Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.11. 01:29


csak le kellett írnom hogy egy nulla és erre jó helyen van jó időben :D a véleményem ugyanaz, remélem a tétmeccsekre összeszedi magát mezőnyben is :)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.08.11. 01:28


MajerKriSSz írta:
slider írta: Lamelát miért ne játszatnánk, tavaly az egyik legjobbunk volt, talán a keret legértékesebb játékosa. Nagy hiba lenne padoztatni.


ezek szerint nem láttad az eddig felkészülési meccseinket, egy hatalmas 0 volt amit nyújtott, de ha figyeled a mai meccset még nem volt emberhez adott passza... :D

:D :D :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.11. 01:27


meg is van az idei év legviccesebb gólja :D
és Lamela MÉLTÓ választ adott a kétkedőknek :D :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.11. 01:26


Láttam az eddigi meccseket, és tényleg kb. értékelhetetlen, amit nyújtott, de csak akkor raknám ki, ha tétmeccseken is ilyen gyengén játszana. Remélem nem fog. Egyébként eddig nem sok közünk van a meccshez...

Szerk!!! Na leírom, hogy nem vagyunk jók, erre Schwarzer összehoz nekünk egy gólt. Muhaha. Leírjam mégegyszer? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2013.08.11. 01:28-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.11. 01:22


slider írta: Lamelát miért ne játszatnánk, tavaly az egyik legjobbunk volt, talán a keret legértékesebb játékosa. Nagy hiba lenne padoztatni.


ezek szerint nem láttad az eddig felkészülési meccseinket, egy hatalmas 0 volt amit nyújtott, de ha figyeled a mai meccset még nem volt emberhez adott passza... :D
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.11. 01:01


nyugodtság van srácok
ezeken a meccseken sose szabad következtetéseket levonni a majdani alapcsapatra nézve
nézzétek meg a chelsea kezdőjét pl

CHELSEA FC (4-2-3-1): Schwarzer; Azpilicueta, David Luiz, Terry, Bertrand; Essien, Mikel; Moses, De Bruyne, Schurrle; Torres.
Substitutes: Blackman, Ivanovic, Cole, Cahill Ramires, Lampard, Oscar, Van Ginkel, Hazard, Lukaku.
Coach: José Mourinho.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.11. 00:54


Ha Rudi ennyire szereti, Pjanic miért nem játszik? Multkor is csak csere volt. Lamelát miért ne játszatnánk, tavaly az egyik legjobbunk volt, talán a keret legértékesebb játékosa. Nagy hiba lenne padoztatni. DDR Rudinál is kiszorul majd? Erős padunk lesz, ha 5-6 milliós fizetésű játékosok ülnek majd rajta. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.11. 00:36


nem is értem miért kell erőltetni Lamelát :/

én kezdőm ez lenne:

De Sanctis, Maicon - Benatia - Castan - Balzaretti, Pjanic - De Rossi - Strootman, Florenzi - Borriello - Osvaldo

Totti pedig jönne Borriello helyére a 70. percben és helyet cserélni Osvaldoval.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.11. 00:31


AS Roma-Chelsea FC
ROMA (4-3-3)
De Sanctis; Maicon, Benatia, Castan, Balzaretti; Bradley, Strootman, Florenzi; Lamela, Osvaldo, Totti
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.09. 17:08


alapvetően a 4-3-3 és a 4-2-3-1 különös keverékét játszatja Garcia, de ha látja hogy gond van azonnal belenyúl a meccsbe akár formációváltással is.

1. nem ragaszkodik hozzá, tehát ha nem jönne be az alakzat azonnal vált másikra.
2. Pjanic, Florenzi nem csak a középpályán tud játszani, sőt FLorenzi többször kezdett Lamela helyén, nem lesz tömörülés az biztos.
3. bal szélen is játszott Totti és megy is neki, de ha van egy jó formában lévő, mindenkit lefutó Gervinho akkor kikerülhet onnan, éppen ezért Garcia a két amerikai meccsen mélységi irányító szerepkörben tesztelte őt, ami nagyon jól feküdt számára, amolyan Pirlo poszt, csak Totti előre is mozog kérdés, hogy bírni fogja-e erővel.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.08.09. 15:29


Akik láttátok a meccseket, nem csak összefoglalót, lenne egy kérdésem:
Garcia mennyire ragaszkodik a 4-3-3 -hoz?

Csakmert nekem ezzel kapcsolatban több problémám is van:
1. a seria a-ban eddig ez a felállás mindig megbukott ( Mourinho eleinte, aztán váltott, Benitez, Zeman, Allegrinek egy időszaka stb.)
2.Ezt a nyarat nézve, a legerősebb csapatrészünk a középpálya( az új Pjanic, az érettebb Florenzi, Strootman, a válogatottbeli DDR, az erős Bradely) ha így folytatják európa egyik legerősebb/legszínvonalasabb középpályája a mienk lesz, de ha csak 3 léphet pályára közülük, gyengébb lesz a csapat
3. Nem látom benne Totti helyét... se nem bal szélső támadó, se nem jobb szélső, se nem center csatár, de ha meg támadó irányítót játszik(úgymond szabadon mozog a középpálya és a csatársor között), akkor meg nem 4-3-3 at játszunk, hanem 4-3-1-2!!!! Ez meg Pjanic rovására menne szerintem... Ill. ki lesz a 2??? egy center ( Oszi, Boriello , Destro valamelyike) és a másik ??? ( Gervinho vagy Lamela), de ők meg szélső támadók, akkor az meg már 4-3-2-1, talán ez lenne az ideális?

A legjobb egy 4-4-2 lenne, az erős középpályánk miatt, de akkor meg ki lesz elől a kettő??? a center támadó mellett, Totti , Gervinho vagy Lamela közül kettőnek padoznia kellene, ezt nem hinném.... tehát marad a 4-3-3 és Totti padozik, elöl meg Lamela-(Oszi, Boriello,Destro)-Gervinho... ,de Totti labdáira meg szükség van...Ötletek?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.09. 00:29


a teljes meccs fenn van youtubeon!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3XHFMucGDXg

holnap meg is nézem asszem

Én már a sintéreknél is néztem, hogy miket művel. Ha az ott nyújtott teljesítményét leteszi az olimpico-ba, akkor nagyon-nagyot fogtunk vele!!!!

azért túlzásba ne essünk. Abban az időben kb a világ top3 szélsője között volt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.08. 19:55


dodora kezdek kiváncsi lenni.....
(milyen az, mikor letol egy alapozást sérülések nélkül.....)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8276
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.08. 19:52


Ő lesz a mi új pendolinonk( =Cafú) ? :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.08. 17:20


Végre először láttam Maicon papát...És örömmel láttam, hogy jó a fazon még mindig!!! És semmit sem hízott vagy romlott a formája. Én már a sintéreknél is néztem, hogy miket művel. Ha az ott nyújtott teljesítményét leteszi az olimpico-ba, akkor nagyon-nagyot fogtunk vele!!!! És neki aztán fekszik az olasz foci!!! Florenzi, Pjanic hatalmas formában!!! Remélem át tudják menteni legalább a 2013-as évre...És még az is lehet, hogy Boriello-val sem fázunk rá.. Nekem egy kicsit olyan mint Vucinic barátunk volt....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.08. 17:19


egyetértek...nagyon bejön nekem is a játéka az elmúlt időben, szerintem beton kezdő lesz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.08. 14:28


meglássátok ez florenzi éve lesz :) új kedvenc született a számomra......(remélhetőleg hogy romanista, nemcsak átutazó lesz a romában, hanem hosszú időre állandóság marad :wink: ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8276
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.08. 13:38


akkor valamit nagyon benézhettem, egy magyarázatom lehet, az pedig a közvetítés minősége és ezek szerint sokszor Lamelára hittem hogy Florenzi. de tény, hogy amikor biztosra is őt láttam nem nyújtott olyan teljesítményt mint az előző meccseken, de cáfoljon rám :)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.08.08. 10:49

No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3929
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.08. 08:58


nem láttam a meccset, DE florenzi azt az osztályzatot kapta, mint a nagy pjanics, vagyis ezek szerint a legjobb volt pjanics mellett
http://romanews.eu/it,a116299/Quanto-Fl ... so-Confuso
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8276
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.08.08. 08:41


MajerKriSSz írta:Garcia pedig nagyon jól ismerte fel, hogy mikor kit kell lekapnia vagy hogy mikor kell formációt váltania.

Kösz az összefoglalót MajerKriSSz. Ha ez az egy kiemelt mondat igaz lesz a továbbiakban is Garciara, akkor hatalmas nagy piros pont! Ritkán láttam/hallottam ilyet a múltban.

Viszont a Florenzis részt nem tiszta.
Múlt meccsen:
MajerKriSSz írta:Florenzi: ez a gyerek bárhol tud játszani hasznosan.

Lamela játékát pedig simán hozza Florenzi!!!

florenzitől sokat várok idén


Most:
Florenzi: ide csak annyit írnék, hogy kijött belőle az igazi ( :?: :!: ) Florenzi. rengeteg labdaeladás, luft rúgás, rossz labdaátvétel, helyzetben rossz döntés választása stb.

Idáig értem. Múlt meccsen jól játszott, most meg nem.
De akkor, miért van ez:
feree80 írta:ez az év florenzi éve lesz.


Bocs, h értetlenkedek :oops: de nagyon érdekel
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3929
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.08. 07:24


ez az év florenzi éve lesz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8276
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.08. 03:09


jó kis meccs volt na :D

akik nagyon jók voltak:
Pjanic: a meccs legjobbja, 20. percben állt be és utána kézbe vette a csapatot, jól irányított, ő kell hogy rúgja ezentúl a szabadokat :!: :!:
Dodo: meglepetésember, nagyon sokat hajt, labdát szerez és nagyon gyors.
Jedvaj: őt is el fogjuk adni 1-2 éven belül jó pénzért, nagyon jól szerel akár messziről is, több poszton is használható.
Totti: szokásos jó forma és úgy tűnik Garcia már nem csatárnak használja, inkább mélységi irányítónak.
Maicon: jól mozgott, adott egy gólpasszt, igazi wing back.

akik közepes formát hoztak:
Taddei, Borriello, Torosidis, Bradley (rengeteget futott)

akik gyengusok voltak:
De Santis (nagyon sok eladott labda + árnyékre futás)
Burdisso (már nem a régi)

akik nagyon gyenge volt:
Florenzi: ide csak annyit írnék, hogy kijött belőle az igazi ( :?: :!: ) Florenzi. rengeteg labdaeladás, luft rúgás, rossz labdaátvétel, helyzetben rossz döntés választása stb..

akiket elküldenék azonnal:
Marquinho: iszonyatosan gyenge volt, le is kapta Garcia a 20. percben. lehet, hogy már tudja h továbbadjuk, mivel látszott hogy kedve sem volt a csapatért játszani.
Lamela: addig adjuk el amíg lehet :!: :!: sokáig azt sem tudtam hogy a pályán van, de amikor a jobb szélen valaki folyamatosan elcselezte magát, vagy eladta a labdát és mindkettőt csak bal lábas mozdulatokkal tette, akkor láttam hogy ő is ott van. nagyon gyenge volt, végig a felkészülés alatt.


összességében jól játszott a csapat, és ami fontos összeszokottan :!: Garcia pedig nagyon jól ismerte fel, hogy mikor kit kell lekapnia vagy hogy mikor kell formációt váltania.

kérdés: Osvaldoval mi van? régóta nem láttuk a pályán, de nincs hír sérülésről.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.01. 20:17


mcsabi írta:Oszit szerintem elviszi az inter .

osztom, de ezt is mondtam már, ettől félek qrvára, uis oszvaldo az internek erősítés lenne, kicigánykodnának 13 millát és sab meg bolint, baxod :) :)
nálunk igaz van rajta kívül középcsatár, de a topcsatár kategória közelében igazából oszvaldo áll.....(persze ő sem az, de a többiek még ettől is távolabb állnak).

slider írta:Nekem is feltűnt Pjanic mélységi irányító szerepköre, de tényleg látszik, hogy nem odavaló. Pjanic inkább támadó középpályás, ha Garcia ezt akarja játszatni jövőre a csapattal, egy igazi mélységi irányítót kellene hoznia a helyére, aki szerelni is tud. Szerencsétlen Donovant úgy felrúgta, hogy csak lestem. :D
De egyszerűbb lenne sztem átállni 4-2-3-1-re, és akkor talán nem kellene annyit változtatni a csapaton .

osztom, de ezt is mondtam már, kéne egy box to box, ezt megkaptam, meg kellett volna egy mélységi irányító(quintero), pjanics nem mélységi irányító......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8276
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.08.01. 16:18


ha meg azt szeretné, akkor játszanak együtt a pályán, mert így Pjanicra hárult a szűrő szerep is.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 9 vendég