Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 23:37


tudom :wink:

tudom hogy nincs ha, és tojok a tabellára, de odaképzeltem a két 2-0-ról cida 6 pontját és elmerengtem :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.10.29. 17:16


Igazad van Trigo, részemről le is van zárva a történet, elnézést, csak tudod a meccs heve.. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 15:49


bence: olvass vissza (ha gondolod), hogy miért döntöttünk így.
Nem Zemant tilos szidni, hanem bármely csapathoz tartozó embert. És nem Zeman miatt. De nem fogom többet magyarázni. Ha hülyeség ha nem, így működünk már.
Mondhatod hogy "elég Zemanból" vagy hasonlók, de a "Zeman takarodj"-féle kijelentéseknek vége.

A második részével a mondandódnak tökéletesen egyetértek. Vicc hogy egy brazil gyerekvédelemmel állunk fel. Amúgy is herótom van a braziloktól, de ennyit talán a saját ifijeink is tudnának.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.10.29. 14:53


Trigoria írta:Viszont a Zeman-takarodj kijelentéseket a nem olyan régen megbeszélt illem, etika és egyéb okok miatt kéretik mellőzni!!!

Pontosan tudtuk, hogy mit várhatunk Zemantól. Pontosan azt kapjuk eddig kb. Sok lőtt és sok kapott gólt. Igen, egyelőre nem olyan megoszlásban vannak a meccseken ahogyan szeretnénk, de minden vágyunk nem válhat be azonnal.
Tehát megkérek mindenkit, hogy ha nem is akar valaki neki több bizalmat megszavazni, a takarodj kifejezéseket kéretik sürgősen finomítani, vagy magatokban tartani! Sok itteni fórumozót (ahogy beszéltük és elmondta kb mindenki a véleményét) zavarja, és most már kifejezetten engem is zavar.

Én voltam az aki idegességében takarodót fújt az öregnek, akit egyébként kifejezetten szeretek, de vicc amit csinál.
:vatta1: Ha már ilyen erkölcsös lett a fórum, akkor ezt kérném eltávolítani. Azt a nőt mondjuk lehet(ett) szidni akinek az irányítása alatt épphogy lecsúsztunk az 1. helyről és rendszeres BL részvevőt voltunk, de Zemant nem. Oké, megértettem, új etikett van bár szerintem ez hülyeség.
Más:
Nem lennék szomorú a tabellán elfoglalt helyezés miatt, ha nem 18 éves dél-amerikai tinik játszanának, hanem rómaiak.
Ha Romagnoli nem üti meg azt a szintet amit Marquinhos akkor bajok vannak. Pattog a labda és ahelyett hogy hazafejelné a gyerek elrúgja a p...ba. Mert ha egy minőségi külföldit hozunk mint Castan rendben van, de ezt bárki meg tudná csinálni! A másik amiért Zemant okoltam az az, hogy itt nem az volt mint a Bologna ellen, hogy jön megzavarodunk 5 percre és vége. Itt már a szünet előtt látszott, hogy ha nem csinál valamit kikapunk... Ki is kaptunk :evil:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.10.29. 14:28


Ez az Armero gyerek elég sportszerűtlenül viselkedett. Ha jól láttam, egyszer Taxi felé köpött egyet de lehet, hogy el is találta. Lefelé menet ráadásul még mutogatott is.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.10.29. 14:03


Szerintem a barca tili-toli játéka, kicsit sem unalmas. És ha mi hasonló tili-tolit játszunk.. akkor játsszuk! Az első fél óra (ahogy sokan mondták) tényleg fantasztikus volt, "csupán" annyi kellett volna, hogy folytassuk ezt, magabiztosan. Ha nem tudjuk? Akkor induljunk úgy a meccsnek, hogy kapunk 1-2 gólt aztán teperjenek a srácok, ahogy a Genova ellen is láthattuk. Bár szabadjon megjegyeznem, hogy 2 éve nem emlékszem olyan meccsre, ahol 2 gólos hátrányból fordítottunk volna..
Hogy fejben vannak a bajok évek óta? Inkább csak most. A csapat teljesen ki van cserélve, tehát nem évek óta áll fenn ez a probléma.Viszont azt észrevettem, hogy a csapatban egyeseket nagyon lenéznek. Itt konkrétan Piris-re gondolok. Egy Udis játékossal összeszólalkoztak, aztán DDR akkorát lökött rajta, hogy majdnem elrepült szegény. Biztos nem esett túl jól ez neki :( Na meg a Taxi óra is kapott egy hatalmas lökést a sárga lapnál, mondjuk az félig-meddig jogosan. Tehát a lényeg, hogy DDR bármennyire is jól játszik (a válogatottban), kezd egy kicsit unszimpatikus lenni.
ZZ -vel kapcsolatban, meg csak annyit mondanék, hogy a nyáron NEKI vásároltunk egy nagy rakás embert. Miatta(?) küldünk el egy másik halom embert. Tehát most legalább 2 évig üljön ott a padon és próbáljon alkotni! Az nem munka, az nem biznisz ha minden egyes év kezdéskor az aktuális edzőnek szépen bevásárolunk, aztán első év után elküldjük. Tessék legalább 2 szezonon át ott ülni a kispadon és ha kell vért izzadni a taktika átgondolása közben! Ha utána sem megy, akkor menjen és akkor jöjjön valami tapasztalt de motivált edző. (Én Ancelottira szavazok)
Továbbá még mindig jobb ezzel a csapattal kikapni, mint mondjuk a tavaly előttivel. Itt nem látom a csapatban a kiöregedett, lassú, lusta játékosokat... hanem fiatal, ambícióidus, motivált játékosokat. És nem azért nem játszanak tökéletesen, mert nem akarnak, hanem mert nem tudnak (még). Tehát inkább kapjunk ki Lamela, Lopez, Florenzi és Pirissel, mint Taddei, Perrotta, Juan és Cassettivel.
Meg még csak annyit, hogy Destrotól szerintem senki sem ezt várta volna :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Doki Dátum: 2012.10.29. 12:51


Egy valami azonos a spanyol bohócban és a cseh bagósban, az pedig az állandóság hiánya. Amíg ez az évek óta tartó probléma nincs kiküszöbölve, addig semmilyen dobogós helyezést ne várjunk el a csapattól. Jó lenne valami hasonló, mint Spalletti első évében, amikor a kezdeti blamák után jött egy 10-en valahány meccses győzelmi sorozat. De valahogy ezt most nem érzem ZZ és a nagyon kockázatos taktikája miatt. De ne legyen igazam.
Ami viszont a látványt illeti, az viszont ezerszer szebb, mint Lajosnál. Az első fél óra az valami hihetetlen volt számomra, ami egyáltalán nem az általam unalmasnak tartott barca féle tilitoli volt. Milyen fasza csapatunk lenne, ha ezt a lendületet 90 percig bírnánk. :D
A következő három meccset kötelezően be kell húzni, beleértve természetesen a bugyikékek ellenit is, és akkor újra versenyben lehetünk a dobogóért! (Már ha ez a csapat célja.) Forza Roma!
Doki
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.01. 09:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 12:29


a játékunknak annyi köze van a Barcáéhoz, mint nekem focitudásban Tottihoz :wink:
hál istennek - teszem hozzá (számomra nézhetetlenül unalmas a játékuk, de ezt már mondtuk páran párszor)

abban igazad van Doni19, hogy Ferenc levitele után nem tudtuk nélküle felvinni a labdát - méghozzá látványosan nem
Heinze meg érvágás volt nekem is amikor elküldték
Abban viszont nem értek egyet , hogy 2-0-ás vezetés után leállnánk. Nem hiszem el, hogy ne akartuk volna megszórni őket. De a foci nagykönyvében benne van hogy agyban már nem mész úgy előre ilyen vezetésnél, de az is hogy annyira tudsz játszani amennyire az ellenfél hagy. Miért mindig azt gondoljuk, hogy mi állunk le? Miért nem gondoljuk azt, hogy az Udinese váltott taktikát vagy pörgött fel?

zsolti: :wink:

Zeman:
"Amennyiben nem előrefelé támadsz, könnyen gondok lehetnek hátul. Rohantunk hátra, de így nem lehet védekezni. Amikor a saját játékunkat játszuk és a csapat együtt védekezik, akkor nagyon nehéz gólt rúgni nekünk."
Pont ezt láttam meccs közben én is, hogy az ellenfél játékosai MÖGÖTT nyargalászunk utánuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.10.29. 11:04


No...Az Udinese első két gólját meg lehetett adni.Valószínűleg jó döntések születtek.Kicentizve,kikockázva:jól döntöttek,na.Nem is ezzel van a gond.A bírók biztos,hogy megadták volna ezeket a gólokat mondjuk egy Juve ellen?A Roma ellen BÁRMIT meg lehet tenni.Tudat alatt vagy tudatosan,érzésből,benyomásból a kétes szituációkban a nagyoknak kedveznek,a kisebbeknek nem.Kábé átérzem,hogy Cataniában hogyan érezhették magukat vasárnap a játékosok és a szurkolók.Ezekből a nüanszokból MINDIG szarul fogunk kijönni.Hogy ez most köszönhető-e Zeman szövetségi kritikáinak...?Szerintem igen.De mondja csak a magáét az öreg,vele vagyok.
És igen,ku.va nehéz kimagyarázni a második 2-0 utáni 2-3-as hazai buktát.Megspékelve a Samp elleni emberelőnyös 1-1-gyel.Ez a gyilkos taktika hibája lenne?Vagy csak szimplán mentális probléma?Koncentrációhiány?Olyan ürességet és spleent érzek ezek után az agyonnyert,ám elvesztett meccsek után...
De...
De Zemannak maradnia kell.Nem tudom,hogy miért van az,hogy ennyire tetszik nekem,amit látok.Én is a betonvédekezés híve vagyok,ám már most bizsergek,hogy lesz hétközi meccs is.Várom.Esküszöm nem tudtam örülni Ranieri sorozatos győzelmeinek:antifoci,védekezés,időhúzás,túltaktika.De akkor sűrűn győztünk.Most meg?Alázunk és aláznak.
Kedvelem Zemant.Amikor az arcát nézi az ember...Arra rá van írva a Serie A teljes keserve és hazugsága,csalása és mocska.
Megfertőzött F72.És nem szeretnék kigyógyulni belőle.Kell egy ilyen év.Alázzunk és alázzanak.
Folytassa, Zdenek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11466
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.10.29. 10:29


tomm írta:rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!

azt hiszem akár edző is lehetnék vmi olasz csapatnál. és még a drukkerek is imádnának...


Ezt egész nyugodtan magdaba folythattad volna...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 01:12


szerintem ha még két ilyen meccs lenne zsinórban, akkor lenne először komolyan szó a menesztéséről
de akkor is csak úgy, hogy a sajtó szajkózná, Baldiniék nem
amit írsz, azzal egyetértek amúgy teljesen
(én se tudom hogy kell oda regelni :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.29. 00:57


olvastam az nst kommenteket, és már van aki elzavarná ZZ-t, nem vagyok regelve, nem is tudom hogy kell :) de most komolyan, ha ZZ-t menesztenék, és teszem azt Blanc tennénk a helyére :D :D hogy a lófaxban gondolják, hogy ez az ürge pölö tudná garantálni azt hogy Totti 36 évesen teszem azt a francia kezei alatt is olyan jól és élvezettel játszon, mint ZZnél, vagyis jelen pillanatban Totti úgy játszik, hogy meg se kérdőjelezem hogy mért is van az kezdőben, vagy hogy Oszi és Lamela olyan termékeny lenne a francia kezei alatt, mint pölö ZZnél, azt nem vitatom, valszeg eredményesebb lenne a Roma, viszont hogy nem lenne ennyire látványos, támadó abban biztos vagyok.....
szal sztem védelmet, vagy kpályát, vagy a játékosok helyét a pályán csak úgy tehetné helyre, ha vmit elvenne előlről, szal az egyik csak a másik kárára működne, sztem....
Blanc csak felvetették, nehogy vki megkérdezze, hogy kinevezik e! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 00:33


Sajnálom GrazieRoma, ha nem emlékszel arra a kis "vitára"/beszélgetésre ami itt folyt le kb egy-két hónapja. Ott voltak akik megjegyezték hogy elegük van a takarodj, a kukázás stb kifejezésből a Roma kapcsán (pont az LE takarodj kapcsán is). Ebből beszélgetés lett, mindenki elmondhatta a véleményét, a többség el is mondta. Lehet te kimaradtál akkor ebből mert nem olvastad - nem tudom.
A következtetés és döntés az lett hogy elég a játékosok és edzők jogos vagy jogtalan szidalmazásából. Nem hatalmi szóval, hanem kölcsönös véleménynyilvánítás utáni közös döntésünk lett ez.

Tehát most viszont hatalmi szóval megtámogatva ezt a közös/többségi döntést írtam amit írtam, és be is tartatjuk.
És valóban ne nyissunk erről vitát.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.10.29. 00:29


rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!rohadt juve, rohadt figc vezetők!

azt hiszem akár edző is lehetnék vmi olasz csapatnál. és még a drukkerek is imádnának...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.29. 00:16


pont hogy nekem meg az jött le, hogy itt jó néhány szurkolónak mintha most lenne fogalma, világosodna meg hogy mi is az a Zemanlandia, én bevallom, én nem láttam ZZ-t a korábbi Romával(Pescarával igen, az nagyon is tetszett, de a serie B és az A nem egy kávéház), sztem itt a forumon rengetegen vannak ezzel így, és sztem csak képzelték hogy mi is az a Zemanlandia, most már tudják/tudjuk is.... :)

és mintha ez nem nagyon akarna most bejönni :) én így látom.....

És én se vagyok ideges, idén rengeteg örömben és bánatban lesz részünk, lesz hogy jól szorakozunk, lesz hogy a sírás fog kerülgetni minket, de izgalmas, látványos meccseket fog adni nekünk ez a janus arcú csapat..... :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 00:08


Viszont a Zeman-takarodj kijelentéseket a nem olyan régen megbeszélt illem, etika és egyéb okok miatt kéretik mellőzni!!!

Pontosan tudtuk, hogy mit várhatunk Zemantól. Pontosan azt kapjuk eddig kb. Sok lőtt és sok kapott gólt. Igen, egyelőre nem olyan megoszlásban vannak a meccseken ahogyan szeretnénk, de minden vágyunk nem válhat be azonnal.
Tehát megkérek mindenkit, hogy ha nem is akar valaki neki több bizalmat megszavazni, a takarodj kifejezéseket kéretik sürgősen finomítani, vagy magatokban tartani! Sok itteni fórumozót (ahogy beszéltük és elmondta kb mindenki a véleményét) zavarja, és most már kifejezetten engem is zavar.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.29. 00:07


nos, így hogy már lecsengett itt a sok indulat (talán)

engem már nem is zavar annyira ez az egész
mivel idén nem várok még mindig semmi konkrét eredményt a csapattól (másodikok leszünk :wink: :) ), ezért ez van, kikaptunk, elb@ftuk.
Nem a bírókra kell fogni a vereséget valóban, de hogy megint nem nekünk fújtak az fix. Első góljuk les, tizijük egy nagy kamu. Nem tudtam amúgy hogy a gólvonalbírónak joga van beleszólnia a tizi-szitukba. Ja és a végén a kiállítás előtti kasza. Vicc volt a sporti, de legalább Taxidíszt kivonta a forgalomból.

Taxi ótvar sz@r volt ma. DDR csak simán sz@r.
Osvaldo akkor ló gólt ha extrém helyzetből kell megoldania (de akkor nagyot). Ha simán maga elől kell rúgnia a labdát, akkor béna jobbról is balról is.

A tömörülést nem értem. Anyám is ordított hogy Lamela miért befelé húz a tömeg felé ("mert ballábas mama"), de ez nála taktika (és lövőhelyzetet keres), viszont ekkora tömörülést én még életemben nem sűrűn láttam. Széljáték nulla, ahogy nálunk évek óta nulla. Udinese betömörült a 16-osán BELÜLRE, és meg is oldotta onnantól.

A védelemmel nagy baj van. Folyamatosan játszanak a lesreállításunkra, és sokszor hibázunk is. Ami viszont nem is csoda egy ilyen fiatal sortól. A lestaktikához ész és TAPASZTALAT elengedhetetlen!!! Ennek a sornak előbbi lehet, utóbbi viszont biztos hogy nincsen! Hiába mozog mondjuk Castan középen jól, ha a fiatalok nem tudják követni.
De mivel Burdin kívűl nem nagyon vannak idősebb védőink, így ez az év szerintem arra fog rámenni (ha hagyják), hogy a védelem összeszokjon és beleszokjon a Serie A-ba. Én belenyugodtam.

Lopezt valóban behozhatta volna, de ez rejtély mint tudjuk, hogy miért nem játszatja. Hiába hozna amúgy habkönnyű futóembert a végére, amikor az udineiek már a 16-oson belül tömörülnek és elnyomnak mindenkit.

Szóval ez van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.29. 00:00


hajaj, amikor már ZZ is elkezd bírózni(footballitalia), ez már sztem pótcselekvés, ilyen nem sokszor mondok, de tényleg nem a tizin múlt, hogy kikaptunk. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.28. 23:14


Ha Zemannak csak mondjuk negyed annyi taktikai érzéke lenne, mint amekkora az igazságérzete, akkor ezzel a kerttel tuti, hogy valahol a dobogón tanyáznánk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.28. 23:11


feree80 írta:mondjuk innen könnyű okosnak tűnni, de sztem a Marquinhos és Castan a maga posztjukon jók, itt a védelem 2 szélét, meg az előttük levő kpályások posztját, feladatát kéne tisztába tenni...pölö DDR azt csinálná amihez a legjobban ért, szűr a védelem előtt.....

:)

tovább gondolva, ettől meg nem lenne Zemanlandia, és ezt komolyan mondom.... :)

különben sztem Marquinho behozatala bármennyire is értelmetlennek tűnt egyeseknek, sztem pont hogy lendületet hozott, bár végül semmit se értünk vele.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.10.28. 23:06


feree80 írta:mondjuk innen könnyű okosnak tűnni, de sztem a Marquinhos és Castan a maga posztjukon jók, itt a védelem 2 szélét, meg az előttük levő kpályások posztját, feladatát kéne tisztába tenni...pölö DDR azt csinálná amihez a legjobban ért, szűr a védelem előtt.....


Egyetértek. Hülyét kapok amióta Daniele jobb szélsőt játszik miközben középen taxi adogat. Pirist pedig el kell felejteni, ma is siralmas volt sajnos.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.28. 23:03


mondjuk az személy szerint sajnálom hogy nem sikerült még egy gólt rúgni, mert így osztozkodni kell a legtöbb gólt szerző és a legtöbb gólt kapó csapat címén :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.10.28. 22:59


mondjuk innen könnyű okosnak tűnni, de sztem a Marquinhos és Castan a maga posztjukon jók, itt a védelem 2 szélét, meg az előttük levő kpályások posztját, feladatát kéne tisztába tenni...pölö DDR azt csinálná amihez a legjobban ért, szűr a védelem előtt.....

De mivel ebből úgyse lesz semmi, rúgjuk mindig 1gyel többet mint az ellen, idénre ez a jelszó, ábrándozni 3dik helyről meg blődség. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.10.28. 22:57


gyuri67 írta:Szerintem nem a rendszerrel van a hiba, mert akkor az elején is rosszul működött volna. Szerintem a fejekben van a baj, már évek óta.


Ésszerű magyarázat lenne, de mégsem tudok egyet érteni sajnos veled :( Mert igazából ki van cserélve az egész csapat. Totti és DDR-en kívül SENKI nincs a két évvel ezelőtti Rómából...
Nem tudom mi lehet a baj, találgatni tudok.. de remélem nálamnál sporthoz jobban értő emberek Rómában megoldják azt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.10.28. 22:53


Szerintem nem a rendszerrel van a hiba, mert akkor az elején is rosszul működött volna. Szerintem a fejekben van a baj, már évek óta.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron