Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.03.02. 18:33


De bizony.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.03.02. 18:28


Az nem Samuel meg Montella volt a lelátón?
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.03.02. 18:24


Dybala mekkora arc. Hogy leszarta a négust és a békítő bírót. Érezzék hol a helyük :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.03.02. 18:24


Gondolom, eddig kellett keresni azt az egy képkockát, ahol a lábujja körme előrébb volt.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.03.02. 18:22


Hol les ez a k anyátokat. Kezdünk veszélyesek lenni a nagy északiakra?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.03.01. 22:34


mint hogy nagycsoportosként megnyertük a kiscsoportosknak kiirt futóversenyt
ejj de találóan mondtad! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.03.01. 21:07


Ok, igy értem mire gondoltok. Én mondju mást értettem bukás alatt, kb mint az elődje, hogy el kell küldeni szezon közepén, mert már több kárt csinált mint hasznot, mégha ez azért kicsit végletes is.
De ha nem hosszabitják meg a szerződését, akkor - feltéve, hogy nem zuhan össze teljesen a játék - Friedkinék buknak meg, nem ő. Mondjuk ilyen szintű bezuhanást játékban nem várok, eredményekben egy kisebbet, de erre mondtam, hogy az hogy ne zárjunk vele egy relative jó féléet azt nem tdom elképzelni.
És ha kifütyüli a tömeg, akkor sem ő bukik meg, hanem a tábor, mert olyat ő nem tud itt csinálni, amiért kifütyülést érdemelne. Ez tényleg elég rossz lenne, ahogy te is irtad, de a tábor a Mou-fétise miatt már igy is rengetet vesztett a presztizséből a szememben, nálam már nem esnének olyan magasról.
Szóval tartom, hogy nyárig biztosan nem tud bukni.

Trófeafétisem nekem sincs, az EKL se sokat jelentett, többet számit a játék, meg hogy a hasonló, de főleg jobb játékerőt képviselő csapatokkal tudjunk szoros meccseket játszani egy-egy kifutott, jó eredménnyel. Ezekre sokkal szivesebben emlékszem, mint hogy nagycsoportosként megnyertük a kiscsoportosknak kiirt futóversenyt. Sportszakmailag az elsőnek van érteke, a másodiknak jóval kevesebb.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.03.01. 18:03


Utálok telón pötyögni, úgyhogy nagyon-nagyon köszönöm neked, F.Totti, hogy ezt így kifejtetted.
Kiegészítve: én azt akarom, hogy örökre DDR legyen az edző, de mivel tudjuk, hogy egyszer távozik, engem előre görcsöltet az a bizonyos nap.
De addig ku.vára ki fogom élvezni ezt az egészet. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.03.01. 14:31


Eric, nálam bukásnak az számít, ha De Rossit elküldjük vagy a közönség ellene fordul.

Ha maradunk hatodikak és ilyen meccseket játszunk (akár elbukva vagy döntetlenezve), az nekem bőven rendben van akár két éven át is. Szeretem az edzőnket, szeretem a keretet és élvezhető a focink. HA a címeket tudnám csak eredményként elfogadni, akkor más csapatnak szurkolnék. Én boldog voltam Garcia és EDF alatt is. Spalletti meg maga volt a mennyország. És DDR-t náluk összehasonlíthatatlanul jobban szeretem. Csak tartok tőle, hogy ha nem mászunk feljebb a bajnokságban, akkor nyáron hozunk egy nagyobb nevet. Kizárólag az nyomaszt, ha összevetem ezt a két opciót (DDR az edző évekig vagy jön egy Mourinho2). Akkora a különbség élvezeti faktorban és lelkiállapotban közöttük, hogy utálnék ekkorát bukni.

Ha pedig a stadion (egy jelentősebb része) kezdené fütyülni, akkor az totál meghasonulás lenne. Főleg így a Mou buzulás után. Pont az veszne el, törne darabokra, ami miatt a Romát választottam sok-sok éve. Ez még szörnyűbb lenne.

Így hát minden meccsen nagyobb a tét számomra, mint az elmúlt 2-3 évben bármikor. Sokkal jobban fáj egy zakó, mint fájt mondjuk januárban.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.03.01. 14:00


Én sem görcsölök, sőt kifejezettem optimista vagyok, el sem tudm képzelni, hogy ez a sztori balul süljön el.
Egyszerűen nincs más opció, DDR sikeres lesz Roma edzőként és kész.
Amúgy akik bukástól féltek, mi számitana bukásnak?
Kiesés a Brighton ellen? Kiesés + 6ik hely? 6iknál rosszabb hely? Az elődjét megidéző kilátástalan játék? Vagy mi?
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.29. 23:53


hát bennem aztán semmi görcsösség, semmi félelem, semmi ideg, semmi
Megmondtam mielőtt kinevezték, és hiszem, hogy DDR nem tud bukni itt. Innentől meg mit idegeskedjek? Élvezem ami van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.02.29. 21:07


Hát ezt nagyon átérzem.
És én is borzasztóan élvezem.
Újra várom a meccseket, és ez éppen elég.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.02.29. 19:04


érdekes, bennem semmi görcsösség nincs. egyszerűen élvezem ezt az időszakot, minden egyes pillanatát, és ha bukik DDR, nekem akkor is ő lesz a megmentőm, aki értelmet adott az életemnek és a Romameccsnézéseimnek. Mou-val borzasztó mélypontra kerültem, onnan rángatott ki DDR, ezért örökké hálás leszek bármi is történjen. De persze sajnálnám DDR-t, ha nem jönne be, mert nem kizárt, hogy az a karrierjére is rányomná a bélyegét, de most tényleg csak élvezm ezt az időszakot, ami hatalmas felüdülés.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.02.29. 05:45


Igen, az a bizonyos görcs bennem is megvan.
De kizárólag DDR miatt.
Más edzőnél szimplán szurkolnék, de nála nem lehet szimplán...:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.02.28. 22:16


Hát azért ez még nagyon az út eleje. MOst azt mondom, hogy hosszabbítunk vele, mert nagyon ígéretes amit eddig láttunk. De innen még bőven bukhat a szezon végéig. Megdolgozunk a győzelmekért, de azért (ahogy többen írtátok) most rendesen ad a gép. Mi meg elvesszük. Ha így marad, akkor egy csodaszép mese alakulhat. De még messze nem járunk olyan helyen, hogy el ne romolhasson minden. Én folyamatosan görcsölök, mert akarom, hogy sikerüljön. Akarom DDR miatt és akarom miattunk. Rohadt nagy ez a nyomás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2024.02.28. 19:14


Boven elegedettek lehetunk DDR -el. Szerintem mindannyian egyeterthetunk abban, h feltettuk h ne egesse meg magat.
Nem tette. Legyen barmi ezutan
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.02.27. 10:27


Ez a 3 védős dolog nem működött flottul, de végülis bejött.
A csapat előző edzője hozott ilyen győzelmeket, stabil védekezés, egy pici szerencse és egy klasszis támadó kellett hozzá.
Az első félidőt rossz volt nézni, nem tudtunk mit kezdeni a Tosino letámadásával, de talán pont erre készülve volt hátul plusz egy ember, igy a labdavesztések után se nagyon alakul ki veszélyes helyzet.
Vártam a félidőben egy szerkezetváltást, mint múlt héten, de nem jött, és Dybala második gólja után nem is kellett.
Nyertünk, és ez a lényeg, most azért ad a gép, a játék is szép lassan alalkul.
Tetszik, hogy sokat rotál DDR, igy mindenki játékban van, lehet pihentetni, meg ha frissíteni kell meccs közben nem csak 0km-es emberek ülnek a padon.
Kiváncsi vagyok a Monza ellen milyen lesz a felállás, mert utána jön a Brighton-Fio-Brighton sor, és elnézve a tegnapi Fiorentinát, egyik sem lesz könnyű menet, a középpályának, meg lehet Dybalának is kellene egy kis pihenő.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.02.27. 10:22


Nem hiszem, hogy direkt a Torinóra rakta össze ezt a 352-t de Rossi. Valószínűleg a 3 védős csapatok ellen ez lesz a terv vagy a B terv.
A bajom annyi vele, hogy vagy Kristensenből kell elfogadható középhátdvédet faragni vagy NDickából normális LB-t. Egyik sem tűnik könnyű feladatnak. Ha pedig nem lesz egy ilyen hibrid játékosunk, akkor csak cserével tudunk átállni meccs közben. D etegnap sem a szerkezettel volt probléma. Egyszerűen enerváltak voltunk az elején. Az összes párharcot buktuk. A Torino mondjuk az egyik legkeményebb pressing csapat a ligában. Mindig okoznak gondot a nagyoknak is, de általában ugyanez a vége. Kiégetik magukat 60 perc alatt és ha addig nincs előny, akkor bajban vannak. A végfén mákoltak egy gólt, de akkor már rég nem voltak meccsben.
Dybalának nagyon kellett egy ilyen meccs. Visszatért Smalling, értelmezhető időt töltött pályán Bove és Azmoun is. Komolyabb teljesítmény ugyan egyiktől sem jött, de legelább a csapat részének érzik magukat. Bármelyik meccsen nagy szükség lehet rájuk. Renato Snachez is akapot tpár percet, de abban sok köszönet nem volt. Szegény srác rettentően lelassult, így hogy a huszas éveibe lépett...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.02.26. 21:25


Grétsy tanár úr csettintett odafönt, snatch. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.26. 21:21


snatch írta:azt hiszik, hogy DDR még játszik. És akkor valakinek edzőnek is kell lennie.

amúgy már első hsz jelezte is nekik. amit kb valsz telibesz*rnak.

javították :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.02.26. 21:09


akkor kijelenthetjük, hogy a kapusunk megSvilardította a helyét a kapuban? :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.02.26. 21:04


Elég kiszámíthatatlan a játékunk. :)
Ez az ellenfeleknek is sz.r.
Ahogy Dybala odaugrott Danihoz a második gólnál, na az jó hír. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.02.26. 20:40


volt már ilyen meccsünk, ergo az eleje nem megy a meccsnek, az ellen olykor olkor jobb, közelebb áll a gólhoz, majd rúgunk egyet, és szép lassan összeáll a játékunk, jobbak leszünk, ma is így volt, és nem látom rajtuk az idegességet, viszont a vezetésünk után komplettebb, összeszedettebb lesz a játékunk....

spina ma megint játékosra emlékeztetett
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.02.26. 20:39


azt hiszik, hogy DDR még játszik. És akkor valakinek edzőnek is kell lennie.

amúgy már első hsz jelezte is nekik. amit kb valsz telibesz*rnak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.26. 20:33


b.zdmeg NSO direkt csinálja??:
A fordulás után viszont tovább folytatták agresszív játékukat José Mourinhoék, így nem sokkal később visszavették a vezetést.

https://www.nemzetisport.hu/olasz-labda ... ott-a-roma
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron