Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.07. 17:06


Nincsenek titkaink! :)
Ki vele! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.07. 17:03


:)
“Totti szezonokat játszott végig úgy, hogy atomjaira rúgták szét. De egy kis túlzással csak akkor hagyott ki meccseket, ha csontja tört.” - ez 5%, a maradék 5-öt titokban tartom. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.07. 16:57


De ez tudod mit jelent, Ferkosz?!
Hogy a 10% közös! :)
Remélem a De Zerbi-s rész az. :)
A Brightont a szakma "isteníti".
Amúgy én is elengedtem Josét, három év, pont. Ki kell bírni.
Nyilván a tételes cáfolatokra baromi kíváncsi lennék, de én is utálok telón nyomorogni, úgyhogy megértelek. :)
Viszont kössünk egy megnemtámadási szerződést.
Ha nem nyerünk El-t, és nem megyünk BL-be, én tuti nem fogok itt bunkóskodni, meg énmegmondtamozni. De ha Mou nyer, és jövőre mégis más lesz az edző, akkor ti se gúnyolódjatok, ha nem jönnek az eredmények az új trénerrel. :)
(Hallod, tomm?) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.05.07. 17:05-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.07. 16:54


Értettem mindent, mivel tudok mondatokat értelmezni, nem kell újra és újre leírni. De szerintem meg nem így van. :) (Zsolti irományának kb a 90%-ával nem értek egyet, de nincs most hozzá türelmem, hogy telefonról pötyögve tételesen cáfoljam.) Viszont a Brightont direkt amiatt neztem meg, hogy itt istenititek. Hát örüljenek, hogy nem kaptak ki 0:3-ra, annyira jók voltak…
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.07. 16:22


Ha kell, kedves nagyapa, aki intézetbe adja az unokáit, ha úgy látja jónak.
:D :D :D :D de szépen mondtad

Ferkosz: én is leírom, de tényleg utoljára. Nem utáljuk Mourinhot. Sőt.... Én a Roma játékát utálom, ami miatta van viszont.
És a színjátékot úgy értettem, ahogy Zsolti kifejtette. Mindennél fontosabb neki, hogy mit mutat magáról kifelé, és az hogyan csapódik le. És ezt profin csinálja. Nincs nála jobb ebben.
Az EL fog eldönteni mindent. Ha megnyeri, ő dönt a sorsáról. Ha nem, és 6-7. hely, akkor Friedkinék döntenek szerintem.

tomm: akkor bocs, félreértettem biztos
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.07. 15:32


Trigo, félreértettél. Persze, hogy nem lenne baj a nagy családi egység hangoztatása. Ha tényleg igaz lenne. Van rá esély, hogy igaz.
Tommra már nem kell sokat várni: ő maga mondta, hogy ha José nem nyer valamit, akkor ez a foci a lehető legszarabb, ami történhet egy csapattal. Jó úton haladunk efelé, és akkor tomm egy bukott edzőről fog beszélni (én még akkor sem). Ha meg megnyeri az El-t, akkor edzőfenomén lesz (nálam akkor sem). Ezt a hajszálnyi különbséget majd az idő eldönti. A 26 trófea csodás, az Interrel és a Portóval nyertekhez igazán kellett szaktudás, ezt nem vitatom.
Ferkosz, nincs Mourinho-gyűlölet. Soha nem volt. Kritika van. Normális hangnemben. De nem furcsa nektek az, hogy ha nem jönnek az eredmények, akkor azonnal előkerülnek a liga legrosszabb bírói, a szurkolók (!!!), akik egyszer ki merték fütyülni Zaniolót, a nem elég mély keret, az árulók. Egyszóval, ahogy F.Totti egyszer már plasztikusan leírta: a feszültség. Vagy kupa, vagy felégetett hidak. Mikor pózol a közönségnek az edző? Amikor gikszer van az eredményekkel. Amikor kikaptunk az első derbijén a Laziótól, kint maradt a pályán a csapattal. Simán elmondhatta volna az öltözőben is a dolgokat. Most kimegy a kanyarhoz egy gyengus meccs és vereség után. Egyet elhiszek róla: hogy szívember. Hogy szeretik a játékosai. Már akik nem kerülnek partvonalon kívülre. Mert ugye egy Diawara, Villar vagy Shomurodov nem feltétlenül érezhette családtagnak magát, mikor egyetlen rossz teljesítmény miatt jött egy néhány hónapos pad vagy lelátó.
Ami a keret mélységét illeti, tíz sérültnél persze hogy nem mély a keret. De mikor agyonjátszatja a legjobbakat akkor is, amikor adott a teljes keret, ne panaszkodjon már, hogy Camaráknak kell játszania, miután 7-8 játékos ki van facsarva. Ő MINDIG a legjobbakat játszatná. Érthető. El kell fogadni. De ha a mostani legjobb kezdőnk lenne jövőre a B csapata, akkor meg őket nem játszatná. A mostani Cristanték, Ibanezek és Abrahamek lennének az új Camarák, Kumbullák és Somák.
Nekem olyan diktatorikus Télapónak tűnik Mourinho. Ha kell, kedves nagyapa, aki intézetbe adja az unokáit, ha úgy látja jónak.
Én így látom. Nagyjából ezek történtek vele a régi csapatainál (a Portót és az Intert leszámítva).
Imádnám a mostani helyezésünket egy modernebb játékkal, ahol van lehetőség előrelépni a játékban. Ahol úgy ülök le a tévé elé, hogy lehet győzünk 1-0-ra, de az 5-1 is benne van, meg a 3-1-es vereség is. Hogy játszik a Brighton De Zerbivel, emberek ? Labdatartással verik 1-0-ra az MU-t.
Ha Mourinho behúzza az El-t (ami nagy fegyvertény lenne még így is, sztárcsapat kiverése nélkül), de csak hatodikok leszünk a bajnokságban, akkor is tovább fog nőni odakint a népszerűsége.
Aztán a BL-ben nyilván már nem leszünk tényezők, a Seria A-ban megint 5-6. helyezéssel zárunk majd, és így távozik majd az így is sikeresnek titulálható José. Én ezt látom a legvalószínűbb forgatókönyvnek. Csak ezt így nehéz lesz kibírni.
Dybala sorsa meg hidegen hagy engem, ha bármilyen összefüggés van Mourinho és az ő maradása között. Nagyon bírom őt, megszerettem. Hajt, küzd akkor is, ha csak csereként száll be, tetszenek a gesztusai, a játékát meg nem is kell elemezni. De rá nem lehet építeni. Soha nem fog tudni egy szerda-szombat-szerdát végigjátszani. Ilyen sérülékenységgel nem lehet...Amikor egy értékesített 11-esnél sérült meg, ott kínomban felröhögtem. Vicc kategória. Sajnálom ezért szegényt. Totti szezonokat játszott végig úgy, hogy atomjaira rúgták szét. De egy kis túlzással csak akkor hagyott ki meccseket, ha csontja tört.
No mindegy. Ezért szép a szurkolás.
Nyugi, Ferkosz, én továbbra is azt tartom normálisnak, ha valaki Mourinhónak is szurkol a Roma mellett.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.07. 13:25


Itt most én sem éreztem kötekedést. És amugy azt sem látom, hogy miért lenne színjáték az egész élete. Amit érzek, az totális elfogultság es szubjektivitás a Jose-ellenesek részéről. Megnyehetné az öreg idén az El-t, jövőre triplázhatna, miközben aranyrögöket sz*rik a Roma vitrinjébe, ti akkor is gyűlölnétek. Ma már kifejezett rossz érzés volt századszor elolvasni, hogy ki miért es hogyan NEM néz Roma meccset. :( Én éppen ezért ezennel el is engedem itt a forumon a José témát. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.07. 12:01


Ebben mi volt a kotekedes? Menstrualsz?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.07. 11:39


brávó tomm, megfogtad a lényeget, mint mindig
nyilván a viselkedésére gondolunk, de sebaj, majd kibírod egyszer kötekedés nélkül (bár félek előbb nézek újra Roma meccset :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.05.07. 11:12


Az. 26 kupat megnyerni az eleg korrekt kis onmarketing. Se szinjateknak se semmi: ilyenert az oscar galan eletmu dijat adnak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.07. 10:35


eric-kel értek egyet, tudatos amit csinál. Egész élete az: tudatos színjáték/önmarketing

Nincs eredmény, helyette van család, hűség, kitartás, blablabla
De vazze, épp ezért IS szerettünk bele a Romába! Ezzel pont semmi baj nincsen, sőt imádjuk! Az a baj, hogy a régi ilyenhez képest a játékunk lett nézhetetlen, és a római olaszok vesztek ki a csapatból.

De nem tudom, hogy a mostani apátia mennyiben köszönhető Mourinhónak. Nem akarok mindent rákenni.
jaja, én magamon szerintem azt is látom, hogy a focit is kevésbé nézem. Csakhogy aztán jön egy jó BL -meccs, vagy VB EB, és rájövök, hogy nem biztos hogy velem van a baj. Persze biztos, hogy sokkal kevesebb meccset nézek/néznék akkor is ha szárnyalna a Roma. De így, ami jelenleg van, ez kb a teljes leépülésem.

na mindegy. Szerencse vagy pech, de a bajnokság már lefőtt nekünk egy ideje, nem vesztek semmit. EL-t megnézem, így max 3 meccset kell nézem. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.07. 10:32


Hát ha a Konfetti és a semmi között választani lehetne, akkor inkább a pihi. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.05.07. 09:28


...vagy eladják az araboknak a csapatot :lol:

Amúgy az abszolút csúnya bukás az lenne, ha elbuknánk a döntőt, 7-ek lennénk és a Fio megnyerné az olasz kupát, mert akkor még a nemzetközi indulástól is elesnénk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.05.07. 09:05


Mourinho okos. Tudja mi kell a népnek, mi kell a közönségnek, ráadásul elég egoista ahhoz, hogy imponáljon neki, hogy élteti a közönség, szóval ez tutira tudatos viselkedés, és nem szimplán ösztönös emberi reakció. Biztos van pozitív emberi oldala is, de a játékosok nyilvános megaláztatása valószínűleg közelebb áll az igazi énjéhez.

Azért ha végül 7ikek leszünk, és az EL sem jön össze, akkor az csúnya bukás, remélem Friedkinék lesznek elég határozottak ahhoz, hogy ilyen eredmények után elküldjék.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.07. 08:09


Én is így vagyok, de még nem ilyen drasztikusan.
Ha jól vissza tudok emlékezni, akkor 19-től 38 éves koromig minden egyes mérkőzést megnéztem. Mindet. A kiesés elleni harc is élmény volt a maga módján.
De nem tudom, hogy a mostani apátia mennyiben köszönhető Mourinhónak. Nem akarok mindent rákenni. Nekem a közönség is rejtély az utóbbi években.
A nyilazkozatai valami emberien óriásiak, tegnap is kiment a kanyarhoz. De ez csont simán lehet az a bizonyos manipuláció is.
Nincs eredmény, helyette van család, hűség, kitartás, blablabla. Nem tudok kiigazodni a faszin. Tényleg nem.
Vékony a mezsgye a csodálni való emberi gesztusok és a színjáték között.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.05.06. 23:54


sosem hittem volna, hogy lesz olyan idő, amikor sorozatban nem nézem a Roma meccseket. De nem ám félszemmel, vagy a háttérben megy, hanem konkrétan be se nyomom a streamet, és simán fimet nézek helyette, vagy zenét hallgatok, vagy csak a falat bámulom vagy bármi. De ez az idő is itt van már hetek/hónapok óta.
Hogy egy Roma-Inter minimálisan se érdekeljen....
Persze ha a Scudettóért mennénk akkor nyilván más lenne a helyzet, de akkor valszeg szebb focit játszanánk. De ez a Mou-foci így.... kiölt belőlem minden érdeklődést. Kb. cikinek érzem magam hogy nem nézem. Kösz José
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.06. 19:50


Abszolút úgy érzem, hogy meglesz a kupa.
A bajnokságban pedig a tavalyi 6. hely.
Így ez előrelépésnek fog számítani.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.06. 19:49


Ezt csak a kupában hívják győztes mentalitásnak, a bajnokságban nem. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.05.06. 19:41


Azért azt nem gondoltam volna hogy 7.ek leszünk... jó még lehet 6. de akkor is....
Európa liga megnyerése nyílván enyhítene, de még ha sikerül is bejutni a döntőbe azért kemény ellenfél jön a másik ágról is..nem olyan biztos ott a győzelem..

Én azért sokkal többet vártam eredményességben, főleg a Lazio is előttünk van!

Pedig elvileg a győztes mentalitás megvan , a folyamat teltházzal együtt..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.05.06. 19:27


Bosszúból, mert kimondtuk a nyilvánvalót.

Zsolti írta:De miért, srácok?
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.06. 18:55


Csak tudnám biztosra, hogy Mou 3 év után tutira távozik...
Sokkal őszintébben tudnék drukkolni is.
Most Mourinho vagy egy arany szívű ember, aki becseréli néhány percre a három fiatalt élmény gyanánt...
Vagy egy pöcs, aki így üzenget a vezetőknek. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.05.06. 18:52


kamara most ismerkedik a labdával..... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.05.06. 18:51


Lélekben már mindenki csütörtökre készül, itt is, ott is.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.06. 18:47


Én az ilyen meccsekért nem tudok neheztelni.
Sok sérült van, hétközben fontos meccs, meg tették is a dolgukat böcsülettel.
Egyszerűen ebben most ennyi van.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.05.06. 18:41


Feree, én is inkább dolgozatot javíthattam volna...:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron