Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.08. 23:47


GrazieRoma írta:
bence írta:Ezt nem hiszem el.. Életemben először rászánom magam, hogy írjak egy értékelést a meccsről minden játékost elemezve, erre nem küldi el, és odaveszett az egész.. Pedig szívemet-lelkemet beletettem :D
Na mindegy ezt az estét semmi sem ronthatja el!
Gyönyörű győzelem. :magica:


Ne csuggedj, jartam mar igy en is. Szivesen elolvastam volna, de asszem ha tul sokaig nem kattintasz, akkor a rendszer automatikusan kileptet, es ujraindul / mi meg elbukjuk az addig leirtakat.

Hosszu irasaimnal nekem is elofordult mar / amugy rem idegesito, mert a legjobb gondolatok vesznek oda. :)


Pontosan :D De megpróbálom újra ez a meccs megéri ezt az áldozatot, hogy leírjam még egyszer.
Goicoechea: 3-2-nél az a védése nagyon fontos volt, kicsit még bizonytalan szerintem.
Piris: Meccsről meccsre jobb, védekezésben is egyre megbízhatóbb.
Marcos: Nálam ő a szezon egyik legnagyobb felfedezettje. Dinamikus, olvassa a játékot, ma is jól mozgott.
Castan: Az eddigi teljesítményéhez képest kicsit visszafogott volt, de egy átlagot így is hozott.
Balzaretti: A szokásos 90 perces robotolást láthattuk. Capitano nagyon érzi neki a zsugákat, ha kicsit jobban tudná középre
tenni minimum 8 gólpassznál járna
Taxi: A gólján kívül semmi érdemleges, de fontos gól volt. (Én neki adom :) )
Bradley: Megmondom őszintén nem örültem a kezdetésének, de kellemeset csalódtam. Támadójátékban van hova
fejlődnie, de jól mozgott.
Florenzi: Az első 10 percben észre se vettem, hogy a pályán van, utána ,,felvette" idény eleji jó formáját.
Pjanic: Nagyon élt a jobb szélen. Totti mellett ő a támadásainak az esze. Érdekes, hogy ez a 2 ember játszott most ugye
szélcső csatárt.
Destro: Na róla nehéz eldönteni, hogy, hogy játszott.. Sokkal könnyebben kerül helyzetbe mint Oszi, de képtelen berúgni
azokat.
Totti: Fantasztikus! Az elején megijedtem, mert neki is volt egy-két rosszabb megmozdulása, de elképesztő amit ma
művelt a pályán. Ejj, ha 5-6 évvel fiatalabb lenne!
A cserék most tényleg észszerűek voltak, és jól is szálltak be a meccsbe.

Egyetlen dolog amit nem értek az a kb. 5(!) méteres mélységi felpasszok a háttal álló társnak, nyakán a védővel. Ezeket a labdákat 60-70 %-ban eladjuk. És mondjuk egy Dormund vagy Real alsó hangon mennyi 3 tudna rúgni ebből.
De hát nem velük játszottunk :D
Forza!!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.08. 23:23


Bradleynek leginkább akkor volt baja, mikor meg kellett indulni, és mondjuk keresztbe kellett passzolni, vagy ívelni, ezt leszámíítva teljesen rendben volt a játéka, és sokkal labdabiztosabbnak érzem, mint a görögöt, akinek ugyen vannak remek meglátásai és passzai, csak ritkán, Balza küzd, hajt, de szintén sok hibával teszi.....

Most látva Viviano ahogy mellényúlt Totti löketének, és azt nagyonn hibának minősíteném, mint Gojko tett az öblítők ellen......

Amúgy ez után a meccs után tényleg "kellemes" gondjai lesznek ZZnek ami a csapat összállítását illeti, ettől kellemesebb csak azt lett volna, ha balfax Destro is beköszön vagy 2x. :)

Gojkora visszatérve, a gólokról nem tehetett, és annyira nem is gáz, de jó lenne Steket viszontlátni, én őt egy pöttyet magabiztosabbnak és határozottabbnak érzem, plusz kevésbé hajmeresztő dolgokra képesnek.....
mondjuk Gojko azért védett két qrva nagyot.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.08. 23:18


Ezt nem hiszem el.. Életemben először rászánom magam, hogy írjak egy értékelést a meccsről minden játékost elemezve, erre nem küldi el, és odaveszett az egész.. Pedig szívemet-lelkemet beletettem :D
Na mindegy ezt az estét semmi sem ronthatja el!
Gyönyörű győzelem. :magica:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.08. 22:55


de hogy ellent mondjak magamnak, ez nem Siena, Pescara féle meccs volt, hanem ZEMANLANDIA, az meg ezzel jár, wazzé.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.08. 22:54


Én már csak ZZ nyilatkozatára vagyok nagyon kíváncsi... meg visszamutatást az első fios gólról... Meg Marco lesgóljáról is!
Amúgy szerintem is jól játszott. Castan sem sokkal jobb nála. Csak bár fejlődne továbbra is ... Nem kéne elszállni ilyen fiatalon
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.08. 22:53


GRAZIE ROMA!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.12.08. 22:51


feree80 írta:Tényleg minden dicséretet megérdemel a csapat, de ne gondoljuk hogy a védekezésünk jobb lett, dehogy :!: 3 gyenge ellenfél után jött egy erősebb, és uazok a hibákat elkövettük mint korábban, ilyen gólokat normális csapatok nem kapnak/ nem rúgatnak az ellennel, viszont ma olyan gólt nem kaptunk, amire meg azt mondanám, no az ilyen benne van a játékban.


Erre gondoltam én is...Hogy ilyen gólokat nem szabad kapnunk. És főleg nem egy ilyen csapattól....Nem minősítem a Fio-t csak a mai játékára gondoltam...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.08. 22:48


Tényleg minden dicséretet megérdemel a csapat, de ne gondoljuk hogy a védekezésünk jobb lett, dehogy :!: 3 gyenge ellenfél után jött egy erősebb, és uazok a hibákat elkövettük mint korábban, ilyen gólokat normális csapatok nem kapnak/ nem rúgatnak az ellennel, viszont ma olyan gólt nem kaptunk, amire meg azt mondanám, no az ilyen benne van a játékban.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.12.08. 22:46


A sors igazságtalansága lett volna, ha nem legalább kettővel nyerjük ezt a mecset és mégis a vége előtt a Fionak voltak ziccerei. Marcos, Pjanic, Totti kiemelkedtek a mezőnyből. Destro pedig tényleg pöcs volt a 2. félidőben, mindettől függetlenül helyzetbe is kell tudni kerülni, majd jönnek a gólok is. Szép volt fiúk, fel az ötödikre!
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.12.08. 22:44


A sporik ténykedését nem kommentálnám...A kapott gólokat sem, és a Fio kapusának a teljesítményét sem...Azt hiszem érthető okokból....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.12.08. 22:42


gyomorideg detto, jó meccs detto, szerintem a két leggyengébb Taxi és Destro, de kinek a pap kinek a papné...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.08. 22:42


És a lőtt gólok miatt kapaszkodhat a Juve.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.08. 22:40


Hát ez fantasztikusan jó meccs volt!
Bradley volt a leggyengébb szerintem
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.08. 22:40


Ha semlegesként néztem volna ezt a meccset, akkor sztem életem egyik legnagyobb, legjobb meccse lett volna, viszont Roma szurkerként végig gyomorideg kerülgetett, ezt nagyon megérdemeltük, és az eredmény nem is tükrözi hűen a 2 csapat közti különbséget ezen a meccsen.

Grande Magica Roma!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.12.08. 22:38


Gyerekek 90. perc és Totti zakatol a labdával! Amit ebben az évben le tesz az asztalra, az mindent felülmúl!!!!

Én simán odaadnám neki az év Olasz futballistája díjat!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.08. 22:37


Alig 10 perce mutatták a statisztikát kb. 10x rúgtunk kapura, de másik 10 száz százalékos helyzetet packáztunk el. Ennyi helyzettel a Juve bajnokságot szokott nyerni...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.08. 22:34


Köszönjük Oszi!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.08. 22:34


EZAAAAZZZ!!!!!!!
Most már több gólt SENKI NE RÚGJON!!
Bejön a tippem:D ha így marad az eredmény:P hehe:P

Ráadásul pofátlanul a lába között:D :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2012.12.08. 22:34-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.12.08. 22:34


Totti Oszi....:DDD Hihetetlen, ahogy érzik egymást....:DDDDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.08. 22:33


Ha nyerünk, megbocsátjuk Breadley-nek a sok kihagyott helyzetet. Goiko szögleteknél iszonyú bizonytalan! Bár előtte ziccernél nagyot védett.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Forza_ROMA Dátum: 2012.12.08. 22:33


VÉGRE OSZI!
Forza_ROMA
 
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.09.18. 11:28
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.12.08. 22:33


Na végre. :D
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.12.08. 22:33


Egy hatalmas védés egy lepke....Mi van ezzel a kapussal??? Bradley mentett....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.08. 22:32


Húú.. ez meleg volt nagyon!!! Bradley eddigi legértelemseb rúgása
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Forza_ROMA Dátum: 2012.12.08. 22:32


BRadley az ISTEN
Forza_ROMA
 
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.09.18. 11:28
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég