Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.13. 08:48


Ferkosz, én is szidtam EDF-et. Mindig írom is snatchnek címezve, hogy mennyire bánom már ezt. Szerintem is kiszámítható lett vele a játékunk, különösen az Olimpicóban. Nagyon szapultam. De ezzel a "nézhetetlen" jelzővel óvatosan, Ferkosz. :wink: :) Mouhoz hasonlítva vajon kinek lehet nézhetetlennek nevezni a fociját ? :) A miénk az. Magasan.
De hogy az a BL-elődöntő kevesebbet érne, mint egy mostani El-arany...Hááát... :) Trófeák számát tekintve igen. De azért azok az ellenfelek nem Feyenoordok voltak. Egyértelműen nagyobb tett volt szakmailag az a menetelés. Chelsea, Atlético Madrid, Qarabag a csoportban, utána Sahtar, Barca, Liverpool.
No mi az az egy, amit még nemigen értesz? Szerencsére. :) Mindig hagysz egy kis rejtélyt. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.13. 08:25


“Ez viszont borzasztó igazságtalan egy Spalettivel vagy egy EDF-fel szemben, akik sportszakmailag eddig jóval nagyobb sikereket értek el nálunk.”

EDF jóval nagyobb sportszakmai sikereire kivancsi lennék. Akár nálunk, akár máshol… (És szerintem egy Bl elődöntő tized akkora siker sincs mint egy - bármilyen UEFA - nemzetközi kupa megnyerése.)
De nem kötekedésből írtam ám. Esküszöm egyre jobban értelek, Zsolti. Egyet ugyan - szerencsére - nem mindig értek, de kezdelek megérteni, hogy mit érzel. Viszont EDF-et túlmisztifikálod, nézhetetlen volt. Nagyon szerettem őt, de nem ért el semmit sehol, nézhetetlen focit csinált.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.13. 07:16


Akkor máshogy mondom, Trigo. Értelek én. :wink:
Mou azt mondja: "Nyerek!" És nyer egy Konferenciát meg most valószínűleg egy Európa-ligát.
De azt már nem meri mondani: "Ötödikek leszünk, meglátjátok!"
Mert jelen pillanatban úgy állunk, hogy a két itt eltöltött szezonjának egyikében sem leszünk még ötödikek sem. Olasz Kupa még elődöntőre is nuku mindkétszer.
Érted. "Nyerek!" Egyenes kieséses rendszerben a hozzám hasonló, de amúgy gyengébbre taksált csapatokat kiütöm egy-egy góllal. Mert ez van.
De egymás után NEM TUD nyerni sorozatban a bajnokságban. Nem tudja szállítani a pontokat. Engem nyilván a sorozatos pontszállítás is zavarna ilyen undok és trágya játékkal, de az a büdös nagy helyzet, hogy nem termeli a pontokat.
Ez a nyerek szólam egy becsapás a közegnek még akkor is, ha most megnyeri az El-t. Mert ha ott kiestünk volna mondjuk a Salzburg ellen, és a bajnokságban dobogós helyezésen állnánk, akkor meg azt mondaná, hogy "itt vagyok, dobogó, mit akartok még?", a BL a lényeg, nem az El.
(Amúgy most jön egy kis Mou mellettiség: sorozatban kiverni ilyen csapatokat, hogy Vitesse, Bodo, Leicester, Feyenoord, Salzburg, Real Sociedad, Feyenoord, Leverkusen (?) mindenféleképpen dicséretes dolog. Nem csoda, nem bravúr, de tiszteletreméltó. De egyik csapat sem mérhető hozzánk keretben és lehetőségekben. Nem kötelező, de hozható kategóriák. És így adta a sors(olás), úgyhogy Mou nem tehet róla, hogy nincs az utunkban mondjuk a Barca. Voltak már a bajnokságban is nagyobb skalpjaink, Fonsecának szinte egy sem.)
Ám valójában mit csinált eddig Mou ? Akárhogy csűrjük-csavarjuk: olykor vérrel-verejtékkel, de semmiféleképpen sem simán kiejtett olyan gárdákat két meccsen, akik nem mérhetők hozzánk. És ez adja neki eddig a kultuszát. A mindent megbocsátást. Ez viszont borzasztó igazságtalan egy Spalettivel vagy egy EDF-fel szemben, akik sportszakmailag eddig jóval nagyobb sikereket értek el nálunk. Ezért csalódtam óriásit a kinti közegben. Nekem ők valahol egy manipulált, megvezetett embertömeg. Ez most szentségtörés, tudom. De majd nézzétek meg, mi lesz, ha egyszer Mou elmegy egy Konfetti- és egy Európa-liga-siker után, három 6. hellyel a tarsolyában, és jön egy új edző, aki játszatni fogja a csapatot, nem fog nyerni semmit, de urambocsáss eljutunk valameddig a kupákban, a bajnokságban ott mozognánk a 3-5. hely körül, fogyasztható játékkal. No mit tenne a közönség ? Ha akár csak egyetlen olyan félidőnk lenne, mint Mourinho alatt ötven ? No mit ? Fütyülne, mint az állat. Tutira ez lenne. Mert ott már nem lenne Mou-mánia. Remélem helyükre kerülnek a dolgok előbb-utóbb. De hát ez Róma. Mindig mindenki ezt mondja. Most már értem...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.12. 21:50


Hát de így Fonsit meg EDF-et is nagyon szeretniük kellett volna. :)
már miért is? Mit nyertek? Ha figyelted, én azt írtam, hogy a konfetti liga ÉS a.... Tehát nyert egy kupát ember! Utána minden más. Ahogy te is írod, annak köszönhet mindent!
Bognár Gyurit is istenítenék, de az abban más, hogy Mou úgy jött ide, hogy jövök, figyeljetek, nyerek, és NYERT (nem mondta ki, de őt azért hozták nyilván, azért vállalta el)). Gyuri meg a semmiből nyerne. És épp ezért Mou hihető, hiteles a plebs szemében, és amíg ezt nem játssza el, addig ő az isten.

tehát:
Hogy reagálna esetleg az Olimpico, ha most az elődöntőben kiesnénk?
ahogy írtam, egy évig még imádnák minimum. Köv szezon végén - ha akkor sem lennénk jók - jönne a pfújolás

totti11: ezzel a kiköltözési vággyal nem vagy egyedül idehaza :wink: :) Lehet pár év és visszajönnék, de mindenképpen tennék egy próbát
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 20:55


Ez viszont jó kérdés.
Hogy reagálna esetleg az Olimpico, ha most az elődöntőben kiesnénk?
Hirtelen pfújolna, vagy ugyanúgy istenítenék Mourinhót?
Mert egyik sem lenne helyes.
Egy viszont tuti: Mounak baromi nagy szerencséje van az egyenes kieséses szakasszal és ezzel a közeggel. Meg azzal, hogy a Konfettivel olyan személyi kultuszt tudott magának építeni, amellyel most isteni szférában tevékenykedik. Ám az a kupa valószínűleg bármelyik másik, a közepesnél jobb edzővel meglett volna. Tehát ha Bognár Gyurival húzzuk be, akkor most minden bizonnyal miatta telne meg az Olimpico átszellemülve.
Nyilván túlzok, de szerintem van benne logika.
Baromi sokat köszönhet Mourinho annak a Konfetti sorozatnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2023.05.12. 20:46


Trigoria írta: És másnap kezdődik egy új nap, amiben rajtad kívül senkit se érdekel a környezetedben kb az egész tegnap.



Pont ezt éreztem, mikor hazajöttem a Feyenord elleni meccsről, itt Győrben kb senki nem tudta, hogy tegnap a Roma játszott, vagy mit játszott. Én meg olyan eksztázisban voltam miatta, nem is értette senki.....
Ha tehetném, holnap költöznék Rómába, nem csak a csapat miatt, imádom a várost, az éghajlatot, a történelmét, az embereket, igazából mindent.
Nem tudom miért, de sokkal jobban szurkolok most a csapatnak, mint mikor éveken keresztül 2. voltunk valós scudetto eséllyel. Valószínű nálam ez akkor fog visszaesni, amikor Mou elmegy és könnyen kapok jegyet még a meccs napján is akár a Juve ellen.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 20:44


Hát de így Fonsit meg EDF-et is nagyon szeretniük kellett volna. :)
Fonsi El-menetelése sem volt kutya, EDF BL-elődöntője meg még csak nem is hasonlítható Mouhoz.
És valójában nincs eredmény. A bajnoki helyezést tekintve kivel szerepeltünk legutóbb így? Mou a középmezőnyben kullog az edzőinket tekintve. De ez a kupa dolog minden figyelmet elterel arról, hogy valójában nincs semmi fejlődés, és nem vagyunk tényezők Olaszországban. Azért ezt csak észreveszik kint is egyszer.
Totti11, köszi szépen! Meccsre már nemigen fogok többet eljutni, de jó a tanácsod. Te pedig lelkesedj tovább, mint az állat. :)
Trigo, mi meg már kivénhedt fas.ok vagyunk. :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.05.12. 20:52-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.12. 20:35


totti11 gondolatához csatolva: nagyon nem mindegy, hogy kint élsz Rómában, olaszként, ott születtél, véredben van a Roma-drukkerség, haverjaid mind Roma-drukkerek, kint vagy minden meccsen, és két évtizede nem nyertél semmit, (jó eséllyel meg se születtél a scudettónál), majd jön a világ egyik legnagyobb edzője, és elhoz neked egy európai kupát, majd talán még egyet. Tombol a város, szólnak a harsonák, a dudák egész éjjel...
VAGY
Itthonról a fotelből drukkolsz, egy egy nagy győzelem után kikapcsolod a TV-t, és bebújsz a csendes lakásban az ágyba. És másnap kezdődik egy új nap, amiben rajtad kívül senkit se érdekel a környezetedben kb az egész tegnap.

Gondolhatod kint mennyire szarják le a játék nézhetőségét, ha kupákat hoz nekik a csapat.
Itthon más a helyzet, mert mi azért is ülünk le, mert szórakozni akarunk, jó focit látni, ugyanis nekünk a Roma kifelé kb addig tart, amíg ki nem kapcsoljuk a TV-t. Nyilván sarkítok, de kb. Nincs kivel megbeszélni (fórumot kivéve:)), nincs hatással a napi életre az utcán, stb. A lelkünk feldobódik kicsit, de ennyi.
Kb olyan lehet kint ez, mint amikor nekünk idehaza a magyar válogatott az elmúlt két EB-n jól játszott. Az egész ország felbolydult. Érezted a levegőben, a buszon, a munkahelyen, mindenhol.
Egy másik példa. Pénzügyőr meccsre szoktam ugyebár kijárni elég sokszor (de csak hazaira). Pont nem érdekelne, hogy milyen játékkal jutnánk fel jelenleg a másodba, ha feljutnánk. Mert ott élőben inkább az eredmény a lényeg.
Tv-ben sok meccset néz az ember, és azonnal észreveszi a különbségeket. Látszik, hogy a Roma játéka pl nem szép más csapatokhoz képest pl. De élőben.... élőben nem jár az ember sok másik csapat meccsére. Ott nem a játék szépsége lesz az esődleges, hanem az élmény, a közösség, és az eredmény.

Amíg Mou eredményt hoz, addig meg fognak őrülni érte. És a konfettikupa és ez az elődöntő szerintem már most ér neki annyit, hogy ha nem jutunk döntőbe (vagy igen, de nem nyerjük meg) a bajnokságban mondjuk 7. helyen végzünk, akkor is szeretni fogják még minimum egy évig.

Csak hangosan gondolkodtam kicsit csapongva, minden egyezőség a valósággal csak a véletlen műve lehet...:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.12. 20:15


hát Zsolti tudod... én pontosan ugyanígy vagyok az egésszel mint te :wink:
Egy nagy különbség van köztünk, hogy én nem esem ettől letargiába, nincs tőle rossz kedvem, nem keresem az okokat, hanem szimplán elfogadom. Még csak rossz kedvem sincs tőle.
Teszem azt, ha ez az egy hobbid van az életben, akkor ha az az egy gallyra megy, akkor az ember bajba kerül. Nem tudom, neked van-e más (remélem), de ez is belejátszhat.
És igen, ahogy próbáltam én is megfejteni, nem hiszem én sem, hogy ez csak Mou miatt van. Mert pl lehetne itt DDR is az edző, ettől még ugyanúgy utálnám Mancinit.
De olyat ne tegyél, hogy ne nézd a döntőt. Idiótaság lenne. Én sem fogok örülni a kupának úgy, mint régen tettem volna, de azért valamennyire nyilván igen. Pláne a helyszínen :) És ha évek múlva újra visszatalálnánk a régi szeretethez, azok a kupák jól fognak ott mutatni a vitrinben (és emlékeinkben) akkor is. :)

Viszont azt el kell fogadnod/fogadnunk, hogy azok az idők, amikor - ha emlékeztek - volt olyan meccsünk télen, amikor a végén a jó eredmény miatti fogadásból kimentünk körbefutni a házat hóban (mindenki a sajátját), na azok az idők nem jönnek vissza. Közben idősebbek lettünk, és változtunk. Ez van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2023.05.12. 20:10


Én pont fordítva vagyok "bekötve" Zsolti, az idő múlásával csak még nagyobb a fanatizmusom.
És már nem érdekel, hányadikok vagyunk, vagy hogyan játszunk (kis túlzással persze). A közeg érdekel, Róma, Olimpico, a város történelme stb........
Szerencsére egyre többször jutok ki mérkőzésre is, leírhatatlan mi van kint mióta itt van Mourinho. 5 meccsen voltam kint azóta, köztük a Feyenord, Leicester ellen.
Mentem volna most a Leverkusen ellen is, nem tudtam jegyet venni, pedig több gépről voltam bejelentkezve egyszerre. Aki kijár meccsre nagyon Mou mellett van, persze vannak kritikusabb hangok is az olasz fórumokon. Ferkosznak hála a döntőre is tudok menni, én Sevilla-Romában bízok. Valamiért nagyon rossz lenne a Juve ellen veszíteni (Sevilla ellen se lenne jó) :) .
Zsolti azt tudnám tanácsolni, menj ki mostanában egy meccsre, amíg itt van Jose, elképesztő élményben lesz részed, még ha a meccs színvonala nem a legjobb, akkor is.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 18:23


Snatch, köszi.
Hidd el, hogy ha nyernénk, ötször végigolvasnálak itt titeket. Ku.va jó érzés lenne.
Miközben megőrülnék attól, hogy augusztustól megint Mourinho-focit kell néznem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.05.12. 17:08


Zsolti, szerintem erősen az is benne van, hogy lett közben 3 gyermeked, akik nagyban meghatározzák az életed, és bizony ez mindig elviszi a fókuszt mindenről is, nem kicsit. Persze a csapat teljesítménye ilyenkor csak egy lapáttal a tűzre. Nem tudok okosakat mondani. Bennem sem mindig akkora és olyan a tűz, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt, de pl tök érdekes, az év eleji brutál letargiából valahogy kilábalva most már nem érdekel az, hogy az adott meccsünk mennyire lesz ótvarsz*rnézhetetlen, és ettől függetlenül várom, érdekel, lelkesedem érte. Pedig én is fáradt, fásult vagyok sokszor, ki nem? Lehet hogy téged az is jobban elvitt ebbe az irányba, hogy itt sokszor leírtad, és pár fórumtárs még rá is erősített :mrgreen: és hagytad magad.... :D ;)

Azért ha meglenne az EL, egy picit próbálj meg örülni neki, legalább azért, mert a Puskásban lesz a döntő.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 15:56


OFF
Offos lesz, bocsánat. Na most kiöntöm a lelkemet nektek. :) Ezt másnak nem tudom elmondani, csak nektek. Ilyenekkel nem tudok előállni az asszonynak vagy a három kislányomnak, még ha értenek is a focihoz. :) Gyerekesnek és szánalmasnak fog tűnni, amiket írok, de tényleg ezek vannak bennem, és nem tudom, hogy mitévő legyek.
Én tényleg nagyon lelkes drukker vagyok 19 éves korom óta. Nem hagytam ki meccset. Völler, Delneri, Conti. Sima ügy volt mindegyik. Régen csak úgy tudtam "meccset" nézni közvetítések hiányában, hogy 90 percig néztem folyamatosan az eredményt és az angol nyelvű helyzetleírásokat. Utána csak a szüleim irodájában volt net, és mindig oda sétáltam be streamelni. Volt olyan Olasz Kupa-visszavágó, ami már tök formalitás volt, este kilenckor kezdődött, én meg kéziedzésről hazaérve, hóesésben besétáltam az irodába megnézni, hogy aztán egy sima továbbjutás után fél 12-re érjek haza úgy, hogy másnap suli volt. Tudom, hogy mindegyikőtök nagy rajongó valamilyen szinten. Sokan élőben is többször láttátok már a csapatot, én csak háromszor. Az AS Roma határozta meg az életem egy szeletét. Nem kis szeletét. Nem azt akarom bizonygatni, hogy mekkora drukker voltam. Csak hogy sokat áldoztam a meccsekért.
És ez most veszni látszik. Nem tudom, hogy Mourinho miatt-e. Ha nem miatta, akkor kutya nagy baj van. Én továbbra is fanatikus szeretnék maradni. Már a hároméves kicsim is úgy kérdezni, hogy "apa, rómázol ?" Nekem kell ez a csapat, ez a klub. Playstationön és a valóságban is.
De most egy az egyben azt érzem, hogy nem örülnék egy Európa-liga győzelemnek. Hogy lehet így érezni ? Most komolyan ? Hihetetlen, baz.meg... :( Itt vagyunk a nagy siker kapujában, és érzem, hogy nem örülnék már úgy, mint a Konfettinek. Lehet babonából meg sem nézem a döntőt, hogy nyerjünk. Nem vicc. Mert én hülye már elkezdtem hinni ebben is. Fas.om. Pedig a döntőt jó lenne megnézni, mert ilyen közösségi élményekben ki tudja, mikor lesz megint részünk. Ezt felvételről nem buli átélni.
Eddig Fonseca is tudta, amit Mourinho. Ám ilyen sorsolás és ellenfelek mellett szinte borítékolható, hogy a Mou-faktor miatt miénk lesz a kupa. Óriási siker lenne. Mou játéka és taktikája sem olyan, hogy világvége hangulatom kéne legyen ettől az amúgy nézhetetlen focitól. Nem tragédia, ami történik. Sőt! És erre basszus hiába ülök le meccset nézni egy kis önmotiválással, a 10. percre azon kapom magam, hogy én erre nem vagyok kíváncsi, hogy a játékosaink unszimpatikusak, és hogy nem akarom Mourinhót a kispadon. Holott egész Róma őt akarja. Miért van ez így bennem ? Van ennek valami pszichológiája ? A múltban sem voltunk elkényeztetve, bár voltak bajnoki dobogók. K.rvára idegesít ez engem, nem direkt okoskodok meg provokálok itt senkit. Eléggé zárkózott ember vagyok, de a rómás közösségi élmények ezen a fórumon az életem részei lettek, fantasztikus dolgokat éltünk meg itt együtt.
Sajnálom a siránkozásaimat, elegem is van belőlem, de késztetést érzek arra, hogy ezeket kiírjam magamból, és hogy kritizáljam a Mou-focit. De ez már sok. Az meg, hogy nem éreznék eufóriát a kupa magasba emelésekor, egyenesen lúzerség. Ti mit javasoltok ? Bár igazából erre mit lehet...
Köszönöm, hogy elolvastátok.
ON
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.05.12. 08:38


A Mourinho féle bullshit-generátor. Hát persze, hogy szönyű nehéz sorsolásunk volt. Szerinte.
Valójában nem találkoztunk a miénknél erősebb keretű csapattal. Ahogy F.Totti is írta egyszer, ez a játék addig működik üzembiztosan, amig gyengébb csapatok ellen csináljuk. Meg lehet nézni, hogy a Serie A-ban milyen a mérlegünk a hasonló vagy erősebb csapatok ellen. Segitek, nagyon nem pozitív.
De ennyit a károgásról.
Ezt a mecscet úgy hoztuk le ahogy kell. Az első 10, meg az utolsó 5-10 percet leszámítva szerintem nem volt labdaérintésük a 16osunken belül.
Bove szerintem jó volt. Korábban kritizáltam én is, volt sok rossz meccse, sok rossz megoldással, de fejlődött azóta, én már látok benne potenciált.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.12. 08:16


Ha bejutunk, akkor én nagyon a Juvét szeretném. Lattam a Sevilla Manu elleni első meccsét meg a többi összefoglalóját és szerintem jók nagyon. Illetve ha már a Puskásban játszanánk egy El. döntőt akkor az lenne a sorsszerű, az lenne az igazán nagy katarzis, ha a csaló szemét juventust vernénk agyon.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 07:54


Köszi, Hunszi!
Snatch, sajnos úgy fos, mint mi. Csak minőségibb és egészségesebb játékosokkal. Nagyon ráéreztek a szar játékkal való eredmények elérésére.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.05.12. 07:54


A juve szerintem simábban verhető, mint a Sevilla. A juve egy f*s.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.12. 07:25


Szinte Milánoztunk egyet az első 10 percben, két elég jó helyzete volt a Leverkusennek, és bár nem igazán voltak veszélyesek a 2. félidőben, de a hajrában azért szinte kiegyenlítettek, elég nagy helyzetben mentett majdnem a gólvonalról Cristante.

Örülök a tegnapi győzelemnek, de a Juve 97. percben szerzett eszméletlen szerencsés gólja azért elvette kissé a kedvem (0,1!-es 2. félidős xG-vel kiegyenlítettek...). Igen, igen, a Sevilla EL specialista, de ennek ellenére egyértelműen verhetőbb csapat, mint a Juve, szóval nagyon jó lenne, ha a Sevilla ellen kellene döntőzni, ha sikerül bejutnunk. A Sevilla ellen simán adnék magunknak 70% esélyt a döntőben.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 06:14


Amúgy milyen volt a meccs? Joséhoz mérten fogyasztható?
Nyilván a tétnek és a vezetésnek megfelelően busz volt. De voltak nagyobb helyzetei a Leverkusennek? Vagy lehoztuk, ahogy szoktuk? Mert ez azért dicséretes. Még akkor is, ha elvileg azért védekezünk jól, mert sokan vagyunk hátul. Ehhez viszont sztárok kellenének előre. Dybala. Csak így működik a busz. Ha elöl sztár van. Engem ez idegesít. Mondjuk Dybala nem nagyon van, úgyhogy Mou elég jól főz. De én azért még bízom benne, hogy LMP. Vagyis LMF. Lehet más a foci. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 06:05


Ez nem is lenne más, mint José! :)
Tökéletesen alakul számára minden.
Ha most játszanánk a Helsinkivel, azt is kihozná a lehető legnehezebb ellenfélnek. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.12. 05:40


Na, de Zsolti! Milyen szerencse? Idéznék Josétól: "Ez a második csapat a Bajnokok Ligájából, amellyel szembenézünk, hiszen a Red Bull Salzburg is onnan jött. Ilyen az Európa Liga. Ezért lett ez is egy top sorozat. Félidőben különböző szintű potenciállal és státusszal rendelkező csapatok kerülnek bele." Tehát semmi szerencse nincs, pont hogy a nehezebb cspatokat kapjuk! :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.12. 05:03


Mindent a fórumért!
Kezdek hinni a kis egyéni babonáimban. Háromból három! :)
A visszavágót nézhetem, mert ott nem kell győznünk. A döntőt viszont ki kell hagynom. Na azért az még nekem is kemény lesz.
Viszont nincsenek itt a negatív energiáim. Lehet az is számít. :)
Ami a meccseken történik, az nyilván nem mázli. De ami az egyenes kiesést illeti, ott óriási szerencse kíséri a mestert és a csapatot.
Hihetetlen, hogy úgy jutunk el a döntőig, hogy addig nem kell megmérkőznünk a Barca, MU, Juve, Arsenal négyessel. A németektől is kapunk egy ilyen csapatot...
Már megint a negativitás, Zsóti...
A fórumról még nem akarom letiltani magam, úgyhogy itt még viseljetek el légyszi. :)
Eljön még az én időm, de addig nyerjen néhány kupát a klub. :)
(Bammeg, hogy fogom én kibírni, hogy ne nézzem a döntőt...Azért na...Csak egy döntő...)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.05.12. 04:57


Én azt gondolom ez egy remek produkció volt, olyan amilyen egy elődöntőnek lennie kell.A Bayer egy, fiatal, dinamikus, őszinte, de rutintalan csapat, mi voltunk a jobbak.
Matic, Pelle, Bove és még azt mondom Abraham is jó volt, hátul Mancini, Iba stabillak voltak.
Szerintem egy ilyen tétű meccsre Mou a legjobb felkészítő, ezt nem lehet tőle elvenni.
Egy hét múlva meglátjuk mi lesz, a Leverkuseni stadion kicsi, a szurkolóktól nem kell tartani, szóval én optimista vagyok.
Bovénak muszáj volt játszania a nagyon gyors "németek " miatt, és jól is teljesített, a gólnál a rá gyorsítása volt a kulcs, azzal levett egy embert és azt játszottuk végig.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.05.11. 22:47


ez egy jó nap volt, smith is győzött(zsinórban 3x) meg a roma is. 8)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.11. 22:25


és közben be is ugrott, hogy ezt Mou már megcsinálta részben a Portóval. Uefa utána BL azonnal
akkor pláne nálunk van ennek a specialistája :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég