Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.27. 20:45


Még a Livornoi meccshez visszatérve. Nem tudom, hogy De Rossival mi volt a baj, mert egyik legjobbnak lett választva. Ő és Maicon, és Florenzi kapott még 8-as értékelésnél nagyobbat. Utóbbi a meccs legjobbjai is lett. Ha már a legjobb hármat kiemeltem, akkor leírom a legrosszabb hármat is a kezdők közül. Boriello egyértelműen és amimeglep, hogy De Sanctis is csak 6,91 ratinget kapott Bradleyhez hasonlóan. Aki a meccsen a legjobb passzolónak bizonyult. 94%-ban 76/72.
A meccsen Totti passzolt a legtöbbet szám szerint 77x. Mondjuk kicsit meglep Florenzi MOM díja, mivel kezdők közül ő passzolt a legkevesebbszer 25 és a legrosszabb százalékban is 72.

Ez csak egy kicsi számadat volt annak akit érdekel. :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.08.27. 11:10


Trigoria írta:elképesztő hogy Riise még mindig imád minket:
http://www.romanews.us/?p=16729


Ha már itt tartunk: Mi is Őt:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.26. 21:43


Hülyén fogalmaztam tény, tudom, hogy te vagy itt az egyik legrégebbi és legnagyobb tudású motoros. A Barcás hasonlítás olyan 2008 körül jött amikor 2007-ben Totti aranycipős lett és Messi is ilyen hasonló álcsatáros akármit játszott Guardiolánál. Aki ugyanúgy elkezdte erőltetni a sok passzos játékot. Ami azóta már átesett a holtpontom és tiki-taka néven elhíresült.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.26. 21:01


fogkefe: nem az Arsenalra utaltál, azt csak mellékesen említetted. Én ezért mondtam amit mondtam. De igazából mindegy. Ugyanarról beszéltünk.
Ismertük az akkori pletykákat, hasonlítgatásokat. A Barcás hasonlat mondjuk nem rémlik. Bár így utólag nézve elég nagy hülyeségnek tűnik.

Egyébként Benatia valóban olyan semmilyen volt. Castant én se adnám el, de van haver aki utálja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.08.26. 19:32


Garciának ki kell találnia a Roma játékát. Az erőcsatáros-szélsős játék eredménytelen volt. Egyéni megmozdulások hozták a gólokat, taktika még mindig formálódik...
DDR nem tudom mitől olyan jó. Ha nem rúg gólt, akkor azt sem tudom, hogy a pályán van. Márpedig nem fog minden meccsen gólt rúgni. Bradley sem volt fényes, de legalább melózott és néha helyzetbe hozta az ellent - legalább ott volt a pályán. A legjobbak Maicon és Florenzi voltak. Florenzinek is voltak béndzsa megmozdulásai, de a kapufa és a gól magáért beszél.
Rosszabbak: Borriello, Pjanic, Balza. Borriello úgy rúgott 12 gólt tavaly, ahogy Destro 10-et a Sienában. Nem látok sok különbséget a két játékos között, max. az életkort. Pjanic ismét bizonyította, hogy nem tud bizonyítani. Alibi passzokon kívül a támadójátékhoz semmit nem adott - az a szélen ment főleg. A széljátékohoz annyit, hogy hiába Maicon nagyszerű betörései, ha a beadások a tavalyi hatékonysággal üzemelnek - nincs aki bólintson egyet.

Hátul Castan jobbnak tűnt Benatiánál és nemcsak a gólpassza miatt. Nem is értem, hogy miért vetődött fel az eladása. 5 milláért nem hozunk ilyen hátvédet. De Sanctis magabiztos volt, jól fogta a távoli próbálkozásokat.

Egyéni játékkal lehetett most nyerni egy kvalitásokkal gyengébb játékosokból álló csapat ellen, de a csapatjáték a döntő. A Juve mitől nyert bajnokságot? Ne mond már, hogy technikai zsenikből áll a csapat! Oszi több gólt szerzett tavaly, mint az egész csatársoruk. Bizony rendesen össze vannak rakva.

A kritika a csapatjátékra vonatkozott, a meccs eredményének örülök. Itt ennyi is elég, sőt - mint sokszor láttuk minden meccs kemény és igen nehéz nyerni.

Várjuk a következő meccset és nézzük, hogy hogyan formálódik Garcia Rómája!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.26. 16:22


Trigoria írta:
Amúgy játszott ilyet a Roma, kérdezz meg régi motorosokat még a Barca előtt. Spal Totti álcsatáros verziója. Ja és az Arsenal is szép játékot tolt ugyanúgy. Sokan ezt mondták régen, hogy a Roma és az Arsena tolta Európa legszebb fociját. Még olyan 2006-8 között járt ez a mondás.
Te mondd fogkefe - bár sosem szoktunk ilyennel "kérkedni", és nem is azt jelenti, hogy mióta szurkolunk a csapatnak - látod te jobbra a nevemnél hogy mikor regisztráltam? :wink: Most ezt nem cseszegetésképpen mondtam, csak tegyük helyre a dolgokat.

Továbbá Spallettinél Totti álcsatáros játéka minden volt, csak nem körbepasszolgatós. Annál inkább rohanós! Totti lépett vissza a labdáért és egyből dobta tovább a helyére befutó szélsőinknek (Mancini, Paripa stb). Bámulatosan hatékony, gyönyörű, és egyszerű volt - aztán kiismerték.
A körbepasszolgatást LE próbálta meghonosítani - eredménytelenül.
Ja, és az Arsenal - ha jól rémlik - szintén elég gyors focit játszott akkoriban. (És naná hogy mi jut eszembe miközben ezt írom??? Vucsinics és az elflegmázott büntetője a BL-ben az Arsenal ellen. :twisted: A két legszebb focit játszó találkozása ugyebár) (http://ishare.rediff.com/video/entertai ... gue/586261) (bárcsak egyszer idejuthatnánk még...még most is fáj)

Amíg nincs meg az, hogy van egy bazijó csatárunk sokat ne is várjunk
ez nagyon így van. Ezért várunk egy nagy bejelentést még a napokban.

bizony Corso: rég látott magasságok a tabellán, de azét van még egy Fio meccs holnap

Jó akkor ugyanarra gondoltunk, csak nem körbepasszolgatás a neve. A LE féle taktika pedig szerintem ritka rossz volt. Az céltalan passzolgatás volt. Nekem a Spal féle tudatos passzolgatás tetszett a legjobban. Lehet, hogy te gyors játéknak mondod, de az akkor is egy elég sok passzos játék volt és nem 40m-re a kaputól.
Az meg, hogy régóta szurkolsz a Romának nem jelenti azt, hogy ismered a Henry féle Arsenal játékát. Ezért írtam, hogy ha nekem nem hiszel kérdezz meg másokat, Arsenal drukkereket, vagy fő muftikat benfenteseket, hogy az a hír járt, hogy az Arsenal játssza a legszebb focit Európában. Na az viszont körbepasszolgatás volt. Aztán sokan mondták, hogy a Roma játéka nagyban hasonlít erre és kiegészítették arra, hogy a Roma is szép focit játszik. De ez már kevesebb ember fülébe jutott el. Az meg ezek szerint még kevesebbe, hogy a Barca játékát pedig a Romáéhoz hasonlították egyesek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.26. 14:18

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.26. 13:28


igen kell csatár és szélső is

DDR-nél én félek, hogy nem mentális kérdés ez már. Akarni eddig is akart. Egyszerűen rosszabb lett. Előfordul. De sok pénzt adnék azért, hogy újra a régi legyen...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 23:58


Amúgy játszott ilyet a Roma, kérdezz meg régi motorosokat még a Barca előtt. Spal Totti álcsatáros verziója. Ja és az Arsenal is szép játékot tolt ugyanúgy. Sokan ezt mondták régen, hogy a Roma és az Arsena tolta Európa legszebb fociját. Még olyan 2006-8 között járt ez a mondás.
Te mondd fogkefe - bár sosem szoktunk ilyennel "kérkedni", és nem is azt jelenti, hogy mióta szurkolunk a csapatnak - látod te jobbra a nevemnél hogy mikor regisztráltam? :wink: Most ezt nem cseszegetésképpen mondtam, csak tegyük helyre a dolgokat.

Továbbá Spallettinél Totti álcsatáros játéka minden volt, csak nem körbepasszolgatós. Annál inkább rohanós! Totti lépett vissza a labdáért és egyből dobta tovább a helyére befutó szélsőinknek (Mancini, Paripa stb). Bámulatosan hatékony, gyönyörű, és egyszerű volt - aztán kiismerték.
A körbepasszolgatást LE próbálta meghonosítani - eredménytelenül.
Ja, és az Arsenal - ha jól rémlik - szintén elég gyors focit játszott akkoriban. (És naná hogy mi jut eszembe miközben ezt írom??? Vucsinics és az elflegmázott büntetője a BL-ben az Arsenal ellen. :twisted: A két legszebb focit játszó találkozása ugyebár) (http://ishare.rediff.com/video/entertai ... gue/586261) (bárcsak egyszer idejuthatnánk még...még most is fáj)

Amíg nincs meg az, hogy van egy bazijó csatárunk sokat ne is várjunk
ez nagyon így van. Ezért várunk egy nagy bejelentést még a napokban.

bizony Corso: rég látott magasságok a tabellán, de azét van még egy Fio meccs holnap
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.08.25. 22:58


Emlékeztek, mikor álltunk utoljára a második helyen a tabellán? :)
Amúgy a sok elvesztett kiscsapat elleni meccs után én ennek örülni tudok. Ezeket hozni kellene ugyan így. Florenzi-nek nagyon drukkolok, remélem egyre eredményesebb lesz.

Fogkefe: Ezzel a Roma Arsenal dologgal egyet értek.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.25. 22:56


Nem voltam elhasalva a Zeman játékától tavaly sem. Igazából a játék nem érdekel engem. Mondom, egy tizenhatos körbepasszolása tetszene, de nem érdekel ha nincs meg. Amúgy játszott ilyet a Roma, kérdezz meg régi motorosokat még a Barca előtt. Spal Totti álcsatáros verziója. Ja és az Arsenal is szép játékot tolt ugyanúgy. Sokan ezt mondták régen, hogy a Roma és az Arsena tolta Európa legszebb fociját. Még olyan 2006-8 között járt ez a mondás. Amúgy ismétlem engem nem érdekel a taktika, csak is az egyéni játék. Mindig egyént nézek és Pjanic nagyon rossz. Vmi olyasmit várok Pjanictól, mint Artetától az Arsenalban csak 15m-rel följebb. 85% feletti passzolás és bátran meg a löbbölt labda is. +20m-es passzokkal sincs gond. Igazából semmit nem várok tőle, csak, hogy egy passzológép legyen. De valahogy ezt nem látom tőle. Tottitól már nem várok semmit. A másik szélsőtől pedig, hogy meg tujda bontani a védelmet. Be tud futni a védelem mögé labdával vagy labda nélkül és akkor Pjanivtól már jön is a löbbölt labda vagy laposan gyorsan vagy be tudja cselezni magát középre és gólt lőni. Erre alkalmatlannak találom Florenzit, inkább az ő helyét. a középpályán látom, mert úgyis sokat fut. Rendre fel és le is futna gond nélkül. A csatártól semmi egyebet nem várok, csak h a legjobb legyen. :D Ennyi. Nézzétek meg a legjobb csapatokat. Vagy, hogy Toni egymaga elverte a Milant vagy a töbi csatárt, Drogba, Henry, hogy tudta uralni a játékot vagy az Álcsatár Totti is mennyire a legjobb volt. Amíg nincs meg az, hogy van egy bazijó csatárunk sokat ne is várjunk. Az sose jó ha a középpályától várjuk a gólt, márpedig Totti és Boriello gólt nem tud rúgni. Akkor Gervinho fog?? Ezért kell mindenképp egy csatár. Legyen Ba, Matri, Destro, de kell egy, mert Boriello ritka rossz. Strootmantól meg nem is tudom mire számítsak. Remélem kellemes meglepetés lesz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.08.25. 22:51


Na visszajöttem.
Ha mondjuk behúzzuk az első három meccset aztán jönnek a nyilatkozatok a scudettóról, na akkor lesz baj. Ma nekem elég egységesnek tűnt a csapat, mindenki koncentráltan nyugodtan tette a dolgát, kíváncsi leszek ez meddig marad így.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 22:43


fogkefe: azért a foci ennél talán egy kicsit bonyolultabb :wink:
Maicon se mehet előre úgy, hogy ne legyen megmondva hogy ki zár be mögé. De ez csak egy példa.

Igazából az álom az lenne amit régen csináltunk. Körbepasszoltuk a 16-ost. Na ha azt el tudjuk érni akkor felőlem 16.-ak is lehetünk. Az csodaszép játék volt.
kinek mi a csodaszép. Én hányok attól. Nálam a Zeman és Spal féle rohanós célfoci volt a csodaszép, de nem kell hogy mindenki ugyanazt szeresse. Egy Scudettoért cserébe megbékélnék én a Barca stílussal is :)

Pjanicban látom a technikát, látom hogy mit akar és az miért jó. De azt is látom hogy nagyon sokszor nem tudja megcsinálni, amit eltervez. Vagy azért mert túlvállalja agyban is az egészet, vagy mert simán elrontja.

elképesztő hogy Riise még mindig imád minket:
http://www.romanews.us/?p=16729
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 22:37


totálisan félreértettél szerintem. Én nagyon nagyon örültem a leigazolásának.
És azt mondom, hogy kiváló játékos (amúgy újra válogatott kerettag!), csak egy Realban már egy lenne a 11 közül (Inter BL győzelme után meg extraklasszis lettv olna). Olaszban meg klasszis, ahol akár még mindig rá lehet építeni taktikákat, ahogy anno az Interben. Tehát engem nem kell meggyőznie semmiről. Nem kell kellemesen csalódnom benne. A felkészülési meccseken (vagy meccsen, ahol játszott), már konstatáltam, hogy bizony még mindig gyors, és bizony valóban jó vétel volt (ahogy sejthető volt), elhízottság ide vagy oda.
Tehát itt az a kérdés - amin még meglephet - hogy nagyon jó vétel volt, vagy extraklasszis vétel volt. :wink:

aki akar angolul olvasni:
http://www.romanews.us/?p=16521
interjúk meccs utánról

a telefonos kérdés:
Here comes a fine? I guess you cannot make a call…
“The radio did not work, it is different from France, you know there was Bompard in the stands and we need to talk, it’s simple.”
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.25. 22:36


Boriello elképesztően gyenge. Nem tudom, hogy hogyan vert tavaly 13 gólt, de most gyengébb volt mint a Livornos védők, ami nagy szám azért. Ritka rossz játékos. Többet ne játsszon. A többekről meg azt mondom, hogy így, hogy nyertünk oké. Első meccs, új edző, tartalékos keret, kiforratlan taktika. Amúgy ezt a taktika kérdést sosem vágtam. Mi ez? Nem kell ide. A lényeg, hogy ha jobb vagy az ellenfélnék akkor nyersz. Ha egyénileg gyors vagy, mert tudsz futni, passzolni, lőni akkor nyertél. Ez ilyen egyszerű. Nézzétek meg Maicont. Semmi taktika. Előrement és jól játszott. Balzarettinél ugyanez csak a reciproka. Előrement és rendre rossz megoldást hozott. Nem kell ide semmi azt mondom, csak az, hogy Pjanic lépjen egy szintet és legyen vezér. Ja és ne akarjon visszafutni. Ne akarjon labdát összegyűjteni. Ez legyen De Rossi és Bradley dolga. Gervinho nem sok mindent csinált, de benne van az x ami kell ebbe az állóvíz csapatba.

Igazából az álom az lenne amit régen csináltunk. Körbepasszoltuk a 16-ost. Na ha azt el tudjuk érni akkor felőlem 16.-ak is lehetünk. Az csodaszép játék volt. Olyan úgy se lesz, de ilyen játékosokkal nem is lehet. 2 játékost minimum várok és egy Pjanic javulást. Ha ez nem lesz meg, felesleges bármiről is beszélni. Nem leszünk jobbak egy 5-6. helynél.

Félreértés ne essék. Örülök, hogy nyertünk ezzel a kerettel, de kellenek az erősítések és a javulás, Pjanic részéről főleg.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.08.25. 22:36


Nyugodt játékkal hoztuk a mérkőzést, a Livornonak momentuma nem volt. Én nem is vártam, hogy az első meccsen szalagon dolgozzuk ki a helyzeteket és látványos focit nyomunk. Ne feledjük, hogy egy most feljutó csapat első hazai találkozója volt. Tagnap láttuk, hogy a Milan hogy járt, illetve ma a City. Becsüljük meg ezeket a győzelmeket, mert manapság már nincs könnyű siker. A két gól mellett még lőhettünk volna 2-3-at simán, az utolsó 20 percben pedig már csak altattunk és nem erőltettük a támadásokat. Egy állítólagos középcsapattól ez nem rossz teljesítmény....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 22:09


neked is!
ilyenkor a lányodért??? nem irigyellek :wink:
mi is örülünk azért nyugi! :flagbig:

GrazieRoma: ugye ugye, bár még csak egy meccs ment le, de én mondtam, hogy De Sanctis jó helyen lesz nálunk. Maicon meg egy Realban kb senki lenne, de arra még bőven képes, hogy ez a Roma róla szóljon
Florenzit meg el ne adjuk! Valóban ő lehet a Capitano Futuro, ha a Csöves nem támad fel. Bár ma megérezte ezt az emlegetett szakállas lehet, és vert egy nagyot... :D

feree: én tuti mondtam ilyet Oszira :) . Boristól meglepetést vártam, de ez sajnos nem az volt. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.08.25. 22:03


Jó éjszakát!
Mennem kell a lányomért!
Holnap folytatjuk, én azért örülök ha szabad :D
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 22:01


remus: hogy jön ide a második csapat kérdése???? Nekem ez ismeretlen fogalom. Viszont minden olasz meccset megnéztem kivételesen a hétvégén, amit tvben is adtak (meg általában szoktam félszemmel nézni amit tudok olaszból). És mi is örülünk a 3 pontnak. Csak próbáltam érzékeltetni a kérdésedre adandó válaszban, hogy mi volt a problémánk. A támadójátékunk kevés volt, és értékelhető csatárunk nem volt. És Rómában is pont így játszottunk volna szerintem. A védekezésünk rendben volt. De mondjuk ezen nem lepődtem meg.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.25. 21:59


de nem a szép játékról van szó, hanem ezekkel az emberekkel egy épkézláb felépített támadásunk nem volt az egész meccsen a liga leggyengébb csapata ellen, na ez a baj.

amúgy vki annó oszvaldora mondta hogy mindegy hogy milyen áron de menjen, na én most így vagyok borissal, akár fizessünk neki, csak ne legyen itt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.25. 21:57


feree80 írta:óriási :) :) :) de qrvára tetszik amúgy szabályos?
http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... ol+Livorno


Ha a Legyen Ön is milliomosban lehet, itt miért ne lehetne? :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.08.25. 21:57


Jelenleg nem vagyunk egy súlycsoportban a Nápollyal, de egyébként is magasról lesz*rom őket, nálam nincs olyan, hogy második számú kedvenc csapat :wink:
Ja és ők hazai közönség előtt játszottak. Én nagyon örülök ennek a 3 pontnak, és annak, hogy nem voltak hibák a védekezésben, talán majd a szép játék is eljön.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 21:55


feree80 írta:óriási :) :) :) de qrvára tetszik amúgy szabályos?
http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... ol+Livorno

miért ne lenne az? Ha nincs eltiltva az akivel beszél... :)
mókás volt az biztos
nehogy a végén mint amcsifociban itt is ilyen nagy fülesekkel ácsorogjanak a pálya szélén
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 21:51


remus
gondolom nem nézted közben a Napoli meccsét is
akkor nem kérdeznél ilyet :wink:
ha az övék odaát támadójáték volt akkor a mienk nulla
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.25. 21:50


óriási :) :) :) de qrvára tetszik amúgy szabályos?
http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... ol+Livorno
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 45 vendég