ami jellemezte a második félidei Romat?

még nem tudom, de ez így túl sok volt egyben ahhoz h az elmúlt 10 év leggyengébb interét megverjük... Zanettin kívül ebben a csapatban egy név nem volt... fel kellett volna mosni velük a padlót, ehelyett ez történt... kőkemény erőnléti problémákat is látok, ez és a taktikai húzások már edzőkérdést is felvetnek hiába védik itt páran a végletekig Zemant.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.20. 23:37


En a vegen pont azon gondolkoztam: piris beadja destronak. Hogy lesz ebbol gol????!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.20. 23:37


feree80 írta:qrva egyszerű a helyzet, tényleg el kéne mindenkinek fogadni, hogy egy középcsapat vagyunk, zemanostól, tottistól, tulajostól,és a többi, és nem kéne felelőtlenségeket nyilatkozni, meg hogy bl, hahahahahaha, még egy uefa kupa helyezés se jön össze, akkor meg mit is akarunk???
szal ezekkel a felesleges és ostoba nyilatkozatokkal nem kéne etetni a népet, mert még vannak olyanok, akik ezt elhiszik. :wink: :(


Ugyanezt szajkózom másfél éve. Annyit tennék még hozzá, hogy hiába a disney, nike, marketing, ezekkel a játékosokkal és játékkal nem lehet eladni a csapatot. Az új stadiont is a hajukra kenhetik, ha ez így folytatódik félig sem fogják a szurkolók megtölteni, mert a végtelenségig őket sem lehet hülyére venni.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 23:23


pjanics nem tudta vállalni a játékot, ezért nem játszott, próbálta, de nem tudta vállalni, piris nekem nem fáj, balza rohangál fel s alá, de haszontalan, mert embert nem talál, pirist ezt nem csinálja, és nem tud haszontalan lenni, a védőmunkája viszont jó, ezért is tartom többre mint az olaszt.

áll piris és ddr is belesérült a meccsbe......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.20. 23:16


Ha egy szóval kéne jellemeznem a 2. félidőt akkor az a szánalmas lenne... :S
Zeman taktikája jó, csak szart se ért ezen kívül a focihoz!
A görögöt ő hozatta ide? Igen..
A kilátástalan Pirisre sikerült megoldást találnia? Nem..
A pontrúgásainkat rendbe tudta szedni? Nem..
Nem értem . Ott csücsül Pjanic a padon, akiben több szervezési készség van mint a 3 pályán lévő középpályásban összesen.
Higgyétek el, nagyon szeretném szeretni Zemant, és annyira örülnék ha jól menne neki a csapattal, de ha nem tesz sürgősen valamit akkor ez kevés. 3 meccset adnék még neki.
Más: Páran teljesen jogosan megállapították, hogy az idei Osvaldot lehet imádni, a tavalyi meg katasztrófa volt.
Hát ez a 2. félidei Oszi még a tavalyinál is rosszabb volt...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 23:15


ja és még vmi, röhögtem a bundásokon, mikor építették a csapatukat, ferrarástúl, ranyieristől, de gyak ott tartunk, wazzé ha jövőre se tudunk normális csapatott építeni, akkor a bundások röhöghetnek rajtunk, mert bezony nekik 3 évre azért sikerült csapatot felépíteni. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 23:13


qrva egyszerű a helyzet, tényleg el kéne mindenkinek fogadni, hogy egy középcsapat vagyunk, zemanostól, tottistól, tulajostól,és a többi, és nem kéne felelőtlenségeket nyilatkozni, meg hogy bl, hahahahahaha, még egy uefa kupa helyezés se jön össze, akkor meg mit is akarunk???
szal ezekkel a felesleges és ostoba nyilatkozatokkal nem kéne etetni a népet, mert még vannak olyanok, akik ezt elhiszik. :wink: :(

pont azon gondolkoztam minap, hogy még 3 éve meg korábban képesek voltunk sorozatokat nyomni, amivel ellensúlyoztuk a vereségeket, de gyak. 2-2,5 fél éve egy helyben toporgunk ezzel hogy nyerünk 2t, majd vesztünk 2t, ezzel sehová nem jutunk, és igen, unom, tele a padlás.....
szégyen hogy ezt a gyenge intert, ma nem tudtuk megverni......no sebaj, majd bolognába égünk, ez 100.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.20. 23:11


nekem nincs bajom ezzel az egésszel egészen addig, amíg a vezetőség nem kezdi el szajkózni hogy irány a Bl meg a Scudetto. Onanntól hogy azt mondják, középcsapat vagyunk (sosem fogják), egy pillanatnyi gondom nem lenne

de ez van, év végén az értékeinket meg kell tartani (Marcos, Lamela, Pjanic, Osvaldo(?)) a selejtet kiszórni (Taxi, Piris, Balza( :( Goico (?)), és hozni 3-4 jó (de tényleg JÓ) embert. Ennyi elég is lenne egy jó csapathoz. Persze lehet amúgy is ez volt a terv idénre :)

ja Sneijderre mai nappal már Galatát ír a wikipedia, de hát tudjuk hogy az semmit sem jelent még.
Pedig ha itt lenne, talán Stek is kivirulna.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2013.01.20. 23:10


Drogbát akarom!
(és Sneijdert DDR mellé)
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2013.01.20. 23:06


Trigoria írta:
2 ember aki vmit is érte ma, totti és bradley.
na meg Marcos
Castan se volt ma rossz

Szerintem Castan,Marcos,Totti.
És bár ittam ez csak 3.
Pont kevés egy csapathoz.
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.01.20. 23:05


Azt nem lehet elvitatni, hogy vannak fiatal tehetségek a csapatnál, de ezek a srácok nem képviselnek még megfelelő színvonalat. Van egy örök mondás! Kis pénz, kis foci....A többit ti is ismeritek. Ez így igaz. Addig amíg a vezetők és a tulajdonosok, meg a szponzorok nem nyúlnak keményen a zsebbe, addig Rómába nem lesz foci......Ennyi. Lehet megverni egy Milánt ha utána jön két zakó meg egy nézhetetlen x. Kell minimum 3 meghatározó játékos!! Csak kanyarodjunk vissza arra az időre, amikor bajnok lett a Róma. Hány ismert, és elismert sztár játékosunk is volt??? Akik meghatározták a Rómát és a játékstílusunkat....Ennyit erről.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.20. 23:01


2 ember aki vmit is érte ma, totti és bradley.
na meg Marcos
Castan se volt ma rossz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2013.01.20. 22:58


fradista romanista írta:Mi a baj? derekasan kűzdöttek a fiúk, ahogy azt egy középcsapattól el is lehet várni! --- :) :(

Itt a pont.
Ezzel a gárdával egy jó középcsapat vagyunk.
De mi nem ezt szeretnénk.
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 22:57


ja, ez meg a másik, amennyi esze van oszvaldonak is, nem nem kiugratásnál van lesen, szimplán miután nagy nehezen végre vki emberhez passzol, bezony ez is nagy szó ám, felépítünk, építünk a fax, felvisszük a labdát, ez az ökör meg csak sétálgat lesen, és még ő van meglepődve, vmi kikaxottul kiábrándító tud lenni, plusz ezzel együtt semmibevész az az energia is, amivel nagy nehezen felhoztuk a labdát, csak ismételni tudom magam, félelmetesen gyenge társaság edzőtül együtt. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2013.01.20. 22:55


Zeman: a Roma a saját játékát kell, hogy játsza pl Barca,Real
Csak éppen az emberek nincsenek meg hozzá.
Az első félidő első 25 perce káprázatos:ezt kellene!
Egy klasszis csatárral már 3-mal mentünk volna.
Aztán a többi káosz.
Pedig ez az Inter semmi nem volt.
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.20. 22:53


Mikozben azon gondolkoztam hogy hogyan lehetseges hogy allandoan lesen vagyunk raadasul pontrugasoknal is rendszeresen mire egy szabadrugasnal megint les. Nem hiszem el hogy ilyen primitiv hibakra nem lehet odafigyelni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 22:49


szégyen, egy luzer xar csapat vagyunk, MÁR 3 ÉVE, hihetetlen mennyi egysejtű játszik ebben a csapatban, egyszerűen ezeknek a barmok semmiből nem tanulnak, HÁNYSZOR KELL MÉG LEÍRNI, ELMONDANI, ELJÁTSZANI ENNEK AZ ÓCSKA BAGÁZSNAK AZT, HOGY A RENGETEG KIHAGYOTT HELYZET MEGBOSSZULJA MAGÁT :wink: :( :evil:
egyszerűen ilyen nincs, az a florenzi, aki a fio ellen csak kaput talált képtelen eltalálni a kaput, oszvaldo és lamela szintén zenész, nem tom mi a faxt kéne csinálni, talán alkalmazni egy boxolót, aki edzésen kioszt 1-1 gyomrost annak aki képtelen eltalálni a kaput, talán segítene, mert különben reménytelen ez a csapat zémanostól, még mi a faxt akart perrottával?! :o mikor van egy markinnyó.....

de ddr ilyen ócska játékkal ne játszon, az alap, mondjuk a görög még őt is alul múlta, félelmetesen ócska ez a csapat, ez az igazság. :wink: :(
2 ember aki vmit is érte ma, totti és bradley.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.20. 22:48


Mi a baj? derekasan kűzdöttek a fiúk, ahogy azt egy középcsapattól el is lehet várni! --- :) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.20. 22:44


GrazieRoma írta:KOMPLETT KILATASTALANSAG!

Nagyon el vagyok keseredve, vilagosan latszik, hogy 4-5 embernel alapveto kepessegbeli hianyossagok vannak.


Egyetértek. Sajnos néhány játékos nagyon kevés.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.20. 22:41


ezzel a labdaügyetlen középpályával mi a túrót akar Zeman még mindig??
Sneijdert ide nekünk de azonnal! Pjanicot játszatni!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.01.20. 22:39


Az igaz, hogy nem mehet be! De nem igaz, hogy nem látja a problémát...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.01.20. 22:39


megint csak elb*tuk...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.01.20. 22:39


az a baj, hogy most már a gól is hiányzik a játékunkból
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.20. 22:38


3 nap múva replay. Leüljek a monitor elé?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég