Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.14. 17:51


Altat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.05.14. 17:49


Belottit beoltották gól ellen?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 17:46


Az utolsó bekezdésedben van valami.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 17:45


Ha a Roma csak így tud eredményeket felmutatni, el kell fogadnom. Nincs más út, úgy néz ki az elmúlt évtized alapján. Nekünk nincs.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.14. 17:40


Csakhogy a labdabirtoklas ellenere az un xg-nk jobb.

Egyebkent meg hogyan jon ez ide? Te kivantal es a kovansagod azonnal megvalosult. Ha a 81-19-cel bajod van, maskor fontold meg jobban, mit kivansz

Kinek mi. En pont azert nem szeretem ezeket a sportokat, mert tul gyorsak. Gol, a szpiker meg be sem fejezte a szot es mar ott is a valasz. Nekem pont, hogy hianyzik a lehetoseg a masfajta hozzaallasra, a vedekezesre, stb. Ezert a legjobb a foci.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2023.05.14. 17:46-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 17:36


Épp te említetted egy City-meccs kapcsán, tomm, hogy milyen durva, hogy 15 perc után 80-20 körüli a dolog. :)
Nyilván most kutyát sem érdekel, de azért kemény.
Ha full csapattal nyomnánk, akkor is hasonló lenne. De győznénk.
Ezért jó, ha inkább kézi, kosár, röpi, vízilabda csapatnak szurkolsz.
Ott kénytelen vagy támadni. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.14. 17:34


Zsolti írta:Azért a 83-17%-nál legyünk egy picit jobbak. :)


Tessek 81-19
Azert irigyellek
Kivanod es ket percen belul teljesul
Gondolom most felhotlen boldogsaggal nezed a meccset
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.05.14. 17:27


igazából azon agyalok, hogy a puposnak milyen, mekkora helyzet kell, hogy gólt lőjön? hmmmmm
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.14. 17:27


Belotti az életben nem fog egy gólt lőni...a bajnokságban még egyszer sem talált be.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 17:18


Azért a 83-17%-nál legyünk egy picit jobbak. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.05.14. 16:46


már most mondom, darboet becserélhetné.....camara barátunk meg ma tovább ismerkedhet a labdával :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 16:40


Csak nehogy egy Mou-üzenet legyen ez a vezetőségnek. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.14. 16:13


Most fogunk nyerni 0-3-ra :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.14. 13:19


Nyilván. En is igy gondolom, ahogy te, meg Jose. Szoval mar legalabb harman vagyunk. Csak azert is küldtem be, mert Marco irta, hogy “ A mai nap eredményei ismét reményt adhatnak.” Hát nem nekünk. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 12:58


Teljesen egyértelmű, hogy ebbe a meccsbe most bele kell sz.rni.
Csak olyan sok a sérült, hogy még a felnőtt cserék sem tudnak játszani.
Pellegrinit is ki kell venni, a mai meccs nem számít.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.14. 11:20


Az “aktuális meccsre” ezt tippelik kezdőnek:

ROMA (3-4-2-1): Svilar; Celik, Cristante, Ibanez; Missori, Bove, Tahirovic, Zalewski; Pellegrini, Solbakken; Abraham/Belotti
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.14. 05:55


Soha nem kérdőjeleztem meg Dzeko klasszisát. Szerintem ő nagyobb csatárként, mint Mourinho edzőként.
Nem feltétlenül a kontrákra gondoltam, amikor a támadásépítést említettem. Akár a felállt fal elleni játékra is. De majd jövőre. :)
Élménynek nem volt rossz az NB 1. Saracevic húzott alsója meg is volt. :)
De amúgy tényleg sok múlik azon, hogy milyen szemszögből nézzük a dolgokat. Mármint mi, szurkolók. Itt van ez a Tottenham-kiesés mondjuk. Szerintem ők sz.rtak bele, nekünk meg kábé BL-sorozatnak számított. De jól van az. Megnyertük. Az még nekem is eksztatikus élmény volt. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.05.13. 20:40


Dzeko kapcsán: ő lövi a gólt idegenben a Barcának. Az ő góljával indulunk meg hazai pályán a Barca ellen. Ő lövi a Liverpool ellen az első gólt idegenben. Ő lövi hazai pályán az első gólunkat (az öngólt nem mi lőjük értelemszerűen). Az év csapatába választják be a Bajnokok ligájában. Még Allison volt tőlünk tagja az év csapatának. Mi kellett volna még, hogy azt merjük mondani, hogy ő volt az egyik legnagyobb letéteményese?

Én is azt mondtam, hogy a kontra szerintem nem magától értetődő, ahogy Bognár úr mondta. Épp ellenkezőleg. Szerintem gyakoroljuk a kontrát.

Mi van, ha nem nyerünk Leverkusen ellen? Attól függ. Ha iksz, akkor oké. Ha kiesünk, akkor az bizony nem jó. Akkor a kérdés az, hogy hol végzünk a táblázatban. A mai nap eredményei ismét reményt adhatnak.

Mout elhajtották a Tottenhamtől és láthatóan milyen jó nekik azóta is. Azt a kupadöntőt bukták és a köv. évben még a lesajnált Konferencia Liga csoportköréből sem mentek tovább. Nem megnyerték mint mi, hanem a csoportkörből estek ki.

16 NBI-es meccs pedig nem lófasz.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.13. 19:32


Kézilabdakapus voltam, marco. Még 16 NB 1-es meccsem is volt. :) Persze nem hencegni akarok, mert az lóf.sz. :wink:
A dzekós második bekezdésed eléggé népmeseszerű, de elfogadom a véleményedet. :wink:
A fociban szerintem az a legnehezebb szakmai feladat egy edzőnek, marco, hogy a saját 16-osodról hogy juss el az ellenfél kapujáig, hogy juss el kapura lövésig. És erre Mou nem fektet nagy energiát. Nem akar, vagy nem tud. Nem tudom. Másban hisz. Rómában megengedik neki, hogy másban higgyen. Ugyanezt a Tottenhamnél vagy az MU-nál már nem engedték meg neki. Londonban ugye egy kupadöntő előtt hajtották el.
De a "mindent igazol" dolgot is értem és elfogadom.
(Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy akik most védik Mou-t, azok akkor is ugyanúgy fogják védeni, ha Leverkusenben kiesünk ? Mert elvileg akkor is ugyanúgy kéne, hiszen egy meccs miatt nem szabadna elfordulni tőle. Ezt most nem neked szántam, marco, ez tényleg fontos kérdés számomra.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.05.13. 19:16


Én azt írtam, hogy nekem mindent igazol (ha sportszerűtlenek vagyunk, csalunk, azt nem). De azon belül nekem mindent igazol. Én eredményt akarok és azt kaptam. Tele van a környezetem Liverpool, Barcelona, stb drukkerekkel. Amikor 4-5-6-7 gólokat kaptunk ezektől a csapatoktól, akkor nehéz volt mosolyogni és azokban az időkben bőségesen kaptam az ívet.

A BL menetelésnek - szerintem - Dzeko volt az egyik legnagyobb letéteményese. Nem fogunk ebben valószínűleg egyetérteni, de a bosnyák hihetetlen nagy vezér az öltözőben is és számos olyan pillanat volt abban a kampányban, amikor az ő egyéni villanása és győzni akarása kellett ahhoz, hogy eredményt hozzunk.

A Pjanic, De Rossi, Strootman, Nainggolan, Totti középpálya olyan erős volt, hogy azzal bajnokságot kellett volna nyerni. Akkor 20-30 millákért igazoltunk néha (igaz egy rakás besült), most pedig úgy kell "kukázni" játékosokat. Márpedig most Matic az egyik legerősebb játékosunk, aki Mou miatt jött, ahogy Dybala is. A pénzügyi helyzetünk Mourinho nélkül is ez lenne az FFP miatt, csak akkor nem ilyen játékosok jönnének hozzánk ingyen, hanem futottmégkategóriájú játékosok. Nem arról lenne szó, hogy szívesen csökkenti a fizetését Elsha vagy Belotti csak hogy maradhasson. Közben pedig fiatalok kapnak lehetőséget.

Más: a pontrúgást ki kell dolgozni. Kell gyakorolni. Valaki írta pár napja, hogy Bognár Gyuri szerint a kontrajáték adja magát. Hát... én ugyan kézilabdáztam, de volt letámadásra 4-5 figuránk, amit egyenként több százszor gyakoroltunk el. Pedig ott kisebb a pálya, kézről-kézre kell adni, stb. Persze a nézőnek "magától ment" de közben lépésre ki volt számolva, hogy mikor hova adom a labdát. Szerintem egy rakás dolgot szénné gyakorolnak. De ha Lippi kiáll dícsérni Mourinhot, hogy milyen szuperül felkészítette ezt a minimális keretet a Leverkusen ellen, akkor erre érdemes odafigyelni.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.13. 16:10


Ja, és marco. Azért ne kenjünk mindent Dzekóra a sikerek terén. :) :wink:
Mert a BL-sorozat fő letéteményeseként azért nem a bosnyákot illendő megjelölni, hanem a csapatot és az edzőt, mint ahogy az Internél sem Dzekónak köszönhető a siker, hanem a csapatnak és Inzaghinak. :wink: Mert bajnokot Dzeko sem tudott faragni az Interből, előtte meg nélküle voltak bajnokok. Érted, ez is ferdítés, amit én írtam. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.13. 14:07


Marco, azért mindent ne igazoljon. :) De amúgy téged is értelek. Mindenkit értek én. :) Tomm is szidta Josét, mondjuk amikor a Cremonese ellen kiestünk a kupából, rá néhány hétre már újfent lelkes és izgatott volt, mert jöttek az eredmények. F.Totti bemondta anno, mikor Pellét lecserélte szünetben a kihagyott bünti után, hogy felkészül Dybala. Aztán most meg óriási egység van. (Bocs, csak hirtelen ti ketten jutottatok eszembe. :wink: ) És ez így van rendjén. Az ember hullámzik, prognosztizál, aztán vagy bejön, vagy nem.
Spalletti kerete erősebb lett volna a mostaninál ? Hááát... Utólag minden megerősödik. Pjanic, Nainggolan, Strootman, De Rossi, Totti névsorral sem tudtuk megszorongatni soha a Juvét, Salah sem nálunk lett világsztár, úgyhogy nehéz ezt kibogarászni így. Mondjuk egy Salahból mi lett volna Mounál ? Ugyanaz, mint Klopp keze alatt ? :wink: Ugyan...
Ha meg BL-t nyerünk egyszer ÍGY, akkor tényleg kivizsgáltatom magam. :D
Ja, marco, azért a mi góljaink sem túlságosan kidolgozott akciókból születnek: pontrúgás, Dybala, hátsó egyéni hibák. :wink:
(Soha egyetlen edző sem volt/lesz akkora hatással ránk a távozása után, mint Mourinho. És ettől tartok egy kicsit. Lesznek itt sajna konfliktusok. :( Mindegy, csak állnék már a másik végen. :) )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.05.13. 12:09


Szerintem ez annyira ízlés kérdése. Óriási katarzis volt a Barca elleni győzelem (aminek a fórumon rommá szidott Dzeko volt a fő letéteményese, ahogy az egész BL menetelésnek és lám, a nálunk lesajnált, szidott, stb. Edin most BL döntőbe lőheti az Intert jó pár évvel idősebben), de közben bármelyik pillanatban a semmiből kaphattunk egy gólt. A védelmünk olyan szinten volt átjáróház, hogy az fájt. A Liverpool idegenben megalázott minket és ha Klopp nem vesz vissza, akkor a visszavágó formalitás (és ott megint Dzeko fanatizmusa kellett, hogy nem állt le és begyötört idegenben egy gólt, ahogy a Barca ellen is...)

Úgyhogy kérdezem: nekünk semmi sem jó?
(Persze az is része az életnek, hogy én is 45 felé már másként nézek meccset, most már nem tudja a szomszéd, hogy mikor lőttünk gólt, mert ordítok fel, de ez kortünet, nincs ezzel gond.)

Én élvezem, hogy végre nem átjáróház a védelmünk és kizárólag olyan brutál egyéni leolvadásokból kapunk gólt, mint Ibanezé. Mert ezek egyértelműen egy ember hibái, de legalább rendszerszinten van védelmünk. Másrészt ne kezdjük el összehasonlítani az akkori BL menetelést, mert még a végén beírom az akkori keretünket... Mourinho Spaletti keretével lehet, hogy bajnokságot nyer de kupát biztosan.

Nekem baromi sokat számít a Konferencia Liga. Az EL még többet számítana. Én így vagyok bekötve. Sportolóként volt amikor sziporkázó játékkal, 4-5 fordulóval a vége előtt nyertük a bajnokságot. Hatalmas élmény volt. De amikor úgy nyertem bajnokságot, hogy éppen meglett egymás elleni jobb eredmény miatt, az sem kevésbé értékes és pont ugyanúgy csillog az az aranyérem is. Úgyhogy személy szerint teszek rá, hogy milyen játékkal nyerünk. A Juve hány bajnokságot nyert vacak játékkal (és volt, amit óriási fölénnyel). Nekem kell a kupa és MINDENT igazol. Ráadásul akkor ott a BL. És a remény arra, hogy olyan történelmet írjunk, ami még senkinek sem sikerült. Konferencia, EL (?), BL (?)...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.13. 10:33


Egy pár fordulóig Zeman is maga volt a mennyország.
Utána már a félpályáról kaptuk a gólpasszokat. :)
No de nem írtad le, hogy mit nem értesz... :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.13. 09:15


Oké, oké, akkor nem nézhetetlen. Úgy fogalmazok inkább, hogy baromi frusztráló. Mivel amellett, hogy a végefelé már volt egy a mostanihoz hasonló impotens támadójátékunk, még gólokat is kaptunk. A gólok mindig nézhetőbbé tesznek egy meccset, valóban. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron