Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.05.04. 16:07


Alapvetően igazad van, hogy egy Monzát dominálni kellene, de a sérüléshullámnak ez már az a szintje, ami teljesen szétveri a játékkapcsolatokat. Posztra sem jut ember. Láttunk hasonló szenvedést az előttünk álló csapatoknál is. Korábban lett elszúrva a szezon. Nagyon sokat kritizáltam Mourinhót, de most nem lenne fair.

A bajnokságból csekély valószínűséggel fogunk a BL-be jutni, az EL-re koncentrálnék, teljesen feladnám az Inter elleni meccset. Ott sem vagyunk favoritok, de több a sansz.

F.Totti írta:A játék képe alapján valóban ennyi volt benne, de épp ezért roppantul dühítő. Egy tét nélkül játszó középcsapat ellen egyszerűen nem lehetne ilyen a meccs képe. Oké, nem volt Dybala, Matic, Smalling az alapcsapatból. És? Egy Monzát akkor is dominálnunk kell, ha a BL-ért megyünk. Nem a két ppont hiányzik, hanem az erőfölény, a motivációs többlet megjelenése. Nem szeretem az ilyen meccseket, mert mi is középcsapatnak nézünk ki. Kicsit trendibb középcsapatnak, de semmi több.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.04. 14:32


Én már nem igazán merem kritizálni Mourinhót, mert úgy-ahogy jönnek az eredmények, és tényleg sok a sérült meg az eltiltott.
De, F.Totti, a szezon 38 bajnokijából te hányszor érezted ezt?
A középcsapat státuszt.
Nekem vagy 30 lesz a végére kábé.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.04. 11:16


A legfájóbb az egészben az lenne, ha végül elvennék a Juve pontjait, de nem végeznénk 5. helyen.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.04. 07:47


A játék képe alapján valóban ennyi volt benne, de épp ezért roppantul dühítő. Egy tét nélkül játszó középcsapat ellen egyszerűen nem lehetne ilyen a meccs képe. Oké, nem volt Dybala, Matic, Smalling az alapcsapatból. És? Egy Monzát akkor is dominálnunk kell, ha a BL-ért megyünk. Nem a két ppont hiányzik, hanem az erőfölény, a motivációs többlet megjelenése. Nem szeretem az ilyen meccseket, mert mi is középcsapatnak nézünk ki. Kicsit trendibb középcsapatnak, de semmi több.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.05.04. 00:15


Elcsúszásért a második sárga nem kicsit erős. Chiffi egy idióta, ha jóhiszeműséget feltételezünk.

Elfogytunk a szezon végére, ebben a meccsben ma ennyi volt.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.03. 22:51


Mondjuk ez idegesítő meccs volt. Simán tartották velünk a lépést.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.03. 22:00


Hunszi írta:Ilyen játékkal ebből nem lesz BL...

*és persze, hogy most kap ki a Milan, amikor nem tudunk élni a lehetőséggel


Tessek, el van ontezve, nem kaptak ki.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.03. 21:55


Köszi Celik...nem voltunk eddig is eléggé sz*r helyzetben a kispad terén. Esélyünk nincs a 4. helyre, szombaton bedarált minket az Inter, aztán legalább lehet fókuszálni csak az EL-re.

Odakerültünk lassan, hogy ebből még Konferencia liga is lehet a végére, na az lenne a szezon blamája. Addig figyelgettünk előre, hogy 7-ek lettünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2023.05.03. 22:00-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.05.03. 21:44


még nem kapott ki, és ha igen, akkor is hozunk 1 pontot rajta :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.03. 21:34


Ilyen játékkal ebből nem lesz BL...

*és persze, hogy most kap ki a Milan, amikor nem tudunk élni a lehetőséggel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2023.05.03. 21:44-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.03. 20:41


B+, Abrahamnak 2 embere volt a hosszún. Ezt hogy sikerült ilyen jól elosztani??
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.05.03. 20:40


szép emberfogás volt
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.03. 20:25


Szép akció!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.05.03. 20:07


okés köszönöm
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.05.03. 20:06


a vonatkozó topikban be lett írva. amcmikro
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csaba1984 Dátum: 2023.05.03. 20:01


Sziasztok :) Valami nem adja a mai meccset véletlen? Előre is köszönöm
Csaba1984
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.04.24. 19:47

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.05.03. 19:01


Köszi Fekosz! Hatalmas élmény lehetett. Nagyon jó meccset fogatok ki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.03. 18:50


Hát csak nyerjen is valamit. :)
Mondjuk nekem nem fontos, csak elvileg az a legitimációs tényező. :)
Az utolsó mondatot meg se hallottam. :) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.03. 15:55


Ez valóban furcsa picit. Spalletti a masodik helyekkel es a kupagyőzelemmel sehol sem volt ehhez kepest. De egyszerüen a Romanak Capello ota nem volt ilyen kaliberü edzője. Nem volt olyan edzője, akinek el lehetett hinni, hogy nyer, ha törik, ha szakad. Plusz szerintem szenzaciosak a sajtotajekoztatoi. Szoval szerintem a Roma lesz az első csapat, ahol kitölti a szerződését… (Aztán jöhet a hosszabbitás.) :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.03. 15:34


Nagyon szépen köszönjük az élménybeszámolót, Ferkosz!
Azért valahol "igazságtalan" ez a hype Mourinho iránt olyan szempontból, hogy más edzők fogyaszthatóbb játéka és esetleges jobb helyezése nem hatotta meg ennyire a helyi nagyérdeműt.
No de most az a lényeg, hogy te jól érezted magad, és magával ragadott a flow, biztos óriási élmény volt. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.03. 14:08


Bocs, hogy csak most írom meg milyen volt a szombat, de tegnap jöttünk haza, ma meg már munka volt. Szóval ez nagyban más élmény volt mint eddig, direkt odamentünk már több mint két órával a meccs előtt, és a közelben ücsörögtünk, mindent körbe jártunk, én meg megfigyeltem az érkezőket, a szurkolókat. Igazából csak úgy tudnám leírni, hogy mi volt, ha összehasonlítom korábbi élményekkel, és nem tények, hanem benyomások, amiket megpróbálok visszaadni. Eddig is fantasztikus volt minden alkalom, de soha nem volt még ilyen hangulat. Csak összehasonlításként, ehhez a legközelebb még az állt, amikor Rudi Garcia volt az edző, akkor voltam egy teltházas juve elleni meccsen, és talán az nyomokban emlékeztetett erre. A Bl. elődöntő évében meg éppen a barca elleni meccs előtt voltam egy fiorentina elleni 0:2-n, ehhez képest az egy matiné volt, pedig akkor pár nappal később jött a barcelona. Szóval én ezt nem tudom másnak betudni, csak annak, hogy nagyon együtt van a csapat, és nagyon velük van Jose is. Aki mögött egyébként szerintem egy emberként áll ott Róma. A bemutatásnál nagyobb hangorkánt kapott kb. mint Pellegrini. Az egész meccs alatt nem volt egyébként egy füttyentés sem, csak szurkolás. 2021-ben, a mikor az intertől kikaptunk 0:3-ra, akkor nem éreztem ezt, még a meccs előtt sem. Utána meg nyilván nem. Pedig Jose is volt már akkor. Szóval most nagyon összeállt minden és totál elhiszi szerintem mindenki, hogy meglesz a top4 meg az El. is. A vége szörnyű volt, a gólunk után már senki nem ült le, teljes ünneplés, szerintem a rendező keze már ott volt a magnón, hogy indítsa a Grazie Romát, egyszerűen senki nem hitte el, hogy gólt kaphatunk. De amúgy én még utána sem fogtam fel jó pár percig. Amúgy egész jól látszott a csapat mozgása onnan, ahol ültünk, csak én nem értek hozzá. :) De szerintem tök jó meccset játszottunk, egy pillanatig nem volt benne a levegőben, hogy ez a milan bármit tudna kezdeni velünk. Mondjuk az sem, hogy mi majd gólt lövünk. Végül ezt Abraham megtette ugyan, de nekem ő nagyon kilógott. Egészen fura játékos, néha ösztönből csinál egy tök jó mozdulatot, de ha gondolkoznia kell, akkor már baj van, szinte sosem választ jó megoldást és akkor már cselezni sem tud. Teljesen hülye helyekre passzol, rossz ütemben, illetve belefejel labdákba, amikbe nem kellene. Amikor hozzákerült a labda a középpályán, nem vártam már semmit. Ha nekem választani kellene közte és Belotti között, tuti utóbbit választanám. Még Matic tűnt ki, elképesztő hogy ennyi idősen mit játszott, kár hogy nem 27 éves, és hogy nincs egy 7 éves szerződése.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.05.01. 14:32


És Kumbulla ezzel marad is nyáron, pedig biztosan távozott volna.

Hunszi írta:Kumbulla szalagszakadás, Belotti borda repedés...csak, hogy még jobban fájjon ez az 1-1. Belotti talán a végére még visszajön, de Kumbulla szezonjának vége.

Időközben Mou azt nyilatkozta, hogy Karsdorp szezonjának is lőttek, és Lorrente is hosszabb kihagyásra vár. A következő meccsen pedig a sárgák miatt Matic sem bevethető.

Lassan nem lesz kit pályára küldeni.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.04.30. 20:37


Zsolti írta:Én képtelen vagyok megszeretni a szezont. Sehogy nem megy. Leülök a tévé elé szurkolni,

próbáld ki azt, hogy nem ülsz le meccset nézni, nekem megy. :wink: nem is akarom megnézni, mondjuk qrva sok dolog van most a földeken, úgyhogy inkább dolgozom, mintsem roma meccset nézegessek....
továbbra is tartom, nem fogunk bl helyen végezni, viszont úgy érzem megnyerjük az uefa kupát a juvéval szemben specielvánnal. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.30. 19:28


Annak a Leaónak minden mozdulatán érződik a klasszis. Pedig nem volt ez jó meccse. Szinte úgy is tud cselezni, hogy nincs nála a laszti. :)
Én képtelen vagyok megszeretni a szezont. Sehogy nem megy. Leülök a tévé elé szurkolni, és azon kapom magam, hogy anyázom Ibanezt és főleg Cristantét. Minden frustrációm azonnal kihat a csapatra vagy annak valamelyik tagjára. (Mondjuk ez a tetű viselkedés megmagyarázhatatlan frusztráció nélkül is.)
De nem szeretnék mindent Mourinhóra kenni. Hogy miatta szállt el a szenvedélyem. Próbálok visszaemlékezni önmagamra mondjuk a Fonseca-korszakra, hogy már akkor is ilyen "szürke" és morgós voltam-e. Nem emlékszem. Lehet a kor is teszi ezt az egészet. De én már most azt várom, hogy teljen el a mester három éve, tök mindegy, milyen eredményekkel, és jöjjön egy új korszak. Tegnap a Brighton vagy ma a Fio...Istenem...Nem a gólok száma miatt. Az attitűd. Annyira hiányzik ez nekem. Annak viszont örülök magamban, hogy kiderült, hogy számomra nem számít az eredmény. Legalábbis a kupák, scudettók. Jó lenne, de magasról teszek rá. De Zerbiék és Italianóék úgy mennek ki, hogy bass.uk meg őket. Mou meg úgy, hogy csak meg ne bass.anak. Aztán a két urat gyakran megrakják, de ők sem adósak, ha meg kell toszni valakit.
Mindig azt mondtam (ez az általános önbizalomhiányomnak is a jele), hogy a Roma kerete nem top 4. Még most is tartom. Ezért tartom elfogadhatónak mondjuk a hatodik helyet Mouval is. Ám csak odakerül egy Atalanta, egy Lazio, egy Napoli, úgyhogy a kutya isten fas.át, mi is odakavarodhatnánk egyszer mostanában. Jelenleg ott tartok, hogy egyáltalán nem kezdeném el Mourinhót ekézni mondjuk az ötödik helyért plusz egy mostani EL-kiesésért. Mert szerintem ennyi van bennünk. Nekem ez a folyamat fáj, de nagyon. Mert látni, hogy a gyengébb csapatok is bátrabban elfocizgatnak, mint mi. Én soha nem fogom azt mondani egy esetleges Mou-bukta után, hogy ugye, én megmondtam. De akkor ti se cukkoljatok, ha De Zerbivel vagy Italianóval, esetleg Dionisivel egyszer hullámvölgybe kerülünk a Mou-éra után. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.30. 18:52


Nem is tudom mikor volt utoljara, hogy idegesitsen egy bukta. Foleg x. Foleg meg masnap is.

Bevezetnem a kek lapot, ami semlegesiti a kovetkezo pirosat. Ibaneznek kek lapot kellett volna kapnia
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég