Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.22. 00:03


Amúgy a döntő miért is mindig Rómában van? (legalább is az utóbbi években)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.21. 22:44


én hülye, jogos :oops: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.21. 18:32


tavaly a Chievo-ban volt
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.21. 18:24


http://www.youtube.com/watch?v=pmKEZaeG ... e=youtu.be
mikor tanult meg így olaszul???? (bár nem tudok olaszul de úgy tűnik vágja nagyjából) Ebben a fél évben? :shock:
ettől csak szimpatikusabb lett nekem (már ha most tanulta meg)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.21. 17:59


zsolti írta:Persze sajog az ember szíve,kezd bomlani a Zeman-mítosz.Én továbbra is kedvelem az öreget,bár kétségkívül szimpatikusabbá tenné magát a külvilág szemében,ha most nem egy Osvaldo-les hamis mivoltáról,hanem a Juve-kamu tizenegyesünkről beszélne.Mindegy,szenvedett már ő eleget ahhoz,hogy ne ismerje be,ha véletlenül nekünk kedvezett a sporttárs.


Én is kedveltem, de attól még - be kéne már végre látni - nem a megfelelő ember a feladatra.
Múltbeli kiállásai szimpátiát ébresztettek bennem iránta, de sajnos jelenbéli tevékenysége úgy en bloc ezt már bizony kikezdeni látszik.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.21. 17:25


Én is úgy éreztem,hogy a második félidőre kipukkadtak a srácok,aztán az utolsó 15 percet atomra megnyomták.Szerintem fizikálisan nincs gond.Ez az Inter nem minden idők leggyengébb Intere,az egyértelműen a tavalyi 4-0-ás milánói gárda volt.
A védelemben semmi gond nem akadt.Magabiztosak voltak.Egy-két Goico-kifutást leszámítva.Elöl kihagytuk a helyzetecskéket meg a helyzeteket is,pontozással miénk lett volna a meccs,csak hát ilyen sajnos nincs.
Pirist szidhatjuk a kihagyott helyzetekért,de ő legalább odakerült,és a satnya mellélövése után nem volt csúnya a fölébikázás,én ezért nem kárhoztatom őt.Bradley nekem alap,tegnap is fullra hajtotta magát,rengeteg labdát szerzett,és még a 90 perc után is le tud támadni.
A csapatunk "névtelenebb" volt,mint az Inter pályán lévő játékosai,de így is beszorítottuk őket Perrottástul,Tachtsidisestül,és sokkal több komolyabb helyzetünk volt,mint a vendégeknek.
Sza.játok már le a BL-es nyilatkozatokat,csak a saját szemeteknek higgyetek,és kalkuláljon mindenki saját magának egy elvárható helyezést.Ez nekem az 5. hely.Szerintem ez sem könnyű feladat,majdhogynem bravúrkategória.
Mint ahogy Luis Enriquének járt volna a második éves esély,úgy alapból jár Zemannak is.
Idegenben mindig is lesznek döntetlenszagú vagy egygólos vereséggel záródó meccseink.Ha itthon nem adjuk le a vezetéseinket,több pontot fogunk gyűjteni.Én bízok a pozitív jövőben.Személyi változások nélkül is.Bár a dobogó személyi változások nélkül nehezen lesz elérhető.Mármint jövőre.De engem nem zavar.Zavarja a tulajt!Ha az ő szemét csípi az "eredménytelenség",előbb-utóbb úgyis elküldi Zemant.
Szóval, véleményem szerint nem volt gyalázatos a második félidő(szemben a Bologna és a Sampdoria elleni hazai találkozók második játékrészével),hajtott mindenki becsületesen,a helyzetek megvoltak,mi viszont "névtelenek" maradtunk.Ne feledjük,hogy 1-1-et játszottunk egy olasz élcsapattal.És nem a Crotonéval.Perrotta becserélését én sem értettem,bár Sienában sem tudtam mire vélni,aztán 3 pontot jelentett...
Persze sajog az ember szíve,kezd bomlani a Zeman-mítosz.Én továbbra is kedvelem az öreget,bár kétségkívül szimpatikusabbá tenné magát a külvilág szemében,ha most nem egy Osvaldo-les hamis mivoltáról,hanem a Juve-kamu tizenegyesünkről beszélne.Mindegy,szenvedett már ő eleget ahhoz,hogy ne ismerje be,ha véletlenül nekünk kedvezett a sporttárs.
Tachtsidisról meg annyit,hogy volt 3-4 olyan passza,amilyeneket a grundon nem látni,és bedobás vagy kontra lett belőle,ám néhány előrefelé történő lapos passza hasznosabb,mint Daniele céltalan ívelgetései.Természetesen egyetértek azokkal,akik szerint egy közepes De Rossi=jó formában lévő Taxi.Ám én nem utálom a görögöt.Teszi a dolgát,csak egyelőre nem Roma-szinten.Idő.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Forza_ROMA Dátum: 2013.01.21. 13:35


na kicsit lehiggadva a tegnapeste után. A Bl. indulástól jelentő helyhez esélyünk sincs ezt már most ki merem jelenteni, bármennyire is optimista ZZ. Én akkor szerettem bele ebbe a csapatba amikor ö volt az edző 97-98 körül úgyhogy én adnék neki még időd legalább. Az Inter még nálunk is sokkal rosszabb volt ha lett volna egy értelmes csatárjuk hülyére vernek minket mint a Napoli tette nem is oly rég és most még a biróra se lehetett panasz kb ilyen tiziket kap a juve is mint, amit ma kaptunk. Tottin és a két belső védőn kivűl ma mindenki harmat gyenge volt. Na mind1 remélem, hogy Bolognába nyerünk valahogy. :scarf: :laziomerda:
Forza_ROMA
 
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.09.18. 11:28
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.21. 12:32


Totti8 írta:
Trigoria írta:
Xaba írta:Sajnos nem tudom nézni a meccset, mivel holnap vizsgám van :(
Viszont szurkolok!
HAJRÁ FIÚK! :flagbig: :flagbig: :scarf: :tottiluv:

???
de gép előtt tudsz ülni? azt hogy? :shock:
biztos h egy vizsga nekem nem volt soha fontosabb a roma meccsnél :)
de tisztellek érte ha meg tudod hozni ezt az áldozatot

Sok vizsgámra én is gépről tanultam, nem gáz egyáltalán néha kipillantani a jegyzetek mögül :p

Nos nagyrészt mindent elektronikus formában kapok meg. Könyveket, cikkeket, szövegeket, hand-out-okat, stb,stb. Tehát ez nálunk úgy mond alapfeltétel. Muszáj volt meghozzam ezt az áldozatot, mert a hétvégén nem tudtam tanulni és mivel ma 8-tól volt az idei év legkeményebb vizsgája, muszáj volt tanuljak. Eddigi szessziókban én sem hagytam ki a meccseket, de ezt most muszáj volt :oops:

asromajimmy írta:Piris hatalmas virtuóz....imádom..

wtf?
wini írta:Drogbát akarom!
(és Sneijdert DDR mellé)

NO! Nem kell ide Drogba! Ő már lejárt játékos... nagyon lejárt! Sneijdert viszont elnézném, de az viszont lehetetlen

Trigoria írta:ezzel a labdaügyetlen középpályával mi a túrót akar Zeman még mindig??
Sneijdert ide nekünk de azonnal! Pjanicot játszatni!

Meg amúgy is átigazolási szezon van...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.21. 12:29


szintén zenész.

ha ezt ő nagyon jó internek tartja, akkor azonnal csomagoljon és alászolgálja, mert semmi, de semmi szeme nincs a focihoz. ha nem igy gondolja akkor meg ne hazudozzon, hogy a saját felelősségét háritsa.

lehet, hogy valakinek elég, hogy minden második nyilatkozatában a juvét meg a figc-et szidja, én azért ennél többre vágyom...
egyre inkább olyan érzésem van zz-vel, meg az ő "megalkuvást nem tűrő támadófocijával" kapcsolatban, mintha egy autóversenyző nem lenne hajlandó lassitani a kanyar előtt, mert ő megalkuvást nem tűrően a leggyorsabb akar lenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2013.01.21. 12:34-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.21. 11:42


"Egy nagyon jó Inter ellen játszottunk
neeee Zdenek, ezt neeeee!!!
Mondjuk mentségére szóljon, hogy a Serie B-s mindennapok után ez tűnhetett egy erős Internek :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.21. 11:12


Levy ASR írta:ezt mondtam én is, sőt, Lameláról zorrót ki is lehetett volna állíttatni simán

ok, akkor egyetértünk. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2013.01.21. 10:59


ezt mondtam én is, sőt, Lameláról zorrót ki is lehetett volna állíttatni simán
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.21. 10:32


innentől nem olvasok el egy zeman nyilatkozatot sem, akár a szájába adják, akár ezt kell nyilatkoznia, akár tényleg ezt gondolja, egyszerűen hihetetlen ez a parasztvakítás....itt nem blről kell már rég beszélni, hanem arról hogy még simán rosszabb lehet ez a mostani roma, mint a lajos féle.....ha azt nézem, ősszel cat,inter ellen 4 pontot szereztünk, ehhez képest most meg 1et....
de nem is igazán a bántó, hanem az hogy az a milan akit 1 hónapja bucira vertünk, már előttünk vannak, holott tartom ez az állomány semmivel sem jobb mint a romáé....
fio meccsel takaródzni meg hatalmas blődség, hát nem ő készítette fel arra is a csapatot? hát de, nyilván a helyzeteket nem rúghatja be, de akkor is, ott is meg voltak a helyzeteink 90 perc alatt, mondjuk java részt rögzített szituból, de meg voltak, csak be kellett volna rúgni őket....és nincs 120 perc
és még a tegnapi kezdőre kitérve, úgy volt pjanics, ddr, bradley 3as kezd, ok pjanics nem vállalta, betette a fáradt florenzit, ahelyett hogy marquinhot kezdette volna, de ahogy korábban is mondtam nem kéne marquinhot és steket neveznie a keretbe sem, hisz úgysem játszatja őket, és ezzel kevesebb támadásfelületet adna a pölö a firkászoknak, de nem, leülteti őket a padra....váljék egészségére. :)

ja és még vmi, lamela, vagy kivonta magát vagy nem keresték labdákkal, holott az ő oldalán meg lehetett volna nyerni ezt a meccset, akár még a 2dik félidőbe is, ez a jesus v pereira nem ellenfél neki, ez sztem tisztán látható volt.......de nem rá játszottunk....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2013.01.21. 09:59


Többen írtatok erőnléti problémákat...
Nos, ha jól láttam, esett végig, mély a talaj, ehhez képest úgy futottak 90 percig, mint az állat. Sztem erőnléttel nem nagyon volt gondunk.
Ezek a kölykök most kerültek be a SerieA - olyan, amilyen - légkörébe, és nem abban látom a fő problémát, hogy Piris, vagy Balza nem istenien jó, hanem abban, hogy akiktől elvárná az ember gyereke, azok sem úgy "húznak", ahogy a nevek alapján elvárnánk!
lsd. Lamela - aki sztem kevés labdát is kap, és Tottin kívül - talán még Pjanic - nincs játszótársa
Destro - aki sorra puskázza el a helyzeteit, ha a gólvonal közelebb jön, mint 10 m, és ez fejben lévő problémák miatt lehet csak... Olyan ez, mintha egy szónok nekiállna dadogni, ha emberek előtt kell beszélni :)
Oszi - lusta center, ha jön a laszti lábra, bveri, de nem lépeket egyet sem feleslegesen...
Taxi - no comment, sztem a jó passzok aránya egyszámjegyű Nála :(
Bradley - vízhordó Ufo, kell egy ilyen a csapatba, ha már ->
DDR - egy kalap xar, amit letett idáig a szép, zőőőőőőőőőd gyepre
Castan - ha Marcos van mellette- elviselhető, minimális hibákkal dolgozik
Marcos - az egyetlen eddig, akit volt értelme leigazolni,
a többi csak pics@füst és fingfűrészelés :(
Jah, Goico - az elején éreztem benne a lehetőséget, de mint Florenzi, ő is középszer lett...

Nehéz bármi okosat mondani, kellene valami változás, szívem szerint nem személyi változást szeretnék, hanem hihetetlen és egyik napról a másikra történő formajavulást, de félek, csak az előbbi fog gyökeres változást eredményezni.
Unico grande amore, beleszakad a szív!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.21. 09:22


Trigoria írta:lehet "csak" asztmás nem?
azt meg lehet kezelni


lásd pld csehlaci....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2013.01.21. 08:11


Már nem vagyok olyan csalódott mint a Catania meccs után, sztem ott elment a hajó a BL-t illetően.
A kupát hátha sikerül "cserében" megnyerni, amúgy max. 6-ok leszünk év végén.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.21. 01:07


lehet "csak" asztmás nem?
azt meg lehet kezelni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.21. 00:47


slider írta:Arról nem hallottatok valamit, hogy De Rossinak alkohol problémái vannak? Állítólag ezért bézázik mostanában és az edzéseket sem bírja úgy, ahogy kéne. Nem tudom, hogy mennyi a valóságtartalma, remélem, hogy csak kamu.

gyülölöm az alkoholistákat, úgy hogy inkább nem mondanék véleményt max annyit, ha ez így van, 6 millás bérből lehet vki alkesz, és ebből a pénzből le is tud szokni.....csak akarnia kell. :wink:

mondjuk az se semmi és mér nem először olvastam ilyet, hogy pjanicsnak meg légzési gondjai vannak, ez meg milyen már?! profi futbalista, ez nem életveszélyes? és így játszik hétről hétre, a roma orvosai meg ezt engedélyezik, vagy néha nem, pfff.....
sajnálnám nagyon, ha defektes játékos lenne/válna belőle....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.21. 00:29


Arról nem hallottatok valamit, hogy De Rossinak alkohol problémái vannak? Állítólag ezért bézázik mostanában és az edzéseket sem bírja úgy, ahogy kéne. Nem tudom, hogy mennyi a valóságtartalma, remélem, hogy csak kamu.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.21. 00:10


nem tudom, pedig nem mondanám, hogy szerelmes vagyok pirisbe v bradleybe, ált egyik se zavar, ha kezdőben vannak, ma se volt ez másképp, na jó piris az elején zavart, de az már a múlt.
nyilván ebben közrejátszik, ha nem nekik kell a hátukon cipelni a romát, viszont amennyit ők a közösbe adnak, az simán vállalható, többet tőlük nem hiszem hogy el lehetne várni, szal amennyit tudnak, ők kiadják, a gond azokkal van, akik többet tudnak(elvárható), de nem adják ki magukból. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.21. 00:04


nem véletlenül pattintják ki mindenhonnan zemant 1-2 év után. olyan a stilusa, mint a gyorsulási versenyek. néhány futamot poén megnézni, de igazából rém ostobaság az egész, és rövid idő alatt unalmassá válik. szeretem a taktikus focit, bár ezt a föl-le rohangálást elnézegetem még egy ideig, de eredmények nélkül pillanatokon belül unalmas lesz. sőt, nem is csak unalmas, de kifejezetten idegesitő, hogy nincs középpálya. ettől függetlenül megvoltak a helyzetek a győzelemhez, de ez kevés...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.21. 00:01


feree80 írta:pjanics nem tudta vállalni a játékot, ezért nem játszott, próbálta, de nem tudta vállalni, piris nekem nem fáj, balza rohangál fel s alá, de haszontalan, mert embert nem talál, pirist ezt nem csinálja, és nem tud haszontalan lenni, a védőmunkája viszont jó, ezért is tartom többre mint az olaszt.

áll piris és ddr is belesérült a meccsbe......

DDR sérülése látszott is az első félidő végén is :S
feree mi egy meccset néztünk? Piris és védekezés? A 2. félidőben számtalan példa volt rá, hogy az Inter bal oldali védőjénél volt a labda, , ő meg ahelyett, hogy ténylegesen presszingelt volna, szépen lassan odakocogott, majd miután a balbekk előreívelte a labdát, szépen visszafelé is kocogott és nézte ahogy Marcos szenved a csatárral. Támadásban kilátástalan, gyorsnak se gyors, a párharcokat rendre elveszti. Nemegyszer előfordult, hogy fogta, és az előtte elő emberbe passzolta a labdát, és csak a szerencsének köszönhetően (vagy inkább a 2 belső védőnek)köszönhetően nem lett belőle baj.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.20. 23:58


ha meg nem kell stek, nem kell markinyo, adjuk már el őket, egyáltalán minek ülteti az öreg a padra őket?! hisz tudjuk, úgyse játszanak.

mert egy csapatnyi csere van már a kispadon idéntől tudod :D

GrazieRoma: igen, ezt mondom én is egy ideje. Ennél gyengébb Serie A-t még nem láttam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.20. 23:46


igazából ott tartunk, hogy már most borítékolható, hogy jövőre ismét új csapatot építünk, új edzővel, és járna egy gyomros mindazon roma vezetőnek, akik kibirkozták hogy zz 2 évre irjon alá, ez nem az ő hibája, hanem a vezetőségé.
ha meg nem kell stek, nem kell markinyo, adjuk már el őket, egyáltalán minek ülteti az öreg a padra őket?! hisz tudjuk, úgyse játszanak.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.01.20. 23:38


Nem is tudom mi idegesített a legjobban a mai meccsben... az h fiatal életerős gyerekek elfáradtak és majd meghaltak a 60ik percre? vagy az h megint leálltunk a vezető gól után? vagy az h a két gólkirályunk kis kihagyás miatt máris formán kívülre került? vagy az h ez a dilettáns Zeman lekapja Tottit, akiben legalább benne volt h ad egy olyan passzt, amiből lesz még helyzetünk? vagy az az iszonyatos erőlködés, ami jellemezte a második félidei Romat?

még nem tudom, de ez így túl sok volt egyben ahhoz h az elmúlt 10 év leggyengébb interét megverjük... Zanettin kívül ebben a csapatban egy név nem volt... fel kellett volna mosni velük a padlót, ehelyett ez történt... kőkemény erőnléti problémákat is látok, ez és a taktikai húzások már edzőkérdést is felvetnek hiába védik itt páran a végletekig Zemant.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég