Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.10.21. 16:43


Őszintén szólva a Napoli meccs előtt nem bánom, ha nem nyerünk sem történik semmi, csoportelsőség akkor is meglesz.
Én igazóból reméltem, hogy valami ilyesmi lesz, még Fuzatot hiányolom kicsit.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.10.21. 16:32


Na ez az a változtatás mennyiség, ami könnyen kontraproduktiv lehet. Gyakorlatilag B csapat Patricioval és Ibanezzel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.10.18. 20:14


OFF: mcsabi, mivel szépen fórumozol, így biztosan nem vagy tiltólistán. Nem inkább spam-eket kapsz, vagy mondjuk küldesz? :D
Volt már olyan fórumtárs, pl F.Totti is ha jól emlékszem járt már úgy, hogy az IP-je blacklist-re került, de akkor be sem tudott lépni.
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8119
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.10.18. 18:39


Lehet ilyen közhelyeket puffogtatni, de ez kb. a verd meg Usain Boltot 100m-es síkfutáson úgy, hogy te 30 méterrel hátrébb indulsz kategória. Érdekes módon a Juve elleni meccsre (amennyiben van tétje) mindig egy ilyen hírhedt bírót vezényelnek ki és utána mindig áll a balhé. És most már nem az van, hogy nincs segítségük, ott a VAR. A focinak arról kéne szólni, hogy a technológiának köszönhetően egyenlő feltételeket kéne teremteni és megnézni, hogy úgy ki rúg több gólt.

OFF:
Csak én kapok ilyen üzeneteket itt?
"Az IP-címed tiltólistára került, ezért a hozzáférésed a fórumhoz blokkoltuk. További információ: http://www.spamhaus.org/query/....
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.10.18. 17:08


Amit most leírok, az sok mindenkinek nem fog tetszeni, de azért leírom. Gólt, gólokat kell rúgni és akkor a bíró azt fúj, amit akar.
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.10.18. 15:20


Ez logikusan gondolkozva is sántít. Tegyük fel, hogy Orsato benézi a helyzetet és mégse büntető, hanem mehetett volna tovább a játék. Akkor mit fog csinálni? Játékvezetői labda a kaputól 1 méterre? Fejezzék be az akciót, aztán utána kitalálja, hogy mi legyen.
Az meg hogy Cuadrado eseténél a VAR szobában mit néztek, megint nagy kérdés: https://www.youtube.com/watch?v=L_bSgYP ... =RuboSport Biztos kiment a mosdóba a Juventus gólja alatt...
Szóval semmi gáz, elnézzük Orsato tévedését, csak írják jóvá a mérkőzést nekünk 3 ponttal és mehet tovább a bajnokság :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.18. 09:35


Falkaösztön
https://www.youtube.com/watch?v=Sdueht2bfHY&t=1905s

Szanics hosszasan elemzi a kérdéses helyzeteket.

Orsato tényleg ilyet mondott, hogy tizenhatoson belül sosem adnak előnyszabályt???? :shock: :D :D :D
meg hogy a szabálytalanság után Miki lesen volt, ezért fújta le :D :D :D :D
ez hülye :D :D

meg a Gazzetta szerint Miki szándékosan kezezett?? :shock:

érdekeset mond: márciusban szabálymódosítás volt, és támadó csapatnál gól előtt tizenhatoson belül ha véletlenül kézzel érnek bele, csak akkor szabálytalan, ha a gólt szerző játékosnál történik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27996
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.10.18. 09:07


Allegri nyilatkozata: A Roma legalább döntetlent érdemelt volna.
Pontosan.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.10.18. 09:06


De azt hiszem van ilyen, hogy nincs kettős büntetés. Ezért sem lett piros lap, másrészt nem utolsó ember volt.
Viszont Orsato ettől még tovább engedhette volna, olyan nincs, hogy meg kell állni, ha tizenegyes. Ugyanúgy van előnyszabály és ha nem gól visszafújhatja.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.10.18. 08:59


Most valószínűleg hülyeségeket fogok írni/kérdezni.
Szczesny sárgájánál szerintem érvényesült valami kettős büntetést mellőző szabály. Piros plusz tizi egyszerre elvileg az nem lehetett szerintem.
A másik meg...
Az nem lehet, hogy büntetőnél nem szabad előnyszabályt adni?
Fogalmam sincs, csak kérdezem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11540
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.10.18. 07:43


Nagyon szomorú voltám a meccs után. Sajnos megint egy elveszített rangadó, de össze se lehet hasonlítani ezeket a vereségeket a tavalyi sima zakókkal. Tudom tudom 0-0 Pont, de azért ez még mindig jobb az a tudat, hogy végre jobban játszunk mint az ellen rangadókon azért bizakodásra adhat okot.

P.S: Orsato nyald ki a tepsit.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.10.18. 05:53


1: mar megint a beadasok
2: ekkora pechet, a lazio ellen pellegrini hianyzott, de nagyon, most meg zaniolo. A seruleseig elvezet volt nezni, a legjobb volt
3:miert nem konyult le orsato-papa kukija ido elott? Akkor most minimum x lett volna.
4: vina vegre nem volt tragyahalom. Egyelore maradjunk ennel
5:jok voltunk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10331
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2021.10.18. 05:52


Többet kaptam mint amire számítottam. Zaniolo sérüléséért azért is kár, mert az ő rágyorsításait nem tudta a juve kezelni, fizikálisan le tudott venni 1-2 embert.
Taktikailag Allegri nagyot húzott, a gól is abból született, hogy Vina-Kean párharcot a csatár nyerte, erre tudatosan játszottak, illetve a másik oldalon Berna is mindig Karsdorp mögé indult.
Mi szerintem jól teljesítettünk! Sajnos a 11 es kurva idegesítő volt, annyira látszott, ahogy toporzékolt a sip szó előtt Verteout hogy tuti, biztos voltam, hogy kihagyja, igen igaz, ha nem futsz neki és a kapus sarkot talál, nem megy be, mert nincs benne erő...
Ami még szembetűnő volt Cristante fizikálisan teljesen kész volt a 70 perctől, oda jöhetett volna valaki.
De én is úgy éreztem voltunk olyan csapat, mint a hazai, de hát az a fránya gól.
Ettől függetlenül a BL helyekért küzdeni kell tovább!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.10.17. 23:40


Kategóriákkal jobbak voltunk, mint az elmúlt években. A meccs képe alapján nekünk kellett volna a 3 pontot hazavinni. Úgy, hogy Zaniolo (amire érzésem szerint épült is taktika), ismét sikeresen megsérült. De legfőképp amiatt vagyok ideges (és ez jó, mert nem szarok bele mint tavaly), mert jobbak voltunk, de nem volt szerencsénk. Veretout lövése 15 centivel ment mellé, a Bonucci lábán megpattanó lövés szintén mellément, stb.
A Juvénak volt egy full mákos gólja. Lehet, hogy most nem jött ki a lépés, de szerintem sokkal előrébb tartunk, mint tavaly.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.10.17. 22:03


Phoenix100 írta:Én csak az azért vagyok ideges h húsz éve megláttam a képes sportban azt a posztert amin a Totti , Montella , Batistuta hármas ölelkezett….
Ha az nincs talán egy eredményesebb csapatnak sikerül szurkolnom , most szenvedhetem végig az életem..
Persze jól játszottunk megint lehet bírózni de a vége ugyanaz…
Mourinhora meg azért haragszok mert tavaly már alig néztem meccset , most miatta megint szenvedhetek..


Na ez TUTI hozzászólás!!! Így vagyok én is….
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.10.17. 21:59


Jött Mourinho és Abraham, a többiek maradtak és ha az eredményt nézzük szigorúan sok minden nem változott. Kisebb csapatokat többnyire verjük, nagyok ellen zakó. Ami pozitívum, hogy nem voltunk alárendelt szerepben. Az is benne volt a meccsben, hogy nyerünk egészen a kihagyott tizenegyesig, ott már éreztem, hogy ennyi volt.
Reméljük, hogy Mourinho csapatot épít és tudja mit csinál, mert bár a Juve ellen kikapni sosem szégyen, de a Lazio után kikapni a Juvétól is már nem mutatós, úgy, hogy ez egy gyenge Juve volt mellesleg.

Csalódott nem vagyok, mert erre számítottunk, inkább a realitás vág pofán, hogy akkor hiába jött a special one, meg hiába jött Abraham, nagyjából maradt minden a régi egyelőre.

Optimista vagyok, reméljük tavasszal elverjük őket és Mourinhoval tényleg lehet majd nagy csapat a Roma, de egyelőre ez semmi új.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.10.17. 21:57


Referee Daniele Orsato went against the guidelines by blowing the whistle too early for a Roma penalty, therefore denying a Tammy Abraham goal, and Wojciech Szczesny then saved the spot-kick.


Na ez az. Most, amikor a VAR idejében még a legegyértelműbb lest is végigengedik, itt meg azonnal fújt az a b*zi...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8119
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.10.17. 21:52


Én csak az azért vagyok ideges h húsz éve megláttam a képes sportban azt a posztert amin a Totti , Montella , Batistuta hármas ölelkezett….
Ha az nincs talán egy eredményesebb csapatnak sikerül szurkolnom , most szenvedhetem végig az életem..
Persze jól játszottunk megint lehet bírózni de a vége ugyanaz…
Mourinhora meg azért haragszok mert tavaly már alig néztem meccset , most miatta megint szenvedhetek..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.10.17. 21:46


sima liba, semmi meglepő, jövő héten jöhet az újabb zakó, rangadó(napoly)

8 millióért vagy mennyiért én is ölelkeznék az ellen játékosaival.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.17. 21:42


Nem volt ez olyan rossz meccs. Ideges sem vagyok.
viszont ezzel elúszott a Scudetto :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27996
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.10.17. 21:41


kib*szott pipa vagyok. ennyire tiszta ideg régóta voltam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8119
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.17. 21:31


válogatott meccsek történtek vele:)
lehet, hogy a brazilok ellen rájött, hogy még tud focizni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27996
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.10.17. 21:29


Bazze, tényleg, Vinával mi történt az emúlt 2 hétben? :shock: :shock: :shock:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8119
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.17. 21:21


Vina másodszor fordul úgy be, ahogy még sosem láttuk kb senkitől nálunk
végre valami tőle...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27996
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.10.17. 21:21


jahh, a juve tényleg nem csinál semmit, kb ölik a játékot, a Roma viszont kb csak gereblyézi a fingot....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8119
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 13 vendég