Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.04.03. 11:02


Zsolti, nem, én nem látom mákosnak a meccseinket. Rúgtunk egy rakat gólt, Mou alatt kb 15 forduló kellett ennyi gólhoz, mint amennyit most szereztünk, és köztük sok-sok gyönyörű támadás végén. A focink, vagyis a támadásaink tetszetősek, gólratörőek, ez nem volt elmondható az utóbbi 2,5 évben. Én egyszerűen annak örülök, hogy Mou elhúzott a p*csába, hánytam már az egésztől, ami őt körülvette, a személyét, a focinkat, az egész klubot. Olyan szinten felszabadultam, mint aki letölt 2,5 évet a sitten, kiszabadul, és örül a napfénynek is egyáltalán. Én örülök annak, hogy DDR ül a kispadon, nekem ő a napfény.
És most sarkítok, de ha Mou nem bassza el így az elejét, akkor DDR eredményeivel már simán 3-ban lennénk.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.03. 04:59


Nézzétek, én F.Totti Kakasülője óta próbálom a meccseket "látni".
Nem értek hozzá, nem is fogok soha, de Fonseca óta figyelgetem az apró dolgokat is. Talán ezért írom le mindig, amit gondolok. F.Totti mondta mindig, hogy higgyünk annak, amit látunk. :)
Szóval szerintem helytállóak a gondolataim, hiszen DDR is hasonlókat nyilatkozik, csak hát megint sokszor írom le. A negatívumokat. Ja.
Amúgy feree abban a két hozzászólásában sokkal jobban lehúzta a srácokat, mint én hónapok alatt, csak hát ugye ő a meccs végén teszi egyszer. :)
De igen, eric, jók az érveid. A türelem.
Trigo, a véleményetek meg baromira érdekel. Még a te háttérből hallgatós dolgaid is. :)
Hsz=hiszti, mi? :) A lufaszt a se..edbe! :) :)
(Mindkettőtöknek! :)
De csak a hsz-ért.
A többit adom. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.04.02. 23:28


A hétvégi derbyn semleges kommentátor lesz, mivel se Csabi se Zümi nem lesz. Tudom, hogy ennek a hírnek sokan örülni fognak, mert nem mindenkinek jött be a páros közvetítés. Csabi mondta is a Falkaösztönben, hogy így hogy nem lesz reméli nyerni fogunk, mert nem sok szerencsét hozott nekünk ez a duó. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.02. 22:54


ericcel értek egyet
elég volt egy edző alatt a sírás :)

Nos, szinte mindig van ilyen félidőnk, csak a valóban zseniális végeredmények elfelejtetik velünk a szerencsével átvészelt időszakokat. Vagy ti nem így látjátok amúgy? Őszintén érdekel a véleményetek.
KI NEM SZARJA LE??? :D Boldogabb leszel attól, ha azt mondom, igen Zsolti, igazad van, óriási mákunk van? Jobban alszol? Vagy attól lesz jobb a lelkednek, ha ellentmondok ennek? :D Válassz, és fogd fel úgy, hogy azt mondom. :) De a f.szom fog veled erről "vitázni". Folyamatosan ellenséget keresel, mintha már nem ismernéd a békét. :) Köszi Mou! :D
Amúgy meg én sehogy se látom. :D Leszarom. Boldog vagyok hogy eltakarodott az a pöcs, onnantól öröm és bódottá van. Az eredmények másodlagosak (de persze nem érdektelenek).

Amúgy rájöttem, hogy szerintem egy beépített hsz-generátor lettél Zsolti. Snatch valszeg fizet neked ezért már a fórum életben tartása miatt.
Nem utálok fórumokon semmit jobban annál, mint amikor valaki felteszi a nagy kérdést: "ti hogy látjátok? Mi a véleményetek erről? Hsz-generátor :D (Hsz= hozzászólás és/vagy hiszti :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.04.02. 20:55


Zsolti írta: Mou-nál azt lehetett érezni, hogy hiába dekkol az ellenfél 30 méterre a kapunktól, soha nem fog gólt szerezni.

Fú, ezt de utálom. Dehogy éreztük ezt Mourinhonál, illetve csak elvétve, de általában a Leccék ellen is ugyanúgy sz*pkodtuk a gólokat. Ha úgy lett volna ahogy mondod nem küldik el.
Amúgy Mou 2,5 évet volt, 20 év tapasztalattal, De Rossi meg 2,5 hónapot volt itt eddig, előtte 0 év tapasztalattal, de már tökéletes meccseket vársz tőle. Légy szives legyél türelmesebb, és fejezd be ezt a hisztit.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.02. 20:13


Tomm, de!
A személyiségével és az őt körülvevő mértéktelen hype-pal.
A játékát kezdtem megszokni/leszarni/elfogadni.
De ezt anno százszor leírtam idegesítő módon. :) Mármint hogy a futballunk idegesít a legkevésbé. Ha Dybala és Lukaku mindig lettek volna, mindenkit bedarálunk a nézhetetlen focinkkal.
Tomm, emlékszel, amikor megemlítetted a Feyenoord elleni idegenbeli meccs után, hogy jó az eredmény, de az az utolsó 20 perc na azért na...:) Nos, szinte mindig van ilyen félidőnk, csak a valóban zseniális végeredmények elfelejtetik velünk a szerencsével átvészelt időszakokat.
Vagy ti nem így látjátok amúgy? Őszintén érdekel a véleményetek.
Trigo, ilyen egy jó ügyvéd, köszi. :)
És igen, alig vagyunk. Ezért lehet ilyen feltűnő a sírásom. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.02. 20:13


Úgyhogy higgyétek el, nem akarok én nyafogni mindig
mégis megteszed :)
Még egyszer: ez nem a régi őrület.
az őrület az őrület :)

viszont hogy mondjak pozitívat is neked Zsolti: hiányzik, hogy legyen kedvem nekem is nyafogni, izgulni, és legyenek elvárásaim stb. Na meg lehet csak azért tűnik úgy, hogy te nyafogsz sokat, mert már meccs alatt is alig van itt egy két ember.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.04.02. 18:52


Akkor kijelenthetjuk, hogy nem mourinhoval volt bajod?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.02. 18:24


Eric, nem tudom megítélni, hogy mennyire van igazam. Lehet, hogy semennyire. Épp ez a baj, hogy én nem gödröt látok. Hanem tendenciát. De majd még F.Totti is pluszban megerősít vagy megcáfol engem. Nem az van, amikor nem megy a játék (mert ilyen VAN), hogy unalmasan elfocizgatunk helyzet nélkül. Azt 3-4 fordulónként simán elviseli az ember. Hanem az, hogy szinte minden meccsen van egy olyan szakasz - legalább egy félidőn át -, amikor sem az előrejáték, sem a védekezés nem megy. Abban igaza volt anno Ferkosznak, hogy Mou-nál azt lehetett érezni, hogy hiába dekkol az ellenfél 30 méterre a kapunktól, soha nem fog gólt szerezni. Utáltam, gyűlöltem, de az érzés valóban ez volt. Nem kívánom vissza, nyugi. Isten őrizz...Azt meg nyilván nem kívánhatom, hogy támadjunk jól, és legyen meg a Mou-érzésem védekezésben, mert akkor Man. Citynek hívnának minket. Úgyhogy higgyétek el, nem akarok én nyafogni mindig, nekem ez álom-nyafogás a portugálkorszak két és fél évéhez képest. Csak nem látom a fejlődést a játék irányításában. Vagy nem is tudom, hogy hívjam. Nem értek hozzá. Mázlit és szerencsét érzek, hogy ennyi pontot sikerült begyűjteni eddig Danival. De ezzel nincs gond. Mou-nál kapartam a falat a mázli győzelmek után, most meg káromkodtam Aouar kihagyott helyzeténél.
No de nehogy emiatt megint rossz legyen engem olvasni. Még egyszer: ez nem a régi őrület. Csak nagyon-nagyon szeretném, ha javulgatnánk. (Nem pontokban, nyilván. Az ki van maxolva.)
Úgyhogy bocs mindenkitől. :wink:
Hajrá, Dani!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.04.02. 15:50


Zsolti, hiába mondod, hogy nincsenek elvárásaid DDR-el szemben, szemmel láthatólag neked vannak a legnagyobb elvárásaid. Ha nem igy lenne, akkor nem sirnád tele a fórumot, hogy ilyen meg olyan szarok vagyunk, szétkontráztak, lealáztak, kiscsapat vagyunk, stb, hanem csendben biznál az edzőben, hogy ez most szar volt, de lesz ez még jobb is.
Nem voltunk jók tegnap, a 4 kezdő hiányát + Paredes meg Cristante gyengébb meccsét nem birta el a csapat. Nagyon pontatlanok voltunk sokszor kulcshelyzetekben, és ebből rengeteg kontrát kaptunk, úgyhogy ilyen szempontból igens számitott Pelle+Dybala hiánya, velük több akciót tudtunk volna végigvinni.
Van egy kis gödör, de lesz ez jobb is, most jönnek a kemény meccsek, azokra remélhetőleg felszivják magukat a srácok, talán jól is jött ez a kis pofon.
Nem tudom Spinazzola éppen egészséges-e, de ha igen, akkor csak Ndicka fog hiányozni a derbin (meg mondjuk ő az EL meccsre is kisárgázta magát), gyakorlatilag a legerősebb kezdővel mehetünk neki az áprilisnak.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.02. 10:26


JOSBOMO, az előrejátékban maximálisan elfogadom az általad leírtakat. No de ha nem működik a támadásunk, akkor a védekezésünk is alig. Jönnek ránk, záporoznak a kontrák, a beadások a kapunk felé. Ezt a szétesett védekezést nem lehet kizárólag Pellegrini hiányával magyarázni. És igaza lett F.Tottinak: idővel eltűnt ez a saját 16-osonkon belüli passzolgatás. Nincs már annyi kockázat. Ami nem is baj. Nem sok előnyét látjuk a Svilar-központú tikitakának. Szerintem ez a sok szörnyű meccsszakasz igenis edzői hiba, csak hát olyan elfogult vagyok Danival, hogy azt akarom, hogy az atomkatasztrófáig ő legyen az edzőnk.
Trigo, köszi a segítséget. Mostantól van még egy név, amivel lehet téged rémisztgetni. :)
És nincs elvárás, pláne DDR felé még most. Max annyi, hogy egy gyengébb csapat ne lőjön 15-20-szor kapura ellenünk úgy, hogy közben mi a felét se lőjük. 10 meccsből ötször. Azért egy fotelszurker ennyit hadd várjon el. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.02. 10:19


Zsolti
nyilván vágom, hogy mit miért írsz, de akkor is :)
A folyamatos elvárás lesz a végzeted:)

Hegyi Iván? Az még él? Ha meglátnám, 1 mp múlva már nyomnám el az adást onnan. De jó hogy a nevét se hallottam 10 éve, amióta nincs tv-m :))
Összerándultam, ahogy olvastam tőled. :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.04.02. 07:25


Sajnos ebben ennyi volt, sőt...
DDR egy Roma B vel kezdett elöl és a középpályán. Pelle sérült, Dybala sem 100 % os így ebben a csapatban ennyi van. Amit nem értettem az ElSha pihentetése, ő nagyon kellett volna.
Egy limitált teljesítménnyel is meg lehetett volna a meccs Auoar lábában maradt, ezen a szinte ilyet nem lehet kihagyni...
Sajnos Zale mióta kiderült, hogy ő is fogadott titokba azóta használhatatlan, ez nagyon kevés volt tőle...
Bove is gyenge mivel DDR futballozni kell azon a poszton és abban ő még halványabb, más ha van Pelle és Dyabla, de igy Cristante és ő volt a 8as.
Cristante lábában volt 3 kulcspassz ami hosszú lett Lukakunak, ezeket Pelle, Dyabala ütemben odateszi, ő sajnos nem...
Szóval én szakmailag megvédeném DDR-t , ez közel sem a Mou féle fos volt, ez képességbeli hiányok voltak, nem edzői hibák.
Balda ügyes, aranyos, de nem több még egyenlőre ő sem.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 22:26


Nyilván azt azért írtam, Trigo, mert becsúszhatnak olyan meccsek, hogy gyengébbnek vélt csapat ellen ikszelünk vagy kikapunk.
De akkor hagyjuk ki mi a helyzeteket, vagy mourinhósan tegyük a semmit. Sajnos itt mi voltunk a kiscsapat, óriási szerencsénk volt.
Nem volt nehéz egyetérteni Hegyi Ivánnal. Kicsit aggasztó (számomra), hogy majd' minden meccsen vannak szörnyű félidőink. Ez most már tendencia. És mégis gyűlnek a pontjaink! A kiscsapatok ellen. Tegyük a szívünkre a kezünket: ennyi pontot nem érdemeltünk DDR meccsein.
Verona 2. félidő
Salernitana 2. félidő
Inter 2. félidő
Frosinone 1. félidő
Torino 1. félidő
Fio 1. félidő
Sassuolo 1. félidő
Lecce végig
És nem 15-20 perces rövidzárlatokról beszélek.
Mégis majdnem az összeset nyertük. Kíváncsi vagyok, hogy a nagyobb csapatok ellen beleférnek-e majd ezek a homály-félidők.
Nekem ez csak azért jobb, mint Mou, mert DDR.
Nem kell látni az önfényezést és a mártírságot.
Mindig úgy ülök le a tévé elé, hogy várom, és bízok a fejlődésben. Hátha fogunk a második szezonra. Mou-nál sz.rtam bele a fejlődésbe. Én élek-halok Daniért, de most kezdek egy kicsit "félni" tőle.
Nem jön most jókor ez a tudoros Lazio.
Istenem, de jó lenne azt nyerni...!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.01. 22:19


az azért egészen döbbenetes, hogy úgy vagyunk ötödikek, hogy 27(!) pontra vagyunk az első helytől :)
a Milan meg úgy második, hogy 14 pont a hátránya
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2024.04.02. 10:15-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.01. 20:30


Ez nem Mou-féle fos volt sajna.

azért ezt itt többet ne halljam a te szádból :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 20:18


Ez nem Mou-féle fos volt sajna.
Az unalmasan csordogált, max Mancini és Cristante bele-beleanyázott olykor.
Itt pedig látványosan lefociztak minket, nem először.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.01. 19:50


olyan jó volt, hogy közben mást csináltam ismét :(
amit láttam az siralmas
anyám nézte végig, ő mondta telón, hogy Mou-féle fost látott

ez van, DDR imádlak, csinálsz bármit, drukkolok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 19:25


Hát nekünk most jön a neheze.
Lazio, Juve, Napoli, Ata, Bologna.
Ha ezek után maradunk ötödikek, megérdemeljük a BL-t.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.04.01. 19:20


qrva nagy tré volt ez a meccs, örülhetünk, hogy nem kaptunk ki.
amúgy borzasztó hogy van ez a feka néger elől, 1 védő védekezik vele szemben, de a négerünk a 90 perc alatt egyszer sem tud párharcot nyerni vele szemben, a másik kedvencem kardorp, ennek az embernek soha nem szabadna kezdenie romában, tényleg remélem, hogy nincs tovább a szezon végén, abszolute nem romaszintű....
de ettől bosszantóbb, és borzasztóbb, hogy ez a bologna qrvára nem akar kipukkadni.....úgyhogy baxhatjuk :twisted: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 18:44


Na akkor gyühet az a nyamvadt kis gól. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 18:31


Aouar, bassz...
Én nem látok fejlődést, megmondom őszintén.
Félidőket lefociznak minket.
És most bárki bármit mond, nem hagyom magam. :)
De Dani, téged imádlak. Az sem érdekel, ha taktikailag esetleg miattad történik mindez.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 18:30


Ja, olyan szarok, mint Mou idejében, csak ott nem volt az ellennek 20 kapura lövése.
(De persze csúcs, hogy már nincs itt az a paraszt.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.04.01. 18:28


ha ez bemegy, ez a paredesé lett volna.....

továbbra is qrva xarok vagyunk.... :wink: :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.01. 18:28


Hát ma 1000%, hogy nyerünk. :) :)
Miket hagy ki a Lecce, istenem. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.04.01. 18:28-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég