Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 18:22


Már tegnap akartam írni, csak elfelejtettem. A Juve elleni meccs nekem kisértetesen hasonlított a Milan elleni 2005-ös karácsony előtti találkozóhoz. Ott sem mi voltunk az esélyesek, a bukmékerek 4-szeres oddsot (azért emlékszem, mert akkor nyomtam rendesen az online fogadásokat és a számlán lévő öszes pénzemet hazaira tettem fel) adtak a hazai győzelemre. A végeredmény 1-0 lett, Mancini góljával. Az a 11-es győzelmi sorozatunk egyik állomása volt. Hátha a tegnapi meg egy győzelmi sorozat kezdete..... :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.17. 15:48


én nem bántottam
épp azt mondom hogy DDR helyett jelenleg még talán jobb is, de vele együtt nem jó ha pályán van, ha támadni is akarunk
most viszont DDR eltiltott, ergo úgyis játszani fog
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 15:10


Igen, az amerikait ne bántsuk....mert, ami a dolga és amihez ért, abban a legjobb az idei Rómában. Pedig játszik itt egy nem is tudom, talán 6 millás fizetésű világsztár is. Szóval lehet, hogy Pjanic jól lát a pályán, de ha nincs nálunk a laszti, abból csak nézegelődés lesz :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.17. 15:03


Azért Bradley-t ne írjuk le ennyire.Az Atalanta ellen az eltiltások miatt tuti,hogy kezdeni fog.Ha nem neki kell kapu elé érkeznie,hanem a rombolás és a labda minél hamarabbi megjátszása a feladata,akkor ő is passzol majd ezen felállásba.Akár DDR mellett is.Atomstabil középpályás védekezésünk lenne.
És ez a visszaállás egyáltalán nem ranieris volt számomra,hiszen egy Juventus ellen nem szégyen védekezni, és szögletzászlózni az utolsó öt percben.Valamint öt támadó szellemű játékos volt megint a pályán a kezdő sípszó pillanatában.Ranierinél gyakran előfordult a De Rossi-Pizarro-Perrotta-Brighi középnégyes.Na az halálra volt ítélve.
És Zemant azért csak ne bántsuk,a Milant és az Intert agyonvertük vele,a többit tudjuk.
Reszkess,Bergamo!
(Mondhatnám,ha nem tudnám,hogy Rómában minden eksztázis három napig tart...)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.17. 14:42


Andreazzoli látja, hogy Burdissonak helye van a védelemben, Bradleynek meg a padon, az igazság bajnoka fél éves káprázatos munkája alkalmával nem látta (bár érdekes módon valaki fölvetette, hogy játszhatott volna kezdőként).

Isten ments UFO kezdetésétől! Azaz ha csak védekezni akarunk akkor jöhet - ahogy most is a végén. De ha még szeretnénk gólt lőni, és DDR a pályán van akkor testidegen a csapatban. Pjanic kisujjában több lehetőség van.
Lehet amúgy pont az első félidőben kezdettem volna, mert tényleg csak nyomoztuk a labdát, és a másodikban jött volna Pjanic. Bár akkor csak a hülye nem látja mit akarunk a cserével. :D

bence:
Trigo ez pedig neked: DDR tényleg szar volt az elején de a második félidőben a csapat leghasznosabb tagja volt, fogadni mernék rá bármiben, hogy ő futotta a legtöbbet. A példa amit felhoztál, (hogy mit nem rúgott be) meg tükrözi, hogy mennyire egysíkúan látod vele kapcsolatban a dolgokat. Nem az ő dolga a befejezés, egy 80 méteres sprint után meg pláne nem főbenjáró bűn, ha valaki a rosszabbik lábával, nem tudja kapásból beverni.

Igen, DDR futotta a legtöbbet az lehet is. Mondtam is hogy a futásával MÁR semmi gond. De én kifejezetten figyeltem őt tegnap. A passzai, a fordításai, az ívelése rendre rosszak és/vagy feleslegesek voltak. Anyám a falat kaparta tőle!! :) Egysíkúan? Hát ha egyszer egysíkúan rosszul focizott?? És ahogy mások is mondták erre, egy ilyen kvalitású játékosnak igenis kötelessége eltalálni a labdát ziccerben ballal is! Persze mindenkivel előfordul hogy lyukat rúg - nem is kövezem meg érte. De tegnap ez csak feltette a teljesítményéra a koronát. Nem beszélve arról, amit valaki említett - és én is ettől féltem - hogy a bíróval való ordítozás után, egy sárgával a tarsolyban simán ki is szórhatták volna - megint.
De a lényeg, hogy a játéktól fog formába lendülni. A jelenléte még mindig sokat jelent a csapatnak szerintem. Tehát nagyrészt játszatni kell nyárig, aztán meglátjuk. De a tegnapi játékát UFO is egészen biztosan hozni tudta volna.

AA öltönyéről: ZZ is öltönyben volt, csak volt felül egy rómás kabát. Öreg ember fázósabb. :wink: Nameg melegszik is az idő. :)

AA:
"A Sampdoria ellen 3-5-2-t játszottunk, de a taktikai elképzelésem mindig az adott helyzettől függ. Lamela és Totti feladata Pirlo zavarása volt, hogy ne tudjon osztogatni, mert számomra úgy tűnt, felesleges egy embert ráállítani, hogy fogja végig."

Megoldották. Előbbi szájba vágta, utóbbi lerúgta. :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.17. 14:32


Nekem azért volt egy nagy hiányérzetem a tegnapi meccsen: Kénytlenek voltunk nélkülözni Puzsér szakértő kommentárját :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.02.17. 14:06


Ég és föld volt a 2 félidő. Ami persze nem baj. Ezt a taktikát játszottam annak idején állandóan a menedzser játékban. Stabil védelem, sok variációs lehetőség a középpályán és a támadó harmadban. Adott hozzá majdnem minden a keret alapján. Három jó belső védőnk van. Jobb szélsőnk is van, Torosidis és Piris alkalmasak erre a taktikára, mert van középpályás védekzésünk is, ami Zemannál ismeretlen volt. A bal szél ami kissé gyászos, Balzaretti csak védekezésben használható, Marquinhonak bejön a föl- le szaladgálás, ha javít a hatékonyságon jó lesz. A kp és a támadó szekció rendben van, variálható.

Andreazzolinak legfőbb feladata, hogy Lamelát rászoktassa a jobb lábbal való játékra, undorítóan egylábas. Nem is értem, hogy lehet egy lábbal futballozni. 11-12 éves koromban saját magam tanultam meg ballal játszani, mert idegesített, hogy csak jobbal tudok. Nem igaz, hogy nem zavarja! Ezért esik a hatékonysága az elvárt szint alá, mert egyébként minden adottsága megvan a magas szintű játékhoz, de így csak középszint marad.

Andreazzoli látja, hogy Burdissonak helye van a védelemben, Bradleynek meg a padon, az igazság bajnoka fél éves káprázatos munkája alkalmával nem látta (bár érdekes módon valaki fölvetette, hogy játszhatott volna kezdőként).

Tetszetős, jó lesz ez. tommal egyetértve: én is jobban díjazom ezt a fajta racionálisabb játékot, mint az ész nélküli rohangálást, 0-3-as első 20 perccel.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.17. 13:06


Engem azért elszomorít,hogy mennyire visszaesett Totti teljesítménye... mármint ami a " tartogassuk a labdát a szögletzászlónál"-t illeti!Az nem ment neki, na de ott az új tehetség Lamela, na Ő tökéletesen megoldotta ezt a feladatot... :lol: :mrgreen:
Viccet félre téve, pozitívumok:
-rengeteg ember a lelátón( Azért megnézném, hogy hány olyan csapatnál telne meg így egy ekkora stadion, aki majd másfél hónapja nyeretlen, pl. Valencia-PSG Bl nyolcaddöntő, 35 ezer néző...vicc)
-Stek, Pirlo szabadrúgását úgy kiszedni, ill. nagyon jo beadások voltak a juve részéről,mert nehéz lehetett eldönteni, hogy most a helyemen maradjak, megfogjam, vagy elöklözzem, de végig jól megoldotta, gondoljunk bele ha Gojkoenccscaojasdb állt volna a kapuba, min. 3 gólt kapunk)
-Piris, már érezhető volt a formajavulás, de végre lehozott egy hiba nélküli meccset, csak így tovább
-Burdisso, végre vezéregyénisége volt a védelemnek! A kora és a Rómánál eltöltött évei alapján min. ezt várnám el tőle,minden meccen! Lehet eddig az volt a baj, h ZZ abszolút nem foglalkozott a védelemmel, valjuk, be elég rossz lehet, h védő vagy, de ez a terület nem érdekli az edződ!
-Torosidis, megbízható volt, pontos, semmi extrát nem csinált, de most nem is arra van szüksés,hanem stabilitásra
-Lamela, szemtelensége, labdajátéka, még ha most nem is ért gólt vagy gólpasszt nagyon kellett
-CAPITANO, csupa nagy betűvel, a gól és a gólöröm (lehet sárga lap nélkül is nagyot örülni) :)
-AA, egyrészt, öltönyben van, egy edző tisztelje meg a játékosokat, nézőket, újságírokat, bírókat stb. hogy nem egy hétvégi melegítőbe megy, másrészt a taktika, pl. hogy Pirlót aprítani kell, ezt volt a kulcs sztem, hogy nem kaptunk gólt, az első félidőben kicsit fárasztani őket, majd a másodikat megnyomni, érthető cserék, ill. nagyon tetszett hogy végig együtt élt a játékkal, irányított, kiabált, sokszor már a pályáról, nem csak ücsörgött, ezt várom egy edzőtöl!
-Osvaldo, Marcos, náluk az akarat tetszett, ha előbbinek nem is sikerült valami, látni azt a dühöngést,ez a hozzáállás kell, utóbbi pedig amikor szerel, és utána ökölbe tett kézzel üvölt, élmény nézni
Negatívumok:
- első félidei DDR, megint majdnem kiállítatta magát
-a 75. percre be kellett volna verni a másodikat, mert bőven megvoltak a helyzetek hozzá, mert egy betévett gól bármikor, bárkinek, bárki ellen benne van a pakliban, pl. ha a Barca játszana, a Nagymágoccsal, akkor is benne van a pakliban, hogy egy beadás után úgy esik a labda, hogy gól lesz
-nem szabadna annyi juve szurkolót beengedni, hogy ki tudják fütyülni a himnuszt... :D

Csak így tovább....
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.17. 13:05


Én pjanichoz csak annyit tennek hozza, hogy o most az aki lat is a palyan. Erik pedig volt mar jobb is, sokszor kicsit flegmasztikus nekem. De az, hogy nem labdaugyetlen sokat huz rajta. Meglatjuk jovoheten milyen lesz a csapat, addig oromkodok legalabb :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.17. 12:56


tomm írta:nem bűn, de akit a világ egyik legjobbjaként emlegetnek, az vágja be.

Miben emlegetik a világ legjobbjaként?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.17. 12:48


mcsabi írta:Ha ez ma aa műve volt és ezt folytatni tudják, vállalom a nyilvános megkövezést

Ezt a kijelentést valahogy nem lehetne lementeni, vagy kiemelni, vagy ilyesmi? :D Hátha bejön...

Bence: Nem tudok egyet érteni veled DDR -el kapcsolatban. Egy 29 éves, 83 szoros Olasz válogatott, akinek még ezen kívül is kb. 300 mérkőzése van az olasz első osztályban, az nekem ne rúgjon luftot a kaputól 4 méterre...
Marqinhoval kapcsolatban... szerintem nem is az, hogy alibizett, hiszen az alibi passzok, mintha a taktika részei lettek volna. Hogy ne veszítsenek labdát, amíg megkapják a megfelelő lyukat az ellenfél terén. Inkább az volt nekem vele a bajom, hogy sokat bénázott. Sok passza nem ért célba, és csak ritkán tudta lefutni az emberét.
A bunda gyanúja, még mindig bennem van...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.17. 12:41


nem bűn, de akit a világ egyik legjobbjaként emlegetnek, az vágja be.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.17. 12:25


Na így átgondolva a tegnapi meccset....
Piristől féltem, de megoldotta, Burdisso végre régi önmagát idézte, Marcos tanári volt.
DDR az első félidőben gyenge volt nagyon, de utána feljavult. Pjanic hozott egy átlagot, mint nagyjából mindenki.
Szerintem Totti a góljáig nem játszott jól, de az az elképesztő bomba felhúzta a teljesítményét is.
Azért is értékes a tegnapi győzelem mert, ha jobban belegondolok senki se játszott olyan jól, és mégis megérdemelten győztük le a Juventust. Ezt a győzelmet igazi csapatként érték el a srácok! Öröm volt nézni a játékosok örömét, és lelkesedését.
Más: Valaki írta, látszott, hogy Marquinho jobban mozgott mint Balzaretti... Szerintem pont fordítva történtek a dolgok, Marquinho volt az tegnap aki nem tetszett mert alibizett. Védekezni nem tud, támadásban meg nem emlékszem jó megmozdulására.
Trigo ez pedig neked: DDR tényleg szar volt az elején de a második félidőben a csapat leghasznosabb tagja volt, fogadni mernék rá bármiben, hogy ő futotta a legtöbbet. A példa amit felhoztál, (hogy mit nem rúgott be) meg tükrözi, hogy mennyire egysíkúan látod vele kapcsolatban a dolgokat. Nem az ő dolga a befejezés, egy 80 méteres sprint után meg pláne nem főbenjáró bűn, ha valaki a rosszabbik lábával, nem tudja kapásból beverni.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.17. 11:45


nekem meg pont azért tetszett az első félidő, mert ez kellett egy normális eredményhez. láttuk már, mire vezet nekirohanni ennek a szervezett juvenak. 20. percben 0-3...
nagy menetelésben vannak, fáradtak voltak, az első félidőben szépen le lettek fárasztva, aztán a másodikban uccu neki!
de az elsőben is hiába nyomtak be minket többször, mint forditva, nem éreztem rajtuk azt az "ú, mindjárt gólt lőnek" érzést. sőt, én magunkat közelebb éreztem a gólhoz.
ez a szervezett játék sokkal-sokkal közelebb áll hozzám, mint az angol tipusú föl-alá rohangálás
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.17. 10:57


Hát nálam Stek qrva jól védett, ahogy kiszedte Pirlo szabiját az félelmetes volt, és ezzel jócskán mentette DDR seggét is, ami fura a védelmet nem tudom kiemelni, igazából nem volt aki kilógott felfelé, vagyis aki qrvára kiemelkedett volna a többi közül, ergó együtt hatékonyan működött a védelem, ez a DDR Pjanics tengely annyira most sem tetszik, ahogy korábban is mondtam, sztem Pjanics ezzel a fizikummal a darálóban nekem nem nagyon tetszik, de az összes újság kiemelkedőre értékelte, szal lehet bennem a hiba, DDR alapból nem tetszik, de a sampos teljesítményénél ő is azért jobb volt tegnap.
Marquinho is fura, nagyon egylábas, szélen kiismerhető a mozgás hogy mit is akar, viszont ha belefele húz ballal, az egy kicsit kiismerhetetlenné és lendületessé teszi, bár nyilván a végtelenségig ő sem húzhat a pálya közepe felé, a védekezése viszont tetszett, a tridente sztem tökéleteset játszott, Oszi se volt gáz a szélen, Destrohoz viszonyítva semmiképp, Totti meg Totti, ez zseni, egy ikon, fantasztikus, én is 113kmet láttam hogy annyival suhintott a labda Buffon kapujába, Lamela nálam egy zseni, imádom minden faxsága ellenére, nem tom a 2 év alatt hány poszton játszott már a Romában, de ő letesz általában annyit az asztalra, hogy azt mondom tiszta lelkiismerettel jöhet le a pályáról, sőt sztem tegnap már nem is volt olyan ostoba mint a korábbi bundások elleni meccseken, amikor direkt faragta az ellent :)

De talán a legnagyobb dícséret most az, hogy azt mondom, tegnap megint 2arcú volt a Roma, de ez most tudatos volt, és félidőben váltottunk, :wink: az első félidő nem igazán tettszett, hiába védekeztünk sokan, ez az előrejáték rovására ment, ráadásul a bundások simán kontrollálták a meccset, és a hibapontjukat se láttam, viszont a második félidős Roma egy csoda volt. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 10:27


Az igaz, hogy Pizza játszott DDR mellett, de akkor a támadószekcióban a jobbszélen Tádé futkározott, aki azért a labdszerzésben és az ellenfél űzésében is kiemelkedett.

Ha megnézzük a Juventus középpályás sorát, akkor nem mondhatjuk, hogy egyéniségek lennének. Van Pirlo az ész, a többiek pedig szorgos iparosok, akik viszont a támadáshoz is konyítanak valamelyest.. Na jó, Marchisio még top játékos.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.17. 10:10


nagyon tetszett nekem ez a felállás, és az összeállítás is8szerintem messze a legjobb, ami kijön ebből a keretből.
Volt néhány nagyon jó teljesítmény, de igazából senki sem volt rossz.
DDR-nek most is voltak fájó pillanatai, de ő is sokkal jobb volt szerintem, mint szokottv olt az utóbbi időben (években...).
Ha jó formában lenne, nagyon jól működne a DDR -Pjanic duó, pont úgy, mint Spalnál a DDR - Pizzarro kettős (és így ráadásul Pjanic-nak is megtalálatott végre a helye!).
Ami még nagyon tetszett és nem volt rólaszó, az Oszi hhetetlen akarata és alázaos, önzetlen játéka. Ha e tartósan így marad,na akkor a múlt heti blamázs végülis az ő és a csapat hasznára vált. :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 10:05


Kicsit egyénenként boncolgatva a tegnapi mérkőzést:

Stek: magabiztos volt, minden beadásra jól reagált, Pirlo lövésénél bravúrt is bemutatott. Ilyen egy jó kapus

Piris: Meglepően jól teljesített a háromvédős felállásban, nem vette el az energiáját a védekezéstől a le-föl futkározás

Burdisso: Régi önmagát idézve irányította a védelmet, a lesreállítások jól működtek.

Marcos: szokásos, sallangmentes játék

Torosidis: Az első félidőben nem volt tere, a gól után már jobban érvényesület, a 2. félidőben kifejezetten tetszett

DDR: Kihajtotta a lelkét, volt benne tűz, viszont a passzok továbbra sem ültek, ezt betudom a formán kívüliségnek. Nem jön neki jókor, hogy Bergamóban nem játszhat

Pjanic: ezen a poszton nem érvényesült igazán az intelligens játéka, egy kisebb csapat ellen, mikor nekünk kell nyomni, támadásokat felépíteni, jobban el tudom képzelni DDR mellett. Szerintem jogos volt a cseréje
Bradley: Jól szállt be a meccsbe, talán már kezdhetett is volna a bosnyák helyett, az első félidőben volt ugyanis olyan szakasza a találkozónak, amikor csak nyomoztuk a labdát. A labdaszerzései nagyon kellenek a csapatnak

Marquinho: Engem még nem győzött meg, hogy kihagyhatatlan a kezdőből, nagyon egy lábas játékos, viszont jól zárt vissza. Támadásban nem nagyon tudott hozzátenni a játékhoz.
Balzaretti: Nem volt sok ideje. Azt, hogy Rómában még egyenlőre nem mutatta meg, hogy miért válogatott, betudom ZZ taktikájának is. Lehet, hogy egy stabilabb csapatjáték mellett ő is kivirul

Osvaldo: Csatárerényeket villogatott, csak a gól hiányzott. Egy ilyen Osvaldora nagy szüksége van a Romának, remélem a gólok is jönnek előbb, mint utóbb

Lamela: Az látszik, hogy nincs rossz viszonyban a labdával. A trequartista posztján viszont az utolsó passzok még hiányoznak. Azért nem lesz belőle korszakos zseni, mert a jobb lábát csak támaszkodásra használja

Totti: belőle csak egy van, a gólja fantasztikus volt. Játékban már több hiba csúszott, főleg az első félidőben voltak rossz passzai. A góljával viszont mindent feledtetett és amit még el kell mondani, hogy többször ő is visszazárt és a saját tizenhatosunkon tűnt fel.
Florenzi: Rövid ideig volt a pályán, nem volt értékelhető.

AA: Jó volt a taktika, jók voltak a cserék (talán Tottit hoztam volna kicsit korábban, az öreg elfáradt és így a kontráink sem ültek annyira).

Ahogy a Sampdoria elleni meccsből, úgy ebből sem vonok le hosszútávú következtetéseket. Az biztos, hogy a fiúknak úgy hiányzott ez a sikerélmény, mint egy falat kenyér. Az önbizalom rengeteget számít a sportban, ha annak hiján vagy, akkor vesztettél, lehetsz akármilyen tehetséges.

A bugyikékek elleni meccs után talán már lehet mérleget vonni, addig várjuk a tegnapihoz hasonló játékot. lelkesedést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fantasista76 2013.02.17. 14:36-kor.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.17. 06:41


Ha ez ma aa műve volt és ezt folytatni tudják, vállalom a nyilvános megkövezést
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.02.17. 00:37


Hát, akkor kéne
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.02.17. 00:36


Én 18 pont várok, mert a Roma. És szeretném, Rt IS van
Trigoria írta:fáradtak voltak
nem is értem miért nem vasárnap volta a meccs - mondjuk Conte se

Marquinhot annyira nem figyletme, lehet sok eladott labdája volt
én DDR-t figyeltem - sajnos :( - eskü mint egy hajléktalan azzal a szakállal. Unom már.

Totti gólöröménél mondtam is otthon, hogy na hirtelen megint úgy érezheti az öreg, hogy itt valami fontos meccs fontos címért fontos gólt lőtt
imádnivaló volt az az öröm! Újra EGY CSAPAT voltunk.

Igazából piszokjó kedvem van :D
A jövő pedig eldönti hogy valóban csak egy felszívás volt vagy tényleg elindul valami.
:flagDe big:

De jó kkertvel
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.17. 00:19


fáradtak voltak
nem is értem miért nem vasárnap volta a meccs - mondjuk Conte se

Marquinhot annyira nem figyletme, lehet sok eladott labdája volt
én DDR-t figyeltem - sajnos :( - eskü mint egy hajléktalan azzal a szakállal. Unom már.

Totti gólöröménél mondtam is otthon, hogy na hirtelen megint úgy érezheti az öreg, hogy itt valami fontos meccs fontos címért fontos gólt lőtt
imádnivaló volt az az öröm! Újra EGY CSAPAT voltunk.

Igazából piszokjó kedvem van :D
A jövő pedig eldönti hogy valóban csak egy felszívás volt vagy tényleg elindul valami.
:flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.17. 00:16


:)
Csatolmányok
150752_470333449694141_1233868917_n.jpg
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.17. 00:12


feree80 írta:Ezt nem lehet megunniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, hatalmas, félelmetes, A KIRÁLY, AZ ISTEN, A ZSENI.;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ltl_k5uH8JQ

Utánanéztem a neten. Egyik helyen 98km/h másikon meg 113 km/h sebességet ír.


-Többnyire osztom Trigo véleményét (+ gratulálok a pénzjutalomhoz), de Marquinho szerintem nem volt annyira jó. Legtöbbször lefutták és volt egy rakás eladott labdája. Marcost viszont én kiemelném.
-És nekem (is) tetszett, hogy Lamela többnyire középen kapott helyett.
-Oszi hajtott, akart, küzdött.. ezért tisztelet, de na... Szélen nem tud megfelelően játszani. :(
-DDR szerintem (is) gyenge volt. Nem tudom, hogy miért dicséritek... Volt egy pár jó passza az igaz, de összességében gyenge volt. És nem csak a hatalmas luft rúgása miatt.
-Viszont ennyi helyzetből többet is kihasználhattunk volna! Én nem tudom, hogy miért, de a vége fele már-már bundaszagot éreztem. Komolyan... 4x es oddsunk volt, végül is érthető. A juve, mintha nem is focizott volna. Ne mondja nekem senki, hogy ennyire képes csak hajtani egy csapat, aki 50 gólt szerzett eddig + most rakott be hármat a BL-ban. Motiválatlanság? elhiszem... de ennyire?

No Totti, No party!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2013.02.17. 00:20-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.02.17. 00:11


tomm írta:és totti gólöröme is érdemel egy szót


Nekem minden Roma meccs egy elemzés nélküli, néha alvásmentes történet. A mai meccs, ... ez egy ritka és remélem Nektek is átadható BOLDOGSÁG! Ez akkora győzelem, ami nekem megadta a (Milan decemberi, semmi nem volt) azt a hitet, ami miatt több tucatnyi barátom kiment a meccsre, és beszarva a vereségről, szurkoltak. HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, Forza Roma!

Mert azt mondták, hogy NEM veszhet el Roma!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corso22 2013.02.17. 00:12-kor.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég