Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.02. 12:59


OFF: ez a lényeg, hogy nem akarok. szeretek cigizni :D OFF vége
Közben nyüzsög a piac, arsenal özil, meg bél és RM,mi meg vagy fű alatt oldjuk meg a dolgokat vagy nem lesz már semmi? Csak nem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.09.02. 12:42


Virga írta:én is nem véletlen fogalmaztam úgy, hogy nem leszek elkeseredve :D
ha meg lesz a 3. hely akkor én eskü leszokok a cigiről :) Amúgy ha jön egy mozgékony center, akkor növekedik az esélyünk. ha a 10. fordulóban 24 pont felett leszünk, akkor talán már elkezdek reménykedni. Igazából ha Garcia lett volna tavaly is, akkor lehet simán rávágom én is a dobogót.

Ha úgyis le akarsz szokni a cigiről, miért nem szoksz le most? Az ilyet jobb nem halogatni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.09.02. 12:40


De Spal nem olyan rég volt mint Zeman....Tehát, akkor Gabris benézhetett valamit.....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2013.09.02. 12:34


Spalletti utolsó előtti évébe szerintem három kapott gól nélküli meccsel rajtoltunk aztán a juve ellen 2-2
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.09.02. 12:25


Köszönöm a választ Gabris. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen régen volt.....Durva....És három győzelemmel mikor rajtoltunk???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.02. 12:03


én is nem véletlen fogalmaztam úgy, hogy nem leszek elkeseredve :D
ha meg lesz a 3. hely akkor én eskü leszokok a cigiről :) Amúgy ha jön egy mozgékony center, akkor növekedik az esélyünk. ha a 10. fordulóban 24 pont felett leszünk, akkor talán már elkezdek reménykedni. Igazából ha Garcia lett volna tavaly is, akkor lehet simán rávágom én is a dobogót.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.02. 12:01


amúgy a meccs után huligánok megdobálták kővel a verona buszát, bedobták egy ablakát is,. szerencsére nem sérült meg senki, de a csapat kénytelen volt várni és másik busszal továbbmenni.
bravó! :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.02. 11:56


egy ötödik helynek "alapból" (sic!) sose tudnék örülni. Az lehet, hogy el tudom fogadni, mint realitást, de hgy még örülni is.... :wink:
örüljön annak az Udine v. a Chievo. esetleg a lazio :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.09.02. 11:51


Szerintem sokat kérsz. Ahhoz, hogy odaérjünk egy teljesen új csapattal le kell győznünk a Milan, Fio, Lazio, Inter négyest. Szerintem ez még korai. Bár akkor év végén tuti pezsgőznék.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.02. 11:49


Meglátjuk. Lehet, h. ennek is örülni lehetne majd . Mindenestre én ezt nem írnám alá előre, legfeljebb a dobogó legalsó fokát.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.09.02. 11:43


Egy ötödik helynek én már alapból örülnék. Végre visszajutnánk Eu-ba és talán jobb nevek is szívesebben jönnének.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.02. 10:52


GrazieRoma írta:hamar vigadunk, adni kell még ennek 3-4 meccset. Nem történt más, mint legyőztünk simán 2 újonc csapatot.

szerintem ez itt a lényeg. Én nem érzek sikerszagot, de tetszik a játék (amikor úgy igazán focizunk). Ha ilyen játékkal leszünk 5.ek mondjuk akkor én egyáltalán nem leszek elkeseredve.
Tényleg nem szabad elfelejteni a többiek erősödését, a rangadókon bármi megtörténhet (mint mindig), én már tényleg annak örülni fogok, hogy ha ilyen Sassuoloktól, meg Bolognáktól nem kapunk ki, hanem akáér nyögvenyelősen is de hozzuk a 3 pontokat. Ez a stabilitás, ami évek óta hiányzik, hiszen a rangadóinkra fel tudunk pörögni, tavaly is a Lazion kívül legalább egyszer megvertük nagyobb riválisaink (Inter, Milan, Juve, Napoli, Fior..), aztán mit értünk velük...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.02. 10:30


Trigo írta, hogy még a seggét is kitolta hogy eltekerje, de pont ez volt a baj, annyira látszott hogy mit akar.

és még így sem találta el a hosszút
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.02. 08:22


A nehézkes kezdésről ismert és emiatt Desel-Rudinak is nevezett edző szokásával ellentétben villámrajtot vett :D

Én, még ha nem is igazolunk előre senkit, hosszú évek óta először óvatos optimizmussal nézek a szezon elő.
A csapat így is jelentősen erősödött, és Spalletti óta először végre van egy edző, akiben van perpsektíva.
sikerszagot érzek :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2013.09.02. 05:20


A centerkérdésről: Azt hiszem hogy ha benézünk jobbra a sarokba akkor találunk egyet, és lehet hogy a vezetőség egyet ért velem ennél ha máshogy nem is legalább is időlegesen kielégítőnek tartják a helyzetet
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.09.01. 22:45


Nem Ba fog padozni, hanem Q....:)Valóban..Visszaolvasva úgy érthető.....Ba lesz kezdő és Q fog padozni sokat ha jön....;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.01. 22:29


Corso22: :D :D :D :D :D :D :D :D
és még csak nem is azt írják hogy 100%-os, hanem csak veretlen :D :D :D :D :D :D :D ez nagyon nagy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.09.01. 21:35


sebastian írta:Gondolom csak akkor hozzák ha jó áron jön és keveset keres. Mert ha jön Ba, akkor sokat fog padozni. Viszont a kupa szereplést sem szabad elfelejteni. Tavaly is elfáradtunk a végére....Oda pont jó lesz....

Ba a padra?? :D Gerinho pedig ennél nem jobb játékos, ahogy néztem ma a maxon játszott. Nekem tetszett is a játéka ezt vártam tőle. Sokszro került helyzetbe sokszor lehetett megjátszani, de hogy berúgja a helyzetét, azt majd akkor aha szerencséje lesz. Amúgy látszott, hogy nagyon jó ez a folyamatos futás, semmi statikus megálllás. A második félidőben 3 olyan játékossal álltunk ki akik mind szélen, mind a középpályán és mind a centersor közepén képesek minőségi futballra. Ez nekem nagyon szimpi volt. Ha jön Ba vagy Q akkor ez egy kicsit változni fog, de pont az a jó mind a kettőjükben, hogy elé mozgékonyak. Tudnak akár a szélen is játszani. Persze nem huzamosabb ideig, de ha kikerülnek oda akkor sincs semmi bbaj, nem úgy mint az ÁSÓnál.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.09.01. 21:16


Milyen már ez az Index cím így a második fordulóban? :) (Szily Laci nagy szurkoló, de ő már nem Index-szes)

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/ ... z_as_roma/

Majd a tizedik forduló után! :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.09.01. 21:03


Gondolom csak akkor hozzák ha jó áron jön és keveset keres. Mert ha jön Ba, akkor sokat fog padozni. Viszont a kupa szereplést sem szabad elfelejteni. Tavaly is elfáradtunk a végére....Oda pont jó lesz....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.01. 21:00


Dehogy tudna, azt sem sejti, hogy a fociban van védekezés... :D Ba vagy Q? Nekem tok mindegy, barmelyik johet
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.09.01. 20:59


Remélem, hogy Q-t nem gondolták tényleg komolyan. A juve kb. annyira örülne, mint ahogy mi, amikor megszabadultunk a flegmakirálytól. Ráadásul agyon se játszotta magát mostanában. Ba sokkal de sokkal nagyobb kaliber, mint az olasz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.09.01. 20:46


Erősen leszűkült a kör.. Úgy tűnik, hogy két név maradt a tarsolyban!! A Sokak által vágyott Ba és a napokban sokat emlegetett" miért nem hozzuk el őt" Quagliarella... Ezzel a két névvel igen komolyan meg lenne oldva a center kérdés!!!

Már most látom, hogy holnap nem sokat fogok dolgozni, mert itt leszek fent....:DDD

....................Ba.................

............Totti..........Ljajic......

......Strootman...DDR...Pjanic.......

..Balza...Castan...Benatia...Maicon..

Balza helyén nem tudna játszani Gervinho????

És akkor még ott van a kis Florenzi is!!!

Tetszik ez így nekem....:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.01. 20:44


amúgy elnézve Gervinho második ziccerét. Hát mintha rossz napot kifogó magamat látnám. :D Megnézi a hosszút, teljesen ki is fordul rá, erre nem képes rendesen eltenni oda. Akkor húzta volna vissza a rövidre okosan, de ez így borzasztó volt. Nagyon remélem, hogy ennél ő jobb játékos.

milyen jó, hogy ez a legnagyobb gondom ma :D
:flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.09.01. 20:37


Ezt most nagyon eltaláltad, mert 9-es osztályzatot kapott. A legmagasabbat, meccs legjobbja is lett, bár a Pjanic gól-gólpassz kombó is szép.. Ami még nagyon durva stato, hogy messze Tottinak volt a legtöbb key pass-e. 10. És Csak ő és De Rossi ért 100-nál többször a labdához. GErvinhonak mind a 23 passza sikeres volt és a legtöbbet DDR passzotla 112. A bédekezést nagyjából elmondta Gabris.
8 vagy afölötti osztályzatot kapott Totti, DDR, Pjanic, Strootman.
7 alatt: De Sanctis, Florenzi, Bradley, Taddei.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég